052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

הרומן עם אסף, פרקים 5-8

הרומן עם אסף, פרקים 5-8

פרק 5

כמה דפוק מצידי היה לחשוב שגבר כמו אסף ירצה לגמור עם הסקס כ"כ מהר... זה נכון ששמעתי אריזה של קונדום נפתחת אבל מסתבר שזה לא היה מיועד בשבילו. 
באופן מפתיע אסף שלף מהמגירה צעצוע מין קטן ומטריף. הרעש באמת נבע מעטיפת הגומי שאיתה הוא עטף את הויברטור, כדי לשמור על הייגינה בשימוש. איך הוא תמיד חושב על הכל. אחרי שפתח את העטיפה של הקונדום הוא הפעיל את הרטט והחדיר את הויברטור בתוכי... כמה עונג! 
לפני הלילה הזה מעולם לא יצא לי להשתמש בצעצועי מין. כל גבר שיצא לי להיות איתו, כולל הגרוש שלי מעולם לא חשבו על ההנאה שלי ועל איך לספק אותי. האקט תמיד היה נגמר ברגע שהם היו באים על סיפוקם.
את האמת, לא היה מדובר בויברטור בעל מימדים גדולים. בכל אותו זמן שאסף החדיר את הצעצוע לגופי, הוא טען שחשוב לו גם להנות מהתחכחות בגופי אחרי שיצליח להביא אותי לאורגזמה באמצעות הויברטור והבנתי את ההיגיון, לא היה לי צורך במשהו יותר גדול.
כשהצעצוע הרוטט חדר לגופי התפרעתי מעונג עד ששכחתי שאני קשורה. בכל פעם שרגליי היו זזות האזיקים היו מזכירים לי שאני לא בשליטה. החיכוך והחדירה ריגשו אותי בטירוף עד שהייתי בטוחה שאני לא שולטת עוד בגופי ובורח לי שתן.
אסף זכה לראות את טירוף החושים והיה כ"כ מבין... הוא היה מרוצה מהתגובה הגופנית מלאת התשוקה שלי ואמר: "זה לא שתן, ככה את צריכה להרגיש שהגוף בטירוף אמיתי". לאורך כל האקט אסף הרגיע אותי ועזר לי לשחרר, הוא הקפיד ללחוש באוזניי מילים חמות שעזרו לי להרגיש מאוד בנוח ולהתחבר לרצונות של הגוף שלי. התפתלתי בתשוקה על המיטה שכבר היתה לגמרי רטובה. מושכת את האזיקים מכל כיוון, משתוללת עד שהרטיה נפלה לי מהעיניים.
עכשיו אני מביטה לאסף בעיניים טורפות, אני אוהבת את העיניים שלו. אבל זה הוא שאוהב לשלוט בסקס ומקפיד להוליך את הדברים, הוא ממש לא אהב את זה שהצלחתי להוריד את הרטיה מהעיניים. כשהבטתי בעיניו של אסף הוא אמר לי בקולו הגברי: "מופרעת קטנה, מגיע לך עונש על כך שהסרת את הרטיה ללא רשות!" הוא הוציא את הויברטור מגופי וסטר לי על הישבן.
זה די חדש לי כל עניין השליטה ואני לא יודעת מה העונש שמחכה לי אבל משום מה אני די בטוחה שלעונש הזה אני עלולה להתמכר...

פרק 6

ההשתוללות שלי גרמה לאסף לכעוס באופן הכי סקסי שאפשר להכעיס גבר... שהרטיה נפלה מעיניי, אסף הרגיש כאילו אני מצמצמת את יכולת השליטה שלו עליי. 
כמה מוזר היה לי לראות פתאום ולדעת מה קורה סביבי...

החדר של אסף די מטופח בשביל להיות חדר של גבר בודד. שעיני נפקחו גילתי מיטה ממתכת מפורזלת בצבע שחור ומצעים בצבע דם. 
נכון שבדימיוני ראיתי מיטת מתכת אבל מודה שזה אפילו לא קרוב לעיצוב הכללי של המיטה הזאת. אולי בגלל שלא ממש הכרתי את עולם השליטה לא יכולתי לדמיין את זה ככה. בדימיוני המיטה הייתה אצילית אך לעיני התגלתה מין מיטת "עינויים" המאפשרת לקשור ולרתק אליה בכל מיני שיטות.
המיטה של אסף מאובזרת בכל אלמנט קשירה אפשרי. הוא רק צריך לבחור איך מתחשק לו לקשור הפעם?!
אסף הוציא מגופי את הויברטור הרוטט בתגובה לכך שעיני רואות ולא מאפשרות לו להפתיע אותי עוד. זה הרס את הכוונות שלו לסקס עוצמתי. אך המעשה הזה של אסף היה רק תקדים לעונש... אוי מה מחכה לי!
אסף שחרר את ידי ורגליי מהאזיקים, פשט ממני את השמלה שכבר איבדה את צורתה מהקמטים וציווה אותי לשים את העקבים. 
בפנים קפואות ובקור רוח הוא שלח אותי להביא ויסקי עם קרח מהמטבח. אפילו פני פוקר הולמים את אסף ואני צייתנית מולו ניגשת למטבח ומוזגת שתי כוסות ויסקי עם קערת קרח בצד, על העקבים הדקיקים שלי מגישה לחדר ומניחה על השולחן.
איזה עונש מוזר חשבתי לעצמי, אני מייחלת כל חיי לשתות ויסקי שגופי עירום לעיני אסף. אך הוא מסתכל עליי במבט מתנשא ואומר: "למה 2 כוסות?! לא מגיעה לך לשתות... במועדון היית מלכה. במיטה שלי את שפכה ועלייך להרוויח כל דבר!" שם קרח בכוס שלו ולגם "אני אוהב אותך על עקבים וככה את צריכה להיות!" תוך כדי שהוא מניח כרית שחורה ומרופדת לרגליו ומצווה אותי לרדת לו שאני על ברכיי, הוא מניח את כוס הויסקי בצד, נאנח מעונג שכל איבר מינו בפי ומתעצם מהיותי קטנה וכנועה מולו. אוזק את ידי מאחרי הגב אוחז בשיערי ומורה לי להמשיך עמוק יותר!
מעולם לא התייחסו אליי ככה וישנן נשים שיגידו זלזול, גם אני לא יכולתי לחשוב על להנות מסצנת השפלה שכזו. אבל אסף עושה את זה באופן מושלם שמעורר בי גירוי ונותן לי להכיר בי צדדים חדשים. תחושת אובדן השליטה שאני מגלה ומתמכרת אליה...
דקות ארוכות של פינוק הענקתי לאסף. דקות ארוכות שאני מתאמצת לרצות אותו. מרגישה אותו עצום בגרוני... ואסף הכועס, שכבר לא מפגין עצבים מיותרים, רק גבריות ועוצמה לוחש משפטים כמו "תראי לי שמגיע לך, בנתיים את עדיין לא ראויה..." 
ואני חושבת מה עוד אוכל לעשות למען האדון שלי? איך אוכל לרצות אותו?

פרק 7

חוסר הניסיון שלי בעניין השליטה לא גרמו לאסף לעדן את עונשי... גם הנסיונות שלי לרצות את אסף לא ממש עזרו לי לרכך אותו, 
ירדתי לאסף במשך דקות ארוכות עד שחשתי את איבר המין שלו בעומק הגרון שלי, גם שנחנקתי והיה קשה הוא לא אפשר לי להרפות.
תחושת המחנק שחשתי לא מעט פעמים רק גרמה לי לחשוק באסף יותר ויותר... אבל אסף לא ממש הביע התרגשות מיוחדת וכל הזמן חזר על זה שאני ראויה לעונש. אני אהבתי את זה, את הייחס, המשמעות וההתמסרות...
בשלב מסויים אסף פשוט אחז לי בשיער והרחיק אותי מגופו תוך שהוא מגרה את איבר מינו בפניי, סוטר אבל לא מאפשר לי להמשיך לענג אותו... מין משחק כוחני שלענג את אסף זה הפרס שאני כ"כ רוצה לזכות בו.
העוצמה שאסף מרעיף עליי בכל פעם שהוא אוחז לי בשיער מצמררת עד טירוף חושים, אני נתונה לחסדיו של גבר עוצמתי, אני בידיו החזקות כ"כ קטנה קנועה ואזוקה.
אסף החליט שאני צריכה לעמוד אז הוא משך בשיערי כלפי מעלה ומיד הבנתי בדיוק מה אסף רוצה. 
מוזר שעד עכשיו לא שמתי לב למוט שמקובע בפינת החדר, כי עכשיו זה הרגע שאסף החליט שאני צריכה להכיר אותו, אז הוא רתם את ידי לתחתית המוט שגופי מכופף וישבני מורם, תוך שהוא משנן לי את הזכות שלי למילת ביטחון ,"רחמים" הוא אומר לי "זה מה שאת מבקשת ממני מתי שאת כבר לא מסוגלת עוד. בשום אופן את לא מורה לי לעצור או להפסיק!" האמת שבשום שלב לא רציתי שאסף יפסיק כל מכה שנתן בי חיברה אותי יותר לפנטזיה.
ובמוחי הקונפליקט בין תחושת ההשפלה הבלתי שגרתית לבין ההתמכרות לעוצמה הסקסית שאני מוצאת באסף. 
זאת אומנם הפעם הראשונה שאני בסצנה הזאת אך יש בי התחושה שכבר התרגלתי אליה ואין בי עוד צורך או פשרה על יחסים רגילים.
עכשיו שאסף וידא שאני קשורה היטב ודאג לרפד לי את איזור הברכיים, עיצב את גופי בתנוחה שהוא חפץ, הסביר לי את מילת הבטחון... משום מקום אסף שלף שוט עור שחור ומאיים, הוא החל לללטף... הצליף בי קלות... הצלפות קלות בהתחלה שמפעם לפעם אסף מחזק את העוצמה. 
המכה נהיית עוצמתית יותר והלב שלי דופק חזק יותר ואני שם מגלה משהו שעד היום עוד לא היכרתי, מתמכרת למשהו חדש ולא ידוע, אבל טוב לי כ"כ להיות הנשלטת הקטנה של אסף זו שנמצאת שם לרגליו ורוצה להיאר שם תמיד!

פרק 8

בתוכי ידעתי שאסף לא באמת יפגע בי והשליטה שהוא מפגין עליי כולה על טהרת התשוקה הבוערת בנינו. אסף כל כך התגרה ממצב הכניעה שהוא הביא אותי אליה. למרות שהיה נראה שהוא משתדל לשמור על איפוק, מנסה להרגיל אותי ושומר שלא אבהל.
לאורך כל השיחות נוטפות הארוטיקה שהיו לנו לפני הלילה הזה, אסף חשף אותי לעולם השליטה, זה סקרן אותי אבל לא האמנתי שעד כדי כך אתאהב במקום הקטן שלרגליו.
אלה היו דקות ארוכות הזמן בו הייתי מכופפת לרגלי אסף, ההצלפות שלו בישבן שלי היו כמו ליטוף מרגש... ממכה למכה התאהבתי יותר בשליטה ולא העזתי להשתמש במילת הבטחון שאסף נתן לי להגנתי. הרגשתי שאני מזיעה מתשוקה שלא נגמרת, ממש גומרת. רכנתי על ברכיי בגאווה ותאווה למכה הבאה...
אחרי חילופים חוזרים בין ליטופים להצלפות, טפטופי שעווה חמה מנר והרבה עוצמה גברית. אסף עצר הכל וקם מעליי, נעמד שאני מתחתיו שחרר את ידיי מהאזיקים, הפך אותי שאשכב עם הגב על הכרית. וציווה אותי לפסק את רגליי, ירק לעבר המפשעה שלי וחדר אליי... אנחות של עונג פורצים מגרוני בעת חיכוך מצמרר.. אין בלוטת רגש שלא בערה בגופי באותו הרגע. 
ואסף לראשונה מביט לתוך עיני בהסכמה, מרכין את ראשו לעברי וחותם לי בנשיקה על המצח "עמדת בזה יפה... עכשיו מגיע לך ממני!" וחודר בי עוד... ונדבק... ומתחכך... זמן ממושך של קרבה, שאסף מגלה עדינות ורכות... מעמיק את החיכוך, מתקרב ומתעצם...
אני מרגישה את אסף מגיע לשיאו בעוצמה אדירה, הזיעה שלגופינו כבר לא נבדלת, אנחנו גוף אחד עד שאסף יצא מגופי בקפיצה אדירה, אחז שוב בראשי, הסיט את פניי אל פלג גופו התחתון ופלט על פניי בעוצמה, זה היה רגע אדיר, הרגשה מיוחדת, כי אחרי שאסף פרק עליי הוא התכופף אלי, ישב מולי ולא הפסיק לרגע לנשק אותי בחום.
כאילו הוקיר בלי מילים על חוויה וערב מדהים... ומרצפת החדר למקלחת זוגית, מפנקת ונכנסנו למיטה לישון מחובקים...

להמשך הפרקים לחץ כאן

להצצה בפרקים הקודמים לחץ כאן

 

הרומן עם אסף, פרקים 5-8
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות