052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

לשחק לא לפי הכללים!

לשחק לא לפי הכללים!

אני כל כך אוהבת את השיחות האלה של זוגות מעוררי השראה, שכל עולמם מורכב משיפור היחסים הזוגיים.

תחשבו על זה רגע...

אם האנשים השחוקים שבנינו רק היו משקיעים את האנרגיות שלהם על התא הביתי , במקום על מרמור מהשגרה או בגידות למיניהם ,ייתכן שהיינו יותר ויותר מאושרים בחלקינו.

בשיחות האינטימיות עם הלקוחות המדהימים האלה , שמיישמים את האנרגיות שלהם רק על בן זוגם, עולה באופן מתמיד השאלה מה? מה עוד אוכל לעשות למען?!

הרי בין כל שלל צעצועי מין מובחרים שיש לשוק להציע, לפעמים בא לגוון דווקא בפשטות הדברים, להתחבר יותר ולהרגיש, לגעת ולהגיע למקומות חדשים בזכות הגוף ולא רק באמצעות אביזרי מין שונים, שדווקא מספקים עבודה טובה ברוב הזמן, אבל הפעם מתחשק לי קצת אחרת.

אז לפעמים שינוי קטן יכול לתת עוצמות ריגוש בשיאים חדשים, מעבר לצעצוע מין חדש או תוספת פורנו איכותי שאוהבים לצפות בו.

זה נכון שהוא מאוד נהנה לצפות בך מאוננת , ואת נהנית למרוח עליו את תכשיר מקס מן המפנק שנותן לו להרגיש מלך, אבל גם לוקיישן שונה ומעניין חוץ מחדר המיטות יכול בהחלט להקפיץ את האדרנלין בזמן הסקס.

 

חשבת פעם להתחפש? לא לאחות או חדרנית, למישהי אחרת שתבוא לו שונה.

אם הוא רגיל אלייך רכה ועדינה אז להיפך... אולי פאה שחורה, אדומה או בלונדינית לראשך, מה זה משנה?! עם זוג עדשות צבעוניות, בתוספת כמה מילים מלוכלכות.

זה מוציא אותך אחרת וברור שזה יעיר אצלו את היצרים שהשגרה הרדימה בו. 

עכשיו גם הוא יכול לנסות... כן, כן, גם אתה יכול ליזום שינוי התנהגותי וטיפוחי בהתאם להרגלים שלך, כאלה שיגרמו לה חוויה חדשה שתסחף לפנטזיה רחוקה.

 

מה עם תנוחות חדשות? מתי ניסיתם? מה עובד יותר או מה פחות?

אז ככה זה נכון שיש תנוחות מומלצות יותר המסייעות להגיע לנקודות גירוי חזקות במיוחד, התנוחות הללו מבוססות על עולם הטנטרה ועליהם ארחיב מיד.

אבל, רגע לפני אציין שלעיתים יהיה כיף לא פחות לחוות את הדימיון, גם אם אינו מבוסס על תורת ההצלחה.

יש משהו מדליק ומאוד מחבר בלהתנסות ללא בסיס בכל מיני פנטזיות מופרכות ,שגם אם לא צלחו ישאירו בכם זיכרון לרגע מתוק ולוהט.

וכמו שהבטחתי כמה שורות למעלה, אני גם נוטה לקיים.

 

הנה כמה תנוחות מומלצות לגירוי מדוייק יותר של נקודות הג'י המרגשות, על פי המלצות של המקצוענים ביותר:

מתי בפעם האחרונה את היית למעלה – שאת רוכבת מעליו, מביטה לעברו ונשענת עם גופך מעט אחורה, אז זו אחלה תנוחה , ואני מתקשה להאמין שיש עוד אנשים בעולם שלא עשו אותה. אך לעיתים אנו הנשים חוות מבוכה מהסיטואציה שהגבר שוכב תחתינו ועיניו פנויות לסריקת כל גופינו, אנו מאבדות את הביטחון ויחד איתו נעלם גם הריכוז שאליו אנו זקוקות כדי להגיע לשיא אורגזמה , ובכלל תחושת העליונות הזו מעט מפריעה לרובינו (ואני נשענת על שיחות אישיות עם לא מעט מלקוחותיי). בכל זאת כשאת מעל בן זוגך הדגדגן ממוקם במקום הכי נכון לגירוי ולך יש שליטה על האורגזמה. אז ההמלצה שלי היא אם כבר עליונות אז עד הסוף!

להיכנס לאקט שאת מובילה מראש ומפתיעה את בן זוגך בכך שאת מכסה את עיניו ברטייה שתגרום לגירוי לא רק של הגוף אלה גם של הדמיון. שהעיניים מכוסות אל לשכוח שחושים אחרים מתפתחים וזה חוקי הטבע, אמרו גדולים וחכמים ממני... ואת מקבלת חזרה את הנוחות המגיעה לך להצלחה ולגיוון בתוספת קרדיט ההערצה שלו.

 

אוראלי וגם עכשיו תשארי למעלה – ברגיל שלנו, בין אם גבר ובין אם אישה אנו נוטים לשכב על הגב ולהתענג על חווית מין אוראלי. ההמלצה שלי היא שאם את כבר למעלה עוד מהתרגיל הקודם נניח או שטרם התחלתם את האקט... תתחילי להתרגל לעליונות ותרכבי על ראשו בפשוק כאשר הוא שוכב על הגב.

תאחזי במה שבא לך, העיקר שיהיה לך נוח להתנועע בקצב שעושה לך טוב, ולגבי תחושת האי נוחות שעוברת לך בראש עכשיו גם במקרה הזה הרטייה יכולה להישאר על עיניו, החושים מתחדדים והפעם גם חוש הטעם מצטרף לחגיגה ומוסיף לעוצמת המגע והכיף.

 

ללכת על כל הקופה – בקונפליקט חיינו שנע בין גירוי הדגדגן לחדירה, אנחנו אכן מתחלקות לשני קבוצות, שכמובן המנצחת בהמונה היא אותה קבוצת נשים הנהנות מגירוי הדגדגן ובכל זאת אני בדעה ש... למה בכלל צריך לבחור שאפשר גם וגם?! למה שלא תרשי לעצמך לשם שינוי ללכת על כל הקופה וליהנות משני העולמות יחד? תוך כדי שהבחור שלך חודר בתוכך ומענג לך את הנרתיק, לא משנה באיזה תנוחה שלא תהיו. תשלחי יד או רוקט פוקט שלך שאת אוהבת ותענגי את הדגדגן.

הרי בכל מקרה זה לא משנה לאיזה קבוצת נשים את שייכת איבר המין שלך מלא בכל כך הרבה בלוטות רגש שיעצימו את תחושת ההנאה ויפתחו בפנייך עוצמות גירוי חדשות.

 

מי אמר שהכרית היא רק לראש – לשכב על הבטן שכרית מונחת באיזור אגנך ונוגעת בדגדגן. הגבר שלך חודר בתנוחת הדוגי המטריפה והדגדגן שלך מתחכך בכרית. אמממממ... אין דבר טוב מהתחושה שבן זוגך עוטף אותך בביטחון ובחום גופו. בעזרת ידיו הוא יכול להעצים את העליונות עליך ולהפליק, לאחוז בשיערך וללטף, אפילו את פנייך או את שדייך מה זה משנה תשתחררי ותני לו להוביל. פשוט תרפי ותיהני... מהחדירה, מהאשכים הדופקים על גופך המשוחרר ומידיו האוחזות בך בתשוקה. רק אל תשכחי להודות לו אחר כך ולספר לו כמה הוא יצא מלך.

 

ובמשפט אחד אסכם אל תחששו ללכת אחרי הראש, הלב וכל יתר האיברים המרגשים - זו דרך נפלאה לחוות ריגוש אחר מההרגלים הישנים.

 

נכתב ע"י קיקי ומוגש כהמלצה בלבד.

 

לשחק לא לפי הכללים!
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות