052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

להיות גבר... לא מה שחשבת!

להיות גבר... לא מה שחשבת!

תמיד נדמה לנו הנשים שבשונה מאיתנו הגברים זכו בעולם נטול בעיות. במבט שטחי נדמה שלגבר אין מטרדים כמו מחזור, הריון, הורמונים מטורפים שמשפיעים לו על העצבים... אבל היי, הדשא של השכן תמיד נראה ירוק יותר!
מסתבר שגברים טרודים לא פחות מאיתנו ואצלם זה אפילו מביך יותר.
תחשבו איך זה שיש זיקפה ברגעים פחות רצויים כמו ים, בריכה או ריקוד צמוד. תחשבו שמשום מה, יכול לקרות שהזקפה לא מגיעה דווקא כשרוצים אותה, שגומרים מהר וסובלים משפיכה מוקדמת או כשמבנה הפין שלך לוקה בחסר - אורך, עובי, עקמת...
במשפט אחד אסכם "זין" יכול להשפיע באופן חד משמעי על תחושת הגבריות!
אני לא מחפשת להעליב אף אחד ואפילו בטוחה שהנאמר כאן לא באמת תקף לגבי אחוז מאוד גדול מהגברים. ובכל זאת ישנם שימצאו פה שפה משותפת עם המציאות הפרטית שלהם אפילו שלא בצדק.
כן, כן, בדיוק כך. אחוז לא מבוטל של גברים היה רוצה לעשות שינוי באיבר המין שלו אפילו שמבחינה פיזית הוא תואם לממוצע הנורמלי.
ולא מבוטלים אחוזי הגברים, מבוגרים וצעירים המנסים לשפר את הביצועים המיניים שלהם על ידי תכשירים כמו ספרי השהייה, קרמים, כדורים שונים להגברת האון או אנדרופינס.
הבעיה עם הנתון הזה היא שהגברים האלה סובלים מחרדה שלא בהכרח מוצדקת. הם עושים שימוש בכדורים לחיזוק הזקפה לא מתוך צורך נכון, אלא מתוך דחף להשיג את "סמל הגבריות".
מה שמדאיג עוד יותר זה שאף אחד לא עוצר רגע לחשוב האם הסמל לגבריות באמת תלוי בגודל הפין? סקס בלתי נשכח תלוי בגודל איבר המין? ומה זה באמת סקס טוב? עד כמה הדרך לספק אישה באמת קשורה ביכולת הפיזית?
בגדול זה לא נכון. רוב הנשים יכולות להגיע לסיפוק מסקס איכותי שלא תלוי בחדירה כלל וכלל.
עם מעט השקעה ויצירתיות אפשר די בקלות לכבוש את תואר הגבריות שחתום באורגזמה הנשית. אבל אין ספק שעם ההרגשה הפנימית שלך לעולם לא אוכל להתווכח...
כל אחד סובל מחוסר בטחון בכל הקשור לגופו, לנפשו וליכולותיו ואם את התחושה הזאת אתה תכניס ליחסים האינטימיים, אז אכן אין מנוס משימוש במוצרים להגברת האון, מתכשירים אינטימיים למיניהם ומשימוש באנדרופינס.
רק חשוב לדעת לקבל ייעוץ והתאמה במקומות הנכונים, השוק מציע מגוון מוצרים אבל מנגד תמיד אפשר למצוא חיקויים זולים שנמכרים בלא מעט כסף ולא באמת שווים את זה. לכן חשוב לרכוש רק אצל מי שסומכים עליו. גם אם לפעמים נשלם כמה שקלים יותר, עדיף להיפרד מכמה שקלים אבל לקבל מוצר בטוח שפותח במעבדה מסודרת ולא מהווה סיכון בריאותי.

להיות גבר... לא מה שחשבת!
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות