052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

ביצים סיניות לחיזוק רצפת שרירי האגן

ביצים סיניות לחיזוק רצפת שרירי האגן

ביצי אהבה או ביצים סיניות לא משנה איך את קוראת להן... זה המוצר הקטן שישנה לך את החיים, מדובר באחד ממוצרי הסקס הוותיקים והעתיקים בעולם. כבר לפני אלפי שנים, עוד בימי ההיסטוריה הסינית העתיקה היו קיימות גרסאות שונות לביצת האהבה המקורית.

נכתב על ידי "זמן לאהבה", 02/03/2017

ביצים סיניות קיימות עוד מלפני שנים ארוכות, זה התחיל בהכנסת כדור אחד בודד לנרתיק בגוף האישה וזאת על מנת שתוכל לאמן את שרירי רצפת האגן הרדומים. באמצעות פעולה זו תוכל האישה להעצים את ההנאה המופקת בעת קיום יחסי המין עם זוגה.

ביצי אהבה עד מהרה עברו שדרוג והאביזר הזה הפך לשני כדורים המחוברים בחוט משי או שרשרת המאפשרת את שליפת הביצים החוצה (בדומה למוליך) בקלות, בנוחות וביעילות.

נשים לאורך ההיסטוריה נהגו להשתמש בביצי אהבה סיניות בכדי לחזק את רצפת שרירי האגן, מה שהשפיע באופן ישיר על רמת איכות החיים שלהן. כבר באותן השנים נמצאו הוכחות המעידות, כי הנשים אשר נהגו להקפיד על השימוש בביצי אהבה היו בעלות אנרגיה חיונית, רוח טובה וזכו ליהנות ממראה צעיר לגילן. עוד הוכח כי נשים אשר השתמשו בביצים סיניות פיתחו כישורים יוצאי דופן כנשים מאהבות בכך שלמדו באמצעות האימון לשלוט טוב יותר בשרירי הנרתיק, האימון אפשר לנשים המשתמשות לשלוט על תחושת הלחץ וההנאה אצל הפרטנר איתו הן מקיימות יחסי מין.

למה ביצים סיניות? אם תתייעצי איתי לגביי רכישה של אביזר מין מענג, על פי ניסיוני אני לא ימליץ לך על ביצי אהבה במסגרת התענוגות. אבל לביצים יתרונות עצומים ואני אכן ממליצה לכל אישה על השימוש הסדיר בהן. את השימוש בביצים אין לשלב באקט המיני או כחלק מהמשגל בשונה מאביזרי המין המגוונים. הביצים מוחדרות לתוך נרתיק האישה ושם הן צריכות להישאר, כאשר השימוש צריך להיות בתדירות סדירה ולמשך לפחות שעה בכל פעם. השילוב היחיד הזוגי שאני מצאתי בשימוש עם הביצים היה בכך שנתתי לפרטנר שלי להחדיר לי אותן כחלק מאקט סקסי או לחלופין לשלוף אותן מגופי באמצעות השפתיים החושניות שלו! את השימוש בביצי אהבה האישה עושה כחלק מאימון ועליה להתייחס לזה כאל סוג של כושר עבור השרירים המוצנעים, חשוב מאוד לשים דגש על התמדה ועל רצף.

את הביצים הסיניות מחדירים לתוך הנרתיק במשך כמה שעות מידי שבוע. המצב הטבעי גורם לכוח המשיכה לדחוף את הביצים כלפי פתח הנרתיק (אל מחוץ לגוף), באופן טבעי הגוף מגיב בפעולת כווץ רצפת שרירי האגן וזאת על מנת למנוע את בריחתן של הביצים. הפעולה הזאת למעשה היא הגורמת לנו לאמן את השרירים ולחזק אותם ובכך לגרום לעוררות מינית מתמשכת, למניעת בריחת שטן ושליטה על המערכת הנשית בגופינו.

הידעת? תורות כגון טנטרה או טאואיזם מאמינות כי השימוש בביצי אהבה סיניות יעיל לשם אימון שליטה והעצמת ההנאה המינית בקרב נשים.

במקורות מן העבר ביצים סיניות נקראו "משקולות נרתיקיות" והיו מומלצות מאוד על ידי גניקולוגים ומטפלים מיניים לשם חיזוק ריצפת שרירי האגן, גמישות הנרתיק, העצמת החיכוך ולשליטה על שלפוחית השתן. וזה אכן אמיתי ביצי אהבה סיניות מסייעות במניעה של בריחת שתן מה שמסביר את הסיבה כי הביצים הן קודם כל פיתוח של מוצר רפואי ורק אחר כך הן נקשרות לתחום המיני.

ככל שהמשקולות תהינה כבדות יותר כך הן יהיו יעילות יותר לחיזוק רצפת שרירי האגן ויגבירו את ההנאה והתפקוד המיני.

ביצי אהבה סיניות הן טיפול יעיל ונכון עבור נשים הסובלות מבריחת שתן, הביצים הסיניות הן פתרון טבעי לחיזוק שרירי הנרתיק ומומלצות לשימוש עבור כל אישה ואישה. ובמיוחד עבור נשים אחרי לידה שאינן מצליחות ליהנות ולהרגיש את תחושת החדירה של בן זוגן ואף חוות צניחת רחם.

 

אז נכון, רוב הנשים נמנעות לדבר על המבוכה שיש בבריחת שתן או על המתנות שנשארו להן מהלידה או בכלל... ומתמודדות עם הקושי בחדרי חדרים, מדחיקות. אבל רגע, מי ידאג לגוף שלך אם לא את?! האחריות על גופיך חלה אך ורק עלייך. אז עצרי רגע את הכל והתרכזי רק במה שחשוב באמת  - הבריאות שלך!

אז עד לכתבה הזאת לא באמת ידעת למה משמשות הביצים ואולי כמו רוב האנשים חשבת שמדובר בעוד אביזר מין אבל מעכשיו אין תירוצים יותר. אם הגעת לחלק הזה של הכתבה את כבר יודעת שמדובר באביזר שעומד על הגבול שבין מוצר רפואי למוצר מיני. וברור לך שיש ביכולתן של הביצים הללו לפתור לך המון מהבעיות הרפואיות והנשיות שלך. ביצים סיניות משמשות נשים רבות באימון וחיזוק שרירי ריצפת האגן ובשיפור איכות החיים שלהן.

הרפואה של היום הוכיחה אחר ניסויים ומחקרים רבים, כי השימוש בביצי אהבה סיניות תורם המון למען בריאות האישה והעצמתה הנשית. למעשה, השימוש והתרגול בביצים סיניות באופן קבוע מומלץ מאוד על ידי רופאי נשים בכל העולם וידוע כמשפר את תקינות הפעילות הנשית ומעצים את התחושה וההנאה המופקת באקט המיני.

לכן חיזוק שרירי ריצפת האגן זה אחד הנושאים שחייבים להיות בראש סדר העדיפויות שלך מבחינה בריאותית.  אין ספק שכל אישה ואישה זקוקה לאימון השרירים המוצנעים שבפלג גופה התחתון. שרירי רצפת האגן מסייעים בייצוב מרכז הגוף ומביאים לשליטה בעת ההתאפקות או בזמן האקט המיני, השרירים תומכים ברחם במהלך ההיריון ולאחריו, לכן חשוב מאוד להקפיד על אימון סדיר של שרירים אלה ולהכניס את הגוף למסדר אימונים שגרתי שיסייעו לך לשמור על אורך חיים בריא ואיכותי.

 

ביצים סיניות לחיזוק רצפת שרירי האגן
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות