052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

צעצועי מין לא לרווקות בלבד!

צעצועי מין לא לרווקות בלבד!

הרבה סבורים כי וויברטור הינו מוצר צריכה של בחורות רווקות? ממש לא. מחקרים בארצות הברית קובעים שכ - 60% מהנשים שנמצאות במערכת יחסים זוגית משתמשות בוויברטור, וכמעט חצי מהן משתמשות בו עם בן זוגן, על פי סקר הסקס האחרון שנעשה על ידי אתר "יחסים וזוגיות" 35% מהישראלים מגוונים את חיי המין שלהם עם ויברטור והנתון הזה רק הולך ועולה.

"הויברטור" עלול לעורר אסוציאציה של מכשיר פלא, רוטט, מסתובב ומסחרר – משהו שרק נשים ירגישו בנוח להתרגש איתו במיטה. אבל זו העת למחוק את הדימוי המיושן הזה מהראש, בשנים האחרונות מגמת אביזרי המין עברה מהפכה של ממש בטכנולוגיה, בעיצוב והן בחומרים. השינוי הגדול הפך את תחום צעצועי המין לידידותיים יותר עבור שני בני הזוג. עכשיו, שזה כבר לא נראה ומרגיש כמו להכניס עוד איבר מין גברי למיטה, זוגות רבים נפתחים יותר ויותר לשילוב צעצועים רוטטים בדמויות סקסיות שיודעות היטב את העבודה. המכשירים הקטנים והממזריים האלה יודעים להשתלב בסקס עם בני הזוג ולענג את שני הצדדים באופן הדדי.

סקסולוגים טוענים כי "אביזרי המין מגבירים את החשק המיני של האישה, ומעוררים בה את הרצון בסקס", בתנאי שהדבר מקובל בין הפרטנר שלה ובינה, והם מרגישים נוח בחוויה המשותפת. זה גם יכול להוסיף טעם רענן ומרגש ליחסים שלהם.

ובכל זאת לצרף צעצוע חדש ולא מוכר בפעם הראשונה דורש תעוזה.

מה עושים?! – מנהלים שיח ויברטור

אז ייתכן שעצם הפניה עלולה לגרום לבן זוגך להרגיש שהוא לא מספק אותך, או אולי לחשוב שאת קינקית מדי עבורו. אך אם את בעניין של לטפח את היחסים. הנה דבר שאת צריכה לדעת: שליש מהגברים הם אלה שדוחפים את הנשים שלהם לרכוש ויברטור ולהכניסו אל חדר המיטות, לא מעטים הם הגברים הנהנים להביט על נשותיהם בעודן מתענגות בצעצוע נועז.

זה מעביר מסר חיובי על גישתך כאישה המחוברת אל צרכיה, רצונותיה וגופה. מעיד כי את חמה, אוהבת סקס ורוצה לחוות יחסים לעתים קרובות יותר, ובעוצמה סוחפת. "גברים רבים דווקא מביעים רצון להשתעשע עם ויברטורים, אבל חוששים ליזום צעד בנושא".

בכל מקרה, אין לך כוונה פשוט לשלוף את הוויברטור מהמגירה באמצע הסקס, גם אם את משוכנעת שבן זוגך בעניין – הדרך הנכונה והמקובלת היא להעלות איתו את הנושא. הזמן הנכון ביותר לנהל שיח כזה הוא שאתם מחוץ למיטה, ואין על הגבר שלך שום לחץ או מחשבה כי ייתכן שזה הרגע המכריע בו הוא לא סיפק אותך. חשוב כי ידע שאין לך כל כוונה להחליפו ושאביזרי המין אינם מהווים עבורך תחליף לקיום הגברי, בכדי שלא יפתח חוסר ביטחון בגבריותו.

צעצועי מין לא לרווקות בלבד!
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות