052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

איך תשלוט על הגמירה?

איך תשלוט על הגמירה?

זה כבר לא סוד, גברים רבים בעולם סובלים מחוסר היכולת לשלוט על הגמירה שלהם.
תתעודד - על פי מחקרים רבים שנעשו בתחום, אתה לא לבד. לנתון הזה נכנסים 75% גברים ברחבי העולם. יש המון גברים, בין אם יודו ובין אם לא, שסובלים משפיכה מהירה. שפיכה מוקדמת היא תוצאה של מספר אפשרויות, היא יכולה לקרות בשל רגישות מינית - המגרה את סף הריגוש עד אובדן השליטה. או כתוצאה מריגוש יתר בפין ( עטרה ) שכאמור זוהי נקודת גירוי חזקה ואצל גברים הסובלים משפיכה מוקדמת היא רגישה אף יותר. גם יחסי מין לעיתים רחוקות, הדבר גורם להתרגשות יתר, לחוסר שליטה וכו...

שפיכה מוקדמת מעוררת לחץ אצל גברים והדבר גורם לחוסר בטחון ותסכול בפן האישי ובפן הזוגי. הדבר מוביל להידרדרות משמעותית בחיי היומיום.
בימינו ישנם מגוון פיתוחים בכל הקשור בשפיכה מוקדמת, ניתן למצוא שיטות טיפול, טכניקות ופתרונות שונים להתמודדות עם שפיכה מוקדמת. 
כן, כן, שמעת נכון. ניתן להאריך את משך הסקס וללמוד לשלוט על הגמירה.


ספרי השהייה  או משחת השהייה - אחד הפתרונות הנפוצים והנמכרים ביותר הוא ספריי השהייה ומקביל אליו יש גם קרם השהייה המאפשרים שליטה על הגמירה ביעילות, אחוזי ההצלחה של מוצרי ההשהייה גבוהים. לא סתם ספרי השהייה ומשחת השהייה הם התכשירים הנמכרים ביותר בתחום הארכת משך הסקס. ניתן להשתמש בהם בדיסקרטיות ובלי שהפרטנרית תדע, התגובה של הספריי ושל משחת השהיה מידית ולא דורשת התמודדות וקושי. 
השימוש: יש להתיז ספריי השהייה בלחיצה אחת או למרוח מהמשחת השהייה על העטרה (הכמות משתנה בין החברות), כבערך חצי שעה לפני הסקס. נכון, השימוש בספריי השהייה מאלחש את איבר המין שלך ולכן בהשפעת החומר הפעיל אתה עשוי להרגיש פחות חיכוך אבל שההשפעה יורדת אתה חוזר להרגיש כרגיל אחרי שכבר הוכחת שאתה מלך.


טבעת זיקפה והשהייהטבעת זיקפה והשהייה היא טבעת העשויה מסיליקון פחות אלסטי  (בשונה מהטבעת רטט המוכרת) הטבעת לזיקפה והשהייה לוחצת על צינור השפכה ובכך מסייעת לשלוט על הפליטה. השימוש בטבעת טבעי ורב פעמי אבל ישנם גברים הטוענים שזה מציק ואף כואב. מה גם, שאי אפשר להסתיר את השימוש בטבעת לזיקפה והשהייה, מה שמאפשר לך שימוש רק עם הפרטנרית שאיתה אתה יכול להיות פתוח.


טיפול תרופתי להגברת האון - כמו הספריי השהייה ישנם גם כדורים שונים לטיפול באון, שהשפעתם מיידית. כדורים להגברת האון כמו: ויאגרה, סיאליס, לוויטרה, טייגר, ג'ל הקמגרה ועוד.. ועוד... השימוש בכדורים להגברת האון אינו טבעי ואסור בלי אישור מרופא. כדורים להגברת האון ניתן להשיג רק בבתי המרקחת.


תוספי תזונה - כדורים טבעיים לכוח הגברה כמו פאוור און ופאוור קינג שמסייעים לזיקפה חזקה וארוכה יותר. שימו לב התוצאה אינה מיידית אך הכדורים טבעיים ומותרים לשימוש יומיומי ולא מצריכים המלצת רופא.

בכל דרך שתבחרו, היזהרו מחיקויים.

שיהיה לכם סקס ארוך ומלא תשוקה...

איך תשלוט על הגמירה?
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות