052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

סקס בחורף מעולם לא היה טוב כל כך...

סקס בחורף מעולם לא היה טוב כל כך...

גם במדינה חמה כמו שלנו, הוא משתדל להגיע אפילו רק לזמן קצר. החורף הקר כבר כאן. ואף על פי שהוא לא קיצוני הוא מצליח לצנן אותנו ודואג להזכיר לכולנו את אחת מדרכי החימום הטובות והמהנות ביותר שהמציא המין האנושי - יחסי מין. קבלו ממני כמה טיפים שיחממו לכם את הלילות הקרירים וישדרגו לכם את חיי המין. ככה תהפכו את החורף הזה ללוהט מתמיד...

רק מלהגיד את המילה "חורף" מתעורר בי הרצון להתחמם, ובנינו מדובר אומנם בעונה הקרה אבל, בהחלט היא גורמת לנו ליצור לא מעט רגעים של חום ותשוקה. אז חורף חם מתחיל עכשיו! נכון שחורף מלווה לרוב בצינה מאד גדולה וברוחות של יותר מ- 100 קמ"ש ששורקות לנו בחריצי החלונות ונושבות להן בחוץ ומאיימות כאילו הולכות להעיף אותנו לאלף עזאזל. כאשר אני חושבת על הקור המקפיא והבלתי נסבל הזה, המחשבה הראשונה שעולה בראשי היא כמובן, למצוא מישהו שאיתו אוכל להתחמם.

אם נסיר רגע את המסכות ונודה באמת המעודדת החורף מחרמן! ולא, אל תצטנפו לי עכשיו. חורף הוא הזמן המושלם להצית מחדש את אש התשוקה שחבויה בכל אחד ואחת מאתנו. אז באיזה מצב החורף תופס אתכם? האם לצד בן הזוג שלכם או שאתם לבד? מתכרבלים ברחמים עצמיים או מתחממים בזרועות חמות? כי כמו בכל עונה קרה כידוע, גם לחורף הזה יש את היכולת לגרום לנו להתעטף באין ספור שכבות, לחשוב על השמיכה החמה ולחמם בלי סוף את הקיבה שלנו מבפנים.

אז בואו נמנע ממלכודות החורף, הקיבה לא באמת מחממת אותנו עם עודף הקלוריות ולחשוב על השמיכה לא בדיוק אפקטיבי עבורנו, אנחנו לא דובים הנכנסים לתרדמת החורף במערה, ההיפך הוא הנכון – והנכתב פה בא להזכיר לכם שהימים הקרים הם הזדמנות נהדרת להכניס קצת טמפרטורות חמות ותשוקה לחיי המין שלכם. אז בואו נסכים על דבר אחד, קיום יחסי מין עם האדם שאתם אוהבים זה הדרך הבטוחה לעליית מדד החום בלב, בגוף ובנפש.

להבה של תשוקה

בכל אחד מאתנו חבויה אש פנימית, והגיע הזמן להבעיר אותה. אז מה יש לכם להגיד על לילה מלא בתשוקה? נשמע טוב, נכון?! אתם אלה שתקבעו כמה רומנטיקה ותשוקה יבערו בחדר, אני מבטיחה שהקור בחוץ מיד יישכח כלא היה. עם מעט השקעה בכמה פרטים קטנים, בן או בת הזוג יתמוססו בזרועותיכם ויהיו כחומר בידיים היוצרות שלכם.

אם אין לכם כיוון מה בדיוק יכול להכניס אתכם לאווירה לוהטת, אז הנה כמה דברים ממש פשוטים שיבעירו את התשוקה עבורכם, נתחיל בבסיסי ביותר, יש אותם בכל בית ולא חייבים חגים או מועדים כדי לעשות בהם שימוש הולם, אני מדברת על שפע של נרות שתמיד יהפכו לכם את האווירה לחמה במיוחד. אמנם לא הם אלה שיפיקו בכם את החום הפנימי, אך הם בהחלט ייצרו חמימות נעימה בחדר, וזה כבר מהלך מבטיח. אגב, תמיד אפשר לחשוב על מסר שיחמם גם את הלב של האדם לכבודו אנחנו טורחים, את הנרות אפשר לסדר בצורת לב, או כיתוב המפגינים את רגשותיכם החמים, זה יכול להיות נחמד לשלב גם פרחים ריחניים ועליי כותרת שרק יוסיפו לאווירה. ההרפתקניים ביניכם יוכלו להשתמש בשעוות הנר ולטפטף אותה על חלקי הגוף הארוגניים וכמובן שיש לעשות זאת בזהירות רבה או להשתמש בנר מיוחד עבור זה, אשר השעווה שלו הופכת לשמן עיסוי חם ובטוח לשימוש (ניתן להשיג ב"זמן לאהבה").

להפוך את חדר השינה

במקום לשקוע בשנת חורף בסגנון חייהם של דובים אשר חוטמם האדמדם והמקורר מציץ מבעד לשמיכה שאתם מסרבים לשחרר, הפכו את חדר השינה שלכם למקום קוסמי ומלא פיתויים, לפינה ששניכם תרצו לברוח אליה ולא רק כדי להתעטף בשמיכה המלטפת... אין צורך להשקיע תקציב גדול לשם כך אלא רק לפנות עומס מיותר המכביד על פנים החדר, להשקיע בתאורה הנכונה שתתאים לאווירה, להפיץ ריחות נעימים בחלל, להחליף למצעים רכים ונעימים או לרכוש מבעוד מועד איזה ספר מפתה ומזמין, שיעזור לכם להימשך לעולם אחר של תשוקה.

אין כמו לעשות את המעסה

זה הרי דבר ידוע שעיסוי זו אחת הדרכים הנפלאות, מענגות ומעוררות חושים. לשחרור ולפינוק זוגי, לעשות טוב האחד לשני וליצור מפלס חום מטורף. אז לרגל החורף קבלו טיפ קטנטן לשדרוג חווית העיסוי שלכם, כבר ציינו שקריר מאוד בחורף, אז טיפונת חום רק יכולה להפוך לנו את העיסוי מטוב למצוין. על מנת שהעיסוי שלנו יהיה מחמם ושמימי יותר, אני ממליצה להשתמש בשמן עיסוי מתחמם, מדובר באותו שמן עיסוי המוכר והידוע רק שביכולתו של השמן הזה להתחמם במגע עם הגוף (ניתן להשיג ב"זמן לאהבה"). אם נותר לכם מבקבוק השמן שאינו מתחמם ותרצו לנצלו ולשדרג את השימוש בו. הניחו את הבקבוק הסגור של שמן עיסוי בתוך קערה עם מים חמים, ותנו לו כמה רגעים להתחמם.

זהירות! אל תעשו בשמן העיסוי שימוש לפני שבדקתם את הטמפרטורה בצד הפנימי של הזרוע שלכם ווידאתם שאינו חם מידי, אנחנו לא מעוניינים בכוויות. שפכו מהשמן בעדינות על הגב והישבן של בן הזוג שלכם, וראו איך גופו מתפתל מעונג הנוזל החם שניגר על גופו.

לאחר מכן תוכלו לעבור לעיסוי אינטימי של ממש באזורים המוצנעים של בן הזוג. רק היזהרו שלא להכניס את שמן העיסוי לתוך פנים האיברים והתאימו לצורך כך רק שמנים טבעיים ולא מבושמים. אחרת זה עלול לגרות את האזור בפן הפחות נעים של המילה. טיפ נוסף לאזורים המוצנעים – להחליף את שמן העיסוי בחומר סיכה. כאשר חומר הסיכה מתחמם ובא במגע עם העור, תחושת החמימות של הגוף מגבירה את סף הרגישות, והופכת את המגע בו להרבה יותר מעורר ומרגש.

כשאתם מעסים את האזורים הצנועים, נסו לנשוף אוויר חם על העור של הפרטנר שלכם ותחשפו לתחושת התחממות אינטנסיבית יותר, עד שבן או בת זוגכם לא יחזיקו יותר מעמד, וירצו רק לעשות את המעסה שלהם בטירוף חושים פורץ גבולות.

 

 

כמו באריזת מתנה - להתעטף בשביל להתקלף

הקור של עונת החורף נותן לנו את הלגיטימציה להתכסות בבגדים ובשכבות, מה שמעניק לנו את הנינוחות לרגיש יותר טוב עם הגוף שלנו. אז למה שלא ננצל את העובדה הזאת בכדי להתלבש, אבל רק על מנת להתפשט? תתפלאו יקירותיי, אבל ככל שאנחנו פחות נחשפות כך כיף יותר לקלף אותנו, שכבה אחר שכבה, עד שמגיעים סוף-סוף אל פרי גן העדן - העור המלטף שלנו, מפיץ חום ונעים למגע. מעבר לזה, עניין הקילוף תורם רבות לזוגות ותיקים הנוטים בכלל לשכוח ממשמעות הריגוש של המשחק המקדים ומעניין ה"להרשים" את בני זוגנו, מה שגורם לתופעת החולצת טריקו הבלויה או לחילופין שהיא מפתיעה בלוק מקורי של הטרנינג הישן שלו. אז נכון, זה מחמם. אבל אל תשכחו שיש מי שצופה בהזנחה הזאת מהצד ועבורו לפחות, כדאי להביא קצת בהשקעה ולהבליט יותר את הנשיות. ותאמיני לי זה עובד! חוץ מזה, אם תתלבשי סקסי את תרגישי סקסית ונשית יותר ובן הזוג שלך יעריך ויוקיר אותך על המאמץ, מה שיגרום לשינוי והשקעה גם מצדו. מפה תאמיני לי הדרך אל האושר השמימי קצרה מתמיד. רק אל תשכחי, זה בידיים שלך!

 

 

 

צעצועים למבוגרים שאוהבים

אם יש לכם פנטזיות פרועות ואינכם פוחדים לשלם לצלע שלישית שתלווה אתכם בין הסדינים, הרווחתם. ואני לא מדברת על יצור אנושי, אלא על מוצר מין שיכניס בכם רוח חדשה. הכנסתו של אביזר מין למיטה שלכם יכולה לשדרג, להפתיע ולחדש את החוויה המינית ולחורף ישנם צעצועי מין העשויים מזכוכית, והם מתאימים במיוחד לסקס חורפי מכיוון שניתן לחמם אותם על ידי טבילה קצרה בכוס מים חמים ואז להחדירם. התחושה של הכנסת צעצוע מין חם לגופה תשפר את התחושה והרגישות באזור האינטימי, מה שיכין אותה לקראתך ולקראת חווית גמירה אדירה!

 

 

אנחנו אוהבים רטוב

חדר האמבטיה הוא אזור מושלם למטר של תשוקה. אז חממו מים מראש והכינו את עצמכם לאמבטיה ארוטית כמו שרואים בסרטים. אדי המים החמים יעלו את טמפרטורת החלל בחדר ואת גופכם. כך תוכלו להשתעשע עם הקצף ולסבן אחד את השנייה, אל תפסחו אף לא לרגע על האזורים האינטימיים של הגוף, תתענגו מהליטוף והמגע החלק שעמוס בקצף הסבון הריחני. תרשו לעצמכם לשחק כמו ילדים קטנים, ולא אני לא מדברת על ברווזי הגומי והבובות הצפות, אלא על וויברטורים עמידים למים בכל הצורות והגדלים שאתם רק חולמים עליהם. עוד אפשרות מפנקת היא להתענג אחד על השנייה עם עיסוי קרקפת מענג כשאתם משתמשים במרכך השיער שלכם על מנת להחליק את המגע. דרך אגב, המים שוטפים את שכבת השומן הטבעית של הגוף לכן אני ממליצה להיעזר בחומר סיכה המבוסס על סיליקון ותגלו כמה זה נעים, עכשיו ש"התחממתם" מספיק, הידית שבת הזוג שלכם נוגעת בה, היא כבר לא הידית של זרם המים.

אימון זוגי

בלי קשר לעונת השנה בה אנו נמצאים, להתחיל בוקר בהתעמלות משותפת תהפוך את הבוקר הזה לחדור באנרגיה שתמלא אותנו לכל שעות היום. אבל אם נשים את הדגש דווקא על החורף הקריר, אחת הדרכים להתחמם היא לבחור בתנוחות סקסיות שיעלו את מפלס חום בגוף ויעבדו על הגמישות והשרירים של שניכם. תנוחה אחת כזאת היא "תנוחת הכריעה" כששניכם על הברכיים, הגבר עומד מאחורייך, את רוכנת עם הגב אליו, כשהירכיים שלו עוטפות את הירכיים שלך והוא אוחז את המותניים שלך בידיו.

התנוחה הזו בפני עצמה מצמידה את שני הגופים שלכם יחדיו, וכשהזרועות שלך כורכות סביבה הן מקרבות בניכם אף יותר. כאשר תחדור אל גופה, שניכם יכולים לזוז עם הירכיים ולהגביר את האנרגיה והחיכוך. ככה תמריצו את הדם ותעלו גם את חום הגוף הפנימי. תארי לעצמך כמה עונג תסבי לבן זוגך שפתאום בוקר אחד תחליטי להשכים אותו בליקוקים, כשאת בעצמך יוצרת את הריגוש בתוך עולם של פנטזיות.

ערב שכולו אתם

סקס ואוכל הם מקור לעונג רב לחוד ובעיקר ביחד... וכשקריר וגשום בחוץ אין כמו בישול משותף במטבח הביתי. אין ספק שזו דרך חיובית להתחיל ערב כיפי ונעים ביחד. במקום להיצמד לתפריט הרגיל שלכם, לא משנה עד כמה הוא אנין טעם, נסו לרקוח משהו יותר סקסי הערב. הכניסו לתוך הארוחה שלכם רכיבים המגבירים את התשוקה, למשל: שמנת מתוקה, שוקולד, תאנים, דובדבנים, תותים, שקדים, שמן כמהין, דבש, רימון וג'ינג'ר.

נצלו את ההזדמנות הזאת ליצור אוירה של "יחד". עשו לכם ערב שכולו שלכם, כבו את הטלוויזיה ואת הסלולרי, הכינו מראש בייביסיטר לילדים, ערכו שולחן מלא בתשוקה ותיהנו מזמן איכות אינטימי שכולו שלכם, תתענגו על ארוחה טובה, שיחה מהנה ותנו לעולם להמשיך בלעדיכם, לפחות לערב אחד. גם אם לא תסיימו את הערב במיטה זה בסדר גמור, אין כמו אינטימיות טובה לחדש ימיכם כקדם.

קוראיי היקרים, אני מגישה לכם את הכתוב כהמלצה חמה לימים הקרים. אין צורך בידע גדול בכדי להבין שמקור החום נמצא בגוף האדם ובא לידיי ביטוי בעיקר שאנחנו פותחים את הלב ובאים במגע יחד! מכאן אנחנו מבינים שאין כמו אינטימיות כדי ליצור אווירת חום בגוף ובנשמה.

ולכל הרגישים לחום, אני מציעה לחמם את החדר מראש, שמיכה חשמלית היא אופציה טובה לשיכולך... והעיקר שיהיה לנו חורף לוהט!

 

 

 

סקס בחורף מעולם לא היה טוב כל כך...
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות