052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

איך מחזירים אהבה

איך מחזירים אהבה

תשוקה ביחסים

במהלך עבודתי בתחום אביזרי מין, רכשתי לא מעט ניסיון מקצועי והופתעתי לגלות כי עדיין קיימות בנינו נשים שלא יודעות מהי חווית העונג של הגמירה, כאלה נשים שלא מצליחות להבין מה מגרה אותן וממה הן נהנות במהלך הסקס. הן עדיין לא נחשפו למקור העונג ולסיפוק הרצוי, שאיך נאמר את זה בעדינות... לא כל כך מצוי אצלן בחדר המיטות, הן עוד לא פגשו את הנקודה שתרגש אותן.

אז איך בדיוק מחפשים את הנקודה הכל כך מבוקשת שעשויה להביא אותך לשיא האורגזמה?

רוב הנשים שאת מכירה עסוקות ב - לחשוב, להתבייש ולזייף...

מחשבות רבות תוקפות את מוחנו הזעיר במשך כל זמן נתון, אנחנו הנשים עסוקות בטרדות רבות כל יום כל היום. זה לא שאני מנסה לומר שבני המין הגברי אינם מפעילים את הראש, הם פשוט חושבים באופן שונה והרבה פחות היסטרי.

אנחנו חושבות על הבעיות שלנו במימד אחר ועמוק יותר, אנחנו מסוגלות להעמיק גם בדברים השוליים, אז קל וחומר על הדברים המשמעותיים בשגרת יומנו,  מה שעלול לפגוע באופן ישיר בתפקוד המיני ובצורך שלנו בסקס, המחשבות המלוות אותנו טרם נכנסנו למיטה משפיעות על התשוקה שלנו ועל היחסים האינטימיים שאנחנו מנהלות. המוח שלנו לא נח לרגע ומאוד קשה לו להשתחרר, לכן גם כאשר הפרטנר שלנו כבר הצליח לגרור אותנו לאקט מיני. ונניח שהמוח נוטרל, משום מה אנחנו ממשיכות לחשוב מתוך המקום הטבעי שלנו. המון מחשבות עולות בנו ובניהם כל מיני הרהורים של חוסר בטחון כמו: מה הוא חושב עליי? איך הוא רואה אותי עכשיו? או כמה אני מביכה במהלך הסקס כאשר אני נעה מעליו, רוכבת להנאתי או מאוננת מולו.

נשים נוטות להתבייש בתגובתן הטבעית והמשוחררת, יש נטייה להתכנס במעין מחסום דמיוני, בכל הנוגע לעונג, לפתיחות ולגופן.

השיטה הקלה והכל כך נוחה לזייף אורגזמה הורסת לנו את כל הכיף. בנינו זה כל כך נכון שאנחנו מזייפות אורגזמה ונשארות מתוסכלות ונטולת ריגושים - פלא שתמיד כואב לך הראש בזמן סקס.

המלצה שלי, אל תיכנעי לעצלנות, כולן עובדות ומאוד קשה וסקס טוב זה המקום לתרפיה שתעורר לך קצת את החושים. אז במקום להעצים את ההגדרות שאנו מציבות לעצמינו בראש, אלה שמרחיקות אותנו מתחושת השיא הכל כך מעצימה... כדאי מאוד שנלמד להנות ובשביל זה עלינו להתחיל לשחרר.

אנו כנשים חייבות לשתף פעולה על מנת לסייע לבן הזוג להעצים את החוויה המינית המשותפת. האחריות לשפר את היחסים ולהפוך את הסקס לאיכותי חלה עלינו וגם על בן זוגנו באותה המידה.

הדרך הטובה ביותר לשפר את החוויה המינית שלנו היא להכיר יותר וקודם כל את עצמינו, על כל אישה להתחבר אל רזיי גופה ולחשוף את הדרך המתאימה יותר עבורה בדרך אל העונג, כל אישה משתנה ביחס לתחושות גופה, יש נשים הנהנות מגירוי חיצוני של הדגדגן ולעומת זאת יש את אלה שחייבות את תחושת החדירה, יש נשים עם פטמות מגורות ויש כאלה המתענגות מחדירה אנאלית, יש אין סוף פנטזיות שעלולות לפתח עבורינו את חווית האורגזמה. עליך לצאת מעולם הנוחות והבטחון שלך וללכת לקראת מסע אחר הריגושים שלך ותאמיני לי, אין הרגשה נשית וטובה יותר מזו.

אל תהיי מופתעת אך לצערי, רוב הנשים חושבות שהן מקיימות יחסי מין רק למען בן הזוג וממש כחלק ממטלות היום. ואיך נראה לך שצריך להרגיש הגבר שלך? את באמת מאמינה שהוא לא שם לב לזה? שאת מפסקת בלי שום כוונה ורק מחכה שהאקט יגמר... 

 

 

Gif.co.il - אל תהיי מופתעת -

 

 

מה שקורה לנו במשך האקט זה הרבה מעבר לסקס, הרבה יותר מהנאה גופנית, אנו ממלאים את הנפש.

כבר אמרתי תרפיה, אבל אם תשקיעי עוד מעט מחשבה תביני כמה הסקס משפיע עלינו פסיכולוגית, אנו מתעצמים ומרגישים יפים ונחשקים יותר במהלך החוויה המינית. כבר מהחיזור אנו מתמלאים בתחושת הערצה המטפחת בנו את הבטחון העצמי שמשפיע על היום יום שלנו. אני לא מכירה אף אדם בעולם שלא היה רוצה להרגיש נחשק, שמישהו מעריץ אותו עד התרגשות. וסקס זה דרך טובה להתחבר ולחוש זאת, סקס זו אחת הדרכים לקיים את האהבה.

אנו הנשים בסופו של דבר המין היפה והמין החזק בהחלט. לנו יש את הכוח לשנות את כללי המשחק וזה אפילו כיף גדול. ללבוש בגד פיתוי, ליזום משחק תפקידים משעשע, לעשות טיזינג שובב עוד לפני שנכנסת למיטה זה רק קמצוץ מהאפשרויות שעומדות לפנייך... לעורר את התשוקה בהחלט נמצא בידיים שלך ואת צריכה לעשות זאת באובססיה תמידית, להיות מושא חלומותיו של בן זוגך קודם בחדרי חדרים. להתחבר לנשיות עוצמתית, לסקסיות שבך, להיות חושנית ומלאת תשוקה.

הרעיונות להפתיע מגוונים מאוד, את מוזמנת לצאת רגע מהקופסה ולהפתיע לא רק בלבוש סקסי אלא אפשר גם במסכה מסתורית או פאה שתשנה אותך ותתן לכם טוויסט לחוויה אחרת לגמרי, משחק סקסי נועז יכול לגשר על פער תקשורתי, לאונן מולו יכול לזמן ולהוביל אותכם לחווית אוננות משותפת שתחבר בניכם. אם יש ילדים בבית מומלץ מידי פעם לשלוח אותם לישון אצל ההורים ולהתנהג בחופשיות.

חשוב מאוד לנקות את המחשבה מכל גורם מפריע. להתייחס לזה כאל רגע שהוא קודש קודשים, זוגי ושייך רק לכם. זהו רגע שחשוב לבניית יחסים איתנים וממלאים מבפנים, רגעים מעוררי תשוקה.

זמן איכות זוגי בתדירות קרובה ובאופן יציב יטען מחדש את היחסים וינטע בכם בטחון ועוצמה בפן האישי וגם בפן הזוגי. זה המפתח לזוגיות מאושרת וממלאת וזה מונח לכל אחד מאיתנו על הצוואר.

נכון שהנכתב דיבר בעיקר על תפקידה של האישה ביחסים אבל גבר שרוצה אישה נועזת כזו שמשקיעה ברגעים האינטימיים צריך לאפשר לה קצת זמן להתפנות לזה. לקחת יוזמה במטלות הביתיות היום יומיות ועם הילדים על מנת לתת לה זמן פנוי לחשוב איך להשקיע ולהתארגן בהתאם!

הקפידי תמיד לשמור על נשיותך ולהעריך את גופך – הקפד לקחת חלק מהנטל שמלווה אותה

הקפידו ביחד לשמור על ערבי איכות משותפים בשם האהבה!

בהצלחה "זמן לאהבה"

איך מחזירים אהבה
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות