052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

הרומן אם אסף, פרקים 37-40

הרומן אם אסף, פרקים 37-40

פרק 37

אני נשענת בעיניים עצומות על הקיר בתא השירותים ואסף כמו תמיד דואג להעיר בי את החושים... הוא מענג אותי עם הביצת רטט ועם היד שהכניס לבגדיי. אני נאנחת קלות ללא שליטה ושולחת יד לפתוח את המכנסיים של אסף אבל הוא מסרב ופוקד אותי להתמסר. הוא מגביר את החיכוך באצבעותיו ואני כבר מרחפת בתחושת הקסם הזאת... גופי מגיר נוזלים של טירוף חושים ואני גומרת על ידו של אסף שדורש ממני להתארגן בזריזות מבלי להוציא את הביצת רטט מגופי ולצאת חזרה למסעדה, שם הוא יחכה לי... כעבור דקות ספורות אני ניגשת לשולחן שלנו שהאוכל כבר מוגש. מחייכת מהחוויה המספקת ושמחה לגלות שאסף לא התחיל לסעוד בלעדי. שהתיישבתי חזרה לשולחן האווירה כבר הייתה יותר משוחררת, הסשן בשירותים הרגיע אותי מאוד וכנראה אסף הבין שזה כל מה שהיה חסר לי כדי שאצליח להשתחרר מהכבדות. בזמן שאכלנו השיחה זרמה לכל מיני כיוונים, אסף דיבר איתי גם על דברים שלא קשורים בסקס או ביחסים בנינו. אבל איך שהוא תמיד לקחתי את השיחה לנושאים שמסקרנים אותי, ניסיתי מספר פעמים להוביל לשיחה שאולי תנדב לי קצת יותר פרטים על אסף ועל ההרגלים שלו, לא הפסקתי לנדנד עם שאלות כמו: למה הוא והאקסית נפרדו? והאם אי פעם הוא דחה מישהי בגלל סקס? אסף לא מרבה לדבר על יחסיו הקודמים, הוא לא מנדב לי שום דבר מעניין לגביו. אבל בעקיצות אסף לא חוסך לרגע ואומר לי "אם מעניין אותך איך אני עם נשים אחרות... פשוט תסכימי שנצרף אלינו אחת" לקחתי נשימה עמוקה שאוכל לחשוב לפני שאני עונה לו, הרמתי גבה, נשאתי את עיני, העמקתי מבט חודר לעיניו של אסף ובחשש מלמלתי משהו לא ברור... "אני לא מבין איך לא בא לך לנסות?" שאל אסף והוסיף "אחרי שנים של נישואים עם גבר מייבש איך לא בא לך לטרוף את העולם?"

פרק 38

אני מתבוננת היטב בעיניו של אסף שלא מפסיק להפציר בי להשתחרר... המילים מהדהדות בראשי, זו הפעם הראשונה שאני מבחינה בזה, כל רצונו של אסף שאני אחווה משהו חדש ואתרגש.

"אסף, יצא לך להיות פעם עם שתי נשים?" שאלתי והוא השיב: "לא רק פעם אחת וזו חוויה עצומה, זה כיף! לי וגם לנשים שהיו חלק מזה... ואני רוצה שתרשי לעצמך את הטוב הזה... אם לא תאהבי אל תחזרי לשם יותר – אבל לחוות את חייבת!" אני מביטה באסף ומשתכנעת, "אבל יש לי כמה תנאים" מיהרתי להוסיף. תוך שאני מהרהרת לעצמי... זהו אסף הדליק אותי, אמר כמה מילים שהייתי צריכה לשמוע... הוא כל כך מכיר אותי שהוא ידע בדיוק מה לומר ואני כבר ממש סקרנית לנסות. אני בולעת את המזון בפי ומתחילה למנות את התנאים:

1. היא לא תהיה חברה או מכרה, לא שלי ולא שלך.

 2. אני בוחרת אותה – חשוב לי להרגיש בנוח בנוכחות שלה.

3. אחרי האקט היא לא יכולה להישאר איתנו בקשר.

4. אתה לא מפלרטט איתה במהלך הערב, לא נותן לה יחס מועדף, בקיצור לא יוצר בי תחושת ערעור.

5. זה לא יהיה בבתים שלנו.

6. בכל שלב של האקט אני יכולה לעצור הכל, אתה לא תשכנע אותי אחרת, אתה תבין ותכבד את הדרישה שלי, ניפרד ממנה לשלום ונעזוב אותה יחד.

אסף קם מהכיסא נעמד לגבי, הוא מניח יד אחת על כתפי ואומר: "את כבר צריכה להכיר אותי, גם בלי תנאים את יודעת שלא הייתי מאכזב אותך ואני יותר מכל מבטיח לך שתיהני."

"נשאר רק לחשוב איפה ניתן למצוא אחת כזאת שתזרום איתנו לפנטזיה חד פעמית..." אמרתי לאסף והוא נעמד דרוך חצי אומר חצי פוקד – "ברוח התנאים שאת הצבת, אני מבין שעם זה את צריכה להתמודד!"

והמשפט הזה שוב שם אותי במקומי הקטן והכנוע מול אסף, עם משימה משפילה אך מרתקת, כמה זה מחרמן להיות זו שצריכה בעל כורחה למצוא לי ולאסף פרטנרית. כן זו אני שצריכה למצוא אותה עבורנו אממממ... כמה מביך!

אסף משלם על הארוחה, אנחנו יוצאים ביחד מהמסעדה, הוא מלווה אותי לאוטו שלי בחניה, תוך כדי הוא דואג להזכיר לי לסירוגין את הביצת רטט בגופי, הוא מדליק אותי והוא יודע בדיוק איך לעשות את זה... אסף מפעיל את ביצת הרטט חזק וחזק יותר... הוא מדביק אותי לקיר בחניית בניין המשרדים בו אני עובדת, הוא מנשק אותי בלהט כאילו עומד לטרוף אותי ואז מתנתק ממני ברגע אחד. לוחש לי בתשוקה לאוזן "תחשבי איך בדיוק את רוצה למצוא לנו את הפרטנרית" הוא מציב לי דד-ליין "יש לך שבוע אחד" ונפרד ממני לשלום!

פרק 39

אסף לא מבזבז זמן, הוא מחליט להציב לי שבוע אחד כדי למצוא את הפרטנרית שתממש לנו את הפנטזיה הנחשקת, הוא לוחש לי את זה בעוצמה לתוך האוזן שיכנס לתוך התודעה, מנשק אותי בתשוקה, מתנתק ממני בקרירות כאילו לא היה ונעלם לי בין המכוניות, אסף ניתק ממני ברגע והשאיר המון טעם של עוד... אני נוסעת לביתי ולא מפסיקה לחשוב איך אתמודד עם המשימה הכל כך לא פשוטה עבורי ובכל זאת גם מאוד מרגשת, המון תחושות חדשות ולא מוכרות עוברות בי, המבוכה בצל הכמיהה לתשוקה, רגש לא מוסבר. אסף צודק באמת הגיע הזמן לחיות וליהנות... אני מגיעה לבית שלי, ומכינה את עצמי למקלחת מרעננת, בכותלי המקלחת החמה שלי עולה בי הרעיון מאיפה בדיוק להתחיל. מיד שאפרד מתלאות היום הזה אברר על אתרי האינטרנט שמציעים היכרויות לצורך הגשמת פנטזיות. מהמקלחת המרעננת - לטיפול הילדים, משכיבה אותם במיטה ואז... סוף סוף יש לי את השקט להתרכז באתגר שאסף הציב לי. אני חופרת את אתרי האינטרנט השונים, נחשפת ללא מעט אתרים רלוונטיים, המקבצים בהם מגוון אנשים ליברליים ושואפי חוויות... פותחת פרופילים פיקטיביים ומרגישה מאוד בנוח לצאת מהזהות האמתית שלי, להגדיר לעצמי כינויים שימתגו אותי בדיוק כמו שבא לי, גם ככה אף אחד לא מכיר אותי ואני ממשיכה בחיפוש אחר אישה ראויה להתרגש איתה לערב חד פעמי! בין השורות אני מסננת את ההצעות והמחשבות על אסף שוב עולות... כמה מוזר לי לדבר עם זרים, לדחות כל כך הרבה גברים טורפים. דיברתי עד עכשיו עם מלא ולא להאמין, אבל אני לא מפסיקה לחפש את אסף בכל גבר שעולה מולי, לאף אחד אין את הסטייל שלו, אני לא מוצאת בהם שום גישה מעוררת תשוקה וכעבור שעות על המקלדת, שאין בכלל שום פניה מאישה. אני נאנחת בייאוש אחחחח... ותוהה לעצמי, אסף מה איתו?! הוא לא מדבר איתי, לא עונה, לא מתקשר... אחרי צהריי יום קסומים הוא נעלם לי בין הרכבים ואני פה רוקמת לנו את העונג הבא, מקבלת כוחות משברירי דמיונות שלא מאפשרות לי לחדול מהחיפושים. אני מתוסכלת אבל אין בי כוונה לחזור בי. את החוויה שלי עם אישה אני חייבת לקיים וזה יהיה רק עם אסף!

פרק 40

כבר כמה שעות שאני גולשת בין האתרים בייאוש... על אף הייאוש, הדבר היחיד שעוד מצליח להחזיק אותי זה החיוך של אסף כשאספר לו שמצאתי לנו מישהי מתאימה. ואם לא אמצא? פתאום זה היכה בי. מה יקרה אם לא אצליח? איך אסתכל על עצמי? איך אאכזב את אסף? ניסיתי את מזלי עוד קצת, וכשראיתי שכלום לא הולך פרשתי בייאוש למיטה. הבנתי שכנראה זה לא היום שלי ושעדיף לתת לזה את הזמן עד מחר שאראה מה יקרה עם זה... הדבר הראשון שעשיתי כשפקחתי את עיניי היה לבדוק אם מחכה לי איזו הודעה משמחת. אבל כלום. 54 פניות חדשות, גברים או זוגות אבל אין שום פניה ולו אחת מאישה. אני מאוכזבת מאוד בשבילי ובשביל אסף ובכלל ההצצה במייל תפסה לי את כל הבוקר. יצאתי מהמחשב בלי שום דבר חדש והתחלתי את היום הזה שכבר אין בי שום ציפיות מאתרי האינטרנט האלה. אני חוששת שבקצב הזה אני באמת לא אצליח למצוא אף אחת תוך שבוע ושוב אסף האדון שלי יתאכזב ממני, ובכלל לאן הוא נעלם לי? למה הוא לא יצר איתי קשר מאתמול? ולמרות זאת הוא מצליח לשלוט בי אפילו מרחוק... אני חושבת שהלילה הלבן שהעברתי בניסיונות כושלים למצוא עבורינו את האחת יהיה תירוץ מושלם ליזום שיחה עם אסף. אני בהחלט ראויה וזקוקה לשיחה איתו. שלחתי לו הודעה: "כל הלילה במרדף אחרי הגשמת החלום, חושקת ולא רוצה לאכזב, האישה הקטנה שלך..." וכמובן שצירפתי תמונה נועזת להגביר את העניין. לאסף יש לו"ז משלו וכנראה שגם התמונה הנועזת שלי לא תצליח לשנות את הכללים שהוא בחר להציב, עד שיצאתי להפסקת הצהריים שלי לא הייתה ממנו שום התייחסות. בצהרי היום בשניה בה התחלתי לאכול, כמו עצם בגרון קיבלתי מאסף הודעה קרירה "מי שלא רוצה לאכזב את המסטר מתאבדת על הציווי!" "ניסיתי כל הלילה. נרשמתי בכל אתר היכרות שמצאתי ברשת וכלום... רק גברים חרמנים!" השבתי לאסף שפקד אותי במשוב: "הלילה הזה תנוחי היטב כי מחר נצא לבלות במקום מיוחד שיעזור לך לקדש את מצוותי, אעזור לך עם זה. את תלבשי את הבגד שאשלח לך! יש קוד לבוש ברור. תנוחי הערב ומחר תתארגני בהתאם!" בשעות הערב המוקדמות בעוד אני מכינה את ארוחת הערב וחולמת בהקיץ על הבילוי שמחכה לי מחר עם אסף... אני מתעשתת לנקישות בדלת ביתי. שליח שמסר לי קופסה מרשימה, זה מה שהאדון שלי שלח לי. סט עשוי רשת שחורה, המורכב ממחוך הנתפס בעזרת בריות לגרבוני ירכיים מרושתות, חוטיני זעיר ומדבקות לפטמות בצבע אדום... הכל מקופל יפה לצד פתק "רק תשלימי חצאית!" אני רואה את זה ולא מאמינה כמה נועז, אבל בתוכי נרגשת מכל מה שמצפה לי מחר...

להמשך הפרקים לחץ כאן

להצצה בפרקים הקודמים לחץ כאן

הרומן אם אסף, פרקים 37-40
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות