052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

רוקט פוקט לשימוש זוגי

רוקט פוקט לשימוש זוגי

 

"אופס אני גומר, אופס היא לא הספיקה..." ציטוט מתוך השיר המוכר של אביתר בנאי, משפט המתאר לנו את הסיטואציה הכל כך מוכרת לרובינו, המילים מתארות סיטואציה שמוכרת לנו מאוד מהחדר האינטימי של רוב הזוגות. מצב מוכר ומביך מאוד של שפיכה מוקדמת ובלתי רצויה מצידו של הגבר. הדבר קורה כאשר הגבר הזכר הממוצע אינו מסוגל לרסן את תחושת העונג ולא מצליח לשלוט בפליטה שממהרת כל כך להגיע, לא משנה מאיזו סיבה (ויש לזה מלא סיבות, אפרט בהמשך). הגברים, למעשה, נוטים להגיע לנקודת האל חזור - שמסכמת את האקט המיני מהר מהרצוי. בעוד האישה שלצידם רק מתחילה להתחמם. העובדה שגברים גומרים מהר יותר מהאישה שאיתם מביאה אותנו למסקנה אחת והיא כי אין ספק בכלל וכלל שנשים וגברים אינם מתואמים מינית. אצל רוב הנשים יש נטייה להתחמם בצורה איטית ובהדרגתיות, לעומת הגברים שלרוב מגיעים לשיא הלהט במהירות המשאירה המון מקום לתחושת קיפוח... למעשה ברוב המקרים זה נגמר אפילו מהר מדי, עוד לפני שגופה של זוגתו החל להגיב לארוטיקה. הסיטואציה לא נעימה לשני הצדדים, לא לגבר חסר השליטה ולא לאישה המתוסכלת.

אם אתם מוצאים נקודות זיהוי עם הנכתב אז אל תרשו לעצמכם להמשיך ולפספס את הדבר החשוב והמשמעותי ביותר בכל הדבר הזה - וזה נכון שאכן קיים פער ענק בין שני המינים, אבל יש המון דרכים מהנות ומענגות כדי לגשר על הפער הזה.

אז נכון, כל גבר והסיבה שלו לחוסר השליטה המביך והמתסכל הזה. חוסר שליטה יכול לנבוע מ: טראומה, התרגשות, נטילת תרופות, מצב גופני, חוסר סקס או וואט אבר... מה שחשוב עכשיו זה שתדעו את הדברים הבאים!

אנחנו בני המין הנשי מתחלקות לשתי קבוצות נשים, אלה הגומרות מגירוי הדגדגן ואלה הגומרות מחדירה. אנחנו מסוגלות ליהנות מהמגע בכל אזור מוצנע בגופינו אבל את האורגזמה המיוחלת רובינו חוות בקלות יחסית מהנקודה הספציפית שמרגשת אותנו במיוחד וזה בהתאם לקבוצת הנשים שהזכרתי קודם.

ונחשו מה היחס בין שתי קבוצות הנשים? 70% מכלל הנשים בעולם גומרות מגירוי הדגדגן ואין להן צורך באיבר מין זכרי גדול כמו שאתה חולם שיהיה לך או בחדירה בכלל. על מנת להיות מסופקות הן צריכות מעט עבודה והשקעה מצידך ואילו רק 30% מאיתנו הנשים משתייכות לקבוצה השנייה שחייבת את תחושת החדירה על מנת להגיע לאורגזמה. אבל הקבוצה הזו היא בהחלט המיעוט והיא לגמרי ראויה להתייחסות מיוחדת בפרק אחר, אבל כרגע בואו נדבר על הרוב השולט.

אז אם נסכם את הפסקה האחרונה שקראתם נוכל להבין שלכל הגברים יש את הדרוש עבור רוב הנשים! אז איך בכל זאת אנחנו כל כך מאוכזבות מכם? כי דבר אחד חסר לכם במיוחד וזה הסבלנות.

די בתמימות הייתי אומרת הגבר הממוצע מתאמץ לתת את הטון דווקא במקומות הכי לא משמעותיים לנו הנשים. אבל יש לי חדשות טובות בשבילך, אם תשקיע, תגיע!

לכן, אם עד היום חשבתם שלגמור מהר זה מביך, כמה גרוע יהיה להבין שעד היום לא הקדשת את תשומת לבך במקום הנכון בכלל... אז לא רק לגמור מהר זה מבאס. כנס לנעליים שלנו ותבין כמה מבאס ואפילו יותר להגיע לקטע אינטימי ועד שכולך בוערת זה כבר נגמר. התופעה הזאת קוראת לגמרי כי הגבר הממוצע לא נוגע בדברים החשובים באמת.

 

ולחשוב שהפתרון היה לך ביד עד עכשיו.

בואו נתייחס ל- 70% של הנשים שנהנות מגירוי הדגדגן. אני יודעת שלפעמים זה מעייף לעשות עבודת כפיים אבל תחשוב כמה זה משתלם לך אם בסופו של דבר היא תהיה מסופקת ואתה תהיה מוערך ומסופק. עכשיו בואו נלמד איך בדיוק תעשה את זה בדרך הטובה ביותר:

רוקט פוקט הוא החבר הכי טוב של האישה - אם עד היום חששת להכניס את הויברטור לחדר המיטות מחשש שהוא יחליף אותך, הרי לך שקיים ויברטור מסוג רוקט פוקט שאינו מיועד לחדירה בכלל ולכן אינו מהווה לך איום בהתייחס לביצוע, לגודל או לזקפה שלך, ומזה אתה יכול להיות רגוע שצעצוע הרוקט פוקט בצד שלך ולא נגדך כמו שחשבת עד עכשיו על תחום צעצועי מין. צעצוע הרוקט פוקט יוצר ופותח במיוחד עבור אותן הנשים המגיעות לאורגזמה מגירוי הדגדגן. מדהים לגלות עד כמה השחקן הראשי בהצגה שלנו הנשים, הוא אחר לגמרי מכל מה שחשבת. הדגדגן הנשי ממוקם מחוץ לגוף של אותן נשים המגיעות לאורגזמה מהגירוי של הנקודה הרגישה והכל כך מענגת הזאת ולכן אין צורך בכלל באיבר מין מרשים בעל מיימדים עצומים כדי לענג את אותה אישה ולהביאה לאורגזמה בלתי נשכחת. מספיק גירוי טוב של הדגדגן בצעצוע הקטן הזה שנקרא רוקט פוקט. המוצר הקטנטן שמיוצר בעיצובים שונים וידידותיים למשל חיות מחמד, פרחים או כלי איפור, חפצים שימושיים כמו חלקים למחשב או למטבח. העיצובים מאפשרים לנשים המשתמשות לשאת את הרוקט פוקט לכל מקום בתיק האישי ולעשות שימוש דיסקרטי בבית או מחוץ לבית, בעבודה למשל מבלי שאף אחד יבחין שמדובר במוצר מיני.

את הרוקט פוקט ניתן לשלב בקלות בחדר המיטות ולעשות בו שימוש זוגי במקביל עם החדירה - בזמן שהגבר חודר לאישה, היא אוחזת ברוקט פוקט ומצמידה אותו לדגדגן... ניתן גם להצמיד את הרוקט פוקט לאיבר מינו של הגבר באיזור האשכים  וההנאה תהיה גדולה כפליים.

אם עד היום לא חשבת על הדברים בצורה הזאת או לא ידעת שזה ככה וייתכן מאוד שאין לכם בבית רוקט פוקט ממש כאן ועכשיו (אפילו שהוא כל כך מומלץ) עד אז יש להשתמש בעשר אצבעותיך, אומנם העבודה קשה אך בהחלט משתלמת.

עיסוי הדגדגן ביד נכונה - הדרך הכי טובה לגעת בדגדגן היא לחבוק סביבו ולא ללחוץ עליו כאילו היה כפתור הפעלה. את המגע בדגדגן אין לעשות באופן ישיר, זה לא נעים לנו. על מנת להפיק מקסימום הנאה מהמגע עם הדגדגן עדיף לעשות את זה שהדגדגן נמצא בין שתי כריות האצבעות יותר רך, יותר נעים לנו והרבה יותר מענג. זאת הדרך הנכונה לגעת בדגדגן ורק ככה היא תהנה ותודה לך.

אז מה אתה עוד עומד מול המסך וקורא? לך אליה מהר וענג אותה, תן לה את הזכות להיות אישה מסופקת ותהנה מתחושת הגבר הנחשק.

בהנאה רבה, זמן לאהבה!

רוקט פוקט לשימוש זוגי
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות