052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב

בידור ופנאי

»

אהבה זרה ושמה ג'ימי – תשוקה לוהטת בעיר החמה

אהבה זרה ושמה ג'ימי – תשוקה לוהטת בעיר החמה

דמדומי הבוקר מאירים עלי ועל ג'ימי את אור היום החדש... השמש החגה מעלינו מחממת וקרניה מלטפות את גופינו החשוף. יחד אנחנו נסחפים בלהט לתוך מערבולת של תשוקה ומפרקים כמויות של משיכה ששמרנו זמן רב בקנה. כמו נשק בכיתת יורים העפנו באויר צרורות של תשוקה, ירינו בלי לכוון, בלי לחשוב פשוט מהבטן זה פרץ ללא שליטה.

החזה הנפוח והחסון של ג'ימי הצליח לפרוץ כמה מכפתורי חולצתו ואני כטיפה נוזלת בין שבילי גופו החטוב נמוגה ברכות... טועמת מטעמן המתוק של קוביות השוקולד המרכיבות את גופו הנחשק, אותו הגוף שעד לא מזמן כל כך דחיתי. אני מתמסרת, מתמכרת ולא רוצה לשחרר... את הגופיה השחורה שלבשתי כבר לא ניתן לזהות, היא מכונסת בתוך קימורי גופי, ידיו של ג'ימי חופנות בתשוקה כל פלח לוהט המבצבץ מהשורטס ג'ינס החצוף שאני לובשת, גופו נע ומתחכך בי באיטיות, כמו בריקוד אירוטי הוא מזיז את האגן והגוף שלי מגיב לג'ימי בקצב אחיד וביחד אנחנו רוקדים את מחול התשוקה. שעות של שיכרון חושים, על אבני השפה שהרגישו לנו כל כך נוחים, אנחנו נמרחים ומתגוששים, מתחברים ורוקמים אהבה...

גם שכפתור הג'ינס שלי נפתח לא עצרתי והמשכתי ללגום מגופו הגברי של ג'ימי. לא יכולתי לעצור את עצמי למרות שידעתי כל אותו הזמן שיותר מזה כבר לא יקרה פה. ג'ימי ואני באמצע הרחוב תחת כיפת השמיים המוארים וזה רק עניין של זמן עד שהוא יתעשת ויעצור הכל. בתוכי הגוף בוער. אני רוצה כבר להרגיש אותו, להתמסר ולאהוב, ללכת עד הסוף, אני רוצה לגמול לו על הטוב שעשה לי ואני רוצה לפצות אותו על העוול שאני יודעת בתוך תוכי שגרמתי לו בשל צבע עורו.

בשניה של סחרור חושים שעיני עצומות ושפתי יונקות מהטוב שלו, ההיגיון השתלט שוב על ג'ימי. אני לא יודעת להחליט אם זה בגלל הבדלי התרבות ואולי זה בשם האהבה... ג'ימי ניתק את עצמו מגופי ברגע אחד אכזר. הנתק מג'ימי הרגיש לי כאילו תולשים חתיכה מעורי, קורעים מגופי את מה שהכי שייך לי. קפאתי על מקומי מהורהרת, הישיבה על אבני השפה הפכה קשה וכואבת, הרגשתי קטנה וריקה לרגליו של ג'ימי הממהר לסגור את כפתורי מכנסיו. ברגע אחד ג'ימי כיבה את להבות התשוקה הבוערת בנינו, עכשיו אני מרגישה על בשרי איך אש התשוקה הנעימה עשויה לעיתים להיות גם שורפת והאישה בתוכי מתמודדת עם צלקות הכוויה. אני לא מצליחה להוציא את ג'ימי מהגבולות, הוא כנראה לא נמשך אלי חשבתי עם עצמי תוך שאני ממהרת לשאול: "ג'ימי למה? אתה לא רוצה אותי?" לא חיכיתי לתשובה והוספתי: "תן לי לאהוב אותך, בבקשה!"

ג'ימי מושיט את ידו לעברי, עוזר לי לקום מהאבנים הנוקשות תוך שהוא ממהר להדק את הבגדים על גופי. ראשי נפול ואני לא מסוגלת להסתכל לו בעיניים, ג'ימי אחז את פניי בין שתי כפות ידיו הגבריות נשק לי על המצח, אסף את ראשי אל פלג גופו העליון והעולם עצר מלכת...

שניות ארוכות של חיבור מקרב לבבות ואז קריאתו של ג'ימי עצרה את הכל, אפילו את נהג המונית שמחפש את פרנסתו בין כל בלייני הלילה. בלי מילים ג'ימי אחז את ידי ופסענו יחד לעבר המונית הוא מיהר לפתוח לי את דלת המושב האחורי, התיישבתי קצת לא מובן לי מה הלאה, הוא שולח אותי לבד לדירתי? הוא בא איתי? סרקתי אחר תנועותיו של ג'ימי הניגשות לעבר דלת המושב האחורי מצידו השני של הרכב ונשמתי לרווחה. אנחנו נוסעים אל ביתו, כמו בסרטי אהבה תמימים אוחזים ידיים, מחובקים ומפגינים אהבה.

להמשך הסיפור לחץ כאן

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי – תשוקה לוהטת בעיר החמה
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה