052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

להגיע לאורגזמה - כל הטיפים

להגיע לאורגזמה - כל הטיפים

ה"אורגזמה" היא תחושה אלוהית, אין אישה שלא חושקת בה! 

המון נשים מזייפות אותה... מדברות עליה בין החברות... חולמות עליה... יש המון סימני שאלה סביב מנגנון הנשיות שנקרא "אורגזמה". כולן חולמות לחוות אותה, אבל לא כולן יודעות איך להגיע לזה!

למרות ההתפתחות של התחום המיני ועל אף הפתיחות בכל הנוגע לסקס, שעלתה מדרגה בדורינו. עוד יש נשים שלא יודעות איך להגיע לאורגזמה. בשונה מגברים עבור הנשים אורגזמה זה חתיכת פרויקט. הדבר דורש מאתנו המון ריכוז, השקעה, ביטחון עצמי, וחיבור טוב לפרטנר הנכון. אבל בגלל שאנחנו לא תמיד מצליחות לחבר בין כל הפרמטרים יחד. אנחנו הנשים נוטות להתעייף בדרך, ולוותר על החוויה האדירה הזאת ובוחרות לזייף. ככה לא עובדים קשה, ככה הוא גומר וככה כולם "מרוצים", עד שהמצב יוצר משקעים עצמיים וזוגיים רבים מאוד. אבל אל ייאוש, כל אישה יכולה להגיע לאורגזמה, ואפילו למולטי-אורגזמות באקט מיני אחד.

אז תשנני היטב את הכתוב, כי אני הולכת לתת לך כמה טיפים שיעזרו לך במסע אחר האורגזמה הנחשקת.

להתחיל בנשימה עמוקה

הנשימה היא חלק בלתי נפרד מהחוויה המינית. שאת עם הפרטנר או שאת מאוננת לבד, גופך צריך להכיל את החוויה העצומה של האורגזמה ואת חייבת לעזור לו להיפתח. נשימה עמוקה פותחת את גופך ומעצימה בך את תחושת העונג. הקפידי להכניס אויר לגופך מהמשחק המקדים ולכל משך האקט - לתחושת אורגזמה חזקה ובלתי נשכחת.

תתענגי מאוננות

אוננות ועינוג עצמי רק עושה טוב. שתאונני תביני שאנחנו לא באמת חייבות פרטנר כדי להגיע לאורגזמה. שתטיבי עם גופך בשעשועי אוננות את תגלי ותחשפי לגוף שלך, ולמה שעושה לך טוב באמת. גילוי גופך יסייע לך לכוון את הפרטנר המיני שלך למקומות שמענגים אותך באמת. הרי את לא באמת מצפה שהוא יגלה לבד, זה לא עובד ככה! כדי להגדיל את הסיכוי שלך לאורגזמה עלייך בראשית להתחבר לעצמך, לחוש, להשתחרר ולגלות את עצמך, בעצמך... את גופך ואת העוצמה שבך.

הסגולה שבשכחה 

כמה פעמים יצא לך להיזכר בהכל... דווקא בסקס?! איך אפשר להתרכז ככה? שבמשך הסקס את לא באמת שם. פיזית את אומנם נמצאת, אבל המחשבות שלך אי שם בנטל... הגבר שלך לעומתך, הוא טוטאלי בחוויה המינית והוא נהנה. אז הגיעה הזמן לשחרר קצת, זה בסדר לא להיות בקונטרול כל הזמן. כי השליטה הזאת רק מפריעה לנו להגיע לאורגזמה הדורשת מאתנו שחרור וריכוז. במקום לחשוב על מטלות מעיקות תחשבי על כמה טוב לך עכשיו ומה עוד אפשר להעצים ברגע השמימי הזה. תפנטזי, תתמסרי לגופך ולתחושותייך ותעצימי את הרגע. תרשי לעצמך ללכת אחרי הדמיון, להשתחרר ולהיות כל מה שאת חולמת. זה המקום וזה הזמן להגשים את עצמך ולהיות נאהבת. אז תעצמי עיניים ופשוט לכי אחרי הפנטזיה. בלי לחשוב על מחסומים של מה? ואיך? פשוט תשתחררי כי זה המפתח.

תצרי את הרגע

אל תהססי לשתף אותו בעולם הפנטזיה שלך או בתחושות. לא. זה לא זול! זה הדבר הכי טבעי והכי נכון להנות מסקס. אחרת למה לנו מראש... נהנת או שלא, זה מידע רלוונטי מאוד עבורו... מה את רוצה להיות ומה את אוהבת, מה בדיוק עושה לך טוב. זה יעשה טוב לקרבה בניכם, זה יעשה טוב לבטחון העצמי שלו כגבר ושלך כאישה. ולא פחות חשוב זה יעשה טוב לאורגזמה שלך. אז אל תחששי להיחשף בפני בן זוגך, סקס איכותי וטוב נוצר ע"י שיתוף פעולה זוגי ובניה משותפת. כמה שתתני לו ללמוד אותך יותר, את תהני יותר.

תחזקי את התחושה

את רצפת שרירי האגן המצויים בגופינו כולנו נוטות לשכוח, עד לרגע שאנחנו חוות בריחת שתן המטרידה אותנו בעיקר אחרי לידות. אבל מעבר לקושי הבולט של בריחת השתן אנחנו מאבדות גם את השליטה והיכולת שלנו להרגיש ולהעצים את חווית החיכוך. תרגילי קגל ואימון בביצים סיניות מסייעים בחיזוק רצפת שרירי האגן, אחרי שתחזקי את שרירי האגן תוכלי לכווץ ולשחרר את השרירים הללו באופן שיורגש בסקס ותרוויחי מזה כפליים. גם תאיצי לעצמך את התחושה ותזמני אלייך את האורגזמה הנחשקת וגם תגבירי את החיכוך של בן זוגך לסקס, אחרי זה תאמיני לי שהוא לא ישכח אותך ואת מה שנתת לו להרגיש.

 

עכשיו שהבהרתי כמה משקל יש לפקודות שהמוח שלנו מקבל בזמן הסקס, ועד כמה חשוב שתפתחי מול הפרטנר שלך כי רק כך תעזרי לו לגלות אותך. אחרי ששיננת לעצמך את כל הטיפים האישיים והזוגיים. חשוב לי להבהיר שאין לצפות להצלחה. אם תיכנסי למיטה שכולך דרוכה למטרה, עם רשימת משימות כמטלה ותצפי שזה יקרה אז את טועה. "כגודל הציפיה כך גודל האכזבה." עלייך להיכנס לאקט המיני שאת זורמת ונינוחה,אני ממליצה על חצי כוס יין אדום שיעזור לך להיפתח. אסור שהאקט יבוא מתוך ציפיה. עלייך לנהוג בטבעיות מול בן זוגך, לאהוב , לחוש ולהתחבר.

תרעיפו בלי סוף אהבה זה על זה. תנו כבוד לכל חלקי הגוף ולא רק לאיברים האינטימיים, תתענגו מטעמם וריחם הטבעי של הגוף. תתנהגו בסקסיות וחושניות כאילו אתם מככבים בסרט של עצמכם. רק ככה תגיעו לחוויה אירוטית איכותית באמת ותפיקי את המקסימום הנאה מהגוף שלך.

להגיע לאורגזמה - כל הטיפים
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות