052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

הרומן עם אסף, פרקים 9-12

הרומן עם אסף, פרקים 9-12

פרק 9

הבוקר לצידו של אסף... מי היה מאמין שאזכה לפקוח את עיני שגופי עטוף בידיו של הגבר שאני כ"כ מעריצה. ועוד בטעם האירוטי שנשאר לי מהלילה...

פקחתי את עיני בבהלת בוקר, רק כמה רגעים לפני אסף ונזכרתי שאני פה בגלל שהבוקר שלי פנוי לפחות עד לצהריים, שהילדים שלי יצאו מבית הספר. הרגשתי אסירת תודה על הלילה הזה וחשבתי לעצמי שיהיה נחמד להכין לנו ארוחת בוקר מפנקת במטבח, כמובן אחרי שארחץ את פניי משנת הלילה.

ניגשתי למטבח שגופי ערום, הספקתי לחטט במקרר ומעט בארונות עד ששמעתי את אסף מתעורר וניגש לשירותים ולמקלחת... חשבתי לעצמי למה שאני לא אתגרה באסף?! תוך כדי ההכנות במטבח חיכתי לשמוע שאסף מסיים ויוצא מהמקלחת. בכוונה השארתי את דלת הארון התחתון פתוחה ורציתי להתכופף עם גופי העירום בדיוק שאסף יגיע...

כעבור מספר דקות שאני מנסה לארגן לנו ארוחה מאולתרת אני שומעת את דלת המקלחת נפתחת. התכופפתי בגופי הערום לארון המטבח הפתוח כאילו שאני מחפשת משהו, כשעיני עוקבות בהקפדה אחר פתח המטבח.

אני רוכנת על ברכיי שפלג גופי האחורי בולט החוצה ומבעד לקימוריי גופי אני רואה את אסף נשען על קיר הכניסה של המטבח ומביט בי בגאווה...

"מה את מחפשת שם?!" שאל אותי אסף בחיוכו הערמומי. "דקות ארוכות של חיפושים... ולמה את בלי עקבים?!" והפליק לישבני תוך שהוא מסמן לי לקום על רגליי... "לכי לחדר ושימי את העקבים!!!" הוא מצווה "זאת הפעם האחרונה שאת מטיילת בנוכחותי ללא עקבים!!!"

פרק 10

ברגע שאסף שלח אותי לשים את העקבים לרגליי, הבנתי שארוחת הבוקר שהוא מתכנן לנו מעט שונה ממה שאני חשבתי... אצל אסף מסתבר שלא אוכלים את ארוחת הבוקר בדרך המקובלת...

ניגשתי לחדר ונעלתי את העקבים... זו הייתה הפעם הראשונה שהשתמשתי בצמד המילים "אדון אסף", שכבר הייתי מוכנה כבקשתו. והברחתי את מבטי מהעינים שלו ארצה. אסף הוריד אותי על ברכיי, חפן את שערי בידיו ומשך אחורה תוך שהוא מצמיד גוש קרח לצווארי. הוא סטר לי קלות על הלחי בעוד קוביית הקרח נמסה על גופי... ואסף, שמקפיד ללחוש לי באוזן: "מתחכמת על הבוקר?!..." מצליף בי ושוב לוחש... "אולי במקום לחפש את ארוחת הבוקר במטבח היית מגישה לי אותה במיטה?" קשר את ידיי אחת בשניה, השכיב אותי על המיטה ואמר "גם הבוקר את שלי... תמיד את שלי!" קשר את הפה שלי בכדור ספוג שנרתם ללסת... פיסק את רגליי ואכל ממני, אכל את גופי הנרטב... ליקק כל פיסת גוף ושאב ברכות...  אני מרגישה את התשוקה של אסף חודרת בי. אני מתמכרת לריח של הסדינים ואוהבת את הבוקר הזה שמעצים בי הנאה אין סופית.

פרק 11

אסף שולט בי ואני כל כך אוהבת להתמסר אליו, הסקס האיכותי קושר אותי אליו, אני רוצה להישאר לצידו, ממש לא בא לי לחזור אל סדר היום המשעמם והמתיש שלי. מעולם לא היה לי בוקר ארוטי יותר מהבוקר הזה. אני מרגישה שאני מתחברת למקום התלותי ולאישה הקטנה של אסף. אני מוכנה לעשות הכל בשבילו. ללכת עד הסוף איתו ולהתנסות בחוויות שמעולם לא עלו על דעתי. אלו הרגשות שצפו בי בזמן שאסף חודר לתוכי בעוצמה הגברית שלו. אני רוצה שאסף יציב לי אתגרים חדשים, אני רוצה לפרוץ גבולות ולחוות... כל דבר שעולה על דעתו. ורוצה מאוד לממש קשר הרפתקני אך יציב עם אסף. ובתוך כל הסרט שרץ בראשי אסף מפליק בישבני ודורש ממני להתהפך. "תסתובבי" הוא מצווה אותי ואני ממושמעת על ארבע מחכה שוב להרגיש את איך שהוא חודר בי... ואסף שלא מרוצה מהתנוחה שלי במקום לחדור מצליף בי שוב ומצווה: "תרימי את הישבן יותר גבוהה ואת הכתפיים תורידי נמוך!" ושוב מכה בי על הלחי השניה. אני לא מתווכחת רק ממושמעת וקטנה עושה כדברו ורוכנת בדיוק כמו שהאדון שלי ציווה אותי לעשות.

פרק 12

אסף רוצה אותי צייתנית, אני מכופפת מולו בדיוק כמו שהוא דרש, על ארבע, הישבן גבוה וכתפיי נמוכות. אני יודעת שרק אם האדון שלי, אסף, יהיה מרוצה ממני הוא יחדור אלי ויענג אותי, בדיוק בגלל זה אני עושה בקפידה את מה שהוא דרש ממני ומחכה לחוש אותו מתחכך בתוכי. אחרי שניות ארוכות של המתנה, רוצה כבר להרגיש את אסף חודר אלי.. הוא ירק לי על המפשעה וחדר אלי בעוצמה, אני מרחפת בעולם שכולו טוב ונהנת להרגיש את המגע וההתחככות עם אסף, שגם עכשיו לא מוותר לי על אקט השליטה ובעודי מתפתלת מעונג הוא צובט אותי חזק בפטמות ולא מרפה מהן תוך שהוא חוזר ומדגיש עד כמה הוא אוהב אותי, כלבה קטנה וצייתנית שלו!
את האמת, לא כואבת לי הצביטה, זה רק מטריף אותי יותר ובתוך כל השיגעון הזה אני מרגישה שאין יותר טוב מזה... זהו, אני גומרת וכולי רטובה, צועקת מעומק גרוני: "אדון אסף אתה מלך!" וזו בדיוק השניה שאני מרגישה את אסף מתקשה בתוכי, מתחכך בטירוף חושים, יוצא ממני בקפיצה מהירה וגומר לי על הישבן. הנשימות שלו כבדות, אסף נעצר מעלי ומשתעשע למרוח על גופי את מה שיצא ממנו.. נושק לגבי.. רוכן מעליי.. ומנשק... ושנינו ניגשים למקלחת משותפת רגע לפני שאני חוזרת למציאות היומיומית שלי, לגידול ילדיי ובתקווה שאסף לא ישכח אותי אחרי הלילה והבוקר שמבחינתי היו בלתי נשכחים.

להמשך הפרקים לחץ כאן

להצצה בפרקים הקודמים לחץ כאן

 

הרומן עם אסף, פרקים 9-12
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות