052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

מוצרי סקס לאוהבים

מוצרי סקס לאוהבים

לא אחת אני נשאלת האם באמת ישנה דרישה לצעצועי מין ועד כמה זה באמת חלק משמעותי בחיינו? אנשים לא מפסיקים לשאול אותי איך זה קורה? מה?! חסר גברים? חסרות נשים? ומה בדיוק קורה לעולם הזה? למה אי אפשר להסתפק ביחסים בנאלים עם בן/בת הזוג? והאם באמת אביזרי מין יכולים להיות תחליף בחיי המין שלנו?

תשובתי היא באופן חד משמעי - אין תחליף למגע אנושי, עוד לא המציאו צעצוע מין שיחליף את הלהט והתשוקה הבין אנושית, את האהבה, את הניצוצות והצורך להרשים ולמצוא חן. אין יותר מהרצון והצורך להתחבר לפרטנר הנכון ולהתרגש, לאהוב ולהיות נאהב!

ולא, ממש לא חסרים גברים ולא חסרות נשים שכל מבוקשם רק למצוא חן, ללטף, להתקרב ולהתחבר לפרטנר אמיתי ואוהב.

אך כמו שכל בעל מקצוע זקוק לכלים מקצועיים על מנת לשפר את ביצועיו... כך גם אנחנו האוהבים, אנו זקוקים לאביזרי מין כדי לשדרג את היחסים שלנו ולעורר בנו את התשוקה, גם שכבר התרגלנו לפרטנר הקבוע שלנו.

צעצועי סקס נחוצים בעיקר לנו הזוגות הקבועים על מנת שנפיק מקסימום הנאה והתרגשות מהאקט המיני.

זה לא שאני אומרת חלילה שסקס איכותי וטוב זה רק בשילוב אביזרי מין. אבל אני בהחלט מאמינה שצעצועי מין מסייעים לנו לגוון את חיי המין ולהפתיע את מי שהכי חשוב לנו. סקס טוב נחוץ לנו לא רק על מנת לספק את היצר המיני. סקס איכותי באמת בונה את האישיות שלנו ואת הבטחון שאנו מקרינים החוצה. אין גבר או אישה שלא רוצים להרגיש נחשקים וסקסיים. אני לא מכירה אף אדם שלא חשוב לו להרגיש שהוא מרגש מישהו בעיקר אם הוא בחיר ליבו!

אל תראו את זה כמשהו שטחי ובאמת הגיע הזמן להבין מה ההשפעה של המיניות על חיינו... יחסי מין הם הרבה מעבר לאקט ייצרי, סיפוק מיני מסייע לפעילות תקינה של הגוף ולהרפיית הנפש. 

צריך לדעת לשדרג את חיי המין בדרכים מענגות שיכניסו אנרגיות ארוטיות במהלך היחסים. עניין השגרה וההרגל לא מטיב עם אף אחד מאתנו, אף אחד ממי שהכרתי או פגשתי במהלך חיי האישיים והמקצועיים לא הכחיש שהשגרה דחקה את הריגוש.

למשל האקט הראשון עם בת הזוג היה מרגש, סוחף והשאיר טעם של עוד לעומת הפעמים שהקשר התהדק ואלו התרגלו האחד לשני. אז קיום יחסי המין הפכו לנטל או סוג של מחוייבות.

על מנת שהשגרה העגומה הזאת לא תפגע בנו, עלינו לפתוח את הראש והחושים לריגושים ולרעיונות חדשים שיכניסו רענון לקן האהבה שלנו, אנחנו מחוייבים לחקור את הצרכים והפנטזיות שלנו ושל בני הזוג, לגלות ולהיסחף אחר מה שעשוי יהיה להשלים את החיות המינית על מנת שלא נמצה את התשוקה.

המלצתי האישית היא בראש ובראשונה לעבוד על הפתיחות במערכת היחסים - לשיח פתוח יש משמעות אדירה והשפעה לטובה על חוויות סקס מרגשות ומשם השמיים הם הגבול!

החוויות והעוצמה של זוג המכיר האחד את השני בשקיפות עולות על כל דימיון, בין אם זה בשילוב צעצועי מין כמו: ויברטורים, רוקט פוקט, דילדו, תכשירים אירוטיים או כל רעיון אחר כמו מקום, אוירה או תרגילי סקס מקוריים.

אנו צריכים לאפשר פתיחות ולגלות עניין בפנטזיות של בני הזוג שהרעיון המרכזי הוא להפיק את מירב ההנאה והריגוש במשותף.

חשוב שנזכור!

בני הזוג שלנו שונים מאיתנו ולא תמיד נהנים מאותם החוויות. אבל, אין לנו שום זכות להדחיק את ההנאות של בני זוגינו, בדיוק כמו שלבני הזוג שלנו אין שום זכות להדחיק את הפנטזיות שלנו אל מחוץ לחיים. זה שנדחיק את הפנטזיות לא אומר שאינם קיימות וככל שנמנע יותר כך תגדל התשוקה בהן. לכן שיח פתוח יכול לעודד פתרונות יצירתיים וגיוון רב בדרך למימוש, לכן יש צורך לכבד על מנת שלא נפגע בזוגיות ובעצמינו.

בהצלחה

מוצרי סקס לאוהבים
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות