052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

החומרים בתעשיית אביזרי המין?

החומרים בתעשיית אביזרי המין?

חובה להחכים - מידע חשוב לכל משתמשי הצעצועים האירוטיים!

בראשית מה הוא ויברטור - ויברטור הוא צעצוע סקס בעל מנוע חשמלי הגורם לצעצוע המין לרטוט, את הרטט יש להצמיד לאיזורים אינטימיים בגוף. בשפה פשוטה נקרא לצעצוע המין הזה מעסה. 
אנו משתמשים באביזרי המין לעיסוי ועינוג אישי או זוגי, לגיוון והעשרת חיי המין, לשיפור התפקוד המיני, לשעשוע והעצמת ההנאה. 
מעבר לצורך שלנו באביזר מין רוטט והרצון באורגזמה, שאנו בוחרים ויברטור אנחנו הולכים אחר הפנטזיה שלנו לעונג אינסופי ואחר ההזדמנות לממש אותה... 
השוק מציע מינים רבים ומגוונים של ויברטורים, בטכנולוגיות שונות וממבחר חומרים איכותיים יותר או פחות. 
והנתון הזה לא תמיד לטובתינו, יש הנוטים להתבלבל ולתהות...
אז איך בוחרים את הויברטור שלנו?! ומה לוקחים בחשבון במעמד המרגש של קניית הויברטור?
החומר - הויברטורים באים בעיצובים, גדלים, פעולות וחומרים שונים כגון: פלסטיק, ג'לי, סייבר סקין, סיליקון, אי גלאס (זכוכית), לטקס, גומי, אלסטומר, אלסטומד, וההבדלים בניהם מרובים.
ומומלץ שתדעו על כך, כי הנתון הזה משפיע על רמת האיכות וההנאה שתקבלי מהויברטור, על הריח - שלא מומלץ שיהיה בו, על חיי הויברטור, על מחירו ועל הניקיון והתחזוקה שלו. 
כמו שלכל חומר מאפיינים משלו, כך גם תגובתו משתנה בכל הקשור לטיפול בו.

צעצועי מין מסיליקון 
סיליקון - הסיליקון הוא חומר שאינו נקבובי, היפואלרגני ונטול ריח. לכן השימוש בו אידיאלי עבור צעצועי מין אינטימיים.
קל לשמור על ההיגיינה של ויברטורים, דילדואים למינהם, טבעות רטט או צעצועי מין שונים העשוים מסיליקון ועל ניקיונם. מספיק רק סבון ומים חמים בכדי להביאם למצב היגייני.

צעצועי מין ריאליסטיים 
סופט סקין, אירוסקין, סייבר סקין, אולטרא סקין - חומרים אלה מוגדרים בתעשיה כריאליסטים, תוצר של הרכב הלטקס והסיליקון.
אם אתם חפצים בויברטור או דילדו בעלי אופי חם, רכות נעימה ומרקם המדמה מגע אדם, מומלץ שתשקלו היטב את קבוצת החומרים האלה.
החומרים הללו משמשים לייצור צעצועי מין רבים לנשים וגם לגברים, כמו נרתיקים ודמוי איברי מין נשים, ויברטורים ודילדו... 
אין להשתמש באביזרי מין מחומר הסייבר סקין עם חומרי סיכוך על בסיס סיליקון! וזאת בשל הרכב הלטקס שבו, העשוי להתמוסס. 
חומרים אלה נקבובים ולכן קשה לנקותם ביסודיות, אבל אל דאגה. חשבנו בשבילך על הכל, כדי לשמור על נקיון אביזרי המין האלה, מומלץ לפני השימוש לעטוף אותו בקונדום, בתום השימוש אפשרי לנקות אותו במגבונים לחים ונטולי סיבים. יש לוודא שהתייבש היטב לפני האחסון.

צעצועי מין מאלסטומר
אלסטומר - פיתוח חדשני יחסית הנקרא אלסטומר, חומר אנטי אלרגני ונטול לטקס. 
האלסטומר בטוח מאד לשימוש וקיים בחפצים רבים במטבח. 
אינו ריחני, מגע רך וקטיפתי. ניתן לניקוי באמצעות מטלית לחה או סבון ומים חמים אך חשוב לשמור שלא נרטיב את חלקי המנוע. 
מומלץ להרחיק מחום ולעטוף את הויברטור בניילון בעת האחסון.

צעצועי מין מג'לי
חומר הג'לי מהווה שימוש רב בתעשיית אביזרי המין. הג'לי מאפשר לצעצועי סקס רכות ריאליסטית ומוזיל את עלויות המוצר. 
בקלות יתרה ניתן לעצב כמעט כל דבר מחומר הג'לי, לכן המגוון של צעצועי מין העשויים ג'לי גדול והאפשרויות מפנקות... למשל: ויברטור - מאלץ אורגזמה עם התוספת לדגדגן בזמן ההחדרה, ויברטור פנינים, ויברטור לחדירה כפולה או הויברטור המשולש.
גם טבעות רטט זוגיות עשויות מג'לי, בעיקר בגלל שהג'לי הוא חומר אלסטי וגמיש יותר. ניתן למצוא על המדף מגוון צעצועי מין מג'לי העמידים במים אך חשוב להקפיד על יתר החומרים האפשריים באמבטיה כמו הסבון שעלול לבוא במגע עם צעצוע המין שלנו ולפגום בו.
הג'לי היינו חומר זול מהסיליקון אך ההבדל העיקרי מתבטא בתחזוקה ובטיפול של אביזרי המין מהחומרים השונים. 
סיליקון איכותי לא רגיש לטמפרטורה גבוהה, לכן ניתן לנקות אות בהרתחה (בתנאי שאין מנוע רטט) לעומת זאת הג'לי שהוא חומר עדין ונקבובי, הדורש ניקיון בזהירות רבה, ואין לנקות את הג'לי בהרתחה. אין לעשות שימוש בסבונים גסים העשירים באלכוהול, אין ליצור מגע בין הג'לי לאלכוהול בכלל! 
כדי לשמור על אביזרי מין העשויים ג'לי מומלץ לעטוף עם קונדום בזמן השימוש, לנקות מקסימום במטלית לחה עם סבון עדין ולייבש היטב. כבר אמרנו שהג'לי עדין מהסיליקון ומרקמו נפגם בקלות יחסית לכן אם נחליט על שימוש בחומרי סיכה, חומר הסיכה יהיה על בסיס מים בלבד!

צעצועי מין מאי-גלאס
E-GLASS זכוכית מחוסמת - המוכרת בשם פיירקס, עמידה בפני סדקים או התפוצצות להבדיל מהזכוכית המצויה.
לרוב אביזרי מין אלה עשויים בעבודת יד ובעלי עיצובים מרשימים בגימור מפוסל - כך תשכחו בכלל מהעובדה שמדובר באביזרי מין. אודות לעיצובם צעצועי מין אלה מותאמים לשימוש אנאלי או לגירוי נקודת הג'י.
עוד אפשרות הניתנת לרשותך בשימוש אביזרי מין מחומר האי-גלאס: משחקי חום וקור, החומר עמיד בחום וקור כך שההחלטה נשארת בידיך - תרצו לצנן טבלו את הויברטור במים קרים והחדירו... תרצו לחמם טבלו את הויברטור במים חמים והחדירו!
היתרון הבולט באי-גלאס שהזכוכית חלקה ואינה נקבובית לכן מאפשרת ניקיון וסטיריליות ברמה גבוה, מספיק ניקוי במים וסבון אבל אם זה לא מספק אתכם ניתן להרתיח במים חמים או להכניס למדיח!

צעצועי מין מלטקס
אביזרי מין מלטקס הינם במרקם ניילוני, המגע של צעצועי סקס אלה הוא רך אבל בכל זאת מרגיש פחות גמיש.
אם אתם רק מתחילים עם עניין אביזרי המין ועדיין מתלבטים מה יהיה צעצוע מין הראשון שלכם, כנראה שתבחנו היטב אביזרי מין מלטקס בגלל מחירם הזול - ככה תעברו את שלב ההתנסות וההיכרות במינימום עלויות. 
חומר הלטקס פחות עמיד מחומר הסיליקון או הג'לי ויש לקחת בחשבון שחומר זה יכול להוות רגישות ואלרגיה לנשים מסויימות - אם ידוע לך על רגישות לקונדום השימוש בלטקס לא מתאים לך.
די קשה לנקות את צעצועי המין העשויים מלטקס, בגלל המרקם הספוגי שלהם. לכן מומלץ להגן על המוצר בקונדום. יש להימנע משימוש בחומרי סיכוך על בסיס סיליקון!

צעצועי מין מפלסטיק
ויברטור מפלסטיק יעניק רטט עוצמתי יותר מויברטור המכסה שרוול ג'לי או סיליקון. הסיבה לכך ששרוול הג'לי או הסיליקון סופג את הרטט ולכן מבודד מעט את התחושה. 
חומר הפלסטיק זול ושמיש בקרב צעצועי מין, החיסרון הבולט שלו, שהוא קשה ואינו גמיש. ניתן למצוא בענף מגוון שרוולים מסיליקון וג'לי לעיטוף הויברטורים מפלסטיק, תוספת השרוול מעניקה לויברטור מפלסטיק רכות שלא קיימת בו, ומאפשרת גיוון והחלפה של שרוולים מסוגים ועיצובים שונים. 
הרטט החזק של הויברטור העשוי פלסטיק יכול לשמש לך גם כמאין רוקט פוקט. הניקוי של המוצר קל ופשוט (מספיק ניגוב במגבונים) אבל זה בהחלט בא על חשבון המגע הנעים והרך של האביזרי מין.

צעצועי מין מגומי 
צעצועי סקס רבים מיוצרים מגומי - ויברטור, דילדו, פלאג אנאלי, חרוזים אנאליים ועוד... 
החומר זול יחסית. אביזרי מין מגומי מופיעים בחנויות בעיקר בצבעי לבן, גוף או שוקולד. המגע של חומר הגומי דומה למגע הסיליקון אבל האיכות שונה. 
הגומי הוא חומר יחסית קשה אך לא נקבובי, מומלץ לשים קונדום בעת השימוש עם אביזרי מין מגומי, כך נשמור על הצעצוע היגייני לאורך זמן. 

ולסיכום אל תאמינו למה שהעין שלכם רואה!
אפשר למצוא במדפים אביזרי מין הנראים זהים אך עשויים מחומרים שונים המגיבים באופן שונה.
ויברטורים ואביזרי מין מהחומרים השונים, מיוצרים במגוון איכויות שונות, יש איכותי יותר ויש כאלה שפחות... 
איך נדע מה איכות החומר שבידינו?
קודם כל שיהיה נטול ריח, אנחנו לא צריכים את הריחות האלה בחדר המיטות שלנו.
אפשר גם לבחון את תגובת החומר, סיליקון טוב אינו יוצר תגובה עם סיליקון. בגדול, לא מומלץ להשתמש בחומרי סיכוך על בסיס סיליקון עם אביזרי מין מסיליקון. 
אבל זאת דרך אפשרית לבדוק, הניחי מעט חומר סיכה על בסיס סיליקון בפינה לא משמעותית בצעצוע הסיליקון שלך, אם הסיליקון מתגבש ונוצרת עיסה זעירה מדומה למסטיק שניתן לגרדה עם האצבע אני מתנצלת אבל הויברטור שלך לא באיכות גבוהה.
באופן אישי אני ממליצה שבבחירת צעצוע מין, כדאי לרכוש ויברטורים המיוצרים מסיליקון רפואי, לא סופח ריחות ולא רגיש לחום להבדיל מחומרים שונים בתעשיה העלולים לפגוע אם עמדו בתנאים לא רצויים, כמו חום, אחסון ובקרת איכות.
דווקא בגלל שאביזרי המין שלנו הולכים להנציח לנו רגעים רבים של אושר עילאי ואינטימיות. ובגלל שאנחנו לא רוכשים אביזרי מין בכל יום - אני חושבת שזה בדיוק התחום בוא אתם צריכים להשקיע, שלא נשלם בבריאות ולא נשלם בהנאה.

 

החומרים בתעשיית אביזרי המין?
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות