052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

הבלוג של לירז דרור - כפרח באגרטל ללא מים

הבלוג של לירז דרור - כפרח באגרטל ללא מים

הכל קרה כל כך מהר, ככל שהכדור התגלגל לו בירידה ככה הוא קיבל יותר תאוצה, ואני רצה אחריו, מנסה לעצור אותו לפני שיתרסק על הקיר. לא ראיתי דבר מלבד הנקמה.

לפני שבוע הוא פנה אלי בפייס, ואני שתמיד נחמדה לכולם עניתי בנימוס.
תמונתו לא משכה יותר מדי את תשומת לבי, אבל המילים, המילים שלו התלפפו סביבי עד שלא הצלחתי לראות דבר חוץ ממנו. הוא הבטיח להוריד לי הירח ואני רק פתחתי את זרועותיי לתפוס אותו.

כמה תמימה.

כבר שבוע שהחיוך מקשט לי את הפנים באופן קבוע, שהעיניים שלי נוצצות. התגעגעתי לתחושה הזו. הרגשתי שבמילים שלו הוא מצמיח לי כנפיים ומלמד אותי לעוף.
סוף סוף קבענו להיפגש. אצלו. ככה העדפתי והוא רק שמח מזה.

מלווה בקצב פעימות הלב, בחרתי את השמלה הסקסית ביותר שהייתה לי בארון ונעלתי עקב גבוהה.
כל הנסיעה אליו רצו לי תמונות מהערב שעומד להיות, מזל שלא היו הרבה מכוניות על הכביש אחרת אני לא בטוחה שהייתי מגיעה אליו בשלום.

הוא פתח לי את הדלת, מבושם בניחוח שאני אוהבת ועיניים טובות. מבעד לחולצה המכופתרת שלבש בצבצו קומץ שיערות שהדגישו את גבריותו.
חייכתי, חיוך שמבחוץ נראה ביישני אבל בפנים כבר הייתי מלאת זימה.
הוא ליווה אותי פנימה כשידו מונחת על גבי התחתון באסרטיביות כאילו הייתי שלו מתמיד והוביל אותנו אל הספה בסלון, התיישבתי בזמן שהוא פתח לנו את בקבוק היין ומזג לשתי כוסות גבוהות.
"זכרת" לבי התמלא למראה סוג היין שאני אוהבת
"אני נוצר כל מילה כמו יהלום" חייך חזרה והגיש לי את הכוס "לחיינו" המשיך ונקש את כוסו בשלי.
"לחיינו" חזרתי על דבריו ולגמתי מהכוס כשאני לא מצליחה ולא רוצה להסיר את עיניי ממנו.

"שנעבור לחדר?" שאל והגיש לי את ידו כדי לעזור לי לקום אחרי שעה בה אנחנו מדברים על הכל, נלחמים במגנט שמנסה לקרב את גופנו.
הושטתי לו את ידי, מדמיינת איך אני עומדת להיבלע בתוכו, איך שפתיי יחושו בטעם גופו.
החדר שלו היה מרווח, ארון הזזה גדול כששתיים מדלתותיו הרחבות היו מראות שמוקמו בהתאמה מול המיטה זוגית גדולה שהייתה במרכז החדר, ולצדיה שתי שידות מעוצבות.
מעל המיטה הייתה תלויה תמונה לא כל כך ברורה של אישה בתנוחה מגרה. התמונה תפסה את עיניי, היא הייתה מדהימה ביופייה וכל כך מעניינת בצבעים העזים שלה.
"אהבת?" לחש אל תוך אוזניי
"מאוד" עניתי בלי לזוז
"אם תסכימי, יום אחד גם אותך אצלם ככה" הפשיט אותי במבטו תוך כדי וגופי נע מעצמו, צמא למגע שלו. זו הייתה הפעם הראשונה בה סיפר לי שהוא מצלם, תהיתי איך זה שמעולם זה לא עלה עד כה ומי זו בתמונה. מיליון מחשבות רצו לי בראש באותה שנייה, חבל שלא התעכבתי מספיק על אחת מהן. חבל שלא נתתי לחוקרת שבי לשאול שאלות. ערפל התשוקה סימא את עיניי כך שאפילו לא שמתי לב שזה לא היה השם שלו שחתום בקצה הציור.
כל מה שרציתי היה לחוש אותו עלי. לעטוף אותו בחזרה ולא רק במילים יפות. ידעתי מה הוא אוהב ולמה הוא מצפה ממני. דיברנו על זה לא מעט בשיחות שלנו.
ירדתי אל הברכיים כשהוא עמד קרוב אלי, והתחלתי לפתוח את החגורה של מכנסיו, חשתי בזקפה שהמתינה בסבלנות להתפרץ החוצה. הוא משך את החגורה מהמכנסיים בזמן שאני השתפשפתי עם פני עליו. מחכה לאישור שלו לטעום את עמוד האהבה שלו.
הוא ליפף את החגורה סביב צווארי, ווידא שהיא לא צמודה מדי, המחווה כביכול קטנה הזו השרתה בי ביטחון. הוא לא ייתן לשום דבר לפגוע בי בדיוק כפי שהבטיח לי מאז השיחה הראשונה שלנו. הוא משך את החגורה כלפי מעלה כך שהייתי חייבת להתבונן בו. על פניו ניכר גילו שהיה כעשור מעל גילי, אך זה רק גרם לי לרצות להתכרבל תחתיו יותר. העומק בתוך עיניו סיקרנו אותי, חיכיתי לרגע בו אכיר כל חדר במסדרון שלו.
"את כל כך יפה" הוא ציין וקולו העביר רטט לאורך גבי.
כשהוא פתח את כפתור הג'ינס שלו, הגלים בתוכי החלו לסעור, ופי נפתח מעצמו, ליקקתי את שפתיי ונשכתי אותם למראה הזין שקפץ החוצה ללא שליטה, כאילו גם הוא חיכה רק לי. גם הוא רצה לחוש כבר בחמימות שלי.
הוא היה כל כך עבה וארוך ומילא את כל חלל פי, דמעות מילאו את עיניי אבל אלו לא היו דמעות של כאב וסבל להיפך אלו היו דמעות של סיפוק והכלה.

תנועות האגן שלו הגבירו את הקצב כשידו מתהדקת על רצועת החגורה, לא מאפשרת לי יכולת תנועה.
"תפקחי את העיניים" דרש "אני רוצה לראות אותך" ואני מיד פקחתי, בקושי מצליחה לראות משהו מבעד למסך הרטוב. הספיק היה לי להרגיש את התחתונים שלי שהיו ספוגות כדי להבין שהמבט שלו מרוצה ממני.

בלעתי הכל.

התשוקה שלו זרמה אל תוך גרוני כגייזר חם. ליקקתי הכל כחתולה המלקקת שמנת, מותירה את הזין והביצים שלו נקיים ויבשים.

"על המיטה. על ארבע עם ישבן אלי" דרש מיד אחרי שהתאושש מהמציצה האלוהית שלי או יותר נכון היה להגיד מהזיון שלו בפה שלי. ואני, שעוד רגע נוגעת בשמיים מרוב אושר, לא צריכה הוראה נוספת וממקמת את עצמי בדיוק כפי שדרש.
הוא אחז בשיערי ומשך אותו לאחור כשידו השנייה משחקת בחזה שלי הנמשך למטה ומאיים להיתלש ממני.
הוא התמקד בעיקר על הפטמות. גבי התקמר עם כל לחיצה על הפטמות והפעימות באיברי התגברו כאילו לחץ על כפתור "הפעל" של גופי.
הוא חיבר לי אטבים שיחליפו את אצבעותיו וימשיכו להפעיל את גופי בזמן שהוא ליטף את ישבני והחליק מדי פעם במגלשת המים אל עבר הבריכה.
האגן שלי התנועע, במחול זוגי עם אצבעותיו, כבר הרבה זמן שהראש שלי לא היה ריק ממחשבות והצלחתי להתחבר בצורה מושלמת כזו.

גופי קפץ קדימה ועיניי נפקחו בתדהמה מהדף החבטה הלא צפויה על ישבני.
"אסור לך לזוז, זה מובן?"
הנהנתי בזמן שעוד התעשתי מהמכה.
"אני רוצה לשמוע, זה ברור?" הדגיש את שתי המילים האחרונות שוב.
"כן, אדוני זה ברור" עניתי. חונקת את הכאב בתוכי
"את זוכרת את המילה?" שאל כשהוא מושך את שיערי לאחור וכף ידו מונחת בחוזקה על פלח מישבני.
הנהנתי בהתמסרות. יודעת שהוא תמיד ידאג לי.
"תגידי, אני רוצה לשמוע"
"רחמים" גמגמתי. שונאת את המילה הזו. היא לא תצא מפי לעולם.
"ילדה טובה" ליטף את ישבני ושיחרר מעט את שיערי, הרגשתי את החיוך העולה על שפתיו מבלי לראות אותו.

הוא סטר לי עם ידו על ישבני ולא נרגע עד שצורת אצבעותיו קועקעו על עורי. כשסיים עם הידיים עבר להצליף בי עם הקיין. גופי כבר היה חלש, אבל מגע הקר של הקיין בעורי החם העבירו בי זרמים חדשים בגוף שכולם התנקזו לנהר סוחף במעיין התשוקה שלי שנזל על ירכיי הפנימיות.
בתוכי הרגשתי חזקה יותר מתמיד. לא משנה מה, לא זזתי.

שכבתי על הבטן, ידיי פזורות לצדדים ונשימותיי קצרות. גופו היה מלא בחום כשהוא נצמד אלי וליטף בעדינות כל חלק שלפני כמה דקות ספג את הכאב.
שפתיו טיילו על גופי כאילו טיילו שם כבר בעבר והן מכירות איזה אבן כדאי להרים ולאיזו פנייה לפנות.

הלשון שלו פילסה את דרכה בין פלחי ישבני, וטעמה מהנוזל החם שלי שהגיע עד לחריץ בין ישבני. היא חדרה עמוק אל תוך המערה האפלה ביותר אצלי כשאצבעותיו נעות בין הדגדגן אל פתח התשוקה. המנגינה היחידה שנשמעה בחדר היו קולות העונג שיצאו ממני ללא שליטה.

הוא השתפשף עלי, מזקיר מחדש את התשוקה הבלתי נגמרת שלו אלי.
הכיפה הרטובה שלו, הסתובבה לאיטה בחור שעד לפני רגע הכינה הלשון, עם כל סיבוב הוא נכנס קצת יותר. הרמתי טיפה את ישבני אליו, מאפשרת לו ולי גישה נוחה יותר.
הייתי כל כך רטובה שבשלב מסוים הוא פשוט החליק פנימה לוחץ על דפנות שמעטים מאוד פגשו לפני. הוא שיחק עם הקצב. האצבעות שלו מילאו אותי מקדימה והוא מאחורה.
לא הצלחתי יותר להתאפק, התחברתי אל הכוכבים וגנחתי ללא שליטה עד שצנחתי על המיטה מעולפת משיכרון העונג.
הוא הוציא את הזין שלו, ותחושת ריקנות מילאה אותי. לא רציתי שזה עדיין ייגמר.
הוא סובב אותי על הגב, הניח את רגלי על כתפיו וחדר אלי שוב. הפעם חזק ומהר יותר.
נשמותיו הפכו לקצרות יותר ויותר, הוא לא הוריד ממני או עצם לרגע את העיניים. ראיתי דרכו אותי, אותו את שנינו באותו הרגע ממש הרגשתי איך אנחנו הופכים לאחד.
הוא רצה שאני אגמור ראשונה, ורק אחרי שרעדתי בשנית ללא שליטה תחתיו, הוא שלף את עצמו ממני ומילא את פני בנוזל החם שלו.

זה היה ערב מושלם. חזרתי הביתה עם חיוך עד העיניים. הבטן לא נתנה לי מנוח, אוצרת בתוכה את כל הקסם שחוויתי הרגע, לקח לי זמן להירדם. חיכיתי כבר לבוקר לשלוח לו "בוקר טוב". תכננתי כבר את המפגש הבא, מצליבה בראשי את היום ששנינו פנויים. הוא האחד שלי.

התעוררתי שהשעה הייתה כמעט צהריים. התהפכתי לכיוון הטלפון בציפייה לראות ממנו הודעה. ידעתי שהוא היה צריך לקום מוקדם כדי לאסוף את ילדיו. כל הבלונים שרק עכשיו התמלאו בהליום ועמדו להתעופף מעלה, התפוצצו ביחד ויצרו מהומה בתוכי.
הוא חסם אותי.
בלי הסבר, בלי שלום פשוט נעלם.

 

קרדיט ותודה לצלם Hm Samarel

הבלוג של לירז דרור - כפרח באגרטל ללא מים
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות