052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

ויברטור לגבר

ויברטור לגבר

ויברטורים, כמו עוד הרבה סוגי צעצועי מין שונים, מזוהים כמוצרי מין המותאמים לנשים.

אבל החשיבה הזאת ממש לא נכונה והנכתב פה בא לחשוף אתכם למציאות חדשה ולפתוח לכם את המחשבה. אין ספק כי ההמצאה המקורית של הויברטור הייתה עבור נשים.  כבר במאה ה - 19 בשנת 1860 הומצא הויברטור הראשון על ידי רופאים שלא עמדו בלחץ העבודה במקצוע שהיה מקובל באותה התקופה - הרפיית נשים. כן, כן קראתם נכון, במאה הקודמת זה היה שונה ממה שאנחנו מכירים היום.

היום אנחנו מכירים את עניין ההרפיה דווקא אצל גברים הנוהגים לפנות למעסות ולסיים את הטיפול בחיכוך אינטימי על איבר המין עד כדי גמירה המרפה את הברנש. אך במאה הקודמת הרפיה הייתה מקובלת כטיפול עבור נשים אשר היו סובלות מלחצים והיסטריה הנובעים מחוסר סיפוק מיני, תתפלאו אך האדם המרפה אחז במקצוע מכובד לאותה תקופה ובתואר רופא נשים. הטיפול הוכר כרפואי. הדרישה עבור טיפולי הרפיה לנשים הלך וגדל וכך עלתה ההברקה לייצר את הויברטור הראשון, שבאותה תקופה קיבל את השם "טוש צרפתי" . הטוש סייע לרופאים לספק יותר נשים בפחות זמן וכך הרופאים יכלו להגדיל את השכר היומי שלהם ולצמצם את שעות הפעילות. אך מהר מאוד אלה הבינו שאומנם זאת פריצת דרך אבל היא עדיין אינה עומדת בקנה אחד עם הדרישה.  מאז ועד היום חברות אביזרי המין לא מפסיקות להפתיע בטרנדים ובהמצאות, החל מויברטורים לעינוג חיצוני ועד למשאבות עם רטטויברטורים לחדירה ואגינאלית, ואיך לא ויברטורים לחדירה אנאליתויברטורים קטנים וגדולים, חלקים או מחוספסים, בדרגות רכות שונות ומחומרים באיכויות שונות, כאלה המותאמים לזוגות או לבודדים וכאלה מתוכננים לסיפוק נשים, אותם ניתן למצוא בחנויות מוצרי סקס השונות ואיך לא גם ויברטור לגבר. יש כאלה שירימו גבה כשהם קוראים את השורה הזאת, יש כאלה שבולעים רוק ויש כאלה שהרעיון מעביר בהם רעדת תשוקה.

ואני רוצה להתייחס עכשיו בעיקר לזה ולהרחיב את השיח דווקא על העובדה שגברים לא ממהרים לדבר עליה והמון מאוד נשים לא נחשפו אליה. נכון, מדובר בחדירה אנאלית לגבר. קיימים בנינו לא מעט גברים, בין אם הם יודו ובין אם לא אשר נהנים מחדירה אנאלית. אני חייבת לציין בראש ובראשונה שלא מדובר בגיי הנמשך לגברים (בלי להעליב אף זהות) , מדובר בגברים הנהנים מחוויה אנאלית הנעשית על ידי אישה במידה ויש פתיחות בקשר ובמידה שאין פרטנרית מתאימה לחוויה. הגברים הנהנתנים בוחרים לעשות זאת באופן עצמאי ומשתמשים בויברטור לגבר. קיימים סוגים מגוונים של ויברטורים המשמשים גברים לחדירה אנאלית. 

יותר ויותר גברים מכניסים את הויברטור לחדר המיטות דווקא עבורם, לא תמיד הנושא הזה זוכה לפתיחות מול הפרטנרית. לא, אל תתבלבלו, הם לא חולקים את המיטה עם גבר וגם אין להם פנטזיה להיות עם גבר אבל אכן החוויה הזאת מרגשת אותם, תתפלאו, הם לא העוף המוזר בסיפור הזה. זה כל כך נכון וטבעי שגבר ירצה לגרות את פי הטבעת דווקא בגלל שנקודת הג'י הגברית נמצאת ברקטום. הגברים שזכו להיחשף והתנסו בגירוי פי הטבעת, לרוב התאהבו והתמכרו לחוויה המעוררת חושים הזו. חווית הגירוי האנאלי לא בהכרח לנשים וגיי בלבד עוד ועוד גברים מתחברים לזה ואין להם שום עניין במשכב עם זכר. יותר מזה, אין סיכוי שיהיה להם זיקפה במגע עם גבר. אבל במשחקים המינים עם האישה שלצידם, או כאשר הם מענגים את עצמם, הם נהנים מגירוי פי הטבעת או מדומיננטיות של האישה עליהם . הזוגות הללו נהנים מסקס פתוח ומגוון ומחוויות מיניות יוצאות דופן.

רבים מאיתנו יודעים, על אף שמתכחשים, כי נקודת ה- G הגברית ממוקמת בפי הטבעת.

גברים רבים שהתנסו בחווית מין אנאלית בעזרת ויברטור לגבר, פלאג אנאלי, חרוזים אנאלים או אפילו גירוי עם האצבע מעידים על הנאה ממכרת ויוצאת דופן.

כמובן שדי מהר יצרניות אביזרי מין השכילו לייצר קו מוצרים המותאם במיוחד לחוויות מיניות מהסוג הזה.

ניתן למצוא במדפי חנויות סקס לא מעט אביזרי מין ו-ויברטורים המותאמים לחוויה אנאלית. ויברטור לגבר מגיע בלא מעט דגמים ועיצובים צרים ועבים, ארוכים וקצים, דרגות רכות שונות ובמגע כמעט אנושי... לשימוש עצמי, לאוננות או לשימוש זוגי ולהגשמת פנטזיות מיניות ביחד... יש כאלה שיראו כמו איבר מין גברי ויש כאלה שיראו בצורות שונות ודיסקרטיות לחלוטין. דבר אחד בטוח, כולם בלי יוצא מן הכלל יצליחו לענג לגבר שלך את נקודת הג'י המוצנעת.

זה לא שיש הבדל גדול בין פי הטבעת של נשים לפי הטבעת של גברים אך ההבדל ניכר בעיקר במבנה הגוף הפנימי. לרוב הויברטור לגבר המנוסה והמכור יהיה במימדים גדולים יותר על מנת להגיע ליותר נקודות גירוי ואילו לנשים לרוב יהיו ממוצעים ומטה. במידה ואתם זוג ללא ניסיון בחדירה אנאלית, מומלץ שהויברטור לגבר שלך יהיה קטן, צר ורך ככל האפשר. אך למרות ההבדל בעיצובים השונים, ויברטור לגבר וויברטור לאישה יכולים לשמש את שתי בני המין במידה שווה וזה מה שעוזר לגברים שלנו לשמור על דיסקרטיות בכל הנוגע לחדירה אל ישבנם. כאשר הם מכניסים את הויברטור כמתנה עבור האישה שלצידם ואם זו לא יודעת על עולמו המהנה והמסתורי של בן זוגה, הוא עושה שימוש עצמאי ודיסקרטי בויברטור שהעניק לה במתנה, כבר ציינתי שויברטור לגבר עושה את אותה העבודה. אני יודעת שהדברים נשמעים עכשיו כאילו זה נדיר למצוא בת זוג בראש פתוח המסוגלת להכיל אבל לא, אני פוגשת לא מעט נשים הרפתקניות המתרגשות ומתחרמנות מחווית החדירה בגבר ומצטיידות בסוג של ויברטור הנצמד לגוף בחגורה (סטרפ-און) ונהנות מאוד מהרעיון של "ללבוש את הביצים בבית" הבעיה היא בעיקר בגברים שמתביישים להיחשף בפניהן וחוששים שמא לא תהיה הבנה ואלה יאבדו את סמל גבריותם.

בכל מקרה אם אתה הגבר שקורא או את האישה שמתעניינת ונניח שהנכתב העלה בכם חשק ורצון לנסות, חשוב לדעת כמה דברים לפני ההתנסות הראשונה, נתחיל בכך שנבין כי פי הטבעת הוא שריר ושריר ביכולתו להתרחב ולהצטמק. החדירה יכולה להיות מענגת אך אם ננהג בגסות היא יכולה להיות עבורינו טראומה כואבת. חשוב לקחת בחשבון שאחרי הכל מדובר באיזור הכי מלוכלך בגופינו ולכן חשוב להתכונן מבעוד מועד ולהתנקות. קיימת האפשרות להנקות בעזרת חוקן לניקוי המעיים. אך צריך לדעת שאסור להגזים בשימוש עם החוקן כי בשימוש מוגזם הוא עלול לפגוע בהגנה הטבעית של האיזור ולגרום לחבלה ולפציעה בלתי רצויה. זכרו אנחנו פה כדי להנות ולא כדי להשאיר זכרונות כואבים אנא שמרו על עצמכם ועל חוויה נעימה ואל תפסיקו לחוות ולהתרגש לרגע. תהנו...

הדברים נכתבו מתוך רצון להעלות את המודעות.

 

ויברטור לגבר
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות