052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב

חנות אביזרי מין

»

הלבשה תחתונה

»

הלבשה סקסית לגבר

»
g2

לא רק נשים צריכות להשקיע בהלבשה סקסית.

זה תמיד נחמד שמתאמצים בשבילך, שיוצאים מגדר הרגיל, ההתייחסות הזו עושה את החוויה שונה ומיוחדת.
אני לא מכירה אף אישה שתשאר אדישה לגבר שישקיע בעצמו עבורה, אפילו אם מדובר רק בתחתון לגבר...

זה הכי כיף תחושת ההשקעה בנו ובפרטנר!

 

הלבשה סקסית לגבר 

 

אני זוכרת אי פעם בתחילת שנות ה - 2000 מסיבת חוף באילת, היינו בשלהי העשור השני לחיינו. 
אף אחד מהחברה לא ידע הרבה כולל אותי, היינו בטיול במסגרת הצבא. כל מה שעניין אותנו היה צלילי המוזיקה, שהדי. ג'יי לא יעצור לרגע והמוזיקה תמשיך לשלוט לנו המוח. אף אחד לא ציפה לזה שעם השמש העולה יעלה גם הדי. ג'יי לנגן בחוטיני בעיצוב פיל שאתם יכולים להבין לבד למה החדק... אותי באופן אישי זה שעשע אבל הביקורות שהוא חטף על "רוח שטות" שכזו, הדפו אותו מכל כיוון.  איך הוא מעז לעלות ככה לבמה? היו קריאות בלתי פוסקות של הקהל שעד לפני רגע היה נלהב. 

אולי זה משהו שהיה מקובל על סוג מסוים של אוכלוסייה אבל החברה הצעירים מהמרכז היו די בהלם על הסיטואציה. היו שזרקו לעברו בקבוקי מים וכוסות חד פעמיות ריקות בקריאות בוז ומעט מאוד מההמון הרשה לעצמו להריע. 
האמוציות הרסו את המסיבה ומשם כבר התפזרנו. 

לא השתנה הרבה מאז ועד היום, אולי בגיל מסוים כבר לא יהיו קריאות בוז ותהיה איזה שהיא הכלה אבל כן גם היום אני חושבת שתחום הלבשה סקסית לגבר זה משהו שלא מקבל את הבמה הראויה לו. יש מאין הרגשה שאם לא הגייז התל אביבים או נשלטים בז'אנר הסאדו מאזו תחום הלבשה סקסית לגבר כבר מזמן היה פושט את הרגל בארץ. מתי שהוא בקריירה שלי בתחום אביזרי מין הייתה לי נקודת מכירה בתל אביב ושם כן הייתה דרישה מסוימת להלבשה סקסית לגבר, אבל זה היה שם בין קהל לקוחות קינקי עם ראש פתוח ורצון עז לחוות.  

כיום לצערי שאני פחות נמצאת בין הקהל התל אביבי והתמקמתי עם העסק שלי קרוב לבית, בעיר רחובות. אני לא ממש שומעת התעניינות בהלבשה סקסית לגבר, לאורך כל השנים פה היו מתעניינים ממש בודדים. 

מה קרה? אנחנו הנשים כל כך משקיעות בסטים סקסיים עשויי רשת ותחרות, מינימלסטים ובתחפושות. בעוד הגבר הממוצע בישראל נרתע מהשקעה קטנה בתחתון מיניאטורי שיעיף את הפרטנרית מהתרגשות. 
גם אנחנו רוצות ליהנות מתחושת ההשקעה של הגבר בעצמו לכבודנו, יש בזה משהו מטריף! 

אנחנו לא שוות את זה? אני באמת כותבת את זה מהמקום האישי שלי ושל לא מעט מהנשים שמדברות איתי המון לאורך שנותיי במקצוע. גם אנחנו רוצות גבר צ'יפינדייס פרטי משלנו! 
כולי תקווה לשנות את התפיסה האטומה ולהוציא מהגברים הקוראים שלי את האומץ לעשות מהלך משעשע בהפתעה. 

לא כל דבר אנחנו צריכות להגיד לך יקירי ואם אתה רוצה לקטוף פירות של תשוקה עליך להשקות את עץ האהבה והכי חשוב לעשות את זה באהבה. 

אז מכאן תיקח את זה לתשומת ליבך ואני מקווה שיש לי הזכות לעשות בך שבריר של שינוי.

זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה