052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

צעצוע של סיפור: 5 אביזרי מין לאישה שאיתך

צעצוע של סיפור: 5 אביזרי מין לאישה שאיתך


אם מיניות היא הלונה פארק של המבוגרים, אין סיבה שלא נלמד לשחק. לי ראובני, מטפלת מינית מוסמכת, עם אביזרי המין הכי נחשקים בחדר המיטות.

אני מאוד אוהבת להתייחס לאביזרי המין במונח "צעצועים" למבוגרים, כי מיניות בעיני היא הלונה פארק של אלו שבגרו ועדיין אוהבים לשחק. כמה הזדמנויות בחיים יש לנו להשתטות, ליהנות, לצחוק, לשחק ולהיות משוחררים? כאשת קריירה, בת זוג ואמא, אני נדרשת לתמרן בין אלפי משימות, להיות זמינה, מכילה, אסרטיבית וקומפטנטית, אבל מה קורה כשבא לי לנוח? להתפרק? איפה אפשר לעשות את זה אם לא בחדר המיטות, מול האדם שאני הכי אוהבת, הכי נמשכת אליו, הכי רוצה בו?

רק שם, במרחב הזה אפשר ליצור חיץ מול העולם, לדמיין שאנחנו האנשים האחרונים עלי אדמות, ובתוך השקט הזה, לייצר לעצמנו סערה מענגת, שכל תכליתה לעשות לכל אחד מאיתנו טוב. זאת בעיני מיניות, ובעידן של מסכים, מרוץ מטורף של החיים ותובענות לפרפקציוניזם, חשוב לקבוע מועדים קבועים לשחק, להיות יחד ולהתענג.

 

עבודתי בקליניקה מלמדת אותי עד כמה זוגות ויחידים אינם מרגישים בנוח לשחק, להשתחרר וליהנות. אני מנסה לתת לגיטימציה לחקירה של הגוף, של ההנאה ושל הזכות לומר "מגיע לי", "בא לי", "אני רוצה", אבל אין ספק שעדיין מדובר באחד האתגרים הגדולים ביותר עבור אנשים, להרגיש שמיניות מהנה היא לגמרי חלק שמותר וכדאי להתענג עליו.

כחלק מהרחבת המנעד המיני, אני מעודדת נשים, גברים וזוגות לגשת לחנות לאביזרי מין, לראות מה יש, לשאול את עצמם מה מגניב בעיניהם ומה מדליק אותם, כי לפעמים גם הכרות עם אביזרים ספציפיים תורמת להכרות שלהם עם עצמם ועם גופם. וכדי להפוך את החיים של כולכם לקצת יותר קלים, הכנתי רשימה התחלתית של הצעצועים המפורסמים והמומלצים ביותר. מוכנים?

 

1. ויברטור למתחילות: ההנאה שבתרגול

בקליניקה אני פוגשת יותר ויותר נשים שנמנעות מסקס בחדירה מסיבות שונות, בין אם זה יובש נרתיקי, כאבים בחדירה, או בתוליות מאוחרת. ככל שהן יותר מחכות עד שהן פונות לטיפול או פוגשות בן/בת זוג מתאימים שעוזרים להם ליהנות ממיניות כפי שהן מבקשות, כך האתגר נראה קשה יותר ומורכב. כדי להגיע ליום המיוחל תוך יצירת חוויה של שליטה, אני ממליצה להן להתחיל להתכונן ולהכין את הגוף לנינוחות שבחדירה עם אביזר דק שאינו מאיים, ומהווה תוספת לערכת המרחיבים המסורתית של פיסיותרפיסטית לשיקום רצפת אגן.

 

יש לציין כי טיפול מיני הרבה פעמים משלב עבודה עם פיסיותרפיסטית, שמטרתו ללמד נשים לשחרר ולהרפות את שריר הpc-, הוא שריר רצפת האגן המאפשר חדירה באופן חופשי ונינוח. אגב, להבדיל מהערכה המסורתית, ויברטור זה לא רק בא לצורך תרגול אלא גם להפקת עונג.

ואם בענייני חידושים עסקינן, אני מוצאת הנאה רבה בכך שעולם הפנטזיה והדמיון השתלטו גם על העיצוב והמראה של הויברטורים, ואין ניסיון מוגזם לייצר ויברטורים ריאליסטיים דמויי פאלוס אדיר אלא משהו שהוא יותר מגניב, חמוד, מתוק, כייפי, עדין ופנטסטי. קחו לדוגמה את המגוון הרחב של הויברטורים השונים בשוק שנראים לגמריי דיסקרטים ומדומים לחפצים מחיי היום יום שלנו, ויברטורים בצבעים ילדותיים ובגדלים שונים המתאימים לגירוי חיצוני ופנימי בעלי יכולת גבוהה להתאמה אישית בעוצמת הרטט והגירוי.

2. רוקט פוקט: קטן ועושה את העבודה

רוקט פוקט הוא אביזר קטן ועוצמתי שאפשר לשמור אותו באופן דיסקרטי בשידה ליד המיטה ולהפעיל אותו באופן עצמאי או זוגי, מתי שמתאים. היתרון שלו הוא קודם כל בגודל. הוא לא מאיים, הוא מתוק, חמוד, כייפי, מתאים לנשים שרוצות ליהנות מאורגזמות בלי מאמץ רב של שרירי הידיים או לכאלו שרוצות ללמוד איך להגיע לאורגזמה, שלא מצליחות עם האצבעות, שמתייאשות מהר, שלא מכירות מספיק את הדגדגן ולא קבלו את העידוד הנכון למיניות מהבית.

להיות אישה מינית זה הרבה תוצר של שיח חברתי וחינוך, ולכן האביזר הקטן הזה הוא לא מאיים, ואומר בפשטות בא לי ליהנות, אבל בקטנה. אבל שלא תטעו, הרוקט פוקט הוא מוצר עוצמתי ועושה את העבודה, באופן נעים בהחלט.

3. ביצת רטט: פעילות זוגית או אישית

הדגדגן הוא מרכז העונג של מרבית הנשים. זהו איבר עוצמתי עם 4,000 קצוות של עצבים, שזה בערך פי עשר מכל איבר המין הגברי כולו. הוא עוצמתי, רגיש ומתגמל - אם יודעים לתפעל אותו נכון. עבור זוגות שאוהבים לקיים יחסי מין בחדירה, אפשר להוסיף את ביצת הרטט כסוג של תחזוק לגירוי של האישה, כך שהפוטנציאל שלה להגיע לאורגזמה תוך כדי המהלך יגדל.

 

אם נסתכל על אותו אפקט ברמת החדשנות, אפשר למצוא מוצרים כיפים לא פחות, שפועלים על מנגנון הרטט בגירוי הדגדגן ואפילו בגירוי מקביל בחדירה, כאשר הייחוד בהם הוא היכולת להפעלתם מרחוק. לדוגמה wevibe שלוקח את המשמעות של משחקיות צעד אחד קדימה: באמצעות הפעלה סלולארית, יכולים בן/בת הזוג ל"קחת שליטה" על החוויה של האישה המשתעשעת עם הצעצוע, ולהפוך את המפגש למעצים מתח ומעורר סקרנות והתרגשות, תוך כדי הנאה מההתמסרות המוחלטת שלה.

משחקים מהסוג הזה מכניסים עניין מכיוון אחר לגמרי, מאחר שהם פותחים מגוון חדש של אופציות למתח ולסקרנות, ההופכים את המוכר והידוע ללא צפוי. הגיוון הוא קריטי להנאה בעיקר בזוגיות ארוכת טווח, ולזוגות שרוצים לשמר מיניות מתחדשת, כמו גם למי שרוצים להמציא את עצמם ומיניותם מחדש.

4. מיני ויברטור: חדשנות מסיליקון

היתרון הגדול בויברטורים החדשניים הוא בהקפדה על האיכות. אם בעבר אביזרי מין היו נמכרים בחנויות סליזיות בתחנה המרכזית הישנה, בלי הקפדה על איכות החומרים או ההנאה של האישה, הרי שהיום התעשייה הזו מקפידה על חומרים מסיליקון שאינם פוגעים בפלורה של הנרתיק ובמקרים רבים המעצבות של המוצר הן בכלל נשים המבינות באנטומיה נשית, בהנאה נשית ותוך התחשבות בצרכים של נשים שונות.

 

5. טבעת רטט: להנאה זוגית מועצמת

טבעת הרטט בעיני משדרגת מאחר ורוב הזוגות אוהבים סקס בחדירה, אבל היא גם מוסיפה לגבר חיכוך על הפין וגם מוסיפה לאישה רטט בדגדגן וכך שני הצדדים נהנים במהלך האקט ומרגישים שדרוג.

6. נקסוס: צעצוע זוגי לזוגות נשים או זוג הטרוסקסואלי

במסגרת טיפול זוגי מיני שהיה לי לפני כמה שנים עם זוג מקסים, סיפר הגבר עד כמה הוא נהנה מחדירה אנאלית, הוא סיפר על חוויה של משחקיות במגדר, והיכולת לפנטז, ליהנות ולהיות משוחרר כמו ילד מכבלים וציפיות של החברה ומוסכמות דכאניות למין. בשבילו צעצוע מהסוג הזה יכול היה להיות אידיאלי כי כך גם בת הזוג הייתה נהנית וגם הוא במקביל. באותו אופן, זוגות נשים המקיימות יחסי מין בחדירה מקיימות יחסים הרבה פעמים בסוג של התמסרות, התרכזות מתחלפת בהנאה של כל אחת מהן בנפרד.

הגירוי ניזון הרבה פעמים מההנאה של השנייה ומהחוויה שזה מאפשר לה בשליטה, ביצירת העונג אך לא באופן פיזי בהכרח. צעצוע מהסוג הזה הוא חדשני ומלהיב מאחר והוא מציע חוויה סימולטנית של חדירה והנאה בצעצוע איכותי ונוח. כמובן שזה קשור בהעדפה ואין הכרח לחדירה עבור זוגות שפחות נהנים מכך, ואפשר להמשיך ולגרות אזורים ארוגניים אחרים. אין כאן נכון או לא נכון.

בשורה תחתונה, כמו בזוגיות, כך גם בצעצועים, לפעמים צריך לתת צ'אנסים ולפעמים זו אהבה ממבט ראשון. בגדול, שווה להכיר, לבחון, לראות מה מתאים לי ואז ללכת עם הלב. בלי להסתכן ביציאה מאזור הנוחות של המוכר והידוע לא נגלה לעולם מחוזות קסומים ונועזים. הנאה ועונג מגיעים בדיוק מהמרחבים האלה.

 

כתבה מאת - לי ראובני מטפלת מינית מוסמכת.

 

צעצוע של סיפור: 5 אביזרי מין לאישה שאיתך
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות