052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

טבעת רטט - נעים להכיר

טבעת רטט - נעים להכיר


למה טבעת רטט? טבעת רטט היינה מספקת הנאה הדדית לבני זוג ומגוונת את יחסי המין.

יחסי המין דורשים מאיתנו לעיתים יצירתיות, טעם חדש, שדרוג. אביזרי מין מספקים לנו את הגיוון הדרוש, מוסיפים הנאה, משחק ושעשוע לזוגיות. אפילו אלו הנהנים ממיניות זוגית פתוחה, מחפשים מדי פעם דרכים לגוון, לרענן, לשדרג וללבות קצת את הלהבות במיטתם הפרטית.

אין סוף לאפשרויות העומדות בפנינו: להתחפש, לשחק משחקי תפקידים, להיעזר באביזרי סקס, שימוש ברצועות קשירה או אזיקים, כיסויי עיניים, לבוש סקסי, משחקי קופסא, ויברטורים או דילדואים. אך עתה נדבר על אביזר אחד שיכול לשדרג ולתרום להגברת החשק "טבעת רטט"
 

טבעת רטט: מאז ומעולם...

מתברר כי מבחינה היסטורית כבר בעבר, לסינים היה שימוש בטבעת רטט כחלק מאביזרי מין. יש לא מעט עדויות שהשימוש בטבעת רטט מסייעת להגברת הזיקפה וגירוי הדגדגן של בת הזוג בבמהלך יחסי המין, כבר סביב 1200 לספירה. נהגו הסינים להשתמש בעפעפיים שהכילו ריסים של עיזים. את העפעפיים הגבר הסיני היה כורך סביב איברו הזקור כאשר הריסים היו מדגדגים בעת הסקס את איבר מינה של בת זוגתו. סביב 1600 לספירה השתכללו הסינים וגילפו משנהב, טבעות להגברת הזיקפה עם תוספת בצורת דרקון בעל לשון ארוכה לחיכוך מוגבר לבת הזוג. מאז 1930 עם כניסת הלטקס והגומי לשימוש נרחב בתעשיית צעצועי המין, החלו לייצר טבעת רטט שהייתה עשויה תחילה מלטקס וגומי ולאחר מכן מג'לי ומסיליקון.

טבעת רטט: המטרה? והשימוש?

טבעת רטט הינה לולאה העשויה מחומר גמיש בעל דרגת אלסטיות משתנה. הטבעת מולבשת על בסיס איבר המין הגברי באופן צמוד, על מנת שלא תזוז בזמן האקט המיני ועל מנת להשיג יתרון נוסף - הקשחת הפין, נוקשות האיבר ועיכוב השפיכה, זאת בזכות הלחץ שמפעילה הטבעת על כלי הדם המגיעים אל הפין, הגורם לדם לזרום אל האיבר, אך לא ממנו. רמות הגמישות והאלסטיות השונות של טבעת רטט נועדו להתאים לכלל האוכלוסייה - כאלו שעבורם זאת הפעם הראשונה שהם מתנסים בטבעת רטט וחוששים מהלחץ (אל תדאגו, אין סכנה לנזק) וכאלו שכבר מנוסים יותר. בכל מקרה, מומלץ לנסות לא יותר מ - 20 דקות בפעם הראשונה.

טבעת רטט מצוידת במעין מיני ויברטור. ויברטור זה נועד לגירוי חיצוני של הדגדגן, בעת החדירה. וברוב הטבעות, הרטט מורגש גם על איבר מינו של הגבר, מה שמעצים את ההנאה אצל שני בני הזוג ואף אחד לא יוצא מוזנח. הויברטור הרוטט של הטבעת יכול להגיע בעוצמות שונות של רטט (על פי העדפה אישית של בני הזוג), בגדלים שונים (יותר או פחות שטח חיכוך עם הדגדגן), בצורות שונות (ניטראלית, ארנב, חיות שונות,שפתיים או לשון) וישנן טבעות רטט בעלות  ויברטור כפול (2 מנגנונים): חלק אחד מכוון אל הדגדגן ואחד לאזור שק האשכים והפרינאום ("אזור החיץ" בין איבר המין לפי הטבעת). חגיגה כפולה ומכופלת של עונג הדדי!

 

טבעת רטט: סיכום יתרונות

1. טבעת רטט  נוחה וקלה לתפעול, גם לאלו שממש חדשים בתחום צעצועי מין. לבישת טבעת רטט מתבצעת בקלות (כמו קונדום), קל וידידותי.

2. שלא כמו ברוב אביזרי מין אחרים, טבעת רטט משאירה לכם ידיים פנויות לחלוטין ויכולת התרכזות בסקס ובהנאה של בן או בת הזוג. 

3. גודלה המיניאטורי של הטבעת רטט לא מפריע לאקט, ומאפשר שימוש ואחסון דיקרטי.

4. טבעת רטט משפרת את הזיקפה לאורך זמן ומסייעת בשליטה על השפיכה.

5. עיצובה המודרני של טבעת הרטט, והיכולת להיות נוכחת בסקס, אבל עדיין להרגיש בחיכוך של בן הזוג, הופכת את הטבעת רטט למוצר הכי נעים ולא מאיים בקרב הצעצועים המיניים. גם עבור זוגות ללא ניסיון.

6. זוגות חד מיניים יכולים גם הם ליהנות מאוד מאופציית הטבעת הרוטטת. עבור ההומואים הרטט מגיע ישירות אל שק האשכים ואילו אצל לסביות הטבעת יכולה להתלבש בקלות על כל דילדו שהוא ולהפוך למעין ויברטור כפול.

7. מומלץ מאוד לנסות את הטבעת רטט בתנוחות שונות. שינוי הזווית יכול לשנות לגמרי את החוויה.
 

טבעת רטט - נעים להכיר
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות