052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

דילדו ענק לאוהבים

דילדו ענק לאוהבים

יותר ויותר זוגות מעוניינים לשדרג את חיי המין שלהם בצעצועים למבוגרים שיעזרו להם לשפר את החוויה המינית המשותפת. לא רק זוגות, כמובן שיש המון מאוד בודדים שאוהבים לפנק עד עונג את עצמם בחדרי חדרים. אך עיקר המתחדשים בתחום הם זוגות המעוניינים לרענן את חיי המין שלהם ולהתרגש מחדש.

בין אם אנחנו מפנטזים על חוויה מינית משותפת או אם אנחנו חפצים באוננות לשם הנאה עצמית אין לנו בכלל בעיות, החברות הגדולות בתעשיית אביזרי המין מפתחות עבורנו שלל של צעצועים ארוטיים תחת מחקרים ופיתוחים שלא ישאירו אף אחד מאיתנו אדישים.

תחום אביזרי המין מתרחב וגדל מאוד משנה לשנה, אנחנו חשים פתיחות ומודעות מיותר ויותר קהל וזאת אודות לעיצובם הידידותי של מוצרי מין שונים, שהיום נראים די דיסקרטיים ומחופשים לצורות שונות כמו בעלי חיים, תכשיטים שונים, כלי איפור ומוצרים שימושיים אחרים הקיימים בכל בית. ככל שצעצוע מין יראה יותר דיסקרטי - ככה נחשוש פחות להכניס אותו לתוך הבית.

ובכל זאת, קיים לנו מוצר אחד בכל התעשייה המפותחת הזאת שהצליח לשמור על מראה אותנטי למרות כל השינויים שניסו לעשות לו לאורך השנים. וכן, אני מדברת על הדילדו.

הדילדו למרות שיש חברות שניסו לשנות את צורתו ליותר מודרני עדין מאוד דומה לאיבר מין גברי. במקסימום הוא נראה כמו ידית הילוכים של רכב אבל ללא ספק יותר מזמן וחושני. לרוב צורתו של הדילדו ממש דומה למראה האיבר המקורי של גברים, זה נקרא דילדו ריאליסטי והוא מיוצר במגוון צורות וגדלים. מדילדו קטן ועד לדילדו ענק, עם אשכים או בלי אשכים, דילדו מקומר או דילדו ישר, יש דילדו מעוצב עם ורידים, כאלה שנדבקים למשטחים או דילדו שאוחזים ביד ויש דילדו עם רטט או דילדו ללא רטט.

ועכשיו אני אסביר בהרחבה...

אחת השאלות שאני הכי נשאלת כאשר אני עומדת מול לקוחות המחפשים את מוצר מין הנחשק שלהם היא מה ההבדל בין דילדו לויברטור?

אז התשובה לכך היא כזו - דילדו לאורך השנים היה צעצוע מין, הדומה לאיבר מין זכרי גם במראה שלו וגם במגע הרך והגמיש של החומר, לפעמים הגודל היה לא הגיוני כמו המבחר הקיים בשוק לדילדו ענק, אבל המראה והתחושה היו נאמנים למקור ובעבר הדילדו לא היה צעצוע ממונע על מנת לא לפגוע בגמישותו. לעומת מה שרוב הצרכנים מגדירים כויברטור ואני מדגישה כי אני מתייחסת עכשיו לויברטור המיועד לחדירה, כי בגדול עבור עובדי התעשייה כל מה שממונע נכנס תחת הגדרה של ויברטור. במה הוא שונה מהדילדו? ויברטור לחדירה בין אם הוא במראה של איבר מין גברי או במראה דיסקרטי ומחופש. מדובר במוצר בעל גוף מנגנון קשיח וישנם דגמים שונים המצופים בשכבת סיליקון רכה אך למרות השכבה העליונה והמגע העדין שמצפה את הויברטור הוא עדיין לא נחשב לגמיש כמו הדילדו. אז יש כאלה שיהססו ויגידו לעצמם שכן, הם ראו או רכשו בעבר דילדו גמיש ורוטט אז זה אפשרי, נכון לשנים האחרונות. אודות לפיתוחים המתקדמים של תעשיית של אביזרי המין אשר הצליחו להטמיע ביצת רטט מיניאטורית, עוצמתית וקטנטנה בתוך גוף דילדו ענק וגמיש מה שמאפשר לנו להנות מרכות אמיתית ומחווית הרטט שאנחנו כל כך אוהבים.

את הדילדו רוטט מפעילים באמצעות שלט נוח לתפעול גם בעת השימוש וזאת על מנת שהחלק הגדול במנגנון לא יהיה מוסתר בתוך הדילדו ויפגום בגמישותו. לדילדו שלנו יש תפקיד גדול בעולם האינטימי שלנו.

יש דילדו לאוננות, המותאם רק לאחיזה ביד אך מנגד יש דילדו נדבק שתוכנן בהקפדה לאוננות אישית ומאפשר הדבקה למשטחים כמו שולחן, כיסא או הקרמיקה במקלחת, מה שמאפשר לרכב עליו בתנועה חופשית כאילו היה המאהב האנושי שלנו. אותו דילדו נדבק מתאים גם לחיבור על חגורת סטרפאון, המאפשרת חיבור הדוק ככל האפשר לגוף, נשים רבות שרוצות להצמיח ביצים בחדר המיטות מתאימות את הדילדו הרצוי לחגורת הסטרפאון בעזרת טבעת סיליקון מיוחדת המאפשרת החלפה מדילדו ענק לבינוני או לדילדו קטן.

הדילדו הוא מוצר יוניסקס, כמו שנשים נהנות להחדיר אותו לגופן יש גם גברים בין אם הם דו מיניים או סטרייטים הנהנים להחדיר את הדילדו לגופם. ובואו לא נשכח את העובדה שזה כל כך נוח שהדילדו נדבק.

דילדו ענק – קיימים בחנויות סקס דגמים שונים של דילדו ענק באופן בלתי נתפס, יש לא מעט שפוערים פה במבט מבוהל "מי האישה שמכניסה את הגודל הזה?" אז רק לסבר לכם את האוזן, לרוב גברים המתמידים בחדירה אנאלית לגופם על בסיס יום יומי נוהגים להרחיב את השרירים באיזור פי הטבעת, לכן דילדו ענק משרת בעיקר אותם. קיימות נשים החולמות ומפנטזות לבדן או עם בן זוגם על חדירה עמוקה ורוכשות גם הן דילדו ענק אך עיקר הלקוחות של הדילדו גדול המימדים הוא אכן גברים.

הפיתוחים של התעשייה לא חסכה מאיתנו וייצרה עבורנו הזוגות דילדו הנאחז על הביצים ועל האיבר מין של הגבר מה שנותן לגבר שלנו איבר מין כפול ומימוש פנטזיה של חדירה כפולה, ככה אפשר להגשים פנטזיות ממש מופרעות בחדרי חדרים בלי עזרה מגוף שלישי.

באופן אישי אני ממליצה לשלב את הדילדו כחלק מהעולם האינטימי שלכם, הדילדו הוא מוצר ידידותי בהחלט ומאפשר הנאה מגוונת ופורצת גבולות...

 

 

 

 

 

דילדו ענק לאוהבים
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות