052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

ויברטור מומלץ לזוגות

ויברטור מומלץ לזוגות

כמה פעמים בחיים זה קרה לך לעשות סקס עם הפרטנר וזה גמר לפנייך? כמה פעמים מצאת את עצמך לא מסופקת עד עצבים? חלמת על פנטזיות שלא העזת לדבר עליהן? למי מאיתנו זה לא קרה? ומה עם המבוכה? מי מאתנו לא רוצה ליהנות מחוויות מיניות סוחפות ולהתפנק בסקס איכות ומלא בהתרגשות? אבל בנינו אם נודה באמת קשה למצוא את הגבר שיוציא אותך מסופקת מכל הסיפור הזה... לא שחלילה אני מנסה להעליב את בני המין הזכרי, אבל מה לעשות יש המון משמעות לחיבור ולהתאמה ואין מה לעשות לא תמיד יש כימיה מושלמת ולא תמיד אנחנו מצליחים לגמור ביחד!

הפער בין השפיכה הגברית לבין האורגזמה הנשית גדול ומלא בחסך או שנגדיר את הפער המדובר כ"מלא בחסר". אבל את כל החסר הזה ממש אין בעיה להשלים ועכשיו תודו שזו זכות גדולה להיות חלק מהדור הליבראלי והפתוח. כן כן עם כל הקשיים זו עדיין זכות גדולה להיות חלק מהעולם המכיל שאנחנו מנופפים אט אט לשלום ונפרדים מהפרימיטיביות העתיקה בה אישה לא יכלה להודות שהיא לא גומרת, שהיא זקוקה ליותר, ושגם היא רוצה ומותר לה להנות מסקס.

בעבר ובמיוחד במזרח התיכון היה מקובל לחשוב שנשים צריכות לקיים סקס רק כדי לרצות את הגבר שלה או על מנת להתרבות, אף אחד לא השכיל לדבר על סקס כהנאה או כצורך בסיסי גם של האישה בבית. נשים במזרח התיכון אף זכו לכינויים וגינונים מביכים בכל פעם שדרשו להתחבר למיניות שלהן. גברים לאורך השנים יכלו לפרגן לאישה הליבראלית אבל חלילה לא לראות אותה כאם לילדים שלהם. היום העולם הולך לכיוון אחר, פתוח יותר, אישה מסופקת היא אישה חזקה ועוצמתית יותר, היא אישה המחוברת לנשיות שלה, לצרכים שלה ואינה פוחדת לדרוש אותם.

אז בכל זאת איזה פתרונות יש עבור הנשים החזקות שלא חוסכות מעצמן את האורגזמה הטובה ביותר - את הפתרונות הללו אפשר לממש לאוננות אישית או שאפשר לשלב בקיום יחסי המין עם הפרטנר ולהעצים את חווית המין המשותפת.

אני גאה להציג בפניכם את רשימת מוצרי סקס המומלצים ביותר שיהפכו לכם את האורגזמה לברת השגה.

נתחיל בויברטור, איזה ויברטור מומלץ ואיך בדיוק אני מתאימה אותו להנאות שלי? כשאני אומרת ויברטור אני מתכוונת לכל מוצר סקס בעל ויברציה כל שהיא מבלי להתייחס לעוצמת הוויברציה, לעיצוב המוצר או למטרה עבורה תכננו את המוצר. ויברטור יכול היות קטן ורוטט ולשמש לגירוי חיצוני של הדגדגן, את המוצר הזה את בטח מכירה כרוקט פוקט אבל חשוב להבין שגם צעצוע הרוקט פוקט הוא ויברטור לכל דבר ואני מגדירה אותו כויברטור מומלץ מאוד, על אף שאינו מיועד לחדירה ומטרתו הינה לגרות תוך כדי עסוי את הדגדגן. ויברטור הרוקט פוקט הוא ממוצרי סקס הנמכרים בעולם לכן אני מתחילה את רשימת מוצרי סקס דווקא עם הרוקט פוקט כויברטור מומלץ. עם הרוקט פוקט את יכולה לאונן לבד אבל אני בעד לשלב אותו באקט המיני שלך עם הפרטנר. למשל כחלק מהמשחק המקדים שאת מתגרה מולו או שהוא יהיה זה שישחק לך עם הרוקט פוקט ויביא אותך לגירוי, רעיון נוסף להצמיד את הרוקט פוקט לדגדגן בזמן שהפרטנר שלך חודר בך, ככה גם הוא זוכה להנות מהרטט וכן הבנת מצויין את יכולה גם להצמיד את הרוקט פוקט לאשכים או לעטרה של הגבר שלך ותאמיני לי שהוא יהנה.

מה שאת מכירה כויברטור לחדירה, לא משנה אם הוא ריאליסטי (דומה לאיבר מין אנושי) או אם הוא דיסקרטי (נראה כמו חפץ) זה גם לא משנה באיזה גודל את מעדיפה את הויברטור שלך. מיני ויברטור, גדול ומרשים או ענק ומאתגר העיקר שיהיה כמו שאת אוהבת ומפנטזת. כמובן שהויברטור קצת יותר מרתיע את הגבר הממוצע אבל אם תדעי איך לאונן מולו בתשוקה ואולי גם לענג אותו עם הרטט על האשכים לו כבדרך אגב הוא כנראה ילמד די במהירות מה הם הייתרונות של הויברטור שבידך. עוד דרך שהויברטור יכול להשתלב כזוג אבל רק במידה והזוג עם ראש פתוח היא לעסות עם הויברטור את פי הטבעת של הגבר ואם את גם יורדת לו תוך כדי הוא לעולם לא ישכח לך את זה.

עוד ויברטור מומלץ ועבורי הוא נכנס תחת אותה קטגוריה של הויברטור לחדירה זה הג'י ספוט שהוא ויברטור בעל ראש מקומר ומותאם לגירוי ועיסוי נקודת הג'י שבתוך הנרתיק. ואופן השימוש וההמלצות לשימוש זהה.

מאלץ אורגזמה ויברטור מומלץ ביותר. אם אמרנו שהויברטור מיועד לחדירה והרוקט פוקט מיועד לגירוי חיצוני אז המאלץ אורגזמה משלב בין השתיים. מאלץ אורגזמה בנוי משתי מנועי רטט האחד לגירוי תוך הנרתיק (חדירה) והשני לגירוי ועיסוי הדגדגן וביחד השילוב מנצח. מאלץ אורגזמה הוא מסוג המוצרים שהבחירה בהם היא ללכת על בטוח כי זה לא משנה אם את נהנת יותר מחדירה או מגירוי חיצוני המאלץ אורגזמה יתן לך להנות גם מהספק וזה ללא ספק הבחירה שלי כמוצר ויברטור מומלץ ביותר. כמובן שגם בקטגויית המאלצים תוכלי למצוא סוגים, גדלים ועיצובים שונים ובניהם גם מאלצי אורגזמה מקומרים שיעזרו לך להגיע בקלות לנקודת הג'י ואין ספק שאם הוא יצפה בך מאוננת עד הנאה הוא יתרגש מזה עד התמכות, מה גם שאת המאלץ את יכולה לשלב בחדר המיטות בדיוק כמו שהסברתי בפיסקה הקודמת.

אם בהנאה זוגית עסקינן אז אשמח למנות פה עוד ויברטור מומלץ לא פחות והוא ויברטור זוגי, ויברטור זוגי של היצרניות השונות מאפשר הנאה משותפת תוך כדי שהפרטנר הנבחר חודר בך. הויברטור ובן זוגך חודרים אליך יחד והרטט משפיע על ההנאה של שניכם. הויברטור הזוגי יכול להגיע בוריאציות שונות ובעיצובים מגוונים וידידותיים, ראו בקטגוריה והוא ויברטור מומלץ מאוד כדי להפיק הנאה זוגית מקרבת.

ועכשיו שסיימתי למנות כמה המלצות ורעיונות שיעזרו לך לעבור בהצלחה את בחירת הויברטור המושלם עבורך לכי לפתות את בן זוגך וליצר חוויה מינית חדשה ומטורפת.

 

ויברטור מומלץ לזוגות
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות