למצטרפים חדשים למועדון לקוחות 20% הנחה בקנייה הבאה - לחצו כאן לרישום!
 

הבלוג של קיקי

לעמוד קודם
הרומן עם אסף - כל הפרקים

הרומן מוצג כמקור לפרסום במדיה והינו יצירה אישית מאת קיקי ואזנה 

הרומן עם אסף - פרק 1

 

עד שקיבלתי את הגט אסף כבר התחיל סוג של קשר מחייב...
מה שאכזב אותי מאוד,  בעיקר בכל פעם שנפגשתי עם גברים.
כל פעם שפגשתי טיפוס כזה או אחר, התעוררה בי תחושת החמצה על זה שאני ואסף לא ממשנו את התשוקה שבערה בנו.
לפני כמה ימים אסף חזר לחדש איתי את הקשר... ולמרות הזמן שחלף, השיחה בנינו עדיין הייתה אירוטית ומלאה בתשוקה באופן שמאוד טבעי לנו.
בתוכי די שמחתי שהסביר שהוא שוב פנוי ושהקשר איתה לא זרם.
העובדה הזאת עוררה בי מחשבות של זימה... שכמובן גם הוא הוסיף להן.
לסיכום קבענו להיפגש לדייט, תחת בקשה מאוד ברורה מצידו "את תגיעי לפגישה שלנו, לבושה בשמלה סקסית ובלי תחתונים!"
ואני מבטיח שהיה לך שווה לחכות.
כך הוא אסף אותי בערב הפגישה, שלגופי שמלה שחורה סקסית ואני בלי תחתונים.
נסענו לבר נחמד שהעלה בי נשכחות... מאז ההריון הראשון שלי לא הייתי בבר. הרגשתי צעירה פתאום בכמה שנים.
שתינו, רקדנו וכמובן שעשינו לא מעט טיזינג שהטריף בנו חושים, עד שאסף כבר לא החזיק מעמד ומשך אותי לשירותי הבר... הבושה להיות עם גבר בשירותים של הבר לא גרמה לי לחדול מהשעשוע לרגע.
אבל חכו עוד לא שכבנו, זה היה רק חימום...

הרומן עם אסף - פרק 2

אני לא זוכרת מתי הפעם האחרונה שנהנתי ככה... 
הרגע שאסף משך אותי לשירותי הבר, הצמיד אותי לדלת, הכניס את ידו בשמלה הסקסית שלי ובדק בעצמו ש... נכון, אני בלי תחתונים!
אסף הביט בעיניי בעוצמה ואמר: "אני אוהב שאת ממושמעת, ירק על ידו והכניס אותה עמוק בין רגליי, שיחק לי בדגדגן, תוך שהוא מגרה אותי כמה רגעים, מחרמן אותי ואמר: "זה יפה שאת רטובה, בואי נצא לרקוד". פתח את דלת התא ומשך אותי החוצה אל הרחבה.
המשכנו לרקוד שכול גופי בוער מחרמנות. מריצה בראש את העוצמה הגברית שאסף הפגין בתא השירותים ומחכה שנלך מפה כבר...
מרגישה שהזמן לא עובר ומבחינתי כבר מיציתי את עניין הבר, אז תפסתי יוזמה והתחלתי לגרות את אסף. הזכרתי לו שאני בלי תחתונים, לחשתי לו באוזן מילים חמות תוך שאני מתחככת בו בריקוד צמוד ועושה לו טיזינג שלא יוכל להישאר אדיש.
לא הרפתי ממנו עד שהוא תפס אותי מהמותן ממש צמוד ואמר: "תקחי את הדברים שלך, אנחנו הולכים!" זה היה ללא ספק הרגע שחיכתי לו כל הערב, תוך דקות אחדות כבר היינו במכונית. לא עמדתי בפיתוי ותוך כדי נסיעה פתחתי לו את המכנס ו... נכון, בשאיבות קלות בהתחלה ומעט חסרת בטחון אני מנסה לפנק אותו, יורדת לו, ומביאה אותו לעונג. אסף אוחז בהגה ביד אחת ובראשי עם היד השניה, דוחף את הראש לעבר איבר המין שלו ולא נותן לי אויר לנשום. אבל למי אכפת שכל כך טוב לנו עכשיו.

הרומן עם אסף - פרק 3

הנסיעה מהבר לביתו של אסף הייתה נועזת, כבר שנים שלא היה לי ערב מוצלח וסקסי כזה! 
משהו באסף מושך אותי וזה לא ניתן לריסון. עד שהגענו לבית שלו השמלה שלגופי עלתה כבר הרבה מעל למותן והמכנסיים שלבש אסף ירדו הרבה מתחת לברכיים...
ירדתי לאסף במשך כל הנסיעה עד שלא הרגשתי שהגענו לביתו. שנכנסנו עם הרכב לחניה אסף תפס לי את הראש בחוזקה ולא נתן לי לצאת ממצב העונג. לא הייתה לי אפשרות בחירה אם להמשיך לפנק את אסף או להפסיק. כ"כ התמכרתי לעוצמה הזאת שלו.
הוא דומם את המנוע ואמר: "את נשארת ברכב!" לרגע לא ממש הבנתי מה אסף זומם אבל, הצלחתי להרגיש את המתח החזק שמשתלט עלינו. מתח חזק ומרגש...
אלה היו רק כמה שניות ארוכות של המתנה עד שאסף פתח את דלת הרכב, שם לי אוזניות המנגנות צלילים של נעימה אירוטית וכיסה את עיניי ברטיה רכה. הרגשתי בעננים!
אסף נצמד אליי התחכך בי ותמך, תוך כדי שהוא מוביל אותי לפתח הבית שאני מנותקת מהכל. בידים שלו, תלויה רק בו. אהבתי את הסצנה של אובדן השליטה.
התמסרתי לרגע, והתמכרתי לתחושת הבטחון שאסף עומד לצידי בגבריות ובעוצמה, הרגשתי בטוחה בידו! 
כיסוי העיניים יכל למנוע ממני לראות, האוזניות אטמו אותי מלשמוע, אבל שום דבר לא יכל לנתק אותי מסערת הרגשות שהציפה אותי. המון אי וודאות ואובדן שליטה שריתקו אותי עד עונג. הייתי טוטאלית בידיים של אסף. 
כך הוא הוליך אותי לאחד החדרים בדירה, זרק אותי למיטה תוך שהוא מזיז מעט את האוזניה השמאלית ומצווה אותי להנות מהרגע... הוא הבטיח לי שאני יהנה ממנו. ואני... אין לי הסבר למה אבל האמנתי לזה.
ועתה שאני מבודדת לגמרי ממה שקורה איתי, מרגישה בתוך בועה וטוב לי. אין לי מושג באיזה חדר אני או איך החדר נראה. אך נסחפת אחר התשוקה שמעוררת לי כל איבר בגוף. 
שוכבת על המיטה משוחררת ונינוחה, פתאום אני מרגישה את אסף אוזק את ידיי למיטה שבדמיוני עשויה ממתכת, ניגש לרגליי ואוזק גם אותן... אני לא יכולה לסגור רגליים, אין לי יכולת להתנגד. אבל, גם לא מנסה! הרגשתי בעננים. רק מתחברת לחווית ההתמסרות שעד היום עוד לא היכרתי...

הרומן עם אסף - פרק 4

עד היום לא הצלחתי להבין את חווית ההתמסרות ואם נודה באמת זה לא מתאים לממש אותה עם כל אחד!
אבל אסף... אסף, הוא הגבר האידאלי עבורי לפנטזיות פרועות, הכימיה בנינו הייתה מטורפת מהתחלה... רק הוא הצליח להביא אותי להנאה מתחושת הריתוק.
ועכשיו ברגעים האלה שאני מנותקת מהכל ומרותקת למיטה לא רואה, רק שומעת נעימה ארוטית המתנגנת לאוזניי ומעבירה בי גלים של צמרמורות.
שלפתע אני חשה שעווה חמה מנר מטפטפת על גופי החצי עירום, מעולם לא האמנתי שזה כיף גדול כמו התחושה שאני חווה עכשיו... ובתוך כל גן העדן הזה אסף מסיר מעליי את האזניות ועולה לכיוון הפנים שלי, מחדיר את איבר המין שלו לפי.
לא הייתי צריכה עיניים כדי להבין מה עלי לעשות עכשיו. וכמו חיית טרף כלואה שרוצה לענג את האדון שלה, התמסרתי כולי כדי לענג את אסף... הבנתי שאני עושה לו טוב ברגע שאסף הניח את הנר בצד והחל גם הוא לענג אותי. 69 ככה אתם קוראים לתנוחה הזאת ובהדדיות שקענו לתחושת העונג המשותפת, שאני יורדת לאסף ואסף יורד לי... נהנים לינוק כמה שיותר מטעם התשוקה שבוערת בנינו.
בתום דקות רצופות עונג אסף התרומם מעליי ואז אני מרגישה את האזיקים ברגליים נמתחים לצדדים, יוצרים פישוק שלא בשליטתי... אסף מתח את האזיקים והגביל את התנועה ברגליי. הוא בא מעליי והחל לחדור קלות תוך שהוא מגרה אותי אבל לא מאפשר יותר מידי חדירה. הוא משחק בי.
שאל אותי "טוב לך? את רוצה עוד?" רציתי יותר אבל לא רציתי שזה יגמר.
אני יודעת שאסף כבר חם בעצמו וברגע שהוא יחדור זה יהיה הסוף. אז השבתי לו "אני לא רוצה שיגמר עדיין" אסף קם מהמיטה וניגש לאחת המגירות בחדר, שמעתי אותו פותח אריזה של קונדום וחששתי כל כך שהכיף הזה הולך להגמר...

הרומן עם אסף - פרק 5

כמה דפוק מצידי היה לחשוב שגבר כמו אסף ירצה לגמור עם הסקס כל כך מהר... זה נכון ששמעתי אריזה של קונדום נפתחת אבל מסתבר שזה לא מיועד בשבילו. 
באופן מפתיע אסף שלף מהמגירה צעצוע מין קטן ומטריף. הרעש באמת נבע מעטיפת הגומי שאיתה הוא עטף את הויברטור, כדי לשמור על הייגינה בשימוש. איך הוא תמיד חושב על הכל. אחרי שפתח את העטיפה של הקונדום הוא הפעיל את הרטט והחדיר את הויברטור בתוכי... כמה עונג! 
לפני הלילה הזה מעולם לא יצא לי להשתמש בצעצועי מין. כל גבר שיצא לי להיות איתו, כולל הגרוש שלי מעולם לא חשבו על ההנאה שלי ועל איך לספק אותי. האקט תמיד היה נגמר ברגע שהם היו באים על סיפוקם.
את האמת, לא היה מדובר בויברטור בעל מימדים גדולים. בכל אותו זמן שאסף החדיר את הצעצוע מין לגופי, הוא טען שחשוב לו גם להנות מהתחכחות בגופי אחרי שיצליח להביא אותי לאורגזמה באמצעות הויברטור והבנתי את ההיגיון, לא היה לי צורך במשהו יותר גדול.
כשהצעצוע רוטט חדר לגופי התפרעתי מעונג עד ששכחתי שאני קשורה. בכל פעם שרגליי היו זזות האזיקים הזכירו לי שאני לא בשליטה. החיכוך והחדירה ריגשו אותי בטירוף עד שהייתי בטוחה שאני לא שולטת עוד בגופי ובורח לי שתן.
אסף זכה לראות את טירוף החושים והיה הכי מבין... הוא היה מרוצה מהתגובה הגופנית מלאת התשוקה שלי ואמר: "זה לא שתן, ככה את צריכה להרגיש שהגוף בטירוף אמיתי". לאורך כל האקט אסף הרגיע אותי ועזר לי לשחרר, הוא הקפיד ללחוש באוזניי מילים חמות שעזרו לי להרגיש מאוד בנוח ולהתחבר לרצונות של הגוף שלי. התפתלתי בתשוקה על המיטה שכבר היתה לגמרי רטובה. מושכת את האזיקים מכל כיוון, משתוללת עד שהרטיה נפלה לי מהעיניים.
עכשיו אני מביטה לאסף בעיניים טורפות, אני אוהבת את העיניים שלו. אבל זה הוא שאוהב לשלוט בסקס ומקפיד להוליך את הדברים, הוא ממש לא אהב את זה שהצלחתי להוריד את הרטיה מהעיניים. כשהבטתי בעיניו של אסף הוא אמר לי בקולו הגברי: "מופרעת קטנה, מגיע לך עונש על כך שהסרת את הרטיה ללא רשות!" הוא הוציא את הויברטור מגופי וסטר לי על הישבן.
זה די חדש לי כל עניין השליטה ואני לא יודעת מה העונש שמחכה לי אבל משום מה אני די בטוחה שלעונש הזה אני עלולה להתמכר...

הרומן עם אסף - פרק 6

ההשתוללות שלי גרמה לאסף לכעוס באופן הכי סקסי שאפשר להכעיס גבר... שהרטיה נפלה מעיניי, אסף הרגיש כאילו אני מצמצמת את יכולת השליטה שלו עליי. 
כמה מוזר היה לי לראות פתאום ולדעת מה קורה סביבי...

החדר של אסף די מטופח בשביל להיות חדר של גבר בודד. שעיני נפקחו גילתי מיטה ממתכת מפורזלת בצבע שחור ומצעים בצבע דם. 
נכון שבדימיוני ראיתי מיטת מתכת אבל מודה שזה אפילו לא קרוב לעיצוב הכללי של המיטה הזאת. אולי בגלל שלא ממש הכרתי את עולם השליטה לא יכולתי לדמיין את זה ככה. בדימיוני המיטה הייתה אצילית אך לעיני התגלתה מין מיטת "עינויים" המאפשרת לקשור ולרתק אליה בכל מיני שיטות.
המיטה של אסף מאובזרת בכל אלמנט קשירה אפשרי. הוא רק צריך לבחור איך מתחשק לו לקשור הפעם?!
אסף הוציא מגופי את הויברטור רוטט בתגובה לכך שעיני רואות ולא מאפשרות לו להפתיע אותי עוד. זה הרס את הכוונות שלו לסקס עוצמתי. אך המעשה הזה של אסף היה רק תקדים לעונש... אוי מה מחכה לי!
אסף שחרר את ידי ורגליי מהאזיקים, פשט ממני את השמלה שכבר איבדה את צורתה מהקמטים וציווה אותי לשים את העקבים. 
בפנים קפואות ובקור רוח הוא שלח אותי להביא ויסקי עם קרח מהמטבח. אפילו פני פוקר הולמים את אסף ואני צייתנית מולו ניגשת למטבח ומוזגת שתי כוסות ויסקי עם קערת קרח בצד, על העקבים הדקיקים שלי מגישה לחדר ומניחה על השולחן.
איזה עונש מוזר חשבתי לעצמי, אני מייחלת כל חיי לשתות ויסקי שגופי עירום לעיני אסף. אך הוא מסתכל עליי במבט מתנשא ואומר: "למה 2 כוסות?! לא מגיע לך לשתות... במועדון היית מלכה. במיטה שלי את שפכה ועלייך להרוויח כל דבר!" שם קרח בכוס שלו ולגם "אני אוהב אותך על עקבים וככה את צריכה להיות!" תוך כדי שהוא מניח כרית שחורה ומרופדת לרגליו ומצווה אותי לרדת לו שאני על ברכיי, הוא מניח את כוס הויסקי בצד, נאנח מעונג שכל איבר מינו בפי ומתעצם מהיותי קטנה וכנועה מולו. אוזק את ידי מאחרי הגב אוחז בשיערי ומורה לי להמשיך עמוק יותר!
מעולם לא התייחסו אליי ככה וישנן נשים שיגידו זלזול, גם אני לא יכולתי לחשוב על להנות מסצנת השפלה שכזו. אבל אסף עושה את זה באופן מושלם הוא מעורר בי גירוי ופותח אותי לעולם חדש, בזכותו אני זוכה לגלות בעצמי צדדים נסתרים שהיו קבורים וזו תחושת אובדן השליטה שאני מגלה ומתמכרת אליה...
דקות ארוכות של פינוק הענקתי לאסף. דקות ארוכות שאני מתאמצת לרצות אותו. מרגישה אותו עצום בגרוני... ואסף הכועס, שכבר לא מפגין עצבים מיותרים, רק גבריות ועוצמה לוחש משפטים כמו "תראי לי שמגיע לך, בנתיים את עדיין לא ראויה..." 
ואני חושבת מה עוד אוכל לעשות למען האדון שלי? איך אוכל לרצות אותו?

הרומן עם אסף - פרק 7

חוסר הניסיון שלי בעניין השליטה לא גרמו לאסף לעדן את עונשי... גם הנסיונות שלי לרצות את אסף לא ממש עזרו לי לרכך אותו, 
ירדתי לאסף במשך דקות ארוכות עד שחשתי את איבר המין שלו בעומק הגרון שלי, גם שנחנקתי והיה קשה הוא לא אפשר לי להרפות.
תחושת המחנק שחשתי לא מעט פעמים רק גרמה לי לחשוק באסף יותר ויותר... אבל אסף לא ממש הביע התרגשות מיוחדת וכל הזמן חזר על זה שאני ראויה לעונש. אני אהבתי את זה, את הייחס, המשמעות וההתמסרות...
בשלב מסויים אסף פשוט אחז לי בשיער והרחיק אותי מגופו תוך שהוא מגרה את איבר מינו בפניי, סוטר אבל לא מאפשר לי להמשיך לענג אותו... מין משחק כוחני שלענג את אסף זה הפרס שאני כ"כ רוצה לזכות בו.
העוצמה שאסף מרעיף עליי בכל פעם שהוא אוחז לי בשיער מצמררת עד טירוף חושים, אני נתונה לחסדיו של גבר עוצמתי, אני בידיו החזקות כ"כ קטנה קנועה ואזוקה.
אסף החליט שאני צריכה לעמוד אז הוא משך בשיערי כלפי מעלה ומיד הבנתי בדיוק מה אסף רוצה. 
מוזר שעד עכשיו לא שמתי לב למוט שמקובע בפינת החדר, כי עכשיו זה הרגע שאסף החליט שאני צריכה להכיר אותו, אז הוא רתם את ידי לתחתית המוט שגופי מכופף וישבני מורם, תוך שהוא משנן לי את הזכות שלי למילת ביטחון ,"רחמים" הוא אומר לי "זה מה שאת מבקשת ממני מתי שאת כבר לא מסוגלת עוד. בשום אופן את לא מורה לי לעצור או להפסיק!" האמת שבשום שלב לא רציתי שאסף יפסיק כל מכה שנתן בי חיברה אותי יותר לפנטזיה.
ובמוחי הקונפליקט בין תחושת ההשפלה הבלתי שגרתית לבין ההתמכרות לעוצמה הסקסית שאני מוצאת באסף. 
זאת אומנם הפעם הראשונה שאני בסצנה הזאת אך יש בי התחושה שכבר התרגלתי אליה ואין בי עוד צורך או פשרה על יחסים רגילים.
עכשיו שאסף וידא שאני קשורה היטב ודאג לרפד לי את איזור הברכיים, עיצב את גופי בתנוחה שהוא חפץ, הסביר לי את מילת הבטחון... משום מקום אסף שלף שוט עור שחור ומאיים, הוא החל לללטף... הצליף בי קלות... הצלפות קלות בהתחלה שמפעם לפעם אסף מחזק את העוצמה. 
המכה נהיית עוצמתית יותר והלב שלי דופק חזק יותר ואני שם מגלה משהו שעד היום עוד לא היכרתי, מתמכרת למשהו חדש ולא ידוע, אבל טוב לי כ"כ להיות הנשלטת הקטנה של אסף זו שנמצאת שם לרגליו ורוצה להישאר שם תמיד!

הרומן עם אסף - פרק 8

בתוכי ידעתי שאסף לא באמת יפגע בי והשליטה שהוא מפגין עליי כולה על טהרת התשוקה הבוערת בנינו. אסף כל כך התגרה ממצב הכניעה שהוא הביא אותי אליה. למרות שהיה נראה שהוא משתדל לשמור על איפוק, מנסה להרגיל אותי ושומר שלא אבהל.
לאורך כל השיחות נוטפות הארוטיקה שהיו לנו לפני הלילה הזה, אסף חשף אותי לעולם השליטה, זה סקרן אותי אבל לא האמנתי שעד כדי כך אתאהב במקום הקטן שלרגליו.
אלה היו דקות ארוכות הזמן בו הייתי מכופפת לרגלי אסף, ההצלפות שלו בישבן שלי היו כמו ליטוף מרגש... ממכה למכה התאהבתי יותר בשליטה ולא העזתי להשתמש במילת הבטחון שאסף נתן לי להגנתי. הרגשתי שאני מזיעה מתשוקה שלא נגמרת, ממש גומרת. רכנתי על ברכיי בגאווה ותאווה למכה הבאה...
אחרי חילופים חוזרים בין ליטופים להצלפות, טפטופי שעווה חמה מנר והרבה עוצמה גברית. אסף עצר הכל וקם מעליי, נעמד שאני מתחתיו שחרר את ידיי מהאזיקים, הפך אותי שאשכב עם הגב על הכרית. וציווה אותי לפשק את רגליי, ירק לעבר המפשעה שלי וחדר אליי... אנחות של עונג פורצים מגרוני בעת חיכוך מצמרר.. אין בלוטת רגש שלא בערה בגופי באותו הרגע. 
ואסף לראשונה מביט לתוך עיני בהסכמה, מרכין את ראשו לעברי וחותם לי בנשיקה על המצח "עמדת בזה יפה... עכשיו מגיע לך ממני!" וחודר בי עוד... ונדבק... ומתחכך... זמן ממושך של קרבה, שאסף מגלה עדינות ורכות... מעמיק את החיכוך, מתקרב ומתעצם...
אני מרגישה את אסף מגיע לשיאו בעוצמה אדירה, הזיעה שלגופינו כבר לא נבדלת, אנחנו גוף אחד עד שאסף יצא מגופי בקפיצה אדירה, אחז שוב בראשי, הסיט את פניי אל פלג גופו התחתון ופלט על פניי בעוצמה, זה היה רגע אדיר, הרגשה מיוחדת, כי אחרי שאסף פרק עליי הוא התכופף אלי, התיישב מולי ולא הפסיק לרגע לנשק אותי בחום.
כאילו הוקיר בלי מילים על חוויה וערב מדהים... ומרצפת החדר למקלחת זוגית, מפנקת ונכנסנו למיטה לישון מחובקים...

הרומן עם אסף - פרק 9

הבוקר לצידו של אסף... מי היה מאמין שאזכה לפקוח את עיני שגופי עטוף בידיו של הגבר שאני כל כך מעריצה. ועוד בטעם האירוטי שנשאר לי מהלילה...

פקחתי את עיני בבהלת בוקר, רק כמה רגעים לפני אסף ונזכרתי שאני פה בגלל שהבוקר שלי פנוי לפחות עד לצהריים, שהילדים שלי יצאו מבית הספר. הרגשתי אסירת תודה על הלילה הזה וחשבתי לעצמי שיהיה נחמד להכין לנו ארוחת בוקר מפנקת במטבח, כמובן אחרי שארחץ את פניי משנת הלילה.

ניגשתי למטבח שגופי ערום, הספקתי לחטט במקרר ומעט בארונות עד ששמעתי את אסף מתעורר וניגש לשירותים ולמקלחת... חשבתי לעצמי למה שאני לא אתגרה באסף?! תוך כדי ההכנות במטבח חיכתי לשמוע שאסף מסיים ויוצא מהמקלחת. בכוונה השארתי את דלת הארון התחתון פתוחה ורציתי להתכופף עם גופי העירום בדיוק שאסף יגיע...

כעבור מספר דקות שאני מנסה לארגן לנו ארוחה מאולתרת אני שומעת את דלת המקלחת נפתחת. התכופפתי בגופי הערום לארון המטבח הפתוח כאילו שאני מחפשת משהו, כשעיני עוקבות בהקפדה אחר פתח המטבח.

אני רוכנת על ברכיי שפלג גופי האחורי בולט החוצה ומבעד לקימוריי גופי אני רואה את אסף נשען על קיר הכניסה של המטבח ומביט בי בגאווה...

"מה את מחפשת שם?!" שאל אותי אסף בחיוכו הערמומי. "דקות ארוכות של חיפושים... ולמה את בלי עקבים?!" והפליק לישבני תוך שהוא מסמן לי לקום על רגליי... "לכי לחדר ושימי את העקבים!!!" הוא מצווה "זאת הפעם האחרונה שאת מטיילת בנוכחותי ללא עקבים!!!"

הרומן עם אסף - פרק 10

ברגע שאסף שלח אותי לשים את העקבים לרגליי, הבנתי שארוחת הבוקר שהוא מתכנן לנו מעט שונה ממה שאני חשבתי... אצל אסף מסתבר שלא אוכלים את ארוחת הבוקר בדרך המקובלת...

ניגשתי לחדר ונעלתי את העקבים... זו הייתה הפעם הראשונה שהשתמשתי בצמד המילים "אדון אסף", שכבר הייתי מוכנה כבקשתו. והברחתי את מבטי מהעינים שלו ארצה. אסף הוריד אותי על ברכיי, חפן את שערי בידיו ומשך אחורה תוך שהוא מצמיד גוש קרח לצווארי. הוא סטר לי קלות על הלחי בעוד קוביית הקרח נמסה על גופי... ואסף, שמקפיד ללחוש לי באוזן: "מתחכמת על הבוקר?!..." מצליף בי ושוב לוחש... "אולי במקום לחפש את ארוחת הבוקר במטבח היית מגישה לי אותה במיטה?" קשר את ידיי אחת בשניה, השכיב אותי על המיטה ואמר "גם הבוקר את שלי... תמיד את שלי!" קשר את הפה שלי בכדור ספוג שנרתם ללסת... פישק את רגליי ואכל ממני, אכל את גופי הנרטב... ליקק כל פיסת גוף ושאב ברכות...  אני מרגישה את התשוקה של אסף חודרת בי. אני מתמכרת לריח של הסדינים ואוהבת את הבוקר הזה שמעצים בי הנאה אין סופית.

הרומן עם אסף - פרק 11

אסף שולט בי ואני כל כך אוהבת להתמסר אליו, הסקס האיכותי קושר אותי אליו, אני רוצה להישאר לצידו, ממש לא בא לי לחזור אל סדר היום המשעמם והמתיש שלי. מעולם לא היה לי בוקר ארוטי יותר מהבוקר הזה. אני מרגישה שאני מתחברת למקום התלותי ולאישה הקטנה של אסף. אני מוכנה לעשות הכל בשבילו. ללכת עד הסוף איתו ולהתנסות בחוויות שמעולם לא עלו על דעתי. אלו הרגשות שצפו בי בזמן שאסף חודר לתוכי בעוצמה הגברית שלו. אני רוצה שאסף יציב לי אתגרים חדשים, אני רוצה לפרוץ גבולות ולחוות... כל דבר שעולה על דעתו. ורוצה מאוד לממש קשר הרפתקני אך יציב עם אסף. ובתוך כל הסרט שרץ בראשי אסף מפליק בישבני ודורש ממני להתהפך. "תסתובבי" הוא מצווה אותי ואני ממושמעת על ארבע מחכה שוב להרגיש את איך שהוא חודר בי... ואסף שלא מרוצה מהתנוחה שלי במקום לחדור מצליף בי שוב ומצווה: "תרימי את הישבן יותר גבוהה ואת הכתפיים תורידי נמוך!" ושוב מכה בי על הלחי השניה. אני לא מתווכחת רק ממושמעת וקטנה עושה כדברו ורוכנת בדיוק כמו שהאדון שלי ציווה אותי לעשות.

הרומן עם אסף - פרק 12

אסף רוצה אותי צייתנית, אני מכופפת מולו בדיוק כמו שהוא דרש, על ארבע, הישבן גבוה וכתפיי נמוכות. אני יודעת שרק אם האדון שלי, אסף, יהיה מרוצה ממני הוא יחדור אלי ויענג אותי, בדיוק בגלל זה אני עושה בקפידה את מה שהוא דרש ממני ומחכה לחוש אותו מתחכך בתוכי. אחרי שניות ארוכות של המתנה, רוצה כבר להרגיש את אסף חודר אלי.. הוא ירק לי על המפשעה וחדר אלי בעוצמה, אני מרחפת בעולם שכולו טוב ונהנת להרגיש את המגע וההתחככות עם אסף, שגם עכשיו לא מוותר לי על אקט השליטה ובעודי מתפתלת מעונג הוא צובט אותי חזק בפטמות ולא מרפה מהן תוך שהוא חוזר ומדגיש עד כמה הוא אוהב אותי, כלבה קטנה וצייתנית שלו!
את האמת, לא כואבת לי הצביטה, זה רק מטריף אותי יותר ובתוך כל השיגעון הזה אני מרגישה שאין יותר טוב מזה... זהו, אני גומרת וכולי רטובה, צועקת מעומק גרוני: "אדון אסף אתה מלך!" וזו בדיוק השניה שאני מרגישה את אסף מתקשה בתוכי, מתחכך בטירוף חושים, יוצא ממני בקפיצה מהירה וגומר לי על הישבן. הנשימות שלו כבדות, אסף נעצר מעלי ומשתעשע למרוח על גופי את מה שיצא ממנו.. נושק לגבי.. רוכן מעליי.. ומנשק... ושנינו ניגשים למקלחת משותפת רגע לפני שאני חוזרת למציאות היומיומית שלי, לגידול ילדיי ובתקווה שאסף לא ישכח אותי אחרי הלילה והבוקר שמבחינתי היו בלתי נשכחים.

הרומן עם אסף - פרק 13

חזרתי אל ביתי מהלילה הסוער, יש לי רק שעתיים פנויות עד שאצא להביא את הילדים, אסף לא מתקשר ולא משמיע קולו, המחשבות מציפות את מוחי והאם ייתכן שהלילה המושלם הזה היה רק עוד סטוץ עבור אסף? ואני בכלל הרגשתי מיוחדת.. ציפיתי ממנו ליחס אפילו קטנטן, הודעה, ווצאפ, פייסבוק משהו... אומרים שאם אתה חושב על מישהו ולא מצליח לשחרר, כנראה שגם הוא חושב עליך אבל הראש מלא במחשבות והלב מתמלא בגעגוע.  הדקות עוברות ואין שום סימן שאסף חושב עליי, מנסה לנחם את עצמי, אולי הוא ישן? אולי עסוק? אבל הלחץ... זהו,  אסף הצליח לשוות אותי ואני מפתחת רגשות אליו.
עבר הזמן, עליי לאסוף את ילדיי מבית הספר. מחטטת בתיק למצוא את מפתחות הרכב ומוצאת שם נרתיק בד אדום וקטן שמעולם לא הכרתי קודם. מה זה? אני תוהה ופותחת... מוציאה מתוך הנרתיק תחתון פתוח במפשעה ופתק קטן. שבו רשום "מחכה כבר לפעם הבאה שתלבשי את זה לכבודי, אסף" פניי האירו מאושר, אני יוצאת להביא את הילדים וכמובן שבמקביל אנסה לתפוס את הבייביסיטר כדי שהפעם הבאה תהיה כבר הערב!

הרומן עם אסף - פרק 14

מהרגע בו גילתי את התחתון שהשאיר לי אסף בתוך התיק, אני מחכה בהתרגשות לערב. אני עסוקה בחיפוש אחר בייביסיטר ובהתרעה כל כך קצרה המשימה ממש קשה. מודה שאני מפתחת רגשות לאסף, אחרת לא הייתי כל כך נלחמת להגיע אליו שוב גם היום. ברגע שאחותי השתכנעה לשמור לי על הילדים, שלחתי לאסף הודעה: "הערב השפחה הקטנה שלך פנויה וחוזרת לעשות כמצוותך" אסף שנותן תמיד את המילה האחרונה השיב לי בהודעה וציין את השעה בה הוא הוא יכול לפגוש אותי: "תהיי אצלי ב- 22.00 בדיוק!" הערב מגיע ואני מחפשת דרך להפתיע את אסף, אני מתארגנת בהקפדה לכבודו – מתגלחת, נמרחת, מתבשמת ושמה לגופי את התחתון שהוא ביקש ועליו ווסט מחוייט ומאובזר בכפתורים קדמיים, באורך של שמלה קצרצרה. ויתרתי לגמרי על מכנס, נעלתי את העקבים הכי גבוהות שיש לי ובזמן שנשאר התחלתי לגלגל לנו ג'ויינט בתקווה שהאדון שלי יסכים שנעשן יחד...
כבר עם צלצול הפעמון בדלתו של אסף הרגשתי צמרמורות של תשוקה, שאסף פתח את הדלת הוא קפא מולי, הביט בי, בחן ומשך אותי אל זרועותיו לנשיקה ארוכה וסוחפת... אסף שהוא ג'נטלמן אמיתי, לא שכח לפרגן כמה אני יפה וניגש למזוג לנו לשתות... שאסף סיים למזוג את היין בשתי הכוסות הוא הסתובב לעברי ואני כבר חיכיתי לו על ארבע עירומה לגמרי...

הרומן עם אסף - פרק 15

אסף אהב את היוזמה שלי לפשוט את בגדיי... כשהסתובב אליי ממזיגת היין הוא היה מופתע מהמראה של התחתון סקסי שדרש ממני ללבוש לכבודו. אסף הופנט לרגע מהתנוחה הכל כך מזמנת שלי על ארבע, כשאני רק מחכה שהוא יחדור אליי. אבל ברור שאסף אינו מסוגל להשתחרר מתפקיד השולט, הוא לא הרשה לעצמו להיכנע לפיתוי שלי, הוא נזרק במין אדישות על הכיסא מולי ודרש ממני להפשיט אותו באופן הכי סקסי שאני יכולה. ומה אני לא אעשה למען סקס איכותי עם אסף. התחלתי לנוע מולו תוך כדי הרהורים... כמה חבל שמיהרתי להתפשט, זה היה יכול להיות ריקוד פיתוי מושלם אם הבגד שלבשתי היה משמש אותי כאביזר ריקוד המתקלף מגופי לאט לאט. אני מזיזה את האגן באיטיות ומבקשת מאדוני אסף אם יועיל בטובו לאפשר לי מוזיקת רקע. מה שכמובן היה אפשרי. הצלילים מתנגנים בקצב מעורר ואני מלטפת את גופי תוך נדנוד האגן ומסתובבת... מתכופפת... עולה ויורדת... שוב מסתובבת אל אסף שלא מוריד מעליי את העיניים לשניה, ניגשת אליו ומתחילה ללטף, אני מהפנטת אותו, מתכופפת לרגליו ומסירה את נעליו, מתיישבת לו על הברכיים תוך שאני משתפשפת לו על הרגל ומתחככת להנאתי מתקרבת קרוב קרוב לגופו והופ... קורעת את החולצה המכופתרת מעליו.

הרומן עם אסף - פרק 16

אסף מנסה להישאר אדיש אבל אני כבר קלטתי כמה הסערה בו גדולה... שאני אקרע לו את החולצה?! באמת הפתעתי אותו ואת עצמי. מאיפה בא לי האומץ והביטחון לעשות את זה? אין ספק שאסף מחולל בי שינוי אדיר שכל כך מעצים אותי ואני אוהבת את ההרגשה הזאת. הנועזות של אסף פותחת אותי לדברים חדשים שמשפרים את החוויה המשותפת שלנו. אסף כבר מגורה ואני כל כך חמה יושבת עליו, מלאת תשוקה ונועזת, כל כך חושקת בו, הוא אוחז בי מהמותן קרוב לזרועותיו, התרומם מהכיסא ונשא אותי לכרית הרכה והענקית במרכז החדר, שם ציווה אותי לרכון על ברכיי, קשר את ידיי ברגליי והחל לגרות אותי תוך שהוא מותח את התחתון סקסי על גופי ומשתעשע בו... משחק בגופי ומעשה במקומות הכי אינטימיים שלי. עוצר רק לרגע קט מורח מעט חומר סיכה וממשיך... עמוק יותר... חזק יותר... לאט... ומהר... אני מתפתלת מעונג, לא עומדת בסף הריגוש, אני מהופנטת ואז אסף הפתיע כאשר הוא נעצר, שם שוב חומר סיכה והפעם החל להתעסק בישבני, שם מעולם איש לא נגע, אפילו אב ילדיי, הגרוש שלי מעולם לא נכנס לשם. קפאתי במקומי, התכווצתי, חששתי אולי זה באמת כואב, ואולי לא יהיה לי נעים, אני קשורה ולא יכולה להתנגד, מצד אחד מסוקרנת ומצד שני פחד ומבוכה...

הרומן עם אסף - פרק 17

אסף הרגיש את ההתנגדות של גופי, כאשר הוא החל לגעת בישבני. הוא חש את הסערה שהתחוללה לי בגוף... אסף נעצר וליטף את פניי ברכות הגברית שכל כך אופיינית לו, עטף את גופי בגופו ולחש באוזניי: "תרגעי... שחררי... אני מבטיח שיהיה לך טוב!" "אני לא מסוגלת" עניתי "מעולם לא ניסיתי... זה מלחיץ... תעניש אותי אם אני לא ירצה?" אסף, שהוא ג'נטלמן אמיתי, שיחרר אותי מהאזיקים, עזר לי להתרומם על הרגליים ונישק אותי בתשוקה, הביט עמוק בעיניי והזמין אותי ללגום מכוס היין "תשתי, תירגעי, תנשמי עמוק ונתקדם לאט לאט... רק שתרגישי בטוחה!" שתינו מהיין "לחיים" ונזכרתי שיש לי ג'ויינט בתיק. ניגשתי לתיק שלי המונח בפינת החדר והצעתי לאסף שנעשן יחד. אחרי דקות של שיחה נעימה לענני העשן שמשתלט על החדר ותוך כדי תהיות והרהורים לצד סקרנות שחופרת, החלטתי לבקש מאסף הזדמנות נוספת לחדור לאחוריי אבל שיקח בחשבון שאני חסרת ניסיון... אסף הבטיח שאני לא ארגיש כאב! הוא החשיך את החדר, השאיר רק נר קטן דולק, השכיב אותי על המיטה הפעם, ועשה לי מסאג' אירוטי עם שמן עיסוי מתחמם, שימן היטב את גופי, ליטף במקומות מוצנעים וכן גם על ישבני הוא לא פסח. אסף שפך על אחוריי בנדיבות מהשמן עיסוי מתחמם והחליק את אצבעותיו פנימה...

הרומן עם אסף - פרק 18

אמממממ... תחושת שונות הציפו אותי, כאשר אסף הצליח להחדיר את אצבעותיו לישבני. מאין מוזרות מלווה בעונג גדול. ריגוש שמעולם קודם לא חוויתי. מין הרגשה אחרת שעושה לי טוב, אך מנגד חששות שלא משחררות אותי. למרות שבאמת באמת טוב לי עכשיו... מה קורה איתי אני תוהה? לא הייתי רוצה לעמוד מושפלת מול אסף. ובכל זאת מדובר באיבר הכי פחות נקי בגופי. אבל אני סקרנית והאקט הזה מדליק את אסף. אין שום סיבה לוותר על הרגע המטורף הזה... אני בטוחה שאסף בעל ניסיון ויודע היטב את ההשלכות של חדירה בכיוון השני... אסף משתעשע בגופי עם הידיים הגבריות שלו, חודר אט אט... יותר ויותר עמוק לתוך אחוריי, תוך שהוא לוחש קרוב לאוזני "אני יודע כמה טוב לך! אני מרגיש שאת נהנית! רק תשתחררי!" המילים של אסף מעידות שהוא מבין, ורגיש כלפיי, הוא כל כך מרגיע את החששות, כבר לא אכפת לי שנלך עד הסוף, לא נבהלת, החלטתי לשחרר ולתת לעצמי את הזכות ליהנות ולהיכנס להרפתקה חדשה. אני נאנחת ומשתפת את אסף כמה טוב לי מה שהוא עושה, כמה מיוחדת ההרגשה, כל דבר שאסף עושה הופך למושלם! אחרי דקות ארוכות של עיסוי שאני משומנת היטב בכל פלג גופי התחתון, רחבה ומוכנה מספיק בשביל חדירה אמיתית... אסף הניח כרית מתחת לבטן שלי, התיישב על גופי בפישוק, קשר את ידי אחרי הגב וחדר בעדינות לאחוריי.

הרומן עם אסף - פרק 19

מעולם לא הרגשתי הנאה כזאת... שאסף חדר לישבני המשומן היטב. כמה תשוקה בערה בנו באותו הרגע. אני נאנחת מעונג ושנינו נסחפים אחר תחושת הריגוש שמחברת בנינו. אסף חודר לאחוריי בעדינות ולאט לאט מעלה קצב. אני עדיין לא מאמינה שזה אפשרי ליהנות כל כך מהאקט הזה! ובתוך כל תחושת העונג העילאי, אסף נעצר. הופך אותי על הגב, משחרר את ידיי מהאזיקים שאוסף אותן, סוגר את עיניי ברטייה ומגביל את יכולת הראיה שלי. הוא לא אומר דבר רק מזיז אותי כמו בובה בידיים הגבריות שלו. קושר את רגליי לאזיקים ארוכים שמחוברים לבסיס המיטה. עכשיו אני מפושקת בדיוק כמו שאסף רוצה אותי ולא יכולה לראות דבר. תחושת הריתוק וההגבלה מצמררים אותי. אני לא רוצה שזה יגמר וסקרנית כל כך מה עוד אסף מתכנן לי, שאני שוכבת על הגב מרותקת, מצומררת והחזה שלי חשוף לאסף, גופי מוכן לקראתו, אסף ניגש למגירת ההפתעות שלו, שוב אותו הרעש של הגומי נפתח... ואז אחרי השקט עוד אחד... כן, אסף עטף את איברו והכין את עצמו לחדירה מפתיעה בהחלט. הוא חדר אלי מקדימה, אבל דאג להחדיר לישבני פלאג סיליקון עטוף בגומי. ואלה ביחד דואגים לענג אותי בטרוף שמעולם לפני לא היכרתי... עד כמה אסף עוד יוכל להפתיע אותי?!

הרומן עם אסף - פרק 20

אסף מצליח לעשות בי דברים שמעולם לפני זה לא העזתי והכי הזוי שאני מתמכרת לכל השיגעונות שלו... אסף יודע בדיוק איך לגעת ומה לעשות כדי להביא אותי לטירוף חושים. איזו הרגשה מיוחדת זו, להיות כבולה בפישוק, על מיטתו של אסף שהחזה שלי חשוף לגמרי והפטמות זקורות מרוב תשוקה, אני מתענגת מפינוק רב חושי ואסף רוכב עלי בעוצמה, שמצד אחד הוא חודר בי שלחלק גופי האחורי נכנס פלאג אנאלי, אני גונחת מאושר ומשתוללת בלי סוף ופתאום מרגישה שהפלאג עומד לצאת מגופי, אז אני מכווצת חזק חזק את שרירי פלג גופי התחתון ומרגישה את אושרו של אסף מתעורר מעונג הלחיצות שלי. אני שורטת את גבו בשיכרון חושים, אסף חש את הטירוף הפורץ ממני, הוא שולח את ידו ומשחק באיברי מבחוץ, מפסיק ומפליק לי על החזה, לוחץ מעט על הפטמות ושוב שולח את ידו למטה... אחרי דקות ממושכות של עוצמה מרגשת אסף יוצא מגופי. אני מרגישה כאילו נתק, משהו בגופי חסר לי ואני רוצה עוד מאסף... אבל אני מרותקת ואין לי הזכות לדרוש, הוא יוצא מגופי בלי רחמים ושולף גם את הפלאג. אסף מנתק את רגליי מהאזיקים, אבל עדיין לא מאפשר לי לראות, הוא רק מזיז אותי בדיוק כמו שהוא רוצה... אז איך עכשיו יפתיע אותי אסף?...

הרומן עם אסף - פרק 21

שאסף התנתק מגופי הרגשתי ריקנות, כאשר הוא מיהר להוציא את הפלאג אנאלי מישבני חשתי חסרת אונים... תחושת אומללות הציפה אותי. כל כך נהניתי מהחוויה האדירה הזאת של פינוק רב חושי, שאסף חודר אלי מכל כיוון אפשרי. איך בלי להתבלבל בכלל, הוא מנתק את רגליי מהאזיקים? משחרר אותי כמעט לגמרי? איך הוא לא שם לב כמה קשה לי?! רק את עיני הוא השאיר מכוסות... אסף מצווה אותי להסתובב ולרכון על ברכי. "תהיי החתולה שלי! פתוחה על ארבע! ככה אני רוצה אותך... זונה שלי!" אמר אסף ונצמד אל גופי מאחור, אחז במותניים שלי בעוצמה גברית ושוב חדר לגופי בחדירה אנאלית מטורפת, התחכך בגופי בתשוקה, התרומם קלות וירק על הישבן שלי, בכדי להחליק את המגע. שוב הוא חוזר להתחכך בי עמוק ובעוצמה שכל כך עושה לי טוב. אני גוערת וגונחת שגופי מתפתל מעונג, שומרת שהרטייה חלילה לא תיפול מעיני, משתדלת תמיד לשמור על הכתפיים הכי נמוכות מהגוף, ככה בדיוק הוא אוהב את זה. גופי רועד מהתרגשות, מתכווץ מעונג מטורף, בעוד אסף אוחז בכתפיי ונכנס עמוק יותר ויותר לתוך גופי. אסף מעלה מעט את הקצב, אבל בכל זאת שומר על מגע רך וענוג. אסף מגביר את תחושת החיכוך בכך שאוחז את פלחי ישבני בידיים הגבריות שלו ומפגיש בניהם ברוך. הייתי בטירוף חושים וסערת רגשות עצומה עד שלא שמתי לב מאיפה בדיוק אסף שלף צעצוע סקס נוסף, זהו ויברטור רוטט ותוך כדי אקט אנאלי הוא החדיר את הויברטור מקדימה... זה כזה כיף חדירה אנלית, הודיתי בפניי אסף. אני לא מתביישת לומר שזו הרגשה מדהימה. במיוחד כאשר משלבים את החדירה משתי הכיוונים יחד, זה מביא לשיאים חדשים של עונג... גמרתי הלילה כל כך הרבה פעמים שאני כבר לא יודעת איך אוכל לפצות את אסף על כל הטוב שהוא עושה לי.

הרומן עם אסף - פרק 22

בתנוחה הזאת שאני רוכנת על ארבע וכל הגוף שלי בסטרס, אסף עומד מאחורי וחודר עמוק לישבני, יד אחת שלו אוחזת בצעצוע סקס רוטט שהוא מחדיר אל תוך גופי מקדימה וידו השנייה דוחפת אותי מהכתף קרוב יותר ויותר אליו, הכי מחבר וקרוב שאפשר אל גופו של אסף... אני לא זוכרת מתי הייתי מאושרת יותר מהרגע הזה עכשיו, שאסף בתוך גופי, מתחבר אלי ושנינו הופכים לגוף אחד. הוא חודר אלי בתשוקה עזה ומפליק לי על הישבן בסקסיות גברית, תוך כדי החיכוך אסף מגביר את העוצמה. אי אפשר לתאר את ההנאה הזאת במילים, איבוד השליטה באופן טוטאלי רגע קוסמי שאני בידיים של אסף, שייכת לו והוא יכול לעשות בי כרצונו... כעבור כמה רגעים ארוכים של חווית חדירה מטורפת, אסף יוצא מתוך גופי בזינוק מהיר, תופס את שיערי בעוצמה מעוררת חושים ומסובב את פניי אליו. תוך הזמן שחלף אסף כבר הספיק להסיר מעליו את הגומי שהיה שם כל הזמן הזה וזה הרגע בו סוף סוף הוא נותן לי את ההזדמנות לפנק ולענג אותו על כל הטוב שעשה לי... אסף קם על רגליו והתיישב מולי על הכיסא המפנק שבחדרו, ניגשתי לעמוד מאחורי גופו של אסף והעברתי את ידי על כתפיו החסונות, מלטפת ברכות, כמעט נועצת בפראות ומרסנת... מושיטה את ידי אל קערת הקרח שמונחת על השולחן, לוקחת קובייה וממיסה אותה על גופו הלוהט. עכשיו אני צריכה לענג את אסף ואני לא רוצה לאכזב, הולכת על הקצה ולא מצליחה לעשות דבר, אני חוששת שאולי אני לא אדע איך להציף באסף את התשוקה שהוא הבעיר בי כל הערב הזה. איך אפתיע את אסף?! איך ארגש?! מה אני יכולה לעשות כדי להציף בו את תחושת העונג הסוחפת והבלתי נשכחת...

הרומן עם אסף - פרק 23

הרצון העצום שיש בי לענג את אסף מוציאה אותי מדעתי. מרגישה כמו בוחן פתאומי, עד עכשיו הוא הוביל את האקט ואני רק הייתי שם כדי ליהנות ועכשיו שאני צריכה להוביל גבר כל כך מנוסה ונועז אין לי את האומץ שמא הוא יתאכזב. מנסה להישאר אדישה מול הלחץ. מעבירה את הזמן עם קוביית הקרח שממש עוד רגע נגמרת ונעלמת על זרועותיו של אסף. צועדת בחושניות לעבר פניו ונצמדת... מנשקת בלהט את שפתיו הבשרניות ולאט לאט יורדת... מלקקת את גופו העירום בתאווה וממשיכה לרדת עוד ועוד... מכניסה אותו לתוך פי... עד עכשיו הוא היה בגופי, בעדינות וברכות מלקקת, מתענגת ושוב מתגנבת המחשבה לראש, אסף לא נהנה, אני לא מצליחה ללכת עד הסוף ולענג את אסף כמו שבאמת הוא ראוי. הוא סוטר לפניי עם האיבר המרשים שלו ונותן לי פקודות: "עמוק יותר, את יכולה עד הסוף!" מחדיר את איברו לפי ומצמיד אותי אל גופו. אסף אוחז בראשי ומעמיק את החדירה לתוך פי. תחושת חנק משתלטת עליי, מין רפלקס שעולה בי. מעולם לפני זה לא נתנו לי הרגשה שהמציצה שלי לא מספקת, אבל אסף הוא משהו מיוחד, או שזה כל כך חשוב לי לרגש אותו או שהוא היחידי שבאמת יודע איך לעשות סקס טוב! אני מנסה לרצות את אסף, זה כל כך חשוב לי, אבל הוא מצדו לא מראה סימני הנאה, אני נואשת ומרגישה רע. מה אני עושה לא טוב? אני נחנקת וקשה לי אבל מנסה לא לעצור... אני יודעת שזו ההזדמנות היחידה שלי לפנק את אסף ואני מפשלת בענק. הוא קם על רגליו, מרגיש לי שהוא כל כך מאוכזב ממני, אסף הופך אותי שוב על ארבע וחודר לישבני. הפעם לא משקיע, לא מעניין אותו עד כמה טוב לי ואם בכלל, אסף מתחכך בי בקרירות וגומר בתוך אחוריי.

הרומן עם אסף - פרק 24

הקרירות שיצאה מתוך אסף גמרה אותי, פתאום הרגשתי זרה מולו, לא עוד חום לא עוד אהבה והתשוקה שנעלמה לה. דממה בחדר שחתכה לי את הלב כמו סכין. אני יודעת שפישלתי אבל איך אוכל להסביר לאסף שזה תוצאה של התרגשות... אסף קם מעליי וניגש להתקלח, הרצון העמוק שבי גבר עליי לגשר על הפער שנוצר ואיך שהוא  לפצות. החשש הכבד שמא זה יהיה הערב האחרון הוליכו אותי מהורהרת לתוך המקלחת. זרם המים השוטפים לא עזרו לי לנקות את המחשבות, האדים בחלל החדר לא אפשרו לי לראות את אסף ובתוכי כל כך צמאה למבט עיניו, לא מבקשת כלום רוצה רק מבט עיניים אחד על מנת שאוכל לבחון בעומק מבטו. לעשות לך את הגב? אני שואלת ובתשובה עונה לי אסף זה כל מה שאת יודעת לעשות?! נשכתי את שפתי לא ידעתי מה לענות. לקחתי בידי את בקבוק הסבון והעזתי להקציף על גבו. "אתה יודע אסף כל האקט הזה איתך כל כך חדש לי, מעולם לא היה לי סקס טוב כל כך, מעולם לא עינגו אותי ככה ואני בסך הכל רציתי להעניק בחזרה, סליחה על מה שיצא." אסף נתן לי את האפשרות להסיר את הסבון מעל גופו, עטף את עצמו במגבת ויצא מהמקלחת תוך שהוא אומר לי "אם את רוצה להמשיך לשחק, תמצאי את הדרך לפצות אותי!" אתה צוחק עלי, לשחק?! התפרצתי על אסף עוצרת את עצמי מבכי, ננעלתי במקלחת פגועה וכואבת, מהססת... לא מצליחה לחשוב, כל כך פוחדת לאבד... במרוץ אחר החלטה, בין מחשבה למחשבה, שוטפת את גופי בזרם שכל כך מכה בי. אם אלך מכאן זה יגמר ואני על אסף לא מוכנה לוותר...

הרומן עם אסף - פרק 25

דקות ארוכות של בדידות במקלחת, המים זורמים אבל איפה אני בכלל... לוקחת אוויר ואוספת את השברים, עוטפת את גופי במגבת ויוצאת באומץ אל החדר. אסף שוכב על המיטה, מביט בי באדישות שכל כך אופיינית לו. שומע את הייבוב שאני אלק מנסה להסתיר. אני לובשת את הבגדים בכעס שאני לא מצליחה להפנים ואסף נראה כאילו מתענג על הכאב שלי. "אני לא מוכנה לזה, פשוט לא מסוגלת – אני לא משחק!" אמרתי בגרון המלא ברחמים עצמיים, בקול גדול שאסף ישמע ויתבייש. אני מתכופפת לחפש את נעליי בחלל החדר הקר. בעוד אסף קם על רגליו מתנוחת השכיבה האדישה שלו, נעמד מולי והנה שוב אותה ההרגשה של שיעבוד ממכר, שאני על ברכיי והוא גדול מעליי איך הוא עושה את זה?! שאני כל פעם מחדש נופלת למקום הזה אני נמשכת אליו כמו מגנט, אבל לא, ממש לא הפעם. חושבת לעצמי אל תיכנעי. אבל שוב כמו תמיד אני משפילה את מבטי ארצה ואסף משתלט על מוחי. הוא מבקש ממני לקום על רגליי ואני כמובן ממושמעת, הוא אוחז בנעליים שעד עכשיו חיפשתי ודוחף אותי בתשוקה לעבר הקיר. אין שום קשר בין ההיגיון שאומר לי ללכת לבין הלב שבוחר להישאר, אני שוב הולכת שבי אחרי אסף, נדבקת לקיר שמעביר צמרמורת של קור בגבי ומתענגת על מגע ידיו של אסף... עורי הופך ברווז, כל גופי מצטמרר הוא מנשק את צווארי בתשוקה, שם את הנעליים בידיי ואומר: "אני יודע שאת לא באמת רוצה ללכת..." הבטתי בעומק העיניים של אסף, דרך עיניי האוגרות דמעות ואמרתי: מה שחשוב לי עכשיו זה הרצון שלך וכמה אתה רוצה שאשאר..." ובקושי רב הזזתי את הכתפיים הנשענות שלו מהקיר, פתחתי את הדלת והלכתי מבלי להביט לעבר עיניו שעלולות שוב לכבול אותי אליו.

הרומן עם אסף - פרק 26

עבר עליי לילה קשה מאז טרקתי את דלת ביתו של אסף ויצאתי בכעס, גם סוף השבוע לא האיר לי פנים, אני חושבת בלי הרף על אותם הרגעים בהם אסף חשק בי, על שעות התשוקה שהסיחו אותי מהשגרה המשעממת. ובכל שבריר מחשבה אני מתמלאת אהבה גדולה יותר לאסף וגם האכזבה לא מאחרת להגיע... אני מכורה למגע ידיו של אסף, לזרועות החטובות שלובשות קימורים גבריים, השפתיים הבשרניות ולמבט עיניו העמוק שתמיד נראה קשוח, אני מתגעגעת כל כך לתשוקה ולחושניות. הייתי נותנת כל מה שיש לי כדי לדעת שגם הוא חושב עליי עכשיו... ככה אני מהרהרת לעצמי ותוהה למה הוא השתמש במילה משחק? למה?! חושבת לעצמי ולא מצליחה לעבוד כסדרי ואז הנקישה בדלת המשרד, היי, זו נטלי חברתי לעבודה, היא באה לדרוש בשלומי אחרי סוף שבוע של היעלמות מצדי, היא מתבוננת בי מהצד ואפילו היא לא מצליחה להישאר אדישה למחשבות שרצות לי בראש עכשיו... כאילו שהיא קוראת מחשבות "מה קרה עם אסף? היא שואלת. בגרון חנוק אני משתפת אותה, מספרת לה על היחס הקר ואיך שהכל נגמר... דקות ארוכות של תנחומים מצידה של נטלי המתעקשת שהערב נצא, אז קבענו כמובן, כי אסור לסרב לה ובשעה 21:00 היא מגיעה לאסוף אותי. לא להאמין כמה ניסיתי לטשטש את הכאב וללבוש על עצמי חיוך. אבל שום דבר לא באמת עוזר, אני יוצאת שבוזה ונראה איך הלילה הזה יגמר... אני ונטלי נכנסות לבר והיא מזמינה לנו לשתות, משקה אלכוהולי מחוזק שישכיח ממני את הכאב. אחרי כמה כוסות כאלה שאני כבר שתויה לגמרי ומרשה לעצמי לבטא את הכאב, שכל האיפור כבר נמרח מרחמים עצמיים על הכתף של נטלי, פתאום בצללית העין הדומעת אני רואה את אסף יושב בסוף הבר. הוא לבד ומתעסק עם הפלאפון, שיט, הוא ראה אותי מסתכלת, "נטלי מה אני עושה?! היי... קיבלתי ממנו הודעה אני רואה." מיותר ­לציין שהלב שלי יצא במחול. פתחתי את ההודעה בחיוך ממזרי, "תחכי לי בשירותי הגברים" ככה רשם לי אסף וליבי החסיר פעימה...

הרומן עם אסף - פרק 27

ההודעה של אסף הקפיצה לי את הלב, החסרתי פעימה מהתרגשות, אני לא חושבת שיכולתי לבקש יותר מזה... "מה אני עושה? ללכת?" שאלתי את נטלי וחשבתי לעצמי עד כמה אני פגועה מאסף ובכל זאת כל כך רוצה אותו, לטעום ממנו, לחוש שוב את מגע ידיו. אסף יודע שהוא החולשה שלי ואין לו שום בעיה להשתמש בזה... "אני במקומך הייתי הולכת" אומרת נטלי, לכי תדעי מה הוא מתכנן לך "אולי רוצה להבהיר איתך את הדברים, העובדה שהוא כאן בעקבותייך זה כבר זוקף לזכותו..." אני לוקחת עוד לגימה שתעזור לי לנצח את הפחדים, מסדרת את עצמי ורצה בעקבות הציווי של אסף אל שרותי הגברים, בוחנת היטב את הדרך לתא ובמבט לעבר הרצפה אני נתקלת בנעליו של אסף, אני מרימה את ראשי לגובה העיניים ומביטה בעומק מבטו של אסף, כל מה שאני מחפשת עכשיו זה את הכנות בעיניו של אסף, כנות ומבט הערצה, כמיהה שתיתן לי לחוש ברגשותיו של אסף. זה שוב אותו המבט המהפנט שלו, זה שגורם לי ללכת שבי אחריו. זה התשוקה הממכרת שנוגעת בי עכשיו... ואסף כורך את זרועו סביב מותניי ומוליך אותי לתא השירותים תוך שהוא לוחש באוזניי "בואי נתחיל מהתחלה, בדיוק כמו באותו דייט ראשון, שהכל היה נקי בנינו ונכנסנו לשירותים של הבר." הוא שולף ורד מאחורי גבו ואני מתמלאת באושר. אני מנשקת את אסף בלהט שאגרתי בתוכי כל הלילות שהעברתי רחוק ממנו, אסף מסובב אותי שאשען על דלת התא עם הגב אליו, הוא נושק לצווארי בתשוקה שהייתה חסרה לי במהלך הימים האלה, אסף מושיט את ידו לעבר ישבני, אני עוצמת את עיני ושוב נאבדת בחלום בעוד אסף לא נשאר חייב לרגע וקורע ממני את הגרביון ואחר כך את התחתונים... 

הרומן עם אסף - פרק 28

"אסף... מה אני אעשה עכשיו?! איך אצא מהשירותים בגרביון ובתחתון קרועים?" אני נואמת בפני אסף תוך כדי שאני מנסה להסתובב אליו ומיותר לציין עד כמה אני נהנית מהסשן. הוא הודף אותי בהמון תשוקה ומסובב את פניי חזרה לעבר הדלת, "ששש... שקט, בערב הראשון זה לא הפריע לך לרקוד בלי תחתונים... אבל בואי נראה עד כמה רחוק אפשר ללכת איתך?!" אסף לוחש לי באוזן וממשיך להחזיק את פניי לכיוון דלת התא, הוא מכניס את ידו לכיס המכנסיים מוציא משם משהו ואני עוצמת את עיניי וממתינה בכניעה להפתעה שאסף מתכנן לי. "את כבר מנחשת מה מצפה לך?" שואל אותי אסף ורק מהסקרנות אני כבר רטובה לגמריי... "לא אדוני, אין לי מושג לאן אתה מוביל אותי" ובשניה הזאת אני מרגישה פלאג אנאלי קטן חודר לישבני, אנחת עונג עמוקה נשמעה מגרוני, כל גופי הצטמרר בהתמסרות מוחלטת, השרירים בגופי נמתחו מהתרגשות. ואסף מנשק לצווארי בתאווה, אני פוקחת את עיניי ונזכרת "אוי אנחנו בתא בשירותים של הבר, אסף מה עכשיו?" הוא משחרר אותי מזרועותיו ומצווה אותי "תסדרי עלייך את הבגדים ובשום אופן את לא מוציאה מגופך את הפלאג...  ככה אנחנו יוצאים לרקוד, בואי נצא!" אני די בהלם מאיך שאסף מפתיע אותי, מעולם לא קרה לי דבר כזה, מצד אחד עלתה בי תחושת אי נוחות, הרעיון הרגיש לי פחות נעים אבל יצר ההרפתקנות והמשיכה שלי לאסף הצליחה להשכיח ממני כל היסוס פנימי, הורדתי את החצאית שכבר הגיעה לי למותן, יישרתי את החזיה, סידרתי על גופי את החולצה ההדוקה, הבטתי בעיניו בהערצה, נתתי מבט נועז בעיניו שמתבוננות בי בתשוקה, אחזתי בידו של אסף ואמרתי "קדימה בוא לרקוד!"

הרומן עם אסף - פרק 29

ככה יצאנו מהשירותים אני ואסף, אחוזי ידיים, שאני כבר בלי גרביון וללא התחתונים שהיו לגופי, אבל עם פלאג אנאלי שאסף דאג להחדיר לגופי ועם חיוך רחב שמרוח לי על הפנים. נטלי שהמתינה לי בסבלנות על הבר משקיפה עליי ומחייכת, רואה את האושר שאסף מסב לי, אני מכירה לה את אסף והיא מצטרפת אלינו לרחבת הריקודים, נצמדת אליי בסקרנות, מנסה להבין מה היה שם בתא שהוציא אותי כל כך זוהרת. אני מקפצת מולה עם חיוך רחב מלא באושר ולוחשת לה בין הצלילים על מעלליו של אסף. נטלי מרימה גבה בתשוקה המעידה על קנאה נצמדת אליי "מאיפה מצאת את גבר החלומות הזה?" היא לוחשת לי ומוסיפה "את חייבת לעשות משהו מאוד מיוחד בשבילו..." "אבל מה? שאלתי" והיא שותקת, מחייכת ומביטה באסף בערמומיות. זה בדיוק מה שחסר לי עכשיו, שנטלי החברה שלי תדלק על הגבר שלי. "נטלי, אני מאוד מקווה שאת לא בקטע של אסף?!" היא מסתכלת עליי ומכוונת אותי למה שעובר לה בראש "אל תדאגי, אין לי כוונה להתלבש לך על אסף אבל אין מי שתתנגד להיות חלק מעולם התענוגות של גבר כמותו..." ככה ריכלנו אני ונטלי על אסף ועל כמה הוא גבר סקסי ונחשק עד שדי עלו בי חששות לגבי המחמאות שלה, לא יכולתי עוד עם המבטים והפרגון שהרעיפה עליו "נטלי, אסף, נראה לי שמיצנו את הערב פה... " אמרתי בקול נחרץ. "שנלך?" אמר אסף, יצאנו לעבר הרכב של נטלי במטרה ללוות אותה ולהיפרד ממנה לשלום וכל אותה העת נטלי לא הפסיקה לעקוץ על הפלאג שהיה בגופי. אני מכירה את נטלי וכל מה שהיא אומרת עכשיו בפני אסף נאמר מתוך רצון להיות אטרקטיבית בעיניו. אני רק מחכה שהרגע הזה יגמר... שנטלי תלך כבר ושוב ארגיש בטוחה בזרועותיו. נטלי לוחצת את ידיו של אסף בנעימות ייתרה ופונה אלי בזרועות פתוחות תוך שהיא מתריעה באסף "נכון שלא יפריע לך שאנשק אותה?” היא נצמדת אליי מחבקת אותי קרוב אל גופה ומנשקת אותי נשיקה רטובה על השפתיים.

הרומן עם אסף - פרק 30

עלו בי מלא מחשבות באותם הרגעים בהם נטלי התקרבה לנשק אותי, אלו היו רק כמה שניות בודדות בהם הספקתי לחשוב הרבה... זה ברור שקודם כל חשבתי באיזה רשות נטלי מנשקת אותי על השפתיים?! אבל יצר הסקרנות שצף בתוכי מנע ממני לומר את זה בקול... והפחד איך זה ישפיע על הקשר עם אסף?! מה הוא יחשוב על זה?! החשש הגדול שהרגע הזה ייצור חיבור בין אסף לנטלי, אני מהססת שמא נאבד שליטה, היא חברה שלי ואנחנו עובדות יחד. אני לא אעמוד בזה אם היא תתקרב לאסף באופן כזה שיערער אותי. אבל כמה אני שמחה על הזכות ליצור לאסף רגע מיוחד, כזה שיגרום לו ריגוש אדיר. מה גם שבתוכי באמת אהבתי והסתקרנתי אבל התבלבלתי, כן "לא, לא... לא!" צעקתי על נטלי. ולא חסכתי ממנה את הבהלה שלי. נרתעתי כל כך מהמהלך שלה עד שבאופן טבעי ניסיתי להדוף אותה מעליי, תוך שהמחשבות בי ממשיכות... מעולם לפני זה לא הייתי עם אישה, אפילו לא עבר לי בראש לנסות את זה. אולי אני מחמיצה הזדמנות... "נטלי מה את עושה, את חברה שלי?" שאלתי בתקיפות ומאחורי גופי אני חשה את מגע ידו של אסף עוטף אותי ומחבק, משרה בי את תחושת הביטחון אליה אני כל כך זקוקה עכשיו, נעמד לצידי ואומר "כמה זה מדליק" הוא מחייך במין חיוך כזה שלא מצליח לשבור את המראה הקשוח והסקסי שלו. "אני אוהב את זה, תמשיכו!" הוא אומר בנחת ומחזיק לי את היד. "אתן כל כך סקסיות ביחד" הוא ממשיך, נושך קלות את השפתיים בחושניות ומצמיד אותי לגופה של נטלי בדחיפה קלה. נטלי כבר מרגישה די בנוח כדי לנסות שנית, היא מנצלת את עמדתו של אסף ונושקת לי שוב תוך שהיא מניחה את ידייה על צווארי ומתקרבת בעדינות לגופי. אני ונטלי עומדות בחניה החשוכה לצידו של אסף, היא נושקת לי די בבטחון סוגרת עליי בידייה, אני לא יכולה לסרב לציווי של אסף, שוב אני נשאבת לאותה תחושה ממכרת של האישה הקטנה, משויכת טוטאלית לאסף. אני מרגישה את זרועותיה של נטלי כמו חומה הסוגרת עלי ועל הרצונות שלי, ההתענגות של אסף מנחמת אותי, אז אני עוצמת את עניי, אבל בתוכי כמו סופה שמכה בי ומטלטלת...

הרומן עם אסף - פרק 31

אני עומדת לצידה של נטלי, היא עוטפת אותי ואני מרגישה נבלעת בין זרועותיה, יותר מכל אני רוצה לענג את אסף אבל לא חשבתי על מין משולש שירגש אותו... בטח שלא עם נטלי. אני לא שלמה עם המעשה שלה ואפילו המחשבה המחרמנת שיש בגופי פלאג אנאלי ואף שעצמתי את עיניי לנשיקה איתה, לא הצלחתי להיסחף ולשכוח את הפחדים והחששות. "די!" צעקתי בגרון חנוק, "מספיק עם זה!" הוספתי תוך שגובר בי הרצון ללכת משם הביתה אבל אין שום סיכוי שאלך ואשאיר אותם כאן בלעדיי. התרחקתי מהם במרחק כמה צעדים, התיישבתי על הספסל הקרוב והרשתי לעצמי לבכות, נפלתי לתחושת תסכול. אני לא מפסיקה לאכזב את אסף ובסוף הוא עוד ישתעמם ממני, כמה הוא משקיע, מפתיע אותי ומרגש. מתי כבר אלמד ליהנות מסקס?! להעיז וללכת עד הסוף. אולי לא להתייחס לזה כחלק מהרגש אלה יותר כחוויה, האם זה אפשרי בכלל?! כי אני כל כך אוהבת אותו. אני מציצה בין הדמעות, ורואה את אסף נפרד מנטלי לשלום ובא לעברי. הוא נעמד שאני למרגלות רגלו ושוב אותה הרגשה שמפילה אותי לתחושת השייכות הממכרת, להרגשה של האישה הקטנה שלו, זו הגורמת לי להתנחם שכל ההשפלה הזאת זה חלק בלתי נפרד מהכיף וזה בסדר... אסף מושיט את ידו ומניח אותה על ראשי, אני משפילה את מבטי ארצה, הוא לוחש לי מילים מנחמות אבל הסערה בתוכי לא פוסקת. "זה הספיק לך להיום, מחר יהיה יום חדש. בואי, אקח אותך הביתה." אמר אסף. ישבתי ברכבו של אסף וכל הדרך לביתי אני שותקת, גם הוא שותק אבל השתיקה בנינו לא מפסיקה לדבר...

הרומן עם אסף - פרק 32

למרות שאני ואסף שותקים כל הדרך, עוברת בנינו שיחה קשה המעצימה בנו רגשות רבים. הדממה הזאת טומנת בנו אכזבה וכאב. בתוכי אני כל כך שבורה ולא מצליחה להתמודד עם השקט והריחוק שנוצר, אני מרגישה אותו היטב והוא אותי אבל מילים לא יעזרו לנו עכשיו, כל מילה שננסה לומר תעמיק בנו את תחושת הניכור... זהו, הגענו לפתח דירתי, אסף עצר את הרכב ממש בקצה השביל, יצא מהאוטו וניגש לפתוח לי את דלת הרכב, תוך שהוא שומר על השתיקה, הקרירות והמבט הקשוח שכל כך מטריף אותי. עכשיו יותר מתמיד אני מרגישה את ליבי גווע לרגשות אהבה כנות מאסף, והוא כמו קורא מחשבות, כאילו יודע בדיוק מה עובר לי בראש, מנשק למצחי, מחבק אותי חזק אל החזה שלו, אלו היו כמה שניות מנחמות, רק כמה רגעים דלים שהעניקו לי בטחון בגבר שלי, באסף. אבל מהר מאוד הוא ניתק אותי ממנו ושחרר אותי ללכת. צעד אחר צעד מלווה בבדידות העגומה, בשקט השומם שנשמע מתוכינו ובמחשבות המרצדות בלי סוף בראשי עליתי לביתי, תוך שאני מנסה לעכל את הלילה הזה. פשטתי את בגדי מגופי, חלצתי את הפלאג שאסף השאיר בישבני והלכתי להתרחץ, אולי ככה אסיר מעליי את המשקל הכבד של היום הזה. המחשבות במוחי לא פוסקות והדמעות לא נבדלות מזרם המים החמים שעוטפים אותי ומנחמים... מהמקלחת החמה ועד צאת החמה התהפכתי במיטתי, ההתלבטויות אשר גוברות בי אולי לא ללכת לעבודה, איך אפגוש את נטלי ומה אומר לה? אני כל כך כועסת עליה ומאוכזבת ושוב אסף משתלט על מחשבותיי, מרגישה שיש לי עוד הרבה מה לומר, רוצה כל כך לתקן ולשנות... ואז מגיע הבוקר, ההחלטה לצאת ליום העבודה ולפגוש שם את נטלי הייתה לא פשוטה עבורי, אך בלב כבד ובגרון שנחנק הגעתי למשרד, זו הייתה נטלי שהחליטה לא להגיע ודווקא היום בהיעדר שינה יש לי כל כך הרבה עבודה. לשמחתי, נכנסתי למרוץ היום העמוס עד שלא שמתי לב לזמן שעבר ולכך שבכלל לא אכלתי, אבל הדבר היחידי שמעניין אותי זה לסיים את העבודה וללכת הביתה. ככה לפחות חשבתי עד לשעה 15:00 של צהרי היום, שהרמתי את הראש מהמקלדת וראיתי את אסף עומד בכניסה למשרדי עם זר פרחים צנוע ביד אחת, מזרק שוקולד נוזלי בידו השניה ואומר: "אני יודע שאת זקוקה לי, באתי להמתיק לך את היום"...

הרומן עם אסף - פרק 33

גם אם הייתי מתאמצת לא הייתי מצליחה להסתיר את האושר שעלה על פניי כשראיתי את אסף עומד בדלת משרדי, הוא היה נראה מסוקס כתמיד עם זר הפרחים הדל שהחזיק בידו. כמובן שחייכתי אליו ואמרתי שלא ציפתי ממנו לזה... אסף נעל את דלת המשרד שלי, התקדם לאט לעברי תוך שהוא דואג להסביר שבחר בזר פרחים צנוע כדי שנתפייס ממקום נקי ומהחלטה צלולה שלי ולא כי קנה אותי בזר פרחים מרשים... "חשובה לי הכנות את יודעת!" הוא אמר ונעצר ממש לרגליי, כעט הוא עומד מולי ואני עוד בהלם שאסף כאן בכלל, אני יושבת מרותקת בכיסא המשרדי שלי מנסה שלא לאבד את השליטה. אך שוב מתעוררת בי תחושת ההתמסרות שסוחפת אותי. אני עוצמת את עיניי כדי לא לראות אותו, אני יודעת שאם אביט בו שוב הוא ינצח, אני לא רוצה ללכת שבי אחריו, לא לפני שנבהיר כמה דברים... אבל אסף אוחז בסנטר שלי ומרים את פני מעלה, אני מתבוננת עליו מלמטה והוא כמו תמיד מוליך אותי אחר רצונותיו, הוא מצליח לשבור כל מחסום שקיים בי, אסף מתכופף קלות ומנשק אותי בתשוקה עזה ואני לא מצליחה לעצור את זה. אני מתמסרת לאסף במאין שלווה שרק הוא גורם לי לחוש. אסף מנשק אותי ותוך כדי אני מתרוממת על רגליי, הוא מסובב את גופי כך שאעמוד עם גבי מופנה אליו, אני נשענת על שולחן המשרד בשתי ידיי ואסף עומד מאחוריי ומתחכך בי בלהט, הוא מכניס את ידיו לתוך בגדיי ומשחק באזורי גופי המוצנעים, התשוקה והחום שנוצרו בחלל המשרד... בכלל לא שמנו לב איך הפלנו את כוס העטים שנמצאת על שולחני. הנפילה של הכוס יצרה רעש מבהיל כזה שגרם לנו לעצור ולהיזכר שאנחנו במשרד שלי. אסף לחש לי באוזן שאין לו מושג איך הגענו לזה ובכוונתו היה בכלל שנלך לאכול יחד. ואני מאושרת מההזמנה, התכופפתי בענטוז לאסוף את העטים המפוזרים מהרצפה, אני רוכנת על ברכיי בדיוק כמו שאסף אוהב ושמה לב שאסף נשען על השולחן ובוחן את תנועותיי, איך אני מתכופפת, עולה ויורדת, אסף הוציא מכיסו צעצוע מין חדש וצבעוני, הוא מושך אותי מהזרוע ומדביק אותי לקיר, אמממ... אסף מחדיר את הצעצוע מין לגופי ואומר "זו ביצת רטט עם שלט אלחוטי, אני קובע מתי ואיך... ועכשיו אנחנו יוצאים לאכול!"

הרומן עם אסף - פרק 34

אסף מצמיד אותי לקיר והתשוקה בנינו בוערת... מרגישה אותו קרוב אלי, את חום גופו ואת העוצמה בזרועותיו. הוא מכניס לגופי את הביצה רוטטת שם את השלט בכיסו, ומגרוני נשמעת אנחת עונג. אסף מצליח למלא אותי מחדש עם הרעיונות הפרועים שלו, הוא רק נוגע בי ועוברות בגופי צמרמורת של טירוף, הנאה שמימית שמחברת אותי לאסף וקושרת אותי אליו. אני מביטה לו עמוק בעיניים ושוב הוא צד אותי. אני נושכת את השפתיים, רוצה כל כך לנשק אותו והוא מתחמק ממבטיי... הוא לא מרשה לעצמו ליפול למבטים שלי, אסף משאיר לי רק פיסת צוואר לנשק ולהתנחם בה. ואז מושך אותי מהיד לעבר הדלת, כאילו רוצה לנתק אותי מהרגע הזה, עלתה בי תחושה שאם הוא לא היה מוציא אותי מהמשרד, הוא בעצמו היה נופל לאותה הרגשה שלי. יצאנו מהמשרד אחוזי ידיים וצעדנו יחד לכיוון המעלית שהייתה די דחוסה באנשים, אין לי שמץ של מושג מאיפה באות לאסף הרעיונות הפרועים האלה, אבל אני מאוד אוהבת את מחשבות הזימה שיוצאות ממוחו המבריק, אני מאוהבת בתעוזה של אסף. ביכולות ובאומץ שלו להכניס את היד לתוך הכיס ובין כל האנשים הסובבים אותנו במעלית להפעיל את הרטט של הביצה אלחוטית שבתוך גופי, בדממה של כל האנשים היה אפשר להקשיב לצליל הרטט העדין שיצא מגופי, לשמוע בבירור את נפיחת העונג שחמקה מגרוני. מול כל האנשים הצפופים עלתה בי מבוכה שהסגירה את התענוגות שמתחוללות בגופי, ככה לפחות אני הרגשתי, מבחינתי בכל אופן, נפלתי לשכרות מתשוקה לשליטה הפומבית שאסף יצר סביבי, הרשיתי לעצמי לרחף מהעונג שמוטמן בתוכי... המעלית הגיעה למטה, הדלת נפתחה אבל אני לא הצלחתי לזוז. הגוף שלי היה מרותק. אסף הבין שעם הביצה עובדת בתוכי אני לא אתקדם לשום מקום, אז הוא הפסיק את הרטט ויצאנו צועדים מחובקים ומחויכים לעבר המסעדה בקצה השני של הכביש. הרגשתי מאוד נינוחה במסעדה וגם מול המארחת עד ששכחתי לגמרי מהביצת רטט בגופי, שהיא כבויה היא פחות מורגשת. אבל אסף, הוא לא שכח לרגע והפעיל אותה שוב בעוצמה טיפה חזקה יותר, שהמלצרית הגיע לקחת הזמנה. אנחה לא מאופקת נשמעה מגרוני תוך שאני מנסה ללא הצלחה לישר את החיוך הדבילי שנמרח על פניי. אני לא מצליחה להגות אפילו מילה אחת שתתאר למלצרית מה בדיוק אני רוצה לאכול, אני נמתחת לעיני המלצרית ומנסה לשמור על איפוק אבל בכל זאת אי אפשר לפספס שמשהו עובר עליי. המלצרית לא מפסיקה להסתכל עליי בצורה מוזרה ואסף הוא מחליט להקל עליי ולומר לה בעצמו את ההזמנה...

הרומן עם אסף - פרק 35

אסף מקריא למלצרית את ההזמנה ואני מתפתלת על הכיסא כמו מוגבלת... המלצרית מנסה להתעלם, אבל זה לא מצב שאפשר להישאר אדיש אליו, ובשניה שהמבטים של כולנו הצטלבו אסף והמלצרית צחקו בקול גדול ורק על פני היה צחקוק של מבוכה. ההתחברות שלי לכוח השליטה של אסף תמיד הייתה בחדרי חדרים, בזמן די קצר אסף מצא דרך לשלוט בי גם לעיני אנשים. זה מצד אחד מחרמן אותי מאוד, זה באמת מדליק אבל מצד שני קצת מביך לעמוד לעיני אנשים שביצה רוטטת תקועה בתוך גופי ואני מתענגת במוזרות ונתונה לחסדיו של אסף. שהמלצרית הלכה שוב אסף השתיק את הרטט, עכשיו ששום דבר לא מקפיץ אותי מבפנים אני מרשה לעצמי לשאול אותו "אתה ממש נהנה לראות אותי ככה?" ואסף השיב "להבדיל ממך, אני הכי נהנה לראות אותך מתענגת!" זו הייתה מכה מתחת לחגורה. הוא באמת נותן כל כך הרבה מעצמו ובתמורה אני תמיד עם התסביכים הדפוקים שלי בכל הנוגע באהבה. נפתחתי לאסף והפגנתי מולו את כל העובר במוחי, את החששות הכבדות שמלוות אותי, הפחד הגדול לעשות משהו שיגרום לי לאבד אותו, לצד הסקרנות והגילוי לעולם התענוגות שהוא חושף אותי אליו... עד כמה אני מאושרת להיות חלק מהפנטזיות הפרועות שלו, וכמובן ששוב הזכרתי לו שהכל עוד כל כך חדש לי... ואני לא מבינה איך?! אבל אחרי כל הנאום המרגש הזה מצאתי את עצמי באופן מאוד טבעי, מתנצלת בפני אסף על מה שקרה עם נטלי אתמול בערב, הרגשתי צורך עמוק לפתוח בפניו את הלבטים ואמרתי "אסף אני מצטערת על מה שהיה עם נטלי, אבל אני פוחדת שזה יפגע במערכת היחסים שלנו, היא חברה שלי לעבודה, מה יקרה אם יהיה בניכם חיבור מיוחד? אני לא אוכל להעלים אותה מחיי ואני דואגת מזה..." אסף היה קשוב אליי והרגשתי די נינוחה להתוודות בפניו: "רק תדע לך שגם אני סקרנית ורוצה לחוות אקט עם אישה, וכן, אני הכי חושקת בכך שזה יהיה איתך, אבל עם חברה שלי זה לא בא בחשבון!" אסף שם לב לסערת הרגשות שגערה בי בעוד הדברים נאמרים מפי, אז הוא התבונן עליי במבט הערמומי שלו והחליט להרגיע אותי באמצעות הביצת רטט שבגופי, שוב הוא הפעיל אותה והפעם בעוצמה הכי חזקה שהרגשתי עד כה, וכל גופי נעתק מעונג...

הרומן עם אסף - פרק 36

בעת ההמתנה במסעדה אסף לא הפסיק להפעיל את הביצת רטט בגופי ,זו הייתה העוצמה הכי חזקה שהרגשתי, כמה בלוטות רגש התעוררו בגופי, אני כבר לא מסוגלת לשבת, אנחות קלות של עונג בורחות מגרוני ללא שליטה וההבעות המוזרות שעל פניי זה כבר ממש מביך... אסף: "אני לא יכולה יותר, פשוט לא מסוגלת..." אמרתי וקמתי בריצה לעבר השירותים. מיהרתי לתא השירותים מבלי לשים לב אליו, כל כך פחדתי שהסביבה תגלה את החולשה שלי. נכנסתי לתוך תא השירותים והסתגרתי במשך דקות אחדות. הדבר הראשון שעשיתי היה להוציא את הביצה מגופי, אחרת לא הייתי מצליחה לשלוט על עצמי ועל התגובות הטבעיות של הגוף שלי, והביצה אוי... כמה היא משתוללת לי ביד, יש לה קצב מטורף שלא ישאיר אף אישה אדישה. אני מסתכלת על פעולות הביצה ומבחינה שמדי פעם היא משנה את מצבי הרטט שלה, זה ברור שאסף ממשיך ללחוץ על הכפתורים. עכשיו שהיא משתוללת לי ביד איך אחזיר אותה לגופי ככה, היא לא מפסיקה להרעיד אותי ולקפץ... ומיד עם המחשבה הזאת, כאילו אסף קורא את המחשבות שלי, הוא מפסיק את הפעולה של הביצה והיא כבויה ורגועה. סוף סוף אני יכולה להחדיר אותה חזרה לגופי. אני מארגנת את עצמי ופותחת את התא... אופס, זה אסף שעומד לי ממש בפתח דלת התא, הוא מחייך אלי ודוחף אותי בעדינות פנימה "לאן את ממהרת?" הוא שואל אותי בלחש תוך שהוא שם לי אצבע על הפה שאשמור על השקט ומפעיל שוב את הביצת רטט שנמצאת בתוך גופי. איך האמנתי לעצמי שאני שולטת במצב. אסף מצמיד אותי לקיר, הוא מכניס את ידו לתוך בגדיי, נוגע במקומות המוצנעים, הוא מגרה את גופי מבחוץ בעזרת האצבעות שלו, בעוד הביצת רטט מטריפה אותי מתוך גופי. אסף משגע אותי בטירוף של תשוקה, הוא משחק עם עוצמות הרטט כרצונו, אני עוצמת את עיני, מתחברת לרגע כל כך נמשכת אליו ואוהבת את הזכות להיות ההשראה והתשוקה של אסף.

הרומן עם אסף - פרק 37

אני נשענת בעיניים עצומות על הקיר בתא השירותים ואסף כמו תמיד דואג להעיר בי את החושים... הוא מענג אותי עם הביצת רטט ועם היד שהכניס לבגדיי. אני נאנחת קלות ללא שליטה ושולחת יד לפתוח את המכנסיים של אסף אבל הוא מסרב ופוקד אותי להתמסר. הוא מגביר את החיכוך באצבעותיו ואני כבר מרחפת בתחושת הקסם הזאת... גופי מגיר נוזלים של טירוף חושים ואני גומרת על ידו של אסף שדורש ממני להתארגן בזריזות מבלי להוציא את הביצת רטט מגופי ולצאת חזרה למסעדה, שם הוא יחכה לי... כעבור דקות ספורות אני ניגשת לשולחן שלנו שהאוכל כבר מוגש. מחייכת מהחוויה המספקת ושמחה לגלות שאסף לא התחיל לסעוד בלעדי. שהתיישבתי חזרה לשולחן האווירה כבר הייתה יותר משוחררת, הסשן בשירותים הרגיע אותי מאוד וכנראה אסף הבין שזה כל מה שהיה חסר לי כדי שאצליח להשתחרר מהכבדות. בזמן שאכלנו השיחה זרמה לכל מיני כיוונים, אסף דיבר איתי גם על דברים שלא קשורים בסקס או ביחסים בנינו. אבל איך שהוא תמיד לקחתי את השיחה לנושאים שמסקרנים אותי, ניסיתי מספר פעמים להוביל לשיחה שאולי תנדב לי קצת יותר פרטים על אסף ועל ההרגלים שלו, לא הפסקתי לנדנד עם שאלות כמו: למה הוא והאקסית נפרדו? והאם אי פעם הוא דחה מישהי בגלל סקס? אסף לא מרבה לדבר על יחסיו הקודמים, הוא לא מנדב לי שום דבר מעניין לגביו. אבל בעקיצות אסף לא חוסך לרגע ואומר לי "אם מעניין אותך איך אני עם נשים אחרות... פשוט תסכימי שנצרף אלינו אחת" לקחתי נשימה עמוקה שאוכל לחשוב לפני שאני עונה לו, הרמתי גבה, נשאתי את עיני, העמקתי מבט חודר לעיניו של אסף ובחשש מלמלתי משהו לא ברור... "אני לא מבין איך לא בא לך לנסות?" שאל אסף והוסיף "אחרי שנים של נישואים עם גבר מייבש איך לא בא לך לטרוף את העולם?"

הרומן עם אסף - פרק 38

אני מתבוננת היטב בעיניו של אסף שלא מפסיק להפציר בי להשתחרר... המילים מהדהדות בראשי, זו הפעם הראשונה שאני מבחינה בזה, כל רצונו של אסף שאני אחווה משהו חדש ואתרגש.

"אסף, יצא לך להיות פעם עם שתי נשים?" שאלתי והוא השיב: "לא רק פעם אחת וזו חוויה עצומה, זה כיף! לי וגם לנשים שהיו חלק מזה... ואני רוצה שתרשי לעצמך את הטוב הזה... אם לא תאהבי אל תחזרי לשם יותר – אבל לחוות את חייבת!" אני מביטה באסף ומשתכנעת, "אבל יש לי כמה תנאים" מיהרתי להוסיף. תוך שאני מהרהרת לעצמי... זהו אסף הדליק אותי, אמר כמה מילים שהייתי צריכה לשמוע... הוא כל כך מכיר אותי שהוא ידע בדיוק מה לומר ואני כבר ממש סקרנית לנסות. אני בולעת את המזון בפי ומתחילה למנות את התנאים:

1. היא לא תהיה חברה או מכרה, לא שלי ולא שלך.

2. אני בוחרת אותה – חשוב לי להרגיש בנוח בנוכחות שלה.

3. אחרי האקט היא לא יכולה להישאר איתנו בקשר.

4. אתה לא מפלרטט איתה במהלך הערב, לא נותן לה יחס מועדף, בקיצור לא יוצר בי תחושת ערעור.

5. זה לא יהיה בבתים שלנו.

6. בכל שלב של האקט אני יכולה לעצור הכל, אתה לא תשכנע אותי אחרת, אתה תבין ותכבד את הדרישה שלי, ניפרד ממנה לשלום ונעזוב אותה יחד.

אסף קם מהכיסא נעמד לגבי, הוא מניח יד אחת על כתפי ואומר: "את כבר צריכה להכיר אותי, גם בלי תנאים את יודעת שלא הייתי מאכזב אותך ואני יותר מכל מבטיח לך שתיהני."

"נשאר רק לחשוב איפה ניתן למצוא אחת כזאת שתזרום איתנו לפנטזיה חד פעמית..." אמרתי לאסף והוא נעמד דרוך חצי אומר חצי פוקד – "ברוח התנאים שאת הצבת, אני מבין שעם זה את צריכה להתמודד!"

והמשפט הזה שוב שם אותי במקומי הקטן והכנוע מול אסף, עם משימה משפילה אך מרתקת, כמה זה מחרמן להיות זו שצריכה בעל כורחה למצוא לי ולאסף פרטנרית. כן זו אני שצריכה למצוא אותה עבורנו אממממ... כמה מביך!

אסף משלם על הארוחה, אנחנו יוצאים ביחד מהמסעדה, הוא מלווה אותי לאוטו שלי בחניה, תוך כדי הוא דואג להזכיר לי לסירוגין את הביצת רטט בגופי, הוא מדליק אותי והוא יודע בדיוק איך לעשות את זה... אסף מפעיל את הביצת רטט חזק וחזק יותר... הוא מדביק אותי לקיר בחניית בניין המשרדים בו אני עובדת, הוא מנשק אותי בלהט כאילו עומד לטרוף אותי ואז מתנתק ממני ברגע אחד. לוחש לי בתשוקה לאוזן "תחשבי איך בדיוק את רוצה למצוא לנו את הפרטנרית" הוא מציב לי דד-ליין "יש לך שבוע אחד" ונפרד ממני לשלום!

הרומן עם אסף - פרק 39

אסף לא מבזבז זמן, הוא מחליט להציב לי שבוע אחד כדי למצוא את הפרטנרית שתממש לנו את הפנטזיה הנחשקת, הוא לוחש לי את זה בעוצמה לתוך האוזן שיכנס לתוך התודעה, מנשק אותי בתשוקה, מתנתק ממני בקרירות כאילו לא היה ונעלם לי בין המכוניות, אסף ניתק ממני ברגע והשאיר המון טעם של עוד... אני נוסעת לביתי ולא מפסיקה לחשוב איך אתמודד עם המשימה הכל כך לא פשוטה עבורי ובכל זאת גם מאוד מרגשת, המון תחושות חדשות ולא מוכרות עוברות בי, המבוכה בצל הכמיהה לתשוקה, רגש לא מוסבר. אסף צודק באמת הגיע הזמן לחיות וליהנות... אני מגיעה לבית שלי, ומכינה את עצמי למקלחת מרעננת, בכותלי המקלחת החמה שלי עולה בי הרעיון מאיפה בדיוק להתחיל. מיד שאפרד מתלאות היום הזה אברר על אתרי האינטרנט שמציעים היכרויות לצורך הגשמת פנטזיות. מהמקלחת המרעננת - לטיפול הילדים, משכיבה אותם במיטה ואז... סוף סוף יש לי את השקט להתרכז באתגר שאסף הציב לי. אני חופרת את אתרי האינטרנט השונים, נחשפת ללא מעט אתרים רלוונטיים, המקבצים בהם מגוון אנשים ליברליים ושואפי חוויות... פותחת פרופילים פיקטיביים ומרגישה מאוד בנוח לצאת מהזהות האמתית שלי, להגדיר לעצמי כינויים שימתגו אותי בדיוק כמו שבא לי, גם ככה אף אחד לא מכיר אותי ואני ממשיכה בחיפוש אחר אישה ראויה להתרגש איתה לערב חד פעמי! בין השורות אני מסננת את ההצעות והמחשבות על אסף שוב עולות... כמה מוזר לי לדבר עם זרים, לדחות כל כך הרבה גברים טורפים. דיברתי עד עכשיו עם מלא ולא להאמין, אבל אני לא מפסיקה לחפש את אסף בכל גבר שעולה מולי, לאף אחד אין את הסטייל שלו, אני לא מוצאת בהם שום גישה מעוררת תשוקה וכעבור שעות על המקלדת, שאין בכלל שום פניה מאישה. אני נאנחת בייאוש אחחחח... ותוהה לעצמי, אסף מה איתו?! הוא לא מדבר איתי, לא עונה, לא מתקשר... אחרי צהריי יום קסומים הוא נעלם לי בין הרכבים ואני פה רוקמת לנו את העונג הבא, מקבלת כוחות משברירי דמיונות שלא מאפשרות לי לחדול מהחיפושים. אני מתוסכלת אבל אין בי כוונה לחזור בי. את החוויה שלי עם אישה אני חייבת לקיים וזה יהיה רק עם אסף!

הרומן עם אסף - פרק 40

כבר כמה שעות שאני גולשת בין האתרים בייאוש... על אף הייאוש, הדבר היחיד שעוד מצליח להחזיק אותי זה החיוך של אסף כשאספר לו שמצאתי לנו מישהי מתאימה. ואם לא אמצא? פתאום זה היכה בי. מה יקרה אם לא אצליח? איך אסתכל על עצמי? איך אאכזב את אסף? ניסיתי את מזלי עוד קצת, וכשראיתי שכלום לא הולך פרשתי בייאוש למיטה. הבנתי שכנראה זה לא היום שלי ושעדיף לתת לזה את הזמן עד מחר שאראה מה יקרה עם זה... הדבר הראשון שעשיתי כשפקחתי את עיניי היה לבדוק אם מחכה לי איזו הודעה משמחת. אבל כלום. 54 פניות חדשות, גברים או זוגות אבל אין שום פניה ולו אחת מאישה. אני מאוכזבת מאוד בשבילי ובשביל אסף ובכלל ההצצה במייל תפסה לי את כל הבוקר. יצאתי מהמחשב בלי שום דבר חדש והתחלתי את היום הזה שכבר אין בי שום ציפיות מאתרי האינטרנט האלה. אני חוששת שבקצב הזה אני באמת לא אצליח למצוא אף אחת תוך שבוע ושוב אסף האדון שלי יתאכזב ממני, ובכלל לאן הוא נעלם לי? למה הוא לא יצר איתי קשר מאתמול? ולמרות זאת הוא מצליח לשלוט בי אפילו מרחוק... אני חושבת שהלילה הלבן שהעברתי בניסיונות כושלים למצוא עבורינו את האחת יהיה תירוץ מושלם ליזום שיחה עם אסף. אני בהחלט ראויה וזקוקה לשיחה איתו. שלחתי לו הודעה: "כל הלילה במרדף אחרי הגשמת החלום, חושקת ולא רוצה לאכזב, האישה הקטנה שלך..." וכמובן שצירפתי תמונה נועזת להגביר את העניין. לאסף יש לו"ז משלו וכנראה שגם התמונה הנועזת שלי לא תצליח לשנות את הכללים שהוא בחר להציב, עד שיצאתי להפסקת הצהריים שלי לא הייתה ממנו שום התייחסות. בצהרי היום בשניה בה התחלתי לאכול, כמו עצם בגרון קיבלתי מאסף הודעה קרירה "מי שלא רוצה לאכזב את המסטר מתאבדת על הציווי!" "ניסיתי כל הלילה. נרשמתי בכל אתר היכרות שמצאתי ברשת וכלום... רק גברים חרמנים!" השבתי לאסף שפקד אותי במשוב: "הלילה הזה תנוחי היטב כי מחר נצא לבלות במקום מיוחד שיעזור לך לקדש את מצוותי, אעזור לך עם זה. את תלבשי את הבגד שאשלח לך! יש קוד לבוש ברור. תנוחי הערב ומחר תתארגני בהתאם!" בשעות הערב המוקדמות בעוד אני מכינה את ארוחת הערב וחולמת בהקיץ על הבילוי שמחכה לי מחר עם אסף... אני מתעשתת לנקישות בדלת ביתי. שליח שמסר לי קופסה מרשימה, זה מה שהאדון שלי שלח לי. סט עשוי רשת שחורה, המורכב ממחוך הנתפס בעזרת בריות לגרבוני ירכיים מרושתותחוטיני זעיר ומדבקות לפטמות בצבע אדום... הכל מקופל יפה לצד פתק "רק תשלימי חצאית!" אני רואה את זה ולא מאמינה כמה נועז, אבל בתוכי נרגשת מכל מה שמצפה לי מחר...

הרומן עם אסף - פרק 41

למרות כל העייפות שבי, אני לא מצליחה לישון. מתהפכת בלי סוף במיטתי שסצנות נועזות ממלאות את מוחי... לפי פריטי הלבוש שאסף שלח לי אני כבר יכולה להבין בעצמי את אופי המקום אליו אסף לוקח אותי, אני נמשכת לעולם הזה. אף פעם לא יצא לי להיות במקום כזה לפני, מרגיש לי בלי גבולות, מתיר כבלים שמלווים אותי חיים שלמים... אסף צודק בגישה שלו, הגיע הזמן לשחרר... אז אחרי לילה גדוש במחשבות סוחפות ויום שלם שאני על קוצים, פרפרי התרגשות שמציפים אותי מבפנים ולא נותנים לי נחת. אני כבר מוכנה בדיוק כמו שאסף רוצה אותי סקסית ונועזת. לבושה רשת שחורה, זוג מדבקות אדומות שמכסות לי את הפטמות חצאית עור שעושה צנזורה, עקבים שחורים להגבהה וג'קט  ארוך ומסורבל שאוכל לצאת מביתי בלי להשאיר לשכנים נושא שיחה שבועי. אסף מגיע לאסוף אותי בדיוק בשעה שקבענו, אני מתיישבת לצידו, מתענגת מניחוח הבושם שלו והוא מכניס את ידו מתחת לג'קט הגדול, מחליק אותה במגע החושני שמצליח לעורר את יצריי כל פעם מחדש. אני מפשקת את רגליי בכמיהה להרגיש מטעמו עוד קצת, אבל מהר מאוד הגענו ליעד... פרברי העיר הגדולה - דאנסבר בסגנון ליברלי, פתאום הג'קט שכיסה את גופי הרגיש כבד מידי, המון נשים לבושות מחשוף נדיב, ממשות את הפנטזיות שלהן בחופשיות, לאף אחד אין בעיה עם ההמון. כבר מבחוץ היה אפשר להרגיש בחופש המיניות. ואני כמו כולם מרשה לעצמי להשתחרר, אסף מסתכל עלי בהופעה הנועזת שציווה אותי ללבוש ומרוצה מהלוק... אנחנו נכנסים ומתיישבים על הבר, אחרי שתי כוסות הראש שלי כבר מסודר, אני משוחררת מספיק כדי לזרום ואסף הוא כבר יודע מה עליו לעשות... אנחנו רוקדים צמוד ונמרחים בתשוקה אחד על השני, בכל אותו העת הוא דואג להזכיר לי את מקומי ואת המטרה לשמה אנחנו פה. שפתאום מהבר מכריזים על מופע. זוג יפייפה שעולה לסשן מופרע על הבר, היא שוויה בקסם השליטה ואני כל כך מבינה אותה, אסף מתבונן עליהם בתשוקה ולוחש לי "הם לא זוג, שווה שתנסי לזרום..." אין לי מושג איך הוא יודע את זה וגם לא איך אני אמורה לגשת, אבל כנראה שהאווירה במקום מגלה בי צדדים חדשים, אני ממתינה לה בכניעה, במקום ממנו היא יורדת ובשנייה שהיא על הקרקע, אני פונה אליה בקול מבולבל ומשפילה את מבטי "את רואה את האדון שלי שעומד שם, זו זכות גדולה להיות איתו. בבקשה אני פונה אלייך להצטרף אלינו הלילה... אני מוכנה לעשות הכל כדי שזה יקרה".

הרומן עם אסף - פרק 42

בין כל ההמון במועדון ארבתי כמו זאב לבחורה היפייפיה, חכתי בקוצר רוח שתרד מהבר, תוך שאני מגלה כמה משיכה יש לי לדבר הזה... התשוקה שבערה בתוכי הזכירה לי את הערב הראשון עם אסף, החיבור הזה שסוחף אותי אחרי הרגע, אני מבינה שזה עכשיו או לעולם לא ומעיזה לגשת... הקול שיוצא מגרוני רק מעיד על חוסר הביטחון שמציף אותי מבפנים ולא חדל לערער אותי. הבחורה היפה מהבר מתנהגת אליי בנחמדות, היא מקשיבה להצעה שלי באדיבות רבה, כאילו מבינה את מקומי, היא מאפשרת לי לפאר את האדון שלי אסף בפניה, ואני חווה ממנה הרגשה של הזדהות שעוזרת לי להגות את המילים: "את רואה את האדון שלי שעומד שם, זו זכות גדולה להיות איתו. בבקשה אני פונה אלייך להצטרף אלינו הלילה... ואני מוכנה לעשות הכל כדי שזה יקרה". ובתום המשפט כבר לא הצלחתי להרים את ראשי מהבושה. היא מחייכת אלי תוך חיבוק חם שהיא עוטפת אותי בזרועותיה וזה בדיוק מה שאני זקוקה לו עכשיו, חיבוק מנחם וצל של הבנה. בין זרועותיה אני חושבת לרגע כמה זה היה קל, לקחתי נשימה עמוקה ושחררתי... אבל אז היא מסבירה לי שזה לא נתון להחלטתה, היא נשלטת ואם אני רוצה אותה אתנו עליי תחילה לקבל רשות מהאדון שלה, הבחור מהריקוד. "את נשלטת?" שאלתי בסקרנות, היא מציגה את עצמה: "נעים מאוד, קוראים לי יעל וזה האדון שלי שם... אנחנו מנהלים קשר פתוח תחת יחסי שליטה ואני לא יכולה לקבל בעצמי החלטה כזאת להצטרף אליכם, אבל את מוזמנת לשאול אותו". אסף שצפה בי מהצד כל הזמן, מהנהן בראשו כאילו מאשר לי את הצעד הבא, אין לי מושג איך למרות כל המוזיקה ברקע והרעש הוא הצליח להבין מה עליי לעשות, אני פונה אל האדון של יעל שלחיי סמוקות ממבוכה, קשה לי הרעיון של לדבר עם גבר שהוא לא אסף. אני מציגה את עצמי בפניו, מוצאת את עצמי מתחננת אליו בהתרגשות להגשים לאסף ולי את הפנטזיה ולצרף אלינו את יעל שלו. בעיניים מושפלות ומבוכה גדולה מהסיטואציה, אני מצליחה לראות על פניו חצי חיוך, אין לי מושג אם זה לטובתי או לא אבל דבר אחד מתבהר עכשיו, הוא ואסף מכירים, הם משאירים אותי ואת יעל עומדות זו לצד זו ברחבת הריקודים והולכים להסתודד על הבר. הם מדברים עלינו זה ברור, שולחים מבטים בוחנים – ואני, אני במערבולת רגשות, האם זה נורמלי? מה עשיתי לעצמי עכשיו? והאם אני באמת סומכת על אסף?...

הרומן עם אסף - פרק 43

אסף מדבר רבות עם הגבר הזר - האדון של יעל. אני עומדת ברחבה עם יעל ומוחי כבר מתפוצץ מלבטים, הספקות שמציפות אותי גורמות לי לאי שקט, אני באמוק של מחשבות שמעלות בי בחילה, מרגישה נחלשת... האם זה משהו שעובר רק בי או שבאמת אסור לי לסמוך על אסף? אולי משהו נרקם אחרי גבי? למה הם מסתודדים שם ארוכות? יעל שעומדת לצידי, להבדיל ממני היא ניראת נינוחה, מאוד שלמה עם כל מה שקורה פה ואולי בגלל זה אני לא מצליחה לתקשר איתה, נאטמתי והתכנסתי עמוק בתוך עצמי. שפתאום בתוך כל ההלם וסערת הרגשות, בין כל הצלילים אסף הודף אותי מאחור וגורר אותי לפינה שקטה אך גם מאוד סוערת בתוך המועדון. הפינה שקטה מצלילי המוזיקה אך כל כך סוערת מאינטימיות. יש פה לא מעט זוגות שנתלים על קירות או נשכבים על ספות באקטים ארוטיים ומימוש פנטזיות נועזות. אם היו מספרים לי שיש מקום כזה לפני שהגעתי לפה ספק אם הייתי מאמינה לזה. אסף מוביל אותי לשבת על ספה ואז מתיישב על ברכיי בפישוק, הוא אוחז בידיי בעוצמה הגברית שלו, נושף לי באוזן ולוחש: "אני מכיר אותך טוב, מה עובר עלייך?" התחלתי לגמגם "אני פוחדת ש..." "שמה..." אומר אסף וממשיך: "אם לא טוב לך פה וקשה לך בואי נלך!" "אני לא באמת רוצה ללכת, יותר מכל אני רוצה להישאר וליהנות אבל עברו בי הרהורים ומחשבות... גם מוזר לי שאתה מכיר את הזוג הזה..." ובתום משפט מלא כעסים אסף מדביק לי נשיקה רטובה ומלאה בתשוקה, כנראה שזה מה שהייתי צריכה כדי להירגע. "הזוג הזה מבלה פה קבוע וכך התיידדנו, אחרי שביקשת ממנו את יעל הוא בא לספר לי עד כמה היית מקסימה בכניעותיך, הוא הציע כמה רעיונות שדחיתי על הסף והסברתי לו שאת רק מגלה את העולם שלנו." "ומה לגביי יעל?" שאלתי בסקרנות. "יעל היא הנשלטת שלו, היא צריכה לרצות אותו כדי שיאפשר לה להצטרף אלינו. אם היא תעמוד בדרישה שלו, הוא יסכים לה לבלות אתנו את הלילה הזה. אבל בינתיים אל תסמכי על זה ותמשיכי לחפש לנו גברת!" אני מצטמררת מעוצמת השליטה של אסף, אני אוהבת שהוא פוקד אותי. משפילה את מבטי ומבקשת לחזור אל ההמון. אני קמה על רגליי תוך שאני שואלת בסקרנות "אבל מה ידידך האדון ביקש מיעל לעשות?"

הרומן עם אסף - פרק 44

בתום השיחה עם אסף, הביטחון שלי בו חזר וזאת אפילו שהוא בחר לא לשתף אותי בציווי של האדון הזר ליעל, משהו בתוכי נרגע. שוב התחברתי למשחק והבנתי את מקומי. שוב הציווי שלו והפנטזיה המיוחלת של שנינו עלתה לראש מעייניי. ככה מצאתי את עצמי עוברת בין הנשים היפות במועדון ומציעה להן לסיים את הלילה הזה במימוש הריגושים שלי ושל אסף... הסתובבתי רבות בין המון הנשים ולא הפסקתי לפאר ולהלל את אסף תוך הכרה מלאה באישה הקטנה שבי, האישה שכל שאיפותיה לחיות בצל הריגושים של האיש השליט שלה. שמרתי על כללי התנהגות נחותה גם כאשר פניתי לנשים שהחמיצו את פניהן אלי, נשים שהצליחו להרעיד את האדמה שדרכתי עליה בלי רחמים כאשר הן דחו אותי. נאלצתי להישבר ולהיבנות כל רגע מחדש, לפתח מנגנוני הגנה שיעזרו לי להמשיך ולפנות לאישה הבאה. אך בכל פעם שנתקלתי בדחיה חזרתי מחדש לאותה נקודת שבר שניסיתי להשאיר מאחור. שבורה ומלאת חששות אני ממשיכה בדרכי... הדחף הפנימי להשיג את המבוקש השתלט עליי ולא נתן לי, אף לא לרגע להיכנע ליחס המשפיל. הייתי כל כך מסורה לפנטזיה המשכרת שהבושה לא באמת הצליחה לגעת בי... ככל שפניתי ליותר נשים כך גדלה בתוכי התשוקה ליעל. התפללתי בתוכי שהיא תצלח את המשימה שהוטלה עליה ותורשה להצטרף אלינו. מאישה אחת לאחרת אני עוברת ובאמת שאין שניה לה... מעבר להיותה יפה ואסטטית יעל הייתה היחידה שנתנה לי הרגשה חמימה ומבינה יותר, היא הקשיבה באדיבות והביעה הזדהות עם המקום שלי, מה שהרגיעה אותי. יתר הנשים שפגשתי במועדון רק ערערו אותי, הן הציפו בי תחושות קרות ומזלזלות שהבדילו אותי מהן. אומנם המועדון היה מלא באנשים אבל הלב הרגיש בדידות וחוסר שייכות, הייתי שקופה בין ההמון, ליבי חדל לפעול כמו לא קיים, כאילו משהו בו הפסיק לעבוד והדם מתייבש בעורקיי. שוב מכונסת בתוך עצמי וחושבת, כמה אומץ צריך בשביל לממש את הדבר הזה?! לא עלה בדעתי שיהיה כל כך קשה. מה אני עושה לא בסדר?! איך אשוב לאסף כעבור זמן ממושך כל כך של סיבובים ופניות לנשים המגוונות שלא מפסיקות לאכזב. הרצון שבי לרצות אותו גרם לי למשוך את הזמן, לדחות את קץ האכזבה עוד קצת ולקוות שמשהו הולך לקרות... אסף כל אותו העת המתין לי על הבר, אני שמה לב שהוא תמיד עוקב עם העניים, משגיח מרחוק ומתענג על היותי כנועה ומושפלת וגם מאוד אוהב את זה. אני עוברת לידו ממש קרוב, אבל לא עולה בדעתי לפנות אליו כל עוד אין לי משהו לחדש לו... ואז צביטה כואבת בלב, דווקא מהמקום הכי פחות צפוי. פתאום אני מבחינה במישהי חדשה ולא מוכרת מתיישבת ליד אסף. היא מחייכת אליו ומגישה לו כוס להרים "לחיים"... אסף לא מאכזב אותה, הוא מניף את הכוס לעברה ולוגם בחיוך. באותו הרגע שראיתי את אסף משתף איתה פעולה ולא דוחה אותה כל המועדון הפך ברגע אחד למטושטש פרט אליהם. רציתי לרוץ אליו, שיראה שאני כאן אבל רגלי קפאו במקום. הלב השתתק לחלוטין ורק הראש מנסה להבין האם הם מכירים מלפני או שהוא פשוט מנסה להחליף אותי...

הרומן עם אסף - פרק 45

הקרקע היציבה עליה עמדתי נשמטה מרגליי, כמו חלום בלהות אני רואה את אסף מחייך לאישה הזרה ושותה איתה לעונג. אם רגליי לא היו קופאות הייתי רצה אליו ומזכירה לו שאני כאן ורואה הכל, שאני עוברת את כל הייסורים וההשפלה בשבילו... בשביל שנינו. עברה במוחי המחשבה לברוח מהמועדון אבל אסף כבר שם לב לכך שאני מתבוננת בהם בעצב. המבט שלו הצטלב במבטי. הוא השאיר את האישה הזרה ליד הבר ובא לעברי, נצמד אליי עם גופו תוך שהוא מנענע את האגן ומזיז את גופי בקצב המוזיקה. אסף נראה מאושר אבל מפגין אדישות כלפי הנושא ואפילו לא מנסה להסביר מי האישה הזאת. נצמדתי אליו בקרירות, מנסה לשאול ללא מילים אבל אסף כאילו לא מנסה להבין. הוא יודע כמה זה חשוב לי ובכל זאת הוא בוחר לשתוק, רק מחייך בערמומיות לתוך ריקוד מלא תשוקה. אני לא מנסה להסתיר מאסף את הכעס שגואה בי, אבל שומרת על איפוק. הוא מוביל אותי אל מקום שקט במועדון ושם הוא לוחש לי באוזן "הבילוי שלנו פה נגמר, אנחנו הולכים!" לא יכולתי להסתיר את ניצוץ האושר שבהק מעיניי תוך שאני מנסה לשאול "אבל איך? ולמה? הרי עוד לא..." "שששש..." הוא אומר תוך ששם לי אצבע על הפה ולא מאפשר לי לדבר "האישה הזאת באה לומר שיעל מחכה לנו ליד האוטו, היא עמדה במשימה וקיבלה רשות להצטרף אלינו עד הבוקר" אנחת רווחה נפלטה מגרוני תוך שצמרמורת ההתרגשות השכיחה ממני את כל הכעסים. האישה הזרה שעד לפני רגע הייתה סיוט עבורי הפכה לבשורה מנחמת. כל היצרים בגופי התעוררו והראש ברח לדמיונות שהטריפו בי חושים... החרמנות מהרפתקה חדשה והכל כך נחשקת לא הפסיקה לדגדג אותי במקומות הכי אינטימיים... אסף שם לב להתרגשות שעולה בי, הוא עטף אותי בידיו וככה יצאנו לעבר יעל שמחכה לנו בחניה. באוטו אסף נהג וציווה אותי ואת יעל לשבת במושב האחורי... בתחילת הנסיעה למרות ההתרגשות והקרבה עדיין לא מצאנו דרך האחת אל השנייה, מהמבוכה אפילו לא העזתי להביט לעברה של יעל. שקעתי בתוך הבושה שסצנות ארוטיות ממלאות את מוחי, דמיינתי אותי ואת יעל מפנקות יחד את אסף. ראיתי בדמיוני איך מגע האישה ממלא אותי בעונג משכר... פיזית הייתי איתם במכונית אבל הראש צלל למקומות אחרים. שלפתע יד ענוגה, יד של אישה עדינה נגעה קלות בכתפי והחלה ללטף...

הרומן עם אסף - פרק 46

אסף פתח לי וליעל את הדלת האחורית של הרכב וציווה אותנו לשבת מאחור בעוד הוא נוהג. גם עכשיו הוא מתעקש להרשים אותנו בעוצמה המשתלבת עם הג'נטלמניות שכל כך אופיינית לו. יעל התיישבה קרוב אלי אבל אני הרגשתי די מרוחקת. כל כך התרגשתי ממה שהולך לקרות ושקעתי לתוך דמיונות פרועות... 'יעל מלטפת את גופי וכל כולי צמרמורת, עורי הופך ברווז... אני עוצמת את עיניי והנשיקה איתה הרגישה כחוויה סוחפת, נשאבתי לתוך מערבולת רגשות ובאמת שלא רציתי שזה יגמר... היא נוהגת בי ברכות ובעדינות ממכרת ושנינו יחד מתחככות זו בזו, גופי מתחבר בגופה, אחר כך שתינו יחד מתחככות באסף שעד עכשיו צפה בנו משתעשעות בתשוקה... ידיי קפואות מידי כדי להוביל אבל יעל פחות מתביישת ומפשיטה אותי ממלבושיי... נשמתי נעתקת וגלי החום מכים בי בעוצמה, הפטמות שלי מזדקרות ברגש...' שפתאום מגע ידה האמיתי של יעל מלטף באמת, על אף שהוא רך ועדין הוא מצליח לנפץ לי את החלום. ברגע אחד ניתקתי מהדמיונות שהציפו את מחשבותיי והתעוררתי לקרבה המנוכרת. הנוכחות הצמודה שלה הייתה זרה לי מצד אחד ונעימה מצד שני. ישבתי די קרוב ליעל אך יחד עם זאת כאילו הייתה בנינו חומה. ההתרגשות והכמיהה לתשוקה הקשו עליי להתחבר למקום. בעניי רוחי הרגשתי את הלהט והתשוקה, אבל עכשיו שהתעוררתי מהקיץ התעטפתי בצל הבושה. התכנסתי בתוכי, בעוד מורגש על יעל שהיא די מנוסה, היא צופה בי בוהה ולא מהססת לשלוח את ידה על כתפי, יעל שוברת את מחסום הבושה שמרחיק בנינו... היא מלטפת אותי, מתקרבת מעט והבטן שלי מתמלאת פרפרים שלא נותנים לי מנוח. עכשיו יותר מתמיד אני מוכנה לסשן עם אישה. שומעת את אסף מזהיר את יעל: "היא לא כל כך מנוסה... תיזהרי עליה!" "ככה אתה מכיר אותי?!" היא משיבה לו בביטחון "נראה לי שטוב לה" היא מתקרבת אלי ונושקת לשפתיי... אני קופאת אבל רק לשנייה, כי חום גופה משתלת עליי וממיס אותי. אני נסחפת למערבולת של תשוקה רוצה כל כך  שנגיע לבית, שגם אסף יקח חלק בחוויה המינית הנועזת הזאת. שנסחף ונתרגש יחד. אבל ליעל זה לא מפריע שאסף לא בנינו. היא נהנת להיות האישה הראשונה שנוגעת בי באינטימיות. היא לא משחררת את שפתיי לרגע, כף ידה של יעל יורדת לעבר הרשת העוטפת את גופי, היא מפנה מעט את הבד ונושקת ברעב לאורך המחשוף שלי... המגע של יעל בהחלט מיוחד, החוויה הזאת... אני אסירת תודה על הזכות לממש מגע עם אישה. נסחפתי בתשוקה עזה אחרי יעל והרשתי לעצמי להשתחרר... עשיתי בדיוק את מה שיעל עשתה, הושטתי את ידיי ופינתי מחשוף נדיב לנשק... לרגע שכחתי שאסף יושב בחלק הקדמי של הרכב ושכל האקט הזה התחיל בעצם בשבילו. אך במבט חטוף לעברו אני רואה כמה הוא משתוקק בכמיהה לרגע שנגיע הביתה, הוא יודע וסמוך שיש לו מקום לצדינו. אסף כל הדרך מציץ עלינו מהמראה, איך אפשר לנהוג ככה שהרכב מלא בתשוקה הניגרת מגופינו? עוד ששנינו חפצים בה כבר כל כך הרבה זמן... חשבתי לעצמי ובלי לשים לב איך? אבל הגענו אל ביתו של אסף.

הרומן עם אסף - פרק 47

במושב האחורי של הרכב, הדרך לוותה באינספור מחשבות וריגושים... ניצוצות של ארוטיקה האירו לנו את הדרך עד לביתו של אסף, גופי התחכך בגופה של יעל במין רעב שלא הצלחתי לרסן וסוף סוף הצלחתי לשחרר את החיה שבי ממחסומי הבושה שכלאו אותה עד עתה. משאבת ליבי פעלה בקצב לא מוכר והדם כאילו רוצה לפרוץ ממנגנוני גופי. אסף הביט עלינו מתגוששות בתשוקה, ראיתי את עיניו נוגסות בבשר גופינו ואני כמו תמיד צמאה למבט עיניו החם. מחשבת כל תנועה ברצון להתבלט... חושקת ברגע שהוא יצטרף וישלים את המשולש שאנחנו כל כך חושקים בו יחד. ההתרגשות מהמגע עם יעל סחררה אותי כל כך, הרגשתי כמו משתחררת מן השבי, הפטמות שלי נדרכו בחוזקה מהמגע העדין של יעל, עד שלא שמתי לב שאסף עומד בחניית ביתו כבר כמה דקות לפחות ומתענג בהפנוט מוחלט מהחיבור המיני שנוצר ביני לבין יעל. הוא היה מרותק למראה גופינו פולשות האחת בשנייה ולא מיהר להפריע... נעצרתי בתדהמה "מה, אנחנו בבית?" שאלתי כאשר הוא רק חייך והוסיף: "העיקר ניסית לשכנע אותי שאת עושה את זה רק בשבילי..." אסף יצא מהרכב וניגש לפתוח לנו את הדלתות. למרות שאני מרגישה הקלה ושחרור עם נוכחותה של יעל היה חשוב לי לשים לב לפרטים הקטנים והתמלאתי בגאווה מספקת ברגע שאסף פתח תחילה את הדלת שלי, הגיש את ידו ועזר לי לצאת, הוא נשק לשפתיי בתשוקה עצומה ורק אז ניגש לפתוח את דלתה של יעל. חשוב לי להתבלט בייחודיות במשולש הזה ואסף יכול לגרום לכך רק דרך הדברים הקטנים שמעצימים אותי במשולש הפראי הזה. למזלי הוא גבר אדיב שיודע לנהוג נכון עם נשים, לתת הרגשה טובה ותמיד להישאר ג'נטלמן אמיתי. היה ברור לי וליעל שהוא רוצה כבר להשתלב בנינו אבל מתעקש לשמור על קור רוח גברי. אני נמסה למולו של אסף בכל פעם שהוא מתנהג באופן גברי. הוא הוליך אותנו אל דלת ביתו פתח אותה ומאותו הרגע הוא נכנס לתפקיד השולט, התיישב על הספה בסלון, הרים את רגליו על הדום והביט בנו במבט קשוח... יעל שעבורה זו לא הפעם הראשונה הדגימה לי בלי מילים איך נהוג לטפל באדון שלך. היא נעלה את הדלת, מיהרה לחלוץ את נעליו של אסף, פתחה לו את כפתורי החולצה ובשלב הזה הקנאה השתלטה עליי ושברה את הקיפאון שפקד אותי. לא עברה בי קנאה ממוטטת, די ידעתי מה הולך לקרות אבל אני חושבת שחששתי יותר מזה שיעל תהיה ראויה יותר ממני לפינוק מאסף. ניגשתי אליהם הסטתי את ידיה מהחזה של אסף וביקשתי ממנה: "תני לי להמשיך ולכי למזוג יין מהבר..." יעל שונה ממני, היא לא מעורבת רגשית ומסורה רק לחוויה. אין לה אינטרס באהבתו של אסף, היא נהנת לשמש אותנו בשם אדונה. היא קמה מאסף בצייתנות ובלי להשרות עליי אווירה של רגשות אשם וניגשה אל הבר. פתחתי לאסף את החולצה ונשקתי ברכות לאורך החזה שלו, ירדתי עם ידי לעבר רוכסן מכנסיו ונהניתי ממגע איברו הקשה שדוקר אותי. יותר מכל דבר רציתי לנשק את איברו אבל הרגשתי מאובנת, בתוך תוכי משהו הקשה את תנועתי והורה לי לחכות ליעל... יעל שבה אלינו עם כוס יין אחת עבור אסף, אחת בלבד. בעיניה רק האדון רשאי לשתות... היא הגישה לאסף ללגום מהיין והתיישבה לרגליו, מקביל לגופי ושנינו יחד מחכות לקבל מטעמו הטוב של אדון אסף.

הרומן עם אסף - פרק 48

אסף שרוע על הספה מתענג על המראה שלי ושל יעל כנועות זו לצידה של זו, הוא כבר חצי ערום ודורש ממני בחיוך להכין לו ג'ויינט. אני מתרוממת בכניעה על רגלי וניגשת לגלגל. חששות קלות מערערות בי, 'למה דווקא אני?' פוחדת לחזור לסלון ולגלות שהם התחילו בלעדיי. אני מגלגלת וחוזרת בזריזות ובהיסוסים רבים. חושבת מה אגלה לנגד עיני... יעל עדיין רכונה לרגליו ולא מעיזה להרים את ראשה. אני מגישה לו את הסיגריה המגולגלת ויעל כשפחה מנוסה מתרוממת על רגליה להדליק לו את הג'ויינט. אני מתמלאת קנאה, תוקף אותי מחנק של בושה איך לא חשבתי להדליק לו לפניה... היא באמת יעילה ממני. אני מתבוננת בשקיקה על שפת גופה הכנוע של יעל וחולמת להיות צייתנית כמוה. 'אני רוצה שאסף יהיה גאה בי' חשבתי לעצמי תוך שאני ממהרת לחזור אל מקומי לצידה של יעל. שוב אנחנו מוטלות לרגליו של אסף כנועות וקטנות, המקום הקטן והמושפל לרגליו של אסף, שאני מחוסרת שליטה מרגיש לי הכי נכון עבורי מאי פעם. אני מצליחה לרסן את החיה שבי די בשלווה. אסף מוציא את העשן החוצה ומורה לנו "להתעלס!" גופי עולה מתחים, פרפורי התרגשות שהופכים לי את הבטן מבפנים. מגע ידה של יעל ממיס אותי, אני מרגישה נחשקת למגע הליטוף הנעים שלה על צווארי. מתמלאת בתחושת ביטחון ועוצמה, נסחפת לתוך ארוטיקה משכרת... עוצמת את עיני ואוחזת בראשה, מצמידה אותה אלי, אני לא רוצה שיעל תתנתק ממני. לא רוצה שיעבור הרגע הזה, נעימה לי הרכות שלה. הכל מרגיש לי חם, נכון ואמיתי. אני מרשה לעצמי להעיז ומוציאה מתוכי את החיה השבויה, נושקת ליעל בתשוקה פראית ומפשיטה אותה מבגדיה, אני קורעת מעליה את הגרביון ונוגעת ברזי גופה. אסף מביע התפעלות משחרור הרסן שלי  ויעל, היא נהנת מהדרך בה אני נוגעת בגופה, היא עוצמת את עניה ומתפתלת בעונג. גופה ברשותי ואני נוגעת בה כמו שאני הכי אוהבת שנוגעים בי... ידיי טובעות בנוזל החם שניגר מגופה של יעל. אני נושקת בכל פינה אינטימית של יעל ואנחנו מתערבבות אחת בשניה... כל כך התחברתי למגע עם יעל שלרגע לא הרגשתי בחסרונו של אסף, באותם הרגעים איתה לא הייתי זקוקה למגע של גבר, ליבי רקד את מחול התשוקה עד לרגע שאסף סיים לעשן.... אסף סיים את הג'ויינט וקרא שנגיע אליו, יעל זחלה על ברכיה ונעצרה למרגלותיו ואני ששואפת להיות שפחה ראויה וטובה מחקה אחריה וזוחלת אל רגליו למרות שלרגע לא רציתי להינתק מטעמה הטוב של יעל. האדון מניח את ידו על ראשה של יעל ומושך בשערה כאות התרוממות, היא נישאת על רגליה ולא מעיזה להרים את עניה. אסף לוחש משהו באוזנה והיא ניגשת לחדר... 'למה חשבתי לעצמי? למה הוא בחר בה ולא בי? למה בדיוק אנחנו מחכים? ולמה הוא הפריד בנינו?' הרהורים רבים עברו בי באותם הרגעים, כעס שהציף אותי עד מחנק... רציתי לצעוק לאסף שישמע אותי, אולי שכח שאני פה. רציתי לומר לו שהיה לי טוב והוא עצר הכל, לקח ממני את הטוב. אבל מקומי להיות שפחה כנועה ואם ארים את קולי, לא אהיה ראויה לשליטתו של אסף ובטח לא לגופה של יעל...

הרומן עם אסף - פרק 49

אסף ציווה את יעל לגשת לחדר וראשי מתמלא שוב תהיות... רגשות מהוססות וסימני שאלה רבים הציפו אותי למה הוא בחר דווקא בה לגשת לחדר? האם הוא מתכוון ללכת אחריה? למה שם קץ למגע עם יעל? והאם אסף בודק את הגבולות שלי מחדש? נמאס לי להישאב בכל שלב לספקנות הזאת, שוב אני מאשימה את עצמי בכבדות שמוציאה ממני את האנרגיה ויכולות ההנאה. מתי אלמד לסמוך על אסף?! יעל חוזרת אלינו מהחדר עם קופסא בידה, הקופסא השחורה של אסף, אותה קופסא שמרסנת אותי. התרגשות עזה ליטפה את גופי, קמתי גם אני על רגליי וניגשתי לעמוד ליד אסף, כנועה ובמבט מושפל, מתביישת מאוד בעצמי על כל ההרהורים השקטים שהוציאו אותי משלוותי. יעל פותחת לאסף את הקופסא, מחזיקה אותה עבורו ועדיין לא מעיזה להרים את מבטה. אסף מתבונן עמוקות בכל האביזרי מין העומדים ברשותו ואז בוחר, הוא מושיט את ידו לרטיה שחורה, זו שמכסה את העיניים ומנתקת מלראות. אסף חג סביבי בחיוך קשוח ומורה ליעל לכסות את עיניי... זהו אני כבר מוגבלת לא יכולה עוד לראות, אבל כמו חיה אמיתית אני מחדדת את החושים האחרים שבי, אני מרגישה את אסף מתקרב לגופי, הוא אוחז בידיי וקושר גם אותן, אלו אזיקים מחוברים  לקולר ומגבילים את יכולות התנועה של הידיים. אני נקשרת בהתמסרות טוטאלית, אסף מצווה את יעל להוביל אותי אל אותה כרית עבדים הגדולה, הכרית שאני כבר מכירה ומונחת ליד המיטה... יעל מושיטה לי את ידה ומובילה אותי לחדר, אני נותנת ליעל את האפשרות להוליך אותי למרות שבתוך תוכי אני כבר יודעת את הדרך לשם, אני הולכת כפופה וכל כך מכירה גם בלי מראה עיניים אבל לא מעיזה להתחצף ולהגיד זאת בקול... יעל עוזרת לי לרדת לכר, היא תומכת בגבי ומשכיבה אותי על הגב, בעיניים מכוסות וידיים מוגבלות אני שוכבת אבל מחוברת יותר מתמיד ליתר החושים האחרים, מרגישה מהרצפה הקרה שכל כך נעימה לי את צעדיו של אסף נכנס גם הוא לחדר, הוא קרוב ליעל כל כך עכשיו אבל לא אכפת לי, הגוף שלי מרחף על מרבדי העונג, תחושת שייכות עילאית שמרגיעה אותי מצד אחד ומסעירה אותי בצד האחר של הגוף... תחושת נינוחות המשחררת אותי והנה זה קורה, יעל מתחילה לגעת בי והיא לא פועלת לבד. אסף מצווה אותה איפה ואיך.

הרומן עם אסף - פרק 50

כמה נעים לשכב על הגב שמרופד היטב ונבדל ברכות מהרצפה הקרירה, עיני מכוסות ואני מנותקת מהמתרחש סביבי, ידי מוגבלות בעודי מרותקת מהתשוקה. כל החושים בגופי מקבלים חיים חדשים... אני מודה שבהתחלה חששתי לצרף אלינו אישה, הייתה בי קנאה ופחד על מקומי. אבל עכשיו שאני חווה את האקט עם אסף ויעל יחד אין לי ספק שאני חייבת להרשות לעצמי יותר. הרטייה לעיני מגבילה אותי מלראות ופותחת לי אופק דמיוני קסום... תחושת השייכות הממכרת שוב משתלטת על גופי, כמו עשן נידף החודר בעורקיי. אני נסחפת במרץ מסחרר אחר פנטזיות נועזות המציפות את מוחי... חשה ליטופים מדגדגים בחלקים השונים של גופי, זו בטוח יעל, מעולם אף אחד לא נגע בי ככה. מין מגע מענג ברכות שגבר לא יכול לחקות. המגע שלה מקפיץ לי את הבטן כמו רכבת הרים, מרגישה כמו ילדה משוחררת מכל המוסכמויות. טוב לי עד שמתעורר בי כעס עצמי שעד היום מנעתי מעצמי לחוות. המגע העדין על גופי זורם לעבר האזורים האינטימיים שלי. היא גולשת עם ידה הרכה על הבטן ומחדירה אותה לאיברים האינטימיים שלי, גופי מתכווץ בפרעות, יעל מעוררת בי את החושים שעד עכשיו גססו בי... אנחת עונג פרצה את גרוני בעוצמה. אסף חופן את שערי ומצווה אותי להשתחרר, תוך שהוא לוחץ את פטמותיי בתשוקה, תחושת כאב מרתק שאני כל כך זקוקה לה כדי להבין שגן העדן זה כאן ועכשיו. העוצמה הגברית שלו שעד עכשיו פחות נכחה שוב מורגשת, עולה לי הדופק רק מלחשוב על הסצנה הנועזת של אסף ויעל מענגים אותי... אני ויעל בידיו של אסף השולט והעצום, רק הוא האחראי על מנגנוני ההנאה שלנו ואנחנו מעריצות אותו על כך...  שקט בחדר יעל ממשיכה לעסות את איבריי המוצנעים שכבר רטובים במיצי התשוקה שייצרו מעצמם. היא מחדירה את אצבעותיה עמוק לגופי, אני מרגישה מחוברת אליה, נקשרת למגע ידה הענוג, משתכרת מהניחוח הנשי שמהפנט אותי. מרותקת לאינטימיות שנוצרה בנינו, טוב לי ואני יודעת שטוב גם לה. אני נהנת מהריתוק והמוגבלות שכל כך עושים לי טוב. פתאום אני מתעשתת לרעש חבטה בחלל החדר. אפילו הרטיה שחורה על עיניי לא יכלה למנוע ממני לראות את האדום על ישבנה של יעל. אסף מצליף בפלחי גופה ומורה לה לטעום מגופי לרוויה... אפילו שהשוט הכה בגופה של יעל בעוצמה, היא עדיין נשארה נעימה לי, מגע ידה לא איבד את רכותו המלטפת. אני חשה ביעל נמסה על הרצפה שבין רגליי ומתקרבת ללגום מהפרי המתוק שלי, היא שואבת את הדגדגן ומגלגלת על לשונה. המגע הענוג מפיה של יעל מאיץ בי את הצורך לשחרר, ידיי כבולות אבל רגליי חופשיות להתפרע אני מרימה את האגן ונצמדת קרוב יותר לשפתיה, דוחפת את הרצפה שתחתיי כאילו שאצליח אי פעם להזיז אותה. מגע לשונה מחסיר בי פעימה, אני מתפרעת לפיתולי לשונה המשכרת, רעד בלתי נשלט מטרטר את גופי, יעל מלקקת את הדגדגן שלי ומחדירה את אצבעותיה בתשוקה מטריפה, אני מסוחררת מעונג. כף ידו של אסף חופנת שוב בשערותיי, אני מרגישה כל כך נחשקת להתענג מארבעה כפות ידיים, תחושה של ייחודיות שטוענת אותי מבפנים... אסף מטה את ראשי לעברו באמצעות השיער וכל גופי רועד מתחושת עונג בלתי נתפסת, התכווצויות, התכווצויות המשתלטות על גופי הערום. אני נחשפת למגע איברו המוקשה, שכל כך חושק בי. אני יודעת בדיוק מה אסף רוצה שיקרה עכשיו ופותחת את פי לטעום מהטירוף המגורה שלו... מנסה להגיע הכי עמוק שאני יכולה ולהשקיע, הכל כדי להיות שפחה ראויה יותר לגבר שהעניק לי את חווית חיי!

הרומן עם אסף - פרק 51

אסף מטריף אותי במגע המחוספס שלו ובנוכחות הקשוחה, אוחז את שיערי בעוצמה ואני שואבת את איברו החזק עד מחנק... הקונפליקט העז שנע בין פלג גופי התחתון המתענג ממגע האישה המלטף בעוד גופי העליון נשלט ביד קשוחה. ניגוד מסעיר כמו גשם ביום בהיר. כעבור דקות ארוכות של מגע מצטלב בין שלושה, יעל יורדת לי ואני יורדת לאסף, מתמטיקה פשוטה היוצרת משולש מענג מסוג שאף פעם לא הכרתי, תחושה חצופה ופורצת גבולות. מרגישה כמו ילדה קטנה על גלגל ענק - מתרגשת בטירוף, האש בי בוערת ואני סקרנית מהמשך הלילה, רוצה לטעום בעצמי מטעמה הטוב של יעל, מרגישה שיש לי מספיק כדי להעניק לה... אבל אסף, אותו זה לא מרשים, הוא עדיין לא משוכנע שאנחנו צריכות להתחלף, הוא מורה ליעל "תלבשי את הוורוד" ואני בעיניים מכוסות, לא באמת יודעת למה לצפות. עד עכשיו חשבתי שרק האזיקים מרתקים אותי, לא הערכתי שבמשפט אחד אסף יכול לשתק אותי, גופי נעצר בקפאון מוחלט ורק פעימות ליבי עבדו בעוצמה. כל כך רציתי לקום ולתלוש את הרטייה מעל עיניי, להתנתק מהאזיקים שפתאום הכבידו. יצר הסקרנות השתלט עליי ולא אפשר לי להתמסר. אסף מרגיש אותי הוא יודע בדיוק מה עובר עליי. הוא סוטר לי ומצווה: "אפילו אל תחשבי על זה!" "מה זה?" שאלתי את אסף והוא משיב: "תוכיחי לי שאת ראויה ותשתקי!" חזרתי אל אותו מקום הנחות והמשועבד. התרתקתי מהציווי שהדביק אותי שוב לרצפה, נהנת מהשליטה של אסף. מבינה שוב כמו תמיד שכל הסשן סובב סביבי ואני נשאבת בהתמסרות טוטאלית. כף ידה של יעל שוב נכנסת לתמונה. מלטפת ברוך ואני חושבת לעצמי בסקרנות מעניין איך היא בורוד? כמה תמים מצידי היה לחשוב שמדובר בהלבשה תחתונה?! הורוד שציווה אותה אסף ללבוש היה סטרפ-און נועז שעינג אותי בחדירה חזקה... יעל פשקה את רגליי לרווחה וחדרה בעוצמה תוך שהיא שואבת בפיה הלח את פטמותיי. אני ממשיכה לענג את אסף במציצה עמוקה עד דמעות. גרוני נפרץ מאנחות לא נשלטות... גופי הערום מתחמם עד אובדן שליטה, כולי רועדת וממש לא מקור. זו הפעם הראשונה שחום ולהט מתריסים אותי. אני משתוללת ושורטת את הרצפה שתחתיי, מרגישה את החיכוך עם יעל שמתענגת ומתעצמת מרעידות גופי. אסף, אני כבר מכירה אותו היטב ואני יודעת עד כמה הוא גאה בעצמו עכשיו, כמה עוצמה זורמת בגופו במקום דם...

הרומן עם אסף - פרק 52

אני שוכבת על הכר הגדולה וטובעת ברכות מסחררת, גופי מרותק לגמרי מהחוויה המסעירה שאני עוברת. אני נטרפת ממגע האישה של יעל המלטף את פלג גופי התחתון ומגלה בו סודות נסתרים. גופי העליון נשלט בעוצמה על ידי אסף, המגע הקשוח שלו מאזן את הרוך של יעל. גופי העירום ער לתחושותיו של אסף ואני מרגישה אותו באופן קרוב כל כך. אני חשה את העוצמה שמשתלטת עליו. הכוח זורם מכפות ידיו הגבריות ומדגדג לי בנשמה. מבעד לרקמת השרירים שעל גופו אפשר היה להרגיש את הכוח שזורם בעורקיו. הוא מגורה כל כך להסתכל על יעל חודרת בי בעוצמה, לראות את גופי מתפתל מעונג ואת ציפורניי ננעצות בעורה. יעל חודרת בי בכל כוחה והחיכוך איתה מרגיש לי רטוב... גופי ניגר ואני מרגישה מכוסה בשכבה לחה שמעידה כמה טוב לי... אסף משחרר את שיערי ואני מרגישה את כוחו מרפה ממני. עיני עדיין מכוסות, גופי עוד כרוך סביב יעל ומהופנט מעונג. אבל אסף, לאן הוא הלך?... עוד לא הספקתי לשאול את עצמי וכבר אני מרגישה את השוט הקר שלו מלטף לי את הפטמות. מאיץ ביעל ודורש ממנה לסובב אותי "אני רוצה אותה כלבה על ארבע!" שמעתי את הקול הרועם שלו בחלל החדר... במהירות ובלי מילים היא הוציאה את הסטרפ-און מגופי ועזרה לי להתהפך על בטני שנתמכת בכרית הרכה. אני מרגישה כמו בובה על חוט שאוהבת כל כך את היעוד שלה. אסף מרים לי את האגן וסוטר לישבני. הוא מצווה אותי להתרומם עוד עם הישבן וממשיך להצליף בי עם השוט... כל מכה מחברת אותי להרגשת השייכות הממכרת. מאין פרכוס בלתי נשלט מרעיד את גופי בעוצמה... אסף מצווה את יעל למרוח את גופי בשמן אירוטי שלדעתי די היה מיותר, גופי כבר רווי ממיצי העונג. אבל יעל עושה זאת בלי לחלוק על אסף במשמעת ובמסירות רבה. היא שופכת על גופי שמן אירוטי בנדיבות ומחליקה את ידה. המגע שלה מרגיש כמו קטיפה יוקרתית, היא כל כך משכרת שלא יכולתי לצפות את המהלך הבא של אסף... מחשבותיי סערו מתחת לרטייה שחורה ובין כל הדמיונות שוב אותו מגע המוכר והאהוב של פלאג אנאלי מצמרר שאסף מחדיר לישבני המרומם. תוך כדי שהוא מצווה את יעל לחדור בי בדוגי מסעיר... פתולי העונג הקפיצו אותי כמו כדור שיוצא משליטה. כמה מטורפת החוויה שיעל חודרת בי בדוגי, הפלאג אנאלי נעוץ בגופי ואסף מצליף בי להנאתו...

הרומן עם אסף - פרק 53

דקות ארוכות שיעל חודרת בי ומציפה את הסטרפ-און הורוד בנוזל החם שטמון בנסתרי גופי. בכל חיכוך של יעל בלחיי ישבני הפלאג האנאלי הנעוץ מתנועע ומפעיל כל שריר ושריר שמתכווץ לו עד עונג ומקבל חיים משל עצמו, כל מגע כזה מפריח את השממה בגופי. הנשימות של אסף קרובות אל אוזניי ואני חשה אותו לצידי, השילוב של הפלאג אנאלי עם המגע הכואב של השוט מגבירים את החמימות בין רגלי. בכל הצלפה, אסף חותם על גופי את סימני התשוקה, את העוצמה והכוח שלו. מצד אחד המכה המרתקת ומצד שני ליטוף במגע חטוף של איבר מינו הקשיח כמו תורן זקוף וניצב. הוא עומד ומרשים אותי. אני מצליחה לראות את הזקפה והגירוי העצום דרך הפלגה לדמיון שלי... אני כל כך חושקת בו ובכוחו. הוא מפגין את השליטה שלו עלי וגם על יעל שעד עכשיו משמשת אותו ככלי המספק את יצריי והוא לא מאפשר לנו להתחלף. הציפורניים בידי שעד הלילה הזה היו מטופחות כבר נשברו משריטות הרצפה. היחידה שנשארה יציבה ולא עשתה שום שינוי במהלך האקט המטורף הזה. אני מנסה ללא הצלחה לאחוז בחריצי הרצפות וציפורניי נראות כאילו יצאתי ממחנה עבודה, מה שמעיד על מימד ההנאה שאני חווה ממשולש האהבה הנדיר הזה. החוויה הארוטית שיעל חודרת בי בדוגי עם פלאג אנאלי הנעוץ בגופי הנחבט הגיע לקיצה כאשר חשתי את תנופת ידו של אסף מתרוממת ומעבירה בי משב רוח קליל, כאילו בהינף יד הוא מורה ליעל לעצור. להבת האנרגיה שבערה בי כבתה במהרה כהר געש דומם אחרי הפריצה הגדולה. הרטייה שחורה לעיני הוסרה בפעם הראשונה הערב, זה מרגיש כמו להתעורר מחלום רטוב, הרגשה של בלבול למשך שניות ארוכות. אסף משכיב את גבי על הכר ודמותו ניצבת מעליי כצל גדול­­ השולט בי דרך מבט עיניים חודר. הוא מתבונן בעומק מבטי כאילו מצליח לראות את חלקי גופי הפנימיים ואני מהופנטת ממבטו, משוחררת ומסורה בהנאה. האזיקים שעוד על ידי כבר לא מכבידים וכמו פיל מאולף אני מסוגלת לשאת אותם בגאווה. אסף חודר אלי תוך שהוא שומר על קשר עין רצוף עם הבפנים שלי. הבטן שלי מתכווצת לתחושת החדירה של אסף שמעולם לא הייתה עוצמתית יותר. הוא משעין את גופי אחורה ובתמיכה מעודדת מורה לי לשכב... משחרר את ידיי מהכבלים. משכיב את ראשי מטה ונותן לי לטבוע בכרית הנוחה. עכשיו שהוא עוד אוחז במבט עיניי המהופנט, אסף מצווה את יעל לשבת על פניי...

הרומן עם אסף - פרק 54

מבט הזאב של אסף צד אותי בכישוף המשתלט על כל תא בגופי... מהופנטת בכל מאודי, אני מרפה את עצמי, מרשה לציפור הכלואה בתוכי להשתחרר מהשבי אל החופש, לרחף על הכר הענקית כאילו הייתה קשת בענן, תחושת הדרור מתפרצת ממני כמו לבה חמה מהר געש. אני מרקיעה לשחקים וכבר לא מסתכלת אחורה רק דואה ופורסת כנפיים רחבות, רוצה להספיק יותר, לגלות ולחוות... אסף לא משחרר את עיניי, הוא ממשיך לאחוז במבטי ואני שבויה בקסם הזה למרות שכבר שוחררתי מכל הכבלים שהיו על גופי. יעל שנפעמת מעוצמת המבטים שלנו נשארת ממושמעת כמו תמיד, הוא מצווה אותה לשבת על פני. היא מסירה את הסטרפ-און מגופה, תומכת בראשי ומפשקת תוך כדי שהיא יורדת על ברכיה. זהו אני משוחררת עכשיו גם משבי מבטו של אסף והניחוח המשכר של גופה עוזר לי להשתחרר ברכות מנתק המבטים. רק ראשי מוגבל בין רגליה הארוכות של יעל כמו גליוטינה המונחת מעליי ואני לא מפחדת יותר, גאה להיות במקום הזה. ללגום מהיין המשכר של גופה בתאווה כאילו זו הולכת להיות הלגימה האחרונה בחיי. אני שוסעת את איבר מינה של יעל עם הלשון הרטובה שלי והטעם הטוב מתגלגל לי בפה. הרגשתי את גופה של יעל נעתק שנגעתי לה בדגדגן. נזכרתי כמה טוב הדבר הזה עושה לי והחלטתי שפה אני רוצה להתמקד. גלגלתי שוב את לשוני ואספתי עוד רוק שיחליק. הוצאתי לשון רחבה ועטפתי את הדגדגן של יעל בחום ואהבה... רגליה רוטטות מעונג. אני מושיטה את ידי ומחדירה לה אצבעות. יעל פותחת את פיה בעוצמה וגונחת. אסף שנמצא בין רגלי ממשיך להתגרות, אני מרגישה את איבר מינו מתקשה בתוכי יותר ויותר... הוא חודר אליי בעוצמה ששוב כובשת שיא חדש, בכל תזוזה שלו אני זוכה שוב ליהנות מהנוכחות של פלאג אנאלי שעוד נעוץ בנסתרי גופי כמו קונפטי צבעוני הפלאג יוצר בי חגיגה... אני ממשיכה לענג את יעל, מחדירה בתשוקה את אצבעותיי, מחפשת את נקודת הג'י שנחבאת שם בפנים שפי פעור וכמו ברז הנשפך ומרווה את צמאוני אני לוגמת בתאווה ממיצי האהבה שלה...

הרומן עם אסף - פרק 55

עיני עצומות מבחירה ואני נסחפת בתוך מערבולת רגשות אחר רגע כל כך קסום... כל כולי מרותקת, מסורה בגופי ובנפשי למרות שאין עוד כבלים מעליי. אני מהופנטת מהניחוח הענוג של האישה היחידה עד היום שחלקה איתי אהבה. פי רווי מהנוזלים שהיא מגירה מעליי ואני מתמכרת לטעמה המתוק. גופי רוטט בקצב מטורף בעוד ליבי - כמו קונצרט פילהרמוני שאסף מנצח עליו בתשוקה... החוויה המינית העצומה הצליחה לשכר אותי, אך בכל זאת אני ערנית לפיתוליי גופה של יעל המרקד מעליי בעונג. כאילו שהיא רוקדת לצלילי המנגינה שאסף פורט על ליבי. אני מחדירה את אצבעותיי לגופה ומגלגלת אותן על הדופן מבפנים, מנסה לחפש את נקודת הג'י. אני רוצה לענג אותה, הלוואי שאצליח להיות עבורה אותה חוויה מיוחדת שהיא עבורי. ככה עברו המחשבות במוחי בתקווה שנזכה לצרף אותה לעוד אקט איתי ועם אסף. פתאום מה שהתחיל כשעשוע שטותי הרגיש לי כדבר הכי טבעי ואמיתי להיות איתה. עלו בי תהיות מה הוא גורלה של שפחה?! האם עצם שיוכה לאדון יכול למנוע ממנה את ההחלטה עם מי ליהנות בסקס. אם אענג אותה והיא תרצה שוב האם ייתכן שהאדון שלה כבר לא יסכים לזה?! אסף שהיה עמוק וחזק בתוכי הרגיש את השינוי שחל עליי, מרגש אותי לגלות כל פעם מחדש כמה הוא מכיר אותי ורגיש אליי, הוא שם לב שאני טובעת במחשבות והופ... עיני נפקחות לסטירה חזקה על לחי ישבני הימני. כמו רעם ביום בהיר הוא מכה בי ומחזיר אותי אל מקומי "ככה את גומלת לה על הטוב שהיא עושה לך?" אסף נאם ואני מיד חזרתי לסשן. ממשיכה לחפון את גופה בנעימים, מגלגלת את אצבעותיי בנסיון לגלות את רזי גופה. מלטפת עם ידי השנייה את לחיי ישבנה, חוצצת בניהם ומחדירה אצבעות גם לשם... יעל נטרפת מתחושת החדירה הכפולה ואני עוד רגע שם, אי אפשר לפספס את העונג שהיא נשאבת אליו. יעל מזיזה את האגן כאילו שהיא רוקדת על פניי, רוקדת את מחול התשוקה. אני משחררת את ישבנה וממשיכה לגרות לה את הנקודה המסתורית, דוחפת קלות את הבטן התחתונה שלה על מנת להגביר את הגירוי עם נקודת הג'י שכל כך תרתי אחריה. הלשון שלי ממשיכה לרוות את גופה המזיע בתשוקה ואסף מעריך את זה, הוא סוף סוף מחמיא לי ומאשר שאני עושה את זה בסדר "ככה טוב לה כלבה קטנה וטובה שלי" הוא אמר וירק על גופי הערום... "היא מגלגלת עיניים" אסף צועק לי בהתרגשות תוך שהוא מתגרה מהגניחות המתגנבות מגרונה בעצומה ואני מצטרפת אליה. אנחנו גונחות יחד, משלימות האחת את השנייה. ואני בטירוף חושים מהחדירה של אסף לגופי, מהחגיגה שהפלאג אנאלי יוצר בי, מעוצמת ההנאה של יעל וכמובן מהניצחון של כל הפחדים שלי, האדון שלי אסף גאה בי. יעל כמי מעיין חם משפריצה לתוך פי... היא גומרת על פניי בעוצמה מחמיאה תוך שגופי רוטט מנוכחותו של אסף. אנחנו חוות אורגזמה מטורפת יחד... אסף כבר לא עומד בזה הוא יוצא מגופי בזינוק ומצווה אותי ואת יעל לענג אותו במציצה משותפת. אנחנו צדות את איבר מינו של אסף כמו לביאות רעבות שמייחלות לטרף. נלחמות על כל טיפה כאילו הייתה האחרונה. עוד לגימה מטעמו הגברי, אסף משפריץ על פנינו בעצומה. אני ויעל מלקקות הכל. לא משאירות אפילו טיפה למגבת. מגלגלות על הלשון וחותמות בנשיקה. אני מאוהבת ביעל, אני מאוהבת באסף... ואני מודה לעולם על הזכות לאהוב.

הרומן עם אסף - פרק 56

תם הסשן עם יעל והמונית כבר מחכה לאסוף אותה חזרה אל מקומה, לא יאמן איך המגע החם איתה הפך לזר... כמו שדה קוצים בוער אחרי שהשריפה כבתה, הקול הפך שומם... הארוטיקה החמה שקירבה אותנו הפכה בין רגע לטקס פרידה קר שאני לא מצליחה להכיל, אחרי ליל האהבה והתשוקה הבוערת שהייתה בנינו, יעל מתארגנת וממהרת לחזור לסביבתה הטבעית בחיק אדונה. גם אם תתאמץ היא לא יכולה להסתיר את הניצוץ הבוהק בעיניה מההתרגשות לקראתו. כמו שתי יהלומים שמאירים את החושך עיניה הבריקו שאסף בישר לו שיעל הייתה שפחה טובה. והיא, פתאום היא אחרת, נאטמת כמו זכוכית משוריינת ורצה במהירות למונית כאילו הייתה סינדרלה שברחה מהכישוף הנורא. איך היא עושה את זה?! המעבר בין התפקידים בהם היא נהנת לשחק, מחליפה מסכות כאילו היו עורה... רגע אחד היא עצומה וברגע אחר היא כנועה, פתאום רכה ואוהבת וברגע אחר קרה ומנותקת... אבל תמיד, תמיד היא יפה. אני מקווה שהיא תזכור אותי מעבר ללילה הזה. מקווה שהצלחתי להיות משמעותית עבורה כמו שהיא הייתה עבורי. משהו עבר עליי והמחשבות התחילו לתור במוחי. לא יכולתי לעצור את הדמעות שזלגו מעיני... אני לא יודעת אם אצליח להסתגל לזרות הזאת אי פעם. אבל מה שבטוח נפקחו לי העיניים אחרי שנים בהם התעקשתי לשמור עלייהן עצומות... וכמו התרעננות בבריכה קרה אני זוכה לפקוח את עיני מהחלום ומגלה את עצמי מחדש, יצר ההרפתקנות משתלט עליי. אני מתעטפת בזרועותיו של אסף מתענגת עליו בטיזינג חושני תוך שאני ממלמלת שבא לי לצרף גבר נוסף "אני רוצה לחוות כמו שלמדת אותי" אמרתי לו. אסף די בהלם. הייתי צריכה לגרד את הסנטר שלו מהרצפה אחרי שהוא הבין את דבריי, מעולם לא ראיתי אותו שותק ככה לפני ובפה פעור הוא אומר בנחישות "את נשלטת את לא במקום שמקבל החלטות!" וניגש לחבק אותי את אותו חיבוק שתמיד היה מצליח לנחם, אבל לא הפעם... אסף לא מצליח לחדור את שכבת ההגנה שאני כל כך מכונסת בה. השתיקה זרה בחדר, זה היה השקט שאחרי הסערה, קונפליקט אכזרי שקורע אותי ואסף הוא רק מנסה לתרץ את המחסום שלו לצרף גבר בגלל שאני נקשרת רגשית. "תראי כמה קשה היה לך להיפרד מיעל" הוא הוסיף. אני צוללת לתוך מבטו ועיניי מאירות בתוך האפלה שבו. זו הפעם הראשונה שאסף מגלה לי את חולשותיו, או אולי יותר נכון להגיד שזו הפעם הראשונה שאני בוחרת להתבונן בהם... הוא מצווה אותי "להירגע מיד! כשפחה את יכולה להיות משויכת רק לאדון אחד ואני לא מוכן לחלוק אותך עם איש!" כמה חיכיתי לרגע הזה ופתאום זה כבר לא מרגיש לי הכרחי. קשירת הרגשות הלוחצת הזו, הקנאה המיותרת והבעלות פתאום לא התאימה לי. הרצון העז לחוות מיניות חדשה הפך למשמעותי עבורי אפילו יותר מהרצון באהבה. התלבשתי תוך שאני שומרת באדיקות על נתק ממבט עיניו הממגנט. מנסה לא להתמודד עם הרגשות שמרחפים בפער שנוצר בנינו. אני לא יודעת אם זה משהו רגעי, אולי בגלל החוויה המטורפת ששינתה בי משהו או אולי בגלל הקרע שהשאירה יעל בלכתה, אולי הבעלות שאסף לקח עליי בדיוק בשנייה שפתחתי את עיניי, אבל אני יוצאת מדלת ביתו של אסף מבלי להביט לאחור.

 

תם ולא נשלם...

כל הזכויות שמורות לזמן לאהבה
למידע
כותרת
תוכן
סגירה
 
רוצים להנות ממבצעים שווים? הצטרפו למועדון החברים שלי!
*
*
*
*
מעוניינ/ת להשתתף במפגש חומרים מקצועי בתאריך:
| לחצ/י כאן לקריאה |
whatsapp