052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב

חנות אביזרי מין

»

אביזרי מין לאישה

»

ויברטורים

»
g2

ויברטור מומלץ ואודותיו

ויברטור איך אפשר שלא להדר את המצאת כל הזמנים הזו שכל כולה עונג?!

תאמינו או לא הויברטור הוא תגלית עתיקה מהמאה הקודמת, כבר אז ידעו להעריך את הטוב שיש למוצר האינטימי להציע.

הפופולריות סביב הוויברטור משכה עניין רב בשידרוג ופיתוח המוצר מאז ועד היום.

אני גאה להציג בפנייך מבחר מרשים של ויברטורים בגדלים שונים, מגוון חומרים מובילים בתעשיה ועיצובים שונים מויברטור דיסקרטי מהפנזיות ועד לוויברטור ריאליסטי המדמה את המוכר והידוע.

כבר במבט ראשון רואים כמה סקסי להתאהב בו...

 

ויברטורים 

ויברטור - הדבר הראשון שעולה לך בראש?  אני אגיד: מה שעולה לך בראש ברגע שנשמעת המילה "ויברטור" זה צעצוע סקס בעיצוב איבר מין מפוסל שרוטט להנאתך אבל האמת שזה לא מדויק.  ההגדרה של ויברטור או בעברית רטטן היא כל מה שרוטט בין אם מדובר באביזר מין בפרט או בכלל. מפה עכשיו נסו לדמיין כמה סוגי ויברטורים קיימים בעולם? (לא מעניין)  כמה סוגים של ויברטורים קיימים בתחום צעצועי סקס? (הכי מעניין) אין סוף....  

תעשיית אביזרי מין בעולם מפותחת באין ספור ויברטורים ליעודים שונים. ויברטור לגירוי הדגדגן, ויברטור לחדירה אנאלית, ויברטור ואגינלי, ויברטור לפטמות, ויברטור בעיצובים שונים, ויברטורים לנשים, ויברטורים לגברים, יוניסקס במגוון אינסופי של חומרים ואיכויות, ויברטור דיסקרטי או ויברטור ריאלסטי (דומה לאיבר אמיתי), ויברטור קטן או ויברטור גדול וכמובן שיש גם ויברטור ענק ואני מתנצלת מראש אם שכחתי משהו פשוט בהחלט המבחר עצום. 

 

אז למה יש לנו מבחר כל כך ענק של ויברטורים על המדף? 

ויברטור כמו שאתם יודעים קיים בעולם כדי לשרת את חיי התשוקה של כל אחד ואחת מאיתנו. לכל אחד ואחת מאיתנו פנטזיה שונה ומגוונת ובדיוק בגלל זה לכל אחד מאיתנו עיצוב אחר יתאים בכדי לתת מענה לכל החשקים. העיצובים השונים נועדו לתת מענה ועונג לכלל האוכלוסייה נשים, גברים או זוגות. וזה גם ההסבר למה צריך ויברטור למרות שיש לנו פרטנר מהסרטים...  

 

איך נדע לבחור ויברטור מתאים לפנטזיה האישית? 

כפי שכבר ציינתי ההיצע גדול מכפי שאפשר לתאר אבל אנסה להנחות אותך על פי התיאוריה שלי. כאשר לקוחות מבקשים ממני התאמה ואני כמובן לא יודעת מה הפנטזיה שעומדת אחרי הרצון למצוא את הויברטור המושלם, אני נעזרת בכמה שאלות כדי לכוון הכי מדוייק שאפשר. האם זו התנסות ראשונה בצעצועי מין או שכבר היה לך צעצוע סקס בעבר?  האם הצעצוע מין צריך לספק אותך לבד או להשתלב באקט? האם את מסוג הנשים שגומרות מחדירה או רק גירוי על הדגדגן?

(לנשים בלבד) עד כמה בן/בת הזוג פתוחים לרעיון? האם ידועה רגישות לחומר כל שהוא? כל תשובה מנחה אותי ולעיתים מעלה עוד שאלות בדרך וזה מה שעוזר לי להתאים די בהצלחה עבור רוב הלקוחות המרוצים שפונים אלי. כמובן שיש גם את עניין התקציב ואני לא מתיימרת להיכנס לכיס של אף אחד, כל אחד ויכולתו אבל מניסיון שלי אתן טיפ קטן. אם מדובר בהתנסות ראשונה תהיו מחושבים יותר ולא משנה מה המוכר יבטיח אל תתחילו ממוצר יקר מאוד. שיהיה טוב ובסיסי ויש לא מעט כאלה. 

אבל אם כבר ידועה התחושה ויש ניסיון קודם ומבינים מה זה צעצוע מין ואף נהנים ממנו, חושקים בו, מעריצים ואכן משתמשים, אז במקרים כאלה עדיף להשקיע על מוצר איכותי בסטנדרט גבוה וליהנות ממנו כמה שיותר. 

מאחלת לך בחירה נכונה והכי מענגת שיש!

מדף הויברטורים שלנו מתרחב מידי שנה, השפע הענק שהצרכן זוכה לפגוש הוא עצום ומגוון. לטוב ולרע אנו מוצאים את עצמנו מתלבטים בין מאות דוגמאות ושלאגרים גם בתחום צעצועי מין. אז מה הטוב? יש כל כך הרבה הפתעות, הרי הויברטורים השונים בתכלית בריאתם נועדו להכניס לחיינו ריגושים והתחדשות, מעין שבירת שגרה. אם יום אחד התעשייה האינסופית הזאת תפסיק לפתח ולהמציא את עצמה מחדש כנראה שהמטרה המבורכת תיעלם מן העולם, לא יהיה ריגוש ולא יהיה עניין, הכל משעמם ושגרתי.

אני לא הייתי רוצה לחיות חיים כאלה. על מנת להיות מעודכנת בכל הטרנדים החדשים ובהתחדשויות אני מקפידה כבר כמה שנים ברצף להפגין נוכחות בלפחות תערוכה אחת מבין שתיים המתרחשות כל שנה, מדובר בהפקות הגדולות בעולם צעצועים למבוגרים. אני נוסעת לראות ולהתרשם מקרוב בכל הטוב שיש לתחום החשוב הזה להציע ואתם יודעים מה?! בכל פעם יוצא לי להרהר ביני לבין עצמי רגע לפני הטיסה "מה כבר יש להם לחדש לי? איזה עוד ויברטורים יש להם להמציא ועוד לא ראיתי?"

ובכל פעם מחדש שאני נכנסת לאולם הענק ופוגשת את כל המיצגים, אני מקבלת מענה הולם לכל הלבטים שלי. הם תמיד, אבל תמיד מצליחים להפתיע אותי בהמצאות חדשות, תמיד יש שם ויברטורים חדשים מגניבים יותר או פחות (תלוי את מי שואלים) בעיצובים מדליקים, טכנולוגיה חדשנית, חומרים איכותיים יותר וים רעיונות חדשים… כנראה שאני עושה משהו ממש טוב אם אני זוכה להגיע לשם מידי שנה. ומה הרע? לא, ממש ממש אין רע זה מושלם שהם מצליחים להרחיב ולמתוח עוד קצת את עולם הפנטזיות שלנו.

אני מסכימה שהשפע הקיים בצעצועי מין לעיתים מבלבל בעיקר לאור הפיתוחים והשדרוגים המציפים את המדפים. אבל אל תשכחו לרגע שזה חלק מהריגוש, זה הכיף. הרי בסופו של דבר כאשר מתרגלים למשהו הוא הופך להרבה פחות מרגש. ולגבי דילמת הצרכן המבולבל מול המבחר העצום של ויברטורים, בבחירת

ויברטור מושלם לעולם התשוקות שלך עליך לענות לעצמך על השאלות הבאות: 
האם אני רוצה משהו לאוננות אישית או שיתלווה לאקט הזוגי?
עבור איזה איבר בגופי אני רוצה את צעצוע מין? (גירוי הדגדגן, חדירה, פיטמות, אנאלי או לשלב)
כמה חשוב לי שיהיה ויברטור דיסקרטי? (לשעשוע מחוץ לבית או שלא יגלו אותו בני המשפחה)
ויברטור גדול או ויברטור קטן? 
ויברטור רך וגמיש או ויברטור קשיח?

כאשר תענו על שאלות האלה מול עצמכם תגיעו מוכנים יותר אל מדף הצעצועים העמוס בויברטורים ותוכלו לדייק את הבחירה שלכם, זה יעזור לכם גם ברכישת אונליין.
זכרו אין דבר כזה ויברטור לא טוב, יש דבר כזה ויברטור שלא מתאים לצרכים שלי… 
לייעוץ אני כאן בשבילכם, תמיד!

 

 

זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה