052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

תכשירי השהייה

תכשירי השהייה

כמה פעמים יצא לך לצאת לדייט מוצלח? אתה עומד מול אישה לטעמך ומוצא את עצמך מחפש דרכים יצירתיות להרשים אותה. אתה מחכה לרגע בו תתקדמו ביחסים האישיים וסוף סוף תיכנסו למיטה. אתה עומל קשה מאוד כדי להפגין את גבריותך ומקווה להצליח להיות הגבר הנחשק ביותר שלה. לדעת שאתה המיוחד ביותר ואין שני לך. אתם נכנסים סוף סוף למיטה ואז... אופס, גמרת מהר מידי. מהר כ"כ שהיא לא הספיקה לגמור וספק גדול אם להנות... מהר כ"כ שהתמלאת בושה ולא ידעת איך להסביר את חוסר היכולת? ייתכן שזה לא קורה לך בכל פעם שאתה עושה סקס, ייתכן שזה קורה רק עם נשים מסויימות... אתה באמת לא מבין למה דווקא עכשיו זה קורה לך ואיך?! אבל דבר אחד ברור - שזה מביך ופוגע לך בדימוי הגברי. וידוע, שאם רק היית לך האפשרות לשלוט קצת יותר על הגמירה שלך, לא היית מהסס.

בנינו אתה לא הראשון וגם לא האחרון שהמקרה הזה קורה לו. אבל הנתון הזה לא צריך לנחם אותך וכמובן שאין בכוונתי לומר לך לקבל את על עצמך את המצב המביך הזה, באמת שאין סיבה לכך.

מקרה כזה יכול לקרות לכל גבר, קוראים לזה שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת יש שיגדירו את זה גמירה מהירה והסיבות לזה מגוונות, חלקן מטרידות יותר וחלקן מטרידות פחות אבל קודם בואו נעשה קצת סדר בדברים.

נתחיל בזה שישנם גברים הסובלים מתופעה זו באופן סדרתי ועל כן יש צורך לטפל בזה באופן מקצועי, עם מטפל מוסמך. לא מדובר פה בגבר שלא מצליח לשלוט על הגמירה שלו באקט המיני  אלא מדובר בגבר עם סף ריגוש גבוהה שפולט עוד לפני שהספיק לחדור ולהתחכך. הוא לא שולט בפליטה שלו. זה יכול לנבוע ממשבר במהלך חייו, לחץ נפשי, גורם הקיים בתת מודע או טראומה. מה שבטוח יש לזה גורם וזה אינו מצב טבעי. חשוב מאוד לפנות למטפל מקצועי, אמין ומוסמך בעל המלצות ותוצאות, לא עוד מישהו שנמצא במנועי החיפוש באינטרנט. טיפול לא נכון יכול לגרום לנזקים ולהשלכות נפשיות.

ויש את הגברים שאצלם זה באמת משהו רגעי או מקרי. גם אם מדובר לעיתים קרובות, הם מצליחים להתחכך מעט באישה שלצידם, אבל אחרי מספר רגעים לא מספקים הם מאבדים את יכולת השליטה. זו יכולה להיות תופעה תקופתית או רגעית שלא מעידה על בעייתיות מיוחדת אבל בהחלט מעידה על התמודדות נפשית מצב לחץ רגעי או תקופתי. משהו שהגבר סוחב איתו מהעבודה, מהבנק, מהבית, מהמאהבת או כל צרה אחרת הקיימת ביום יום הלחוץ שלנו, או לחלופין זה יכול להיות התרגשות מאישה מיוחדת או סקס ראשון עם אישה ואז זה מסתדר... אבל הצרה הגדולה במקרה הקלאסי שציינתי עכשיו זה פרמטר הלחץ.

ישנם גברים שנקלעים למצב מביך בהם הם שוכבים לראשונה עם אישה, מתרגשים מאוד עד שהם לא מחזיקים מעמד וגומרים במהירות. אחרי זה הם כ"כ מובכים עד שהם חוטפים מהמצב טראומה שלא מאפשרת להם להתגבר על חוסר הבטחון שלהם אחרי המבוכה הזאת. חוסר הבטחון והנפילה של האגו הגברי לרוב לא מאפשרים לו להגיע לחוויה המתקנת בבטחון והיחסים עם האישה הזאת כבר גורמים לו ללחץ מהאיום על האגו הגברי.

אני שמחה לבשר לך על מספר פתרונות בטוחות וידידותיות שחנויות לאביזרי מין יכולות להציע לך על מנת לעבור בשלום כל תקופה קשה או מרגשת שעומדת בפנייך.

טבעת לאיבר המין – אפשרות טובה מאוד לסגור את איבר המין שלך בטבעת פין העשויה מסוגי הסיליקון השונים. קיימות סוגי טבעות שונות בדרגות אלסטיות שונות ובגדלים שונים. ככל שהטבעת תהייה פחות גמישה כך תרגיש יותר את יכולת השליטה על השפיכה. אבל חשוב שהטבעת לפין לא תהיה קשה מידי עד כאב (אלא אם כאב עושה לך את זה וזה כבר סיפור אחר...) עם או בלי רטט לא משנה, העיקר שהטבעת לפין תתן לך תחושת סגירה שתשפר לך את יכולת השליטה ועל הדרך גם את יכולת ההרגשה. החיסרון בטבעת לאיבר המין שהיא ניראת לעין זאת אומרת שאם הנחת על הפין את הטבעת הפרטנרית שאיתך קבוע או מזדמנת תוכל להבחין בשימוש בטבעת ואם אין מספיק פתיחות בניכם אז כנראה שהאופציה הזאת תרד מהפרק.

ספריי השהייה – מדובר בתכשיר ספריי השהייה וזה המוצר הנמכר ביותר בקרב חנויות אביזרי מין. תכשיר ספריי השהייה מכיל הרכב חומרים מאלחשים הגורמים לאיבר המין לאבד מהגירוי ומהרגש. את החומר יש להתיז מבקבוק ספריי השהייה על איבר המין בהתאם לזמן ולכמות שחברת היצרן קובעת. קיימות לא מעט חברות המציעות ספרי השהייה בדרגות ריכוז חומר שונה בגדלים שונים ועם תוספות ויטמינים בבקבוק. חשוב לדעת ממי קונים ובאיזה ספריי השהייה בוחרים. אין צורך לרסס ספרי השהייה יותר מהכמות הרשומה בהוראות היצרן כי אז אתה לוקח את הסיכון שאיבר המין שלך ילך לישון עד התפוגגות החומר הפעיל וזה מצב שאתה בטח לא היית רוצה. אין לבצע עם ספריי השהיה מגע או מין אוראלי מבלי לשטוף את איבר המין ולהסיר את שאריות החומר הפעיל, אם אין אפשרות לשטוף ממש, אפשר להסתפק בניקוי טוב באמצעות מגבון. יש לקחת בחשבון מראש את הזמן לו אתה דרוש על מנת לרסס את איבר המין בספריי השהייה לפני המשגל, הזמן לו ספריי השהיה זקוק על מנת שאיבר המין יספוג את החומר הפעיל. יתרון ענק של ספריי השהייה שהוא דיסקרטי ומאפשר לך שימוש בלי שהפרטנרית שלך תרגיש, תדע או תיקח בזה חלק. אבל זכור כי בסופו של דבר מדובר בחומר אלחוש מה שאומר שמהרגע בו החומר הפעיל נספג אתה תרגיש פחות את תחושת החיכוך כך למעשה אתה מצליח למשוך ולשלוט על הגמירה שלך ולהרשים את הגברת ואחרי שעשית את העבודה באופן יסודי וממושך השפעת החומר פגה ואתה שוב חוזר להנות מתחושת החיכוך המענגת ואז כבר אפשר לגמור...

קרם השהייה – גם במקרה הזה מדובר בתכשיר המגיע באופן שונה, קרם השהייה במקום נוזל הספרי. ניתן להשיג בכל חנויות אביזרי מין המצויות אבל אני מציעה בנושאים האלה להצטייד אך ורק ממי שסומכים עליו שיתן לכם מוצר אמין ובטוח לשימוש. תכשיר קרם השהייה מכיל גם הוא הרכב חומרים הגורמים לאלחוש איבר המין. את הקרם השהייה יש למרוח ולהספיג על איבר המין בהתאם לזמן ולכמות שקבעה החברה היצרנית. אין צורך למרוח קרם השהייה בכמות גדולה מזו המצויינת על האריזה, כי אז אתה מסתכן שהפין שלך ילך לישון עד שהחומר הפעיל יפוג וזה בדיוק ההפך מהאפקט שאנחנו מחפשים לך כרגע. גם עם קרם השהייה אין לבצע מגע או מין אוראלי מבלי לשטוף את איבר המין ולהסיר את שאריות החומר הפעיל, במידה ואין אפשרות לשטוף ממש, אפשר להסתפק בניקוי טוב באמצעות מגבון. בדומה לספריי השהייה  גם לקרם השהייה יש את יתרון הדיסקרטיות המאפשרת לך שימוש ומריחה בסתר מבלי שהפרטנרית שלך תרגיש, תדע או תיקח בזה חלק. אך חשוב שתבין כי בסופו של דבר גם עכשיו מדובר בחומר אלחוש מה שאומר שמהרגע בו תרגיש את החומר הפעיל תאבד מתחושת החיכוך. תפגין את היכולות והקישורים שלך בכל הנוגע בסקס ארוך תרשים את הגברת ורק שהחומר הפעיל יפוג תשוב להנות מתחושת החיכוך ולגמור.

לסיכום, יש דרכים שונות לטפל בשפיכה מוקדמת או בפליטה הלא צפויה אתה רק צריך לשנן לקרוא את הכתוב ולחשב מה יותר מתאים עבורך. אם אתה עם פרטנרית קבוע או שאינך חושש לבוא מול אישה עם אג'נדה משלך ייתכן והאופציה של הטבעת לאיבר המין תהיה טובה ונכונה עבורך.

אם מסיבות גבריות כל שהן אינך מעוניין להיחשף אז אפשרות הקרם השהייה או הספריי השהייה תהיה הרבה יותר פרקטית בשבילך. לא חשוב באיזו דרך אתה תבחר להתמודד הכי חשוב שזה יתן את התועלת בצורה נכונה ובטוחה עבורך. בשום אופן לא להיכנע לחיקויים ולחומרים ללא פיקוח.

 

 

תכשירי השהייה
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות