052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

מוצרי סקס לזוגות

מוצרי סקס לזוגות

אין צורך לסרור בחיי הרווקות ולהיות נטולי פרטנר או יזיזה כדי להכיר את החשיבות של מוצרי סקס כחלק מקובל בחיינו. ייתכן ואתם זוג שכבר עייף מחיי השגרה והסקס שכבר מזמן הפך למטלה חסרת טעם שמחייבת רענון. אז בואו נכיר בעובדה שגם רווקים פנויים וגם כאלה המנהלים מערכת יחסים זוגית וקבועה יכולים למצוא את עצמם כלקוחות של ענף מוצרי סקס.

ישנה סטיגמה שהלקוחות העיקריות של אביזרי מין הם אלה שלא מצאו עצמם בזוגיות ומנסים לבוא על סיפוקם בכוחות עצמם אבל לא, את חנויות הסקס לרוב פוקדים זוגות נשואים או לפחות אלה החיים במשותף פרק זמן מה ומעוניינים לעשות הכל בשביל עוד רגע של ריגוש עם בכיר ליבם שכבר מזמן איבד את הטעם והעניין.

אל תהיו קיצוניים במחשבות הפוקדות אתכם עכשיו אחר שקראתם את העובדה הזאת של תחושת המיצוי וההרגל, גם אין צורך להאשים את עצמכם או את הפרטנר הנבחר כי העובדה הזאת לא פוסחת כמעט על אף זוג שאני מכירה. אין שום קשר בין העובדה המדוברת לבין הקמטים שעל פנינו או לקרס שצברנו עם השנים, אין כמעט מקום להאשים את צלקות ההתבגרות, אלא להבין שמדובר בתבנית שאליה הורגלנו. בדיוק כמו המוטיבציה בתחילת תפקיד חדש בעבודה, בדיוק כמו ההתלהבות מהבגד החדש שקנינו, האוטו או הבית... כך גם חיי הזוגיות שלנו. אם לא נקפיד לאושש ולרגש ולהשקיע בזוגיות כל פעם מחדש כמו פרח שצריך לגדל ולהשקות, לגזום ולהעשיר כך גם היחסים שלנו והמיניות בין בני הזוג שאט אט מתרחקים והופכים שגרתיים ומשעממים. בקיצור, חסרי חיים כמו צמח נבול.

ישנה איזו חשיבה שמדברים על מוצרי סקס להתכוון תמיד לויברטור המיועד לחדירה אינטימית ופה הטעות הכי נפוצה שלנו. מפה מתחיל הקשר במחשבה בין רווקות למוצרי סקס והדבר הינו טעות גמורה, קיים מבחר לא קטן של אביזרי מין ותכשירים אירוטיים שכלל וכלל לא מיועדים לחדירה. בין מוצרי הסקס הרבים, אכן קיים מגוון רחב ועשיר של מוצרים המאפשרים הנאה ואינם מיועדים להחדרה, להבדיל מדגמים שונים של דילדו או מבחר עצום של ויברטור בעיצובים שונים, ג'י ספוט ומאלצי אורגזמה בטכנולוגיות שונות. אך לצד כל העולם המגוון המיועד לחדירה, ישנו עולם מקביל המיועד לעזר כאשר אנו מקיימים סקס עם בני הזוג. אז בואו נפשט את הדברים. לא הכל מתחיל ונגמר בחדירה והגודל באמת לא קובע. על מנת ליהנות מסקס איכותי ומרגש באמת דרוש לנו הרבה יותר מחדירה אינטימית.

מחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם לאורך שנים על נשים בכל טווח הגילאים הוכיחו כי למעלה מ- 60% מכלל הנשים בעולם יכולות לגמור אך ורק מגירוי חיצוני של הדגדגן ולצורך זה הן לא צריכות גבר בכלל. לא, אל תיקח ללב, אני לרגע לא אומרת שלא צריכים אתכם הגברים. האומנם אחוז מאוד גבוה של נשים לא זקוקות כלל לחדירה כדי לגמור ויכולות לגרות את הדגדגן לבדן אבל יחד עם זאת אין תחליף למגע אנושי ולהרגשה הממכרת שבה אנחנו נחשקים בעיני מישהו והחשיבות שלמישהו אכפת מהחוויה המינית שלנו, לחיבור שנוצר ולארוטיקה באוויר אין שום מוצר סקס בעולם שיכול להתחרות בזה. הטיזינג, השובבות והסחף אחר התשוקה היא למעשה המהות וכשזה נעלם למעשה הסקס הופך לנטל משעמם. אז הסכמנו על כך שכן אנחנו צריכים פרטנר על מנת לעורר את היצרים ואכן, לא כל הנשים צריכות חדירה. אז מתי בדיוק אנחנו נחשפים לדרישה בתחום מוצרי סקס? כאשר אנחנו צריכים גיוון! כמה כבר אפשר לחזור על אותן התנוחות באותה הצורה ולהתרגש מזה לעיתים אנחנו צריכים עזרה שתעורר בנו את הרגש ופה בדיוק תעשיית אביזרי המין המפותחת נכנסת לחיינו.

אם אתה חולק מערכת יחסים עם אישה המשתייכת לקבוצת ה- 60% נשים שגומרות מגירוי חיצוני, תחום מוצרי הסקס מציע מגוון תכשירים בטוחים לשימוש כמו הליידי פלז'ר המעוררים את זרימת הדם לאיזור הדגדגן ומקלים עליך בהשגת הגירוי. יש מגוון חברות וההיצע רחב, אך חשוב לבדוק שאנו רוכשים מוצר טוב, בטוח ויעיל, לא נתפשר על אישור משרד הבריאות ויש לשים לב במקרים של הריון ואלרגיה. לכן רצוי ומומלץ להתייעץ עם מישהו אמין.

עוד מוצר מהנמכרים ביותר בתחום מוצרי הסקס, זה מוצר הרוקט פוקט שחודר אלינו בכל מיני צורות ועיצובים שונים. הרוקט פוקט מגיע במראה של חיות, פרחים, לבבות או ביצים או כאיבר מין קטן. ישנם כאלה שיהיו עם ראשים מתחלפים או ידיות אחיזה ארוכות המאפשרות לנו שימוש נוח גם בעת החדירה, יש רוקט פוקט קטנטן הנצמד לגוף באמצעות רצועות או תחתון ומאפשר שימוש דיסקרטי גם מחוץ למיטה. לרוקט פוקט משתמשים באין סוף חומרים החל מפלסטיק ועד לסיליקונים השונים.

ואם שמעתם על המסאג'ר, בלנדר, מג'יק או שתכירו אותו כמקרופון כל אלה הם כינויים של אותו המוצר ונכנסים תחת הקטגוריה של הרוקט פוקט. את הרוקט פוקט לא מחדירים, אלא מניחים אותו על הדגדגן,היש כאלה שמתאמצים להפוך אותו לזוגי ומצמידים אותו לאיזורים הרגישים של הגבר ואכן זה עובד. יש לא מעט גברים שהדבר מסב להם אושר.

טבעת רטט היא עוד מוצר לגירוי חיצוני, אך במקום להחזיק אותה ביד שמים אותה על איבר מין זכרי קרוב לשק האשכים ונהנים מרטט הדדי בזמן החדירה.

כמו כן יש מגוון שמנים וג'לים לקיקים שיהפכו לכם את המשחק המקדים לחושני יותר, המבחר בתכשירים האלה הוא עצום יש כאלה הנותנים טעם יש כאלה שמתחממים עם המגע ויש שעושים את שתי הפעולות יחד אך שוב אני מדגישה שאין לעשות פשרות על עניין אישור משרד הבריאות.

תחום אביזרי המין מציע מגוון רחב ועשיר בין אם לחדירה ובין אם לא, אך למי שטרם התחיל, אני מציעה להכניס את הצעצועים בצעדים קטנים ולבחון את הדרישות תחת יעוץ מקצועי.

להתרשמות ממגוון אביזרי המין יש ללחוץ כאן ובכל שאלה ניתן לפנות לצוות האתר "זמן לאהבה"

מאחלת לכם חוויה מטריפת חושים.

 

 

מוצרי סקס לזוגות
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות