052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

הרומן עם אסף, פרקים 40 - 33

הרומן עם אסף, פרקים 40 - 33

פרק 33

גם אם הייתי מתאמצת לא הייתי מצליחה להסתיר את האושר שעלה על פניי כשראיתי את אסף עומד בדלת משרדי, הוא היה נראה מסוקס כתמיד עם זר הפרחים הדל שהחזיק בידו. כמובן שחייכתי אליו ואמרתי שלא ציפתי ממנו לזה... אסף נעל את דלת המשרד שלי, התקדם לאט לעברי תוך שהוא דואג להסביר שבחר בזר פרחים צנוע כדי שנתפייס ממקום נקי ומהחלטה צלולה שלי ולא כי קנה אותי בזר פרחים מרשים... "חשובה לי הכנות את יודעת!" הוא אמר ונעצר ממש לרגליי, כעט הוא עומד מולי ואני עוד בהלם שאסף כאן בכלל, אני יושבת מרותקת בכיסא המשרדי שלי מנסה שלא לאבד את השליטה. אך שוב מתעוררת בי תחושת ההתמסרות שסוחפת אותי. אני עוצמת את עיניי כדי לא לראות אותו, אני יודעת שאם אביט בו שוב הוא ינצח, אני לא רוצה ללכת שבי אחריו, לא לפני שנבהיר כמה דברים... אבל אסף אוחז בסנטר שלי ומרים את פני מעלה, אני מתבוננת עליו מלמטה והוא כמו תמיד מוליך אותי אחר רצונותיו, הוא מצליח לשבור כל מחסום שקיים בי, אסף מתכופף קלות ומנשק אותי בתשוקה עזה ואני לא מצליחה לעצור את זה. אני מתמסרת לאסף במאין שלווה שרק הוא גורם לי לחוש. אסף מנשק אותי ותוך כדי אני מתרוממת על רגליי, הוא מסובב את גופי כך שאעמוד עם גבי מופנה אליו, אני נשענת על שולחן המשרד בשתי ידיי ואסף עומד מאחוריי ומתחכך בי בלהט, הוא מכניס את ידיו לתוך בגדיי ומשחק באזורי גופי המוצנעים, התשוקה והחום שנוצרו בחלל המשרד... בכלל לא שמנו לב איך הפלנו את כוס העטים שנמצאת על שולחני. הנפילה של הכוס יצרה רעש מבהיל כזה שגרם לנו לעצור ולהיזכר שאנחנו במשרד שלי. אסף לחש לי באוזן שאין לו מושג איך הגענו לזה ובכוונתו היה בכלל שנלך לאכול יחד. ואני מאושרת מההזמנה, התכופפתי בענטוז לאסוף את העטים המפוזרים מהרצפה, אני רוכנת על ברכיי בדיוק כמו שאסף אוהב ושמה לב שאסף נשען על השולחן ובוחן את תנועותיי, איך אני מתכופפת, עולה ויורדת, אסף הוציא מכיסו צעצוע מין חדש וצבעוני, הוא מושך אותי מהזרוע ומדביק אותי לקיר, אמממ... אסף מחדיר את הצעצוע מין לגופי ואומר "זו ביצת רטט עם שלט אלחוטי, אני קובע מתי ואיך... ועכשיו אנחנו יוצאים לאכול!"

פרק 34

אסף מצמיד אותי לקיר והתשוקה בנינו בוערת... מרגישה אותו קרוב אלי, את חום גופו ואת העוצמה בזרועותיו. הוא מכניס לגופי את הביצה רוטטת שם את השלט בכיסו, ומגרוני נשמעת אנחת עונג. אסף מצליח למלא אותי מחדש עם הרעיונות הפרועים שלו, הוא רק נוגע בי ועוברות בגופי צמרמורת של טירוף, הנאה שמימית שמחברת אותי לאסף וקושרת אותי אליו. אני מביטה לו עמוק בעיניים ושוב הוא צד אותי. אני נושכת את השפתיים, רוצה כל כך לנשק אותו והוא מתחמק ממבטיי... הוא לא מרשה לעצמו ליפול למבטים שלי, אסף משאיר לי רק פיסת צוואר לנשק ולהתנחם בה. ואז מושך אותי מהיד לעבר הדלת, כאילו רוצה לנתק אותי מהרגע הזה, עלתה בי תחושה שאם הוא לא היה מוציא אותי מהמשרד, הוא בעצמו היה נופל לאותה הרגשה שלי. יצאנו מהמשרד אחוזי ידיים וצעדנו יחד לכיוון המעלית שהייתה די דחוסה באנשים, אין לי שמץ של מושג מאיפה באות לאסף הרעיונות הפרועים האלה, אבל אני מאוד אוהבת את מחשבות הזימה שיוצאות ממוחו המבריק, אני מאוהבת בתעוזה של אסף. ביכולות ובאומץ שלו להכניס את היד לתוך הכיס ובין כל האנשים הסובבים אותנו במעלית להפעיל את הרטט של הביצה אלחוטית שבתוך גופי, בדממה של כל האנשים היה אפשר להקשיב לצליל הרטט העדין שיצא מגופי, לשמוע בבירור את נפיחת העונג שחמקה מגרוני. מול כל האנשים הצפופים עלתה בי מבוכה שהסגירה את התענוגות שמתחוללות בגופי, ככה לפחות אני הרגשתי, מבחינתי בכל אופן, נפלתי לשכרות מתשוקה לשליטה הפומבית שאסף יצר סביבי, הרשיתי לעצמי לרחף מהעונג שמוטמן בתוכי... המעלית הגיעה למטה, הדלת נפתחה אבל אני לא הצלחתי לזוז. הגוף שלי היה מרותק. אסף הבין שעם הביצה עובדת בתוכי אני לא אתקדם לשום מקום, אז הוא הפסיק את הרטט ויצאנו צועדים מחובקים ומחויכים לעבר המסעדה בקצה השני של הכביש. הרגשתי מאוד נינוחה במסעדה וגם מול המארחת עד ששכחתי לגמרי מהביצת רטט בגופי, שהיא כבויה היא פחות מורגשת. אבל אסף, הוא לא שכח לרגע והפעיל אותה שוב בעוצמה טיפה חזקה יותר, שהמלצרית הגיע לקחת הזמנה. אנחה לא מאופקת נשמעה מגרוני תוך שאני מנסה ללא הצלחה לישר את החיוך הדבילי שנמרח על פניי. אני לא מצליחה להגות אפילו מילה אחת שתתאר למלצרית מה בדיוק אני רוצה לאכול, אני נמתחת לעיני המלצרית ומנסה לשמור על איפוק אבל בכל זאת אי אפשר לפספס שמשהו עובר עליי. המלצרית לא מפסיקה להסתכל עליי בצורה מוזרה ואסף הוא מחליט להקל עליי ולומר לה בעצמו את ההזמנה...

פרק 35

אסף מקריא למלצרית את ההזמנה ואני מתפתלת על הכיסא כמו מוגבלת... המלצרית מנסה להתעלם, אבל זה לא מצב שאפשר להישאר אדיש אליו, ובשניה שהמבטים של כולנו הצטלבו אסף והמלצרית צחקו בקול גדול ורק על פני היה צחקוק של מבוכה. ההתחברות שלי לכוח השליטה של אסף תמיד הייתה בחדרי חדרים, בזמן די קצר אסף מצא דרך לשלוט בי גם לעיני אנשים. זה מצד אחד מחרמן אותי מאוד, זה באמת מדליק אבל מצד שני קצת מביך לעמוד לעיני אנשים שביצה רוטטת תקועה בתוך גופי ואני מתענגת במוזרות ונתונה לחסדיו של אסף. שהמלצרית הלכה שוב אסף השתיק את הרטט, עכשיו ששום דבר לא מקפיץ אותי מבפנים אני מרשה לעצמי לשאול אותו "אתה ממש נהנה לראות אותי ככה?" ואסף השיב "להבדיל ממך, אני הכי נהנה לראות אותך מתענגת!" זו הייתה מכה מתחת לחגורה. הוא באמת נותן כל כך הרבה מעצמו ובתמורה אני תמיד עם התסביכים הדפוקים שלי בכל הנוגע באהבה. נפתחתי לאסף והפגנתי מולו את כל העובר במוחי, את החששות הכבדות שמלוות אותי, הפחד הגדול לעשות משהו שיגרום לי לאבד אותו, לצד הסקרנות והגילוי לעולם התענוגות שהוא חושף אותי אליו... עד כמה אני מאושרת להיות חלק מהפנטזיות הפרועות שלו, וכמובן ששוב הזכרתי לו שהכל עוד כל כך חדש לי... ואני לא מבינה איך?! אבל אחרי כל הנאום המרגש הזה מצאתי את עצמי באופן מאוד טבעי, מתנצלת בפני אסף על מה שקרה עם נטלי אתמול בערב, הרגשתי צורך עמוק לפתוח בפניו את הלבטים ואמרתי "אסף אני מצטערת על מה שהיה עם נטלי, אבל אני פוחדת שזה יפגע במערכת היחסים שלנו, היא חברה שלי לעבודה, מה יקרה אם יהיה בניכם חיבור מיוחד? אני לא אוכל להעלים אותה מחיי ואני דואגת מזה..." אסף היה קשוב אליי והרגשתי די נינוחה להתוודות בפניו: "רק תדע לך שגם אני סקרנית ורוצה לחוות אקט עם אישה, וכן, אני הכי חושקת בכך שזה יהיה איתך, אבל עם חברה שלי זה לא בא בחשבון!" אסף שם לב לסערת הרגשות שגערה בי בעוד הדברים נאמרים מפי, אז הוא התבונן עליי במבט הערמומי שלו והחליט להרגיע אותי באמצעות הביצת רטט שבגופי, שוב הוא הפעיל אותה והפעם בעוצמה הכי חזקה שהרגשתי עד כה, וכל גופי נעתק מעונג...

פרק 36

בעת ההמתנה במסעדה אסף לא הפסיק להפעיל את הביצת רטט בגופי ,זו הייתה העוצמה הכי חזקה שהרגשתי, כמה בלוטות רגש התעוררו בגופי, אני כבר לא מסוגלת לשבת, אנחות קלות של עונג בורחות מגרוני ללא שליטה וההבעות המוזרות שעל פניי זה כבר ממש מביך... אסף: "אני לא יכולה יותר, פשוט לא מסוגלת..." אמרתי וקמתי בריצה לעבר השירותים. מיהרתי לתא השירותים מבלי לשים לב אליו, כל כך פחדתי שהסביבה תגלה את החולשה שלי. נכנסתי לתוך תא השירותים והסתגרתי במשך דקות אחדות. הדבר הראשון שעשיתי היה להוציא את הביצה מגופי, אחרת לא הייתי מצליחה לשלוט על עצמי ועל התגובות הטבעיות של הגוף שלי, והביצה אוי... כמה היא משתוללת לי ביד, יש לה קצב מטורף שלא ישאיר אף אישה אדישה. אני מסתכלת על פעולות הביצה ומבחינה שמדי פעם היא משנה את מצבי הרטט שלה, זה ברור שאסף ממשיך ללחוץ על הכפתורים. עכשיו שהיא משתוללת לי ביד איך אחזיר אותה לגופי ככה, היא לא מפסיקה להרעיד אותי ולקפץ... ומיד עם המחשבה הזאת, כאילו אסף קורא את המחשבות שלי, הוא מפסיק את הפעולה של הביצה והיא כבויה ורגועה. סוף סוף אני יכולה להחדיר אותה חזרה לגופי. אני מארגנת את עצמי ופותחת את התא... אופס, זה אסף שעומד לי ממש בפתח דלת התא, הוא מחייך אלי ודוחף אותי בעדינות פנימה "לאן את ממהרת?" הוא שואל אותי בלחש תוך שהוא שם לי אצבע על הפה שאשמור על השקט ומפעיל שוב את הביצת רטט שנמצאת בתוך גופי. איך האמנתי לעצמי שאני שולטת במצב. אסף מצמיד אותי לקיר, הוא מכניס את ידו לתוך בגדיי, נוגע במקומות המוצנעים, הוא מגרה את גופי מבחוץ בעזרת האצבעות שלו, בעוד הביצת רטט מטריפה אותי מתוך גופי. אסף משגע אותי בטירוף של תשוקה, הוא משחק עם עוצמות הרטט כרצונו, אני עוצמת את עיני, מתחברת לרגע כל כך נמשכת אליו ואוהבת את הזכות להיות ההשראה והתשוקה של אסף.

פרק 37

אני נשענת בעיניים עצומות על הקיר בתא השירותים ואסף כמו תמיד דואג להעיר בי את החושים... הוא מענג אותי עם הביצת רטט ועם היד שהכניס לבגדיי. אני נאנחת קלות ללא שליטה ושולחת יד לפתוח את המכנסיים של אסף אבל הוא מסרב ופוקד אותי להתמסר. הוא מגביר את החיכוך באצבעותיו ואני כבר מרחפת בתחושת הקסם הזאת... גופי מגיר נוזלים של טירוף חושים ואני גומרת על ידו של אסף שדורש ממני להתארגן בזריזות מבלי להוציא את הביצת רטט מגופי ולצאת חזרה למסעדה, שם הוא יחכה לי... כעבור דקות ספורות אני ניגשת לשולחן שלנו שהאוכל כבר מוגש. מחייכת מהחוויה המספקת ושמחה לגלות שאסף לא התחיל לסעוד בלעדי. שהתיישבתי חזרה לשולחן האווירה כבר הייתה יותר משוחררת, הסשן בשירותים הרגיע אותי מאוד וכנראה אסף הבין שזה כל מה שהיה חסר לי כדי שאצליח להשתחרר מהכבדות. בזמן שאכלנו השיחה זרמה לכל מיני כיוונים, אסף דיבר איתי גם על דברים שלא קשורים בסקס או ביחסים בנינו. אבל איך שהוא תמיד לקחתי את השיחה לנושאים שמסקרנים אותי, ניסיתי מספר פעמים להוביל לשיחה שאולי תנדב לי קצת יותר פרטים על אסף ועל ההרגלים שלו, לא הפסקתי לנדנד עם שאלות כמו: למה הוא והאקסית נפרדו? והאם אי פעם הוא דחה מישהי בגלל סקס? אסף לא מרבה לדבר על יחסיו הקודמים, הוא לא מנדב לי שום דבר מעניין לגביו. אבל בעקיצות אסף לא חוסך לרגע ואומר לי "אם מעניין אותך איך אני עם נשים אחרות... פשוט תסכימי שנצרף אלינו אחת" לקחתי נשימה עמוקה שאוכל לחשוב לפני שאני עונה לו, הרמתי גבה, נשאתי את עיני, העמקתי מבט חודר לעיניו של אסף ובחשש מלמלתי משהו לא ברור... "אני לא מבין איך לא בא לך לנסות?" שאל אסף והוסיף "אחרי שנים של נישואים עם גבר מייבש איך לא בא לך לטרוף את העולם?"

פרק 38

אני מתבוננת היטב בעיניו של אסף שלא מפסיק להפציר בי להשתחרר... המילים מהדהדות בראשי, זו הפעם הראשונה שאני מבחינה בזה, כל רצונו של אסף שאני אחווה משהו חדש ואתרגש.

"אסף, יצא לך להיות פעם עם שתי נשים?" שאלתי והוא השיב: "לא רק פעם אחת וזו חוויה עצומה, זה כיף! לי וגם לנשים שהיו חלק מזה... ואני רוצה שתרשי לעצמך את הטוב הזה... אם לא תאהבי אל תחזרי לשם יותר – אבל לחוות את חייבת!" אני מביטה באסף ומשתכנעת, "אבל יש לי כמה תנאים" מיהרתי להוסיף. תוך שאני מהרהרת לעצמי... זהו אסף הדליק אותי, אמר כמה מילים שהייתי צריכה לשמוע... הוא כל כך מכיר אותי שהוא ידע בדיוק מה לומר ואני כבר ממש סקרנית לנסות. אני בולעת את המזון בפי ומתחילה למנות את התנאים:

1. היא לא תהיה חברה או מכרה, לא שלי ולא שלך.

2. אני בוחרת אותה – חשוב לי להרגיש בנוח בנוכחות שלה.

3. אחרי האקט היא לא יכולה להישאר איתנו בקשר.

4. אתה לא מפלרטט איתה במהלך הערב, לא נותן לה יחס מועדף, בקיצור לא יוצר בי תחושת ערעור.

5. זה לא יהיה בבתים שלנו.

6. בכל שלב של האקט אני יכולה לעצור הכל, אתה לא תשכנע אותי אחרת, אתה תבין ותכבד את הדרישה שלי, ניפרד ממנה לשלום ונעזוב אותה יחד.

אסף קם מהכיסא נעמד לגבי, הוא מניח יד אחת על כתפי ואומר: "את כבר צריכה להכיר אותי, גם בלי תנאים את יודעת שלא הייתי מאכזב אותך ואני יותר מכל מבטיח לך שתיהני."

"נשאר רק לחשוב איפה ניתן למצוא אחת כזאת שתזרום איתנו לפנטזיה חד פעמית..." אמרתי לאסף והוא נעמד דרוך חצי אומר חצי פוקד – "ברוח התנאים שאת הצבת, אני מבין שעם זה את צריכה להתמודד!"

והמשפט הזה שוב שם אותי במקומי הקטן והכנוע מול אסף, עם משימה משפילה אך מרתקת, כמה זה מחרמן להיות זו שצריכה בעל כורחה למצוא לי ולאסף פרטנרית. כן זו אני שצריכה למצוא אותה עבורנו אממממ... כמה מביך!

אסף משלם על הארוחה, אנחנו יוצאים ביחד מהמסעדה, הוא מלווה אותי לאוטו שלי בחניה, תוך כדי הוא דואג להזכיר לי לסירוגין את הביצת רטט בגופי, הוא מדליק אותי והוא יודע בדיוק איך לעשות את זה... אסף מפעיל את ביצת הרטט חזק וחזק יותר... הוא מדביק אותי לקיר בחניית בניין המשרדים בו אני עובדת, הוא מנשק אותי בלהט כאילו עומד לטרוף אותי ואז מתנתק ממני ברגע אחד. לוחש לי בתשוקה לאוזן "תחשבי איך בדיוק את רוצה למצוא לנו את הפרטנרית" הוא מציב לי דד-ליין "יש לך שבוע אחד" ונפרד ממני לשלום!

פרק 39

אסף לא מבזבז זמן, הוא מחליט להציב לי שבוע אחד כדי למצוא את הפרטנרית שתממש לנו את הפנטזיה הנחשקת, הוא לוחש לי את זה בעוצמה לתוך האוזן שיכנס לתוך התודעה, מנשק אותי בתשוקה, מתנתק ממני בקרירות כאילו לא היה ונעלם לי בין המכוניות, אסף ניתק ממני ברגע והשאיר המון טעם של עוד... אני נוסעת לביתי ולא מפסיקה לחשוב איך אתמודד עם המשימה הכל כך לא פשוטה עבורי ובכל זאת גם מאוד מרגשת, המון תחושות חדשות ולא מוכרות עוברות בי, המבוכה בצל הכמיהה לתשוקה, רגש לא מוסבר. אסף צודק באמת הגיע הזמן לחיות וליהנות... אני מגיעה לבית שלי, ומכינה את עצמי למקלחת מרעננת, בכותלי המקלחת החמה שלי עולה בי הרעיון מאיפה בדיוק להתחיל. מיד שאפרד מתלאות היום הזה אברר על אתרי האינטרנט שמציעים היכרויות לצורך הגשמת פנטזיות. מהמקלחת המרעננת - לטיפול הילדים, משכיבה אותם במיטה ואז... סוף סוף יש לי את השקט להתרכז באתגר שאסף הציב לי. אני חופרת את אתרי האינטרנט השונים, נחשפת ללא מעט אתרים רלוונטיים, המקבצים בהם מגוון אנשים ליברליים ושואפי חוויות... פותחת פרופילים פיקטיביים ומרגישה מאוד בנוח לצאת מהזהות האמתית שלי, להגדיר לעצמי כינויים שימתגו אותי בדיוק כמו שבא לי, גם ככה אף אחד לא מכיר אותי ואני ממשיכה בחיפוש אחר אישה ראויה להתרגש איתה לערב חד פעמי! בין השורות אני מסננת את ההצעות והמחשבות על אסף שוב עולות... כמה מוזר לי לדבר עם זרים, לדחות כל כך הרבה גברים טורפים. דיברתי עד עכשיו עם מלא ולא להאמין, אבל אני לא מפסיקה לחפש את אסף בכל גבר שעולה מולי, לאף אחד אין את הסטייל שלו, אני לא מוצאת בהם שום גישה מעוררת תשוקה וכעבור שעות על המקלדת, שאין בכלל שום פניה מאישה. אני נאנחת בייאוש אחחחח... ותוהה לעצמי, אסף מה איתו?! הוא לא מדבר איתי, לא עונה, לא מתקשר... אחרי צהריי יום קסומים הוא נעלם לי בין הרכבים ואני פה רוקמת לנו את העונג הבא, מקבלת כוחות משברירי דמיונות שלא מאפשרות לי לחדול מהחיפושים. אני מתוסכלת אבל אין בי כוונה לחזור בי. את החוויה שלי עם אישה אני חייבת לקיים וזה יהיה רק עם אסף!

פרק 40

כבר כמה שעות שאני גולשת בין האתרים בייאוש... על אף הייאוש, הדבר היחיד שעוד מצליח להחזיק אותי זה החיוך של אסף כשאספר לו שמצאתי לנו מישהי מתאימה. ואם לא אמצא? פתאום זה היכה בי. מה יקרה אם לא אצליח? איך אסתכל על עצמי? איך אאכזב את אסף? ניסיתי את מזלי עוד קצת, וכשראיתי שכלום לא הולך פרשתי בייאוש למיטה. הבנתי שכנראה זה לא היום שלי ושעדיף לתת לזה את הזמן עד מחר שאראה מה יקרה עם זה... הדבר הראשון שעשיתי כשפקחתי את עיניי היה לבדוק אם מחכה לי איזו הודעה משמחת. אבל כלום. 54 פניות חדשות, גברים או זוגות אבל אין שום פניה ולו אחת מאישה. אני מאוכזבת מאוד בשבילי ובשביל אסף ובכלל ההצצה במייל תפסה לי את כל הבוקר. יצאתי מהמחשב בלי שום דבר חדש והתחלתי את היום הזה שכבר אין בי שום ציפיות מאתרי האינטרנט האלה. אני חוששת שבקצב הזה אני באמת לא אצליח למצוא אף אחת תוך שבוע ושוב אסף האדון שלי יתאכזב ממני, ובכלל לאן הוא נעלם לי? למה הוא לא יצר איתי קשר מאתמול? ולמרות זאת הוא מצליח לשלוט בי אפילו מרחוק... אני חושבת שהלילה הלבן שהעברתי בניסיונות כושלים למצוא עבורינו את האחת יהיה תירוץ מושלם ליזום שיחה עם אסף. אני בהחלט ראויה וזקוקה לשיחה איתו. שלחתי לו הודעה: "כל הלילה במרדף אחרי הגשמת החלום, חושקת ולא רוצה לאכזב, האישה הקטנה שלך..." וכמובן שצירפתי תמונה נועזת להגביר את העניין. לאסף יש לו"ז משלו וכנראה שגם התמונה הנועזת שלי לא תצליח לשנות את הכללים שהוא בחר להציב, עד שיצאתי להפסקת הצהריים שלי לא הייתה ממנו שום התייחסות. בצהרי היום בשניה בה התחלתי לאכול, כמו עצם בגרון קיבלתי מאסף הודעה קרירה "מי שלא רוצה לאכזב את המסטר מתאבדת על הציווי!" "ניסיתי כל הלילה. נרשמתי בכל אתר היכרות שמצאתי ברשת וכלום... רק גברים חרמנים!" השבתי לאסף שפקד אותי במשוב: "הלילה הזה תנוחי היטב כי מחר נצא לבלות במקום מיוחד שיעזור לך לקדש את מצוותי, אעזור לך עם זה. את תלבשי את הבגד שאשלח לך! יש קוד לבוש ברור. תנוחי הערב ומחר תתארגני בהתאם!" בשעות הערב המוקדמות בעוד אני מכינה את ארוחת הערב וחולמת בהקיץ על הבילוי שמחכה לי מחר עם אסף... אני מתעשתת לנקישות בדלת ביתי. שליח שמסר לי קופסה מרשימה, זה מה שהאדון שלי שלח לי. סט עשוי רשת שחורה, המורכב ממחוך הנתפס בעזרת בריות לגרבוני ירכיים מרושתותחוטיני זעיר ומדבקות לפטמות בצבע אדום... הכל מקופל יפה לצד פתק "רק תשלימי חצאית!" אני רואה את זה ולא מאמינה כמה נועז, אבל בתוכי נרגשת מכל מה שמצפה לי מחר...

להמשך הפרקים לחץ כאן

להצצה בפרקים הקודמים לחץ כאן

הרומן עם אסף, פרקים 40 - 33
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות