052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

הרומן עם אסף, פרקים 1-4

הרומן עם אסף, פרקים 1-4

פרק 1

עד שקיבלתי את הגט "אסף" כבר התחיל סוג של קשר מחייב...
מה שאכזב אותי מאוד,  בעיקר בכל פעם שנפגשתי עם גברים.
כל פעם שפגשתי טיפוס כזה או אחר, התעוררה בי תחושת החמצה על זה שאני ו"אסף" לא ממשנו את התשוקה שבערה בנו.
לפני כמה ימים "אסף" חזר לחדש איתי את הקשר... ולמרות הזמן שחלף, השיחה בנינו עדיין הייתה אירוטית ומלאה בתשוקה באופן שמאוד טבעי לנו.
בתוכי די שמחתי שהסביר שהוא שוב פנוי ושהקשר איתה לא זרם.
העובדה הזאת עוררה בי מחשבות של זימה... שכמובן גם הוא הוסיף להן.
לסיכום קבענו להיפגש לדייט, תחת בקשה מאוד ברורה מצידו "את תגיעי לפגישה שלנו, לבושה בשמלה סקסית ובלי תחתונים!"
ואני מבטיח שהיה לך שווה לחכות.
כך הוא אסף אותי בערב הפגישה, שלגופי שמלה שחורה סקסית ואני בלי תחתונים.
נסענו לבר נחמד שהעלה בי נשכחות... מאז ההריון הראשון שלי לא הייתי בבר. הרגשתי צעירה פתאום בכמה שנים.
שתינו, רקדנו וכמובן שעשינו לא מעט טיזינג מטורף, עד שאסף כבר לא החזיק מעמד ומשך אותי לשירותי הבר... הבושה להיות עם גבר בשירותים של הבר לא עצרה אותי לרגע. אבל חכו עוד לא שכבנו, זה היה רק חימום...

פרק 2

אני לא זוכרת מתי הפעם האחרונה שנהנתי ככה... 
הרגע ש"אסף" משך אותי לשירותי הבר, הצמיד אותי לדלת, הכניס את ידו בשמלה הסקסית שלי ובדק בעצמו ש... נכון, אני בלי תחתונים!
"אסף" הביט בעיניי בעוצמה ואמר: "אני אוהב שאת ממושמעת, ירק על ידו והכניס אותה עמוק ברגליי, שיחק לי בדגדגן, תוך שהוא מגרה אותי כמה רגעים, מחרמן אותי ואמר: "זה יפה שאת רטובה, בואי נצא לרקוד". פתח את דלת התא ומשך אותי החוצה אל הרחבה.
המשכנו לרקוד שכול גופי בוער מחרמנות. מריצה בראש את העוצמה הגברית ש"אסף" הפגין בתא השירותים ומחכה שנלך מפה כבר...
מרגישה שהזמן לא עובר ומבחינתי כבר מיציתי את עניין הבר, אז תפסתי יוזמה והתחלתי לגרות את "אסף". הזכרתי לו שאני בלי תחתונים, לחשתי לו באוזן מילים חמות תוך שאני מתחככת בו בריקוד צמוד ועושה לו טיזינג שלא יוכל להישאר אדיש.
לא הרפתי מאסף עד שהוא תפס אותי מהמותן ממש צמוד ואמר: "תקחי את הדברים שלך, אנחנו הולכים!" זה היה ללא ספק הרגע שחיכתי לו כל הערב, תוך דקות אחדות כבר היינו במכונית, לא עמדתי בפיתוי ותוך כדי נסיעה פתחתי לו את המכנס ו... נכון, בשאיבות קלות בהתחלה ומעט חסרת בטחון אני מנסה לפנק אותו, יורדת לו, ומביאה אותו לעונג. אסף אוחז בהגה ביד אחת ובראשי עם היד השניה, דוחף את ראשי לעבר איבר המין שלו ולא נותן לי אויר לנשום. אבל למי אכפת שכ"כ טוב לנו עכשיו.

פרק 3

הנסיעה מהבר לביתו של אסף הייתה נועזת, כבר שנים שלא היה לי ערב מוצלח וסקסי כזה! 
משהו באסף מושך אותי וזה לא ניתן לריסון. עד שהגענו לבית שלו השמלה שלגופי עלתה כבר הרבה מעל למותן והמכנסיים שלבש אסף ירדו הרבה מתחת לברכיים...
ירדתי לאסף במשך כל הנסיעה עד שלא הרגשתי שהגענו לביתו. שנכנסנו עם הרכב לחניה אסף תפס לי את הראש בחוזקה ולא נתן לי לצאת ממצב העונג. לא הייתה לי אפשרות בחירה אם להמשיך לפנק את אסף או להפסיק. כ"כ התמכרתי לעוצמה הזאת שלו.
הוא דומם את המנוע ואמר: "את נשארת ברכב!" לרגע לא ממש הבנתי מה אסף זומם אבל, הצלחתי להרגיש את המתח החזק שמשתלט עלינו. מתח חזק ומרגש...
אלה היו רק כמה שניות ארוכות של המתנה עד שאסף פתח את דלת הרכב, שם לי אוזניות המנגנות צלילים של נעימה אירוטית וכיסה את עיניי ברטיה רכה. הרגשתי בעננים!
אסף נצמד אליי התחכך בי ותמך, תוך כדי שהוא מוביל אותי לפתח הבית שאני מנותקת מהכל. בידים שלו, תלויה רק בו. אהבתי את הסצנה של אובדן השליטה.
התמסרתי לרגע, והתמכרתי לתחושת הבטחון שאסף עומד לצידי בגבריות ובעוצמה, הרגשתי בטוחה בידו! 
כיסוי העיניים יכל למנוע ממני לראות, האוזניות אטמו אותי מלשמוע, אבל שום דבר לא יכל לנתק אותי מסערת הרגשות שהציפה אותי. המון אי וודאות ואובדן שליטה שריתקו אותי עד עונג. הייתי טוטאלית בידיים של אסף. 
כך הוא הוליך אותי לאחד החדרים בדירה, זרק אותי למיטה תוך שהוא מזיז מעט את האוזניה השמאלית ומצווה אותי להנות מהרגע... הוא הבטיח לי שאני יהנה ממנו. ואני... אין לי הסבר למה אבל האמנתי לזה.
ועתה שאני מבודדת לגמרי ממה שקורה איתי, מרגישה בתוך בועה וטוב לי. אין לי מושג באיזה חדר אני או איך החדר נראה. אך נסחפת אחר התשוקה שמעוררת לי כל איבר בגוף. 
שוכבת על המיטה משוחררת ונינוחה, פתאום אני מרגישה את אסף אוזק את ידיי למיטה שבדמיוני עשויה ממתכת, ניגש לרגליי ואוזק גם אותן... אני לא יכולה לסגור רגליים, אין לי יכולת להתנגד. אבל, גם לא מנסה! הרגשתי בעננים. רק מתחברת לחווית ההתמסרות שעד היום עוד לא היכרתי...

פרק 4

עד היום לא הצלחתי להבין את חווית ההתמסרות ואם נודה באמת זה לא מתאים לממש אותה עם כל אחד!
אבל אסף... אסף, הוא הגבר האידאלי עבורי לפנטזיות פרועות, הכימיה בנינו הייתה מטורפת מהתחלה... רק הוא הצליח להביא אותי להנאה מתחושת הריתוק.
ועכשיו ברגעים האלה שאני מנותקת מהכל ומרותקת למיטה לא רואה, רק שומעת נעימה ארוטית המתנגנת לאוזניי ומעבירה בי גלים של צמרמורות.
שלפתע אני חשה שעווה חמה מנר מטפטפת על גופי החצי עירום, מעולם לא האמנתי שזה כיף גדול כמו התחושה שאני חווה עכשיו... ובתוך כל גן העדן הזה אסף מסיר מעליי את האזניות ועולה לכיוון הפנים שלי, מחדיר את איבר המין שלו לפי.
לא הייתי צריכה עיניים כדי להבין מה עלי לעשות עכשיו. וכמו חיית טרף כלואה שרוצה לענג את האדון שלה, התמסרתי כולי כדי לענג את אסף... הבנתי שאני עושה לו טוב ברגע שאסף הניח את הנר בצד והחל גם הוא לענג אותי. 69 ככה אתם קוראים לתנוחה הזאת ובהדדיות שקענו לתחושת העונג המשותפת, שאני יורדת לאסף ואסף יורד לי... נהנים לינוק כמה שיותר מטעם התשוקה שבוערת בנינו.
בתום דקות רצופות עונג אסף התרומם מעליי ואז אני מרגישה את האזיקים ברגליים נמתחים לצדדים, יוצרים פיסוק שלא בשליטתי... אסף מתח את האזיקים והגביל את התנועה ברגליי. הוא בא מעליי והחל לחדור קלות תוך שהוא מגרה אותי אבל לא מאפשר יותר מידי חדירה. הוא משחק בי.
שאל אותי "טוב לך? את רוצה עוד?" רציתי יותר אבל לא רציתי שזה יגמר.
אני יודעת שאסף כבר חם בעצמו וברגע שהוא יחדור זה יהיה הסוף. אז השבתי לו "אני לא רוצה שיגמר עדיין" אסף קם מהמיטה וניגש לאחת המגירות בחדר, שמעתי אותו פותח אריזה של קונדום וחששתי כ"כ שהכיף הזה הולך להגמר.

 

להמשך הפרקים לחץ כאן

הרומן עם אסף, פרקים 1-4
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות