052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

ויברטור סיליקון

ויברטור סיליקון

תשכחו מכל מה שידעתם עד היום על ויברטור סיליקון.

בעבר היה נהוג לחשוב כי הויברטורים הינם נחלתם של רווקות נואשות, שאין מי ששם עליהן.

ואלה, קונות לעצמן ויברטור, שינחם אותן בלילות קרים ומלאי בדידות.

לתפיסה הפרימטיבית הזאת, אין קשר למה שבאמת קורה בשוק.

בתור בעלת עסק בתחום אביזרי סקס, המכירה את הענף הזה כבר שנים, אני יכולה להעיד על כך שהחשיבה הזאת הינה טעות גמורה שלא משקפת כלל את המציאות.

מסתבר שכ-40% מרכישות הויברטור נעשות ע"י גברים, למען נשותיהם איתם הם חיים בזוגיות לאורך זמן. יותר מכך – רוב הצרכניות של ויברטור סיליקון החלו את השימוש בויברטור במסגרת הזוגויות וכחוויה משותפת יחד עם בן הזוג.

במחקרים שונים שנעשו ברחבי העולם, נקבע כי נשים בגילאים וממגזרים שונים הכניסו את הויברטור סיליקון הראשון שלהן רק אחרי תקופה ממושכת עם אותו בן הזוג שלהן.

מה שעובר לך בראש עכשיו – "מה עושה הגבר האימפוטנט שלה בזמן הסקס שהיא מקיימת עם הויברטור?"

אז נא להירגע – זה שבמערכת זוגית, אישה מקיימת סקס מהנה עם ויברטור, עדיין לא אומר שבן זוגה אימפוטנט וחסר יכולת.

ע"פ המחקרים הללו, אפשר להבין שבן זוגה נהנה אפילו יותר!

אישה שמרשה לעצמה להוביל מהלך פתוח בסקס ומעיזה להכניס לחדר המיטות ויברטור סיליקון, ככל הנראה היא אישה בשלה שיודעת בדיוק מה היא רוצה מעצמה - וגם יודעת איך להשיג את זה.

באשר לבן זוגה – תהיו בטוחים שאין צורך לדאוג לו, הגבר הזה בכלל לא מקופח והוא אפילו נהנה... הרי ידוע שגברים ונשים אינם עומדים בקצב מיני שווה וישנו פער שצריך לצמצם.

לרוב, לאישה יש נטייה להגיע לאורגזמה באיחור, בעוד הגבר ממהר להגיע לשיא ולגמור.

היום יותר מתמיד, כאשר זוג עובר את מחסום הבושה ומצליח להיפתח ולדבר על סקס בצורה חופשית, צעצועי מין מהווים פתרון מוצלח עבור הפער המיני המוכר לרובינו. זוגות אלה נהנים מסקס איכותי ומגוון אבל בתנאי שהם עושים זאת נכון ובמידה.

אז תשתחררו מהתפיסה שויברטור סיליקון נוצר על מנת להחליף את הגבר.

זוגות שהכניסו את צעצועי הסקס לחדר המיטות והעזו להשתמש בויברטור, שיהיה עזר כנגדו, נהנים יותר בראש ובראשונה בגלל הלחץ שיורד מהצד הגברי בקיום היחסים.

הגבר זוכה להוריד מעצמו לחץ ופאניקה מיותרת, שמה האישה לא תהיה מסופקת בעוד הוא כבר גמר.

מה גם שלמעלה מ-80% מהגברים, מעידים שהם מגיעים להנאה ולסיפוק רק מלראות את בת הזוג שלהם מאוננת. זה מטריף אותם ועוזר להם בגירוי המיני ובמשיכה לאישה שהתרגלו אליה.

פעולת האוננות של האישה מקנה לגבר תחושה שהוא לא לבד, שהאישה חופשיה, נינוחה ויודעת להוביל את הגבר לחוויה יותר מעצימה עבורה.

תחושת החופש והנינוחות מעוררת אצל גברים הערצה לנשים שלא מתביישות לאונן לידם, הם מרגישים בנוח להיחשף עם "המגבלות" שלהם כמו בעיות זקפה או שפיכה מוקדמת וכו'... גברים רבים כבר הבינו שאם יקבלו את השימוש בויברטור סיליקון כחבר ביחסי המין, יגדל הסיכוי לספק את האישה שאיתם. החבר הנכבד המכונה ויברטור לא יפסיק את עבודתו עד שהאישה תבוא על סיפוקה.

אז נכון שאין תחליף לחיבור גופני ורגשי עם בן אנוש, וגם אני כבעלת עסק בתחום אביזרי סקס לא מתכוונת להחליף את בן הזוג שלי בצעצוע. אך בכל זאת נחמד שגם למבוגרים יש עולם של צעצועים להשתעשע, לפתח ולהעשיר איתם את המיניות והחיים הזוגיים.

אז אם עד היום חשבת כי ויברטור סיליקון נכנס רק למיטת יחידות ואין לו מקום במיטה הזוגית, הרי לך שהצעצוע מפגין יעילות רבה בכל הנוגע לסקס הדדי ומענג. הויברטור מסייע לפתיחות ולהנאה משוטפת ואין ספק שאם תלמדו לשלב אותו במערכת היחסים תוכלו לגלות על עצמכם דברים חדשים, נפלאים ולהגיע להנאות במימד שלא היכרתם.

עליכם רק להיות יצירתיים ולחשוב מה עוד הוא יכול לעשות עבורכם. הויברטור סיליקון יכול לחדור לגופך ולגרות אותך לפני החדירה עם בן הזוג. אפשר להחדיר את הויברטור ואגינאלית שבן הזוג חודר אלייך באנאלי או להיפך, אפשר להצמיד את הויברטור לאשכים או לדגדגן בזמן המשחק המקדים ועם הזמן והניסיון אני בטוחה שתצליחו להפעיל את המחשבה ויעלו לכם עוד המון רעיונות מטריפים שיכניסו לכם גיוון ביחסים האינטימים שבטח כבר מזמן רדודים ודורשים רענון.

מה שנותר לי עכשיו רק לאחל לכם בהצלחה במסע הזוגי אחר הגשמה והנאה אינסופית.

 

ויברטור סיליקון
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות