052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

איך מגיעים לאורגזמה

איך מגיעים לאורגזמה

אנחנו הנשים נוטות לדבר עליה בלי סוף, חלק מאיתנו עדיין לא הגיעו אליה, ישנן בנינו שפגשו אותה ממש במקרה וישנן הנשים שזכו להכיר אותה היטב. אז לא משנה אם את מאלה שעוד חולמות עליה, או אולי מאלה שהיא פוגשת רק לעתים רחוקות או שאת אחת כזו שמעוררת קנאה שהתברכת בהיותה חלק בלתי נפרד מחייך... נכון מאוד אני מדברת על האורגזמה הנשית שאנחנו כל כך חפצות בה.

עבור נשים רבות ברחבי העולם, האורגזמה היא סוד אפל המוסתר היטב במעמקי גופן. לוקח לנו זמן רב וניסיונות מתישים, אנו נתקלות בלא מעט מחסומים, בחיפוש אחר העונג הקוסמי. יש נשים שמתמזל מזלן והן מצליחות ללמוד יותר את גופן עם הניסיון והשנים – הנשים הללו מצליחות לזהות את האותות שמאירות להן את הדרך. חלקן הולכות את הדרך בעיניים עצומות ויש את אלו שמסתבכות במסע, אבל מה שבטוח כולנו דוהרות לאותו הכיוון.

להגיע לאורגזמה דורש מאתנו עבודה קשה, על זה אין לחלוק ועם זה צריך להתמודד. ישנה דרישה לאיזושהי מיומנות טכנית וגם לפרטנר מתאים, אבל אם את חושבת שדי בכך אז את טועה טעות חמורה ואת זה לא רק אני אומרת. בנוסף לנאמר חשוב ליצור אווירה מתאימה ונוחה כזו שתזמן עבורכם את הרגע הנחשק. לדוגמא, האם ידעת שכדאי לשים לב לטמפרטורה של החדר ולתאורה. כאשר אישה מוטרדת מכך שבן זוגה מסתכל על גופה העירום באור מלא וחשה כי הוא בוחן אותה והיא אינה שלמה עם החשיפה הזאת ומתביישת (עניין שדורש התייחסות מיוחדת), ואם ישנה אי נוחות לגבי גופך, אין סיכוי שתצליחי להגיע לאורגזמה. גם קור ישפיע על היכולת שלך להתרכז במסע המפרך הזה.

עוד נקודה שחשוב להסתכל עליה היא העובדה שנשים רבות, גם אם הצליחו להיכנס לאווירה ונמצאות "בכיוון הנכון" בדרך לגמירה, היא עלולה לחמוק להן מבין האצבעות ולהיאבד. זאת משום שעלולה להיכנס למוחנו מחשבה - החל מעכבות הקשורות בחינוך מיני, דרך ענייני דימוי גוף, אי-יכולת התמסרות ועד למחשבות טורדניות שמפריעות לנו להתחבר לרגע העצום הזה.

 

אל ייאוש, בכל זאת ישנם הרבה דברים היכולים לפקס אותך במסע אחר הרגע הזה - מוזיקה אירוטית שתנעים את האווירה, כיבוי הסלולרי והניתוק ממנו, לנעול את הדלת ולנטרל את הטלפון. ישנן כאלו שסרט אירוטי הנבחר בהשראת הפנטזיות שלהן עושה עבורן אחלה עבודה. יש המונעים מקריאה של חומר אירוטי מעורר תשוקה רגע לפני שנכנסו למיטה, קריאה ושירה ידועים בסיוע לפקס ולמקד את תשומת הלב ולא לברוח למקומות לא רצויים. ויש את אלו שעבורן לטבוע במבט עיניו של בן הזוג זה המהלך המנצח עבורן. אצל כל זוג זה אחרת. כל אישה – ודרכה שלה.

 

אין לי מושג עד כמה חקרת בנושא:

אני לא יודעת עד כמה העמקת וניסת להבין בנושא אבל מבחינה מדעית, אורגזמה יש רק אחת, אך יש לה סוגים מגוונים... עד כמה מגוונים? כנגד מגוון הנשים בעולם, כך מספר סוגי האורגזמות והדרכים להגיע אליהן. הנה כמה דוגמאות:

 

אורגזמה הפורצת מהדגדגן

הדגדגן, בשונה מאיברי מין אחרים המאפשרים לנו שימוש גם לפעולות אחרות כמו: השתנה, הנקה, הולדת ילדים ועשיית צרכים. הדגדגן נוצר אך ורק למטרה אחת והיא עינוג האישה. זוהי מהותו הטבעית. ולכן חשוב שנבין את עצם קיומו ונעריך אותו.

קבלי עובדה שתעזור לך להבין!

הדגדגן מכיל יותר מ- 8,000 קצות עצבים שזה אפילו יותר מאשר באיבר המין הגברי. וכשהוא מגורה, כלי הדם באזור מתרחבים, איברי המין מתמלאים בדם הזורם ושרירי אגן הירכיים הופכים מתוחים – וזה הגורם לתחושת החמימות המענגת הנשלחת אלינו בפקודה ישירה מהמוח שלנו לזה קוראים "גירוי מיני".

האורגזמה של הדגדגן בנויה לרוב ממספר שיאים שמזכירים התפרצות אופורית, או רצף של פיצוצים קטנים, כשמרווח הזמן בניהם משתנה דרמטית מאשה לאשה. ההתפרצויות הללו מתמקדות באיברי המין ומשחררות את אותו מתח שרירי שחשנו מההתחלה.

אז איפה את בכל הסיפור הזה?

הסטטיסטיקה מעידה ש- 70% מכלל הנשים בעולם מסוגלות להגיע לאורגזמה דרך הדגדגן. ואם בכל זאת את משתייכת לאותן 30% שעדיין תוהות ומחפשות כי אינן מגורות מספיק מהדגדגן וכי אצלן זה בכל זאת שונה, אל דאגה עדיין, אם תעבדי על זה תצליחי לכבוש את המטרה. אך הייתי ממליצה לך קודם כל להתחבר יותר לעצמך, אולי להשקיע בספר טוב, או במטפלת מינית. זה באמת לא יותר מידי מסובך להגיע לאורגזמה טובה בכוחות עצמך, ואחרי שמצאת את הנוסחה, אז את יכולה לשתף בנושא את בן זוגך. ולהיסחף יחד בעונג.

את התרגול עם עצמך את יכולה להתחיל כשאת יושבת על המיטה בברכיים כפופות ובעקבים צמודים. עכשיו זה רק את והדגדגן שלך. את יכולה ללטף, לגעת, לסלסל במעגלים איטיים מסביב לצ'ופצ'יק הקטן, להגביר את הלחץ, אולי להיעזר במוצר מין מסוג רוקט פוקט וכשאת מרגישה שהגירוי מתעצם, להתקבע על סוג הקצב שאת מרגישה שזה "הנקודה" שלך. כשאת מרגישה קרובה לאורגזמה, לחצי את העקבים זה נגד זה על מנת להוסיף ללחץ המצטבר על עטרת הדגדגן. בכל מקרה לא הייתי ממליצה לך להפעיל לחץ ישיר על הדגדגן אלה תמיד לתת את המגע סביבו. נאמר אם את משחקת עם האצבעות אז לא ללחוץ על הדגדגן כאילו היה כפתור אלה לאחוז אותו בין שתי אצבעותייך תוך כדי תנועה.

עוד אפשרות נעימה ואני בטוחה שהיא די מוכרת לך, והיא שימוש בזרם המים המתפרץ מהטוש, מקלחת חמה או מקלחת קרה, לא משנה איך העיקר שתמצאי את מה שעושה לך טוב... שכיבה באמבטיה, בעמידה, ותוך כדי לשחק בעוצמת הזרם... עכשיו זה הרגע שלך!

 

 

כשאיבר המין הגברי חודר אל עומק הנרתיק, נוצר גירוי עצבי הלוחץ את הרחם כלפי מטה וגורם לריגוש ולתחושת עונג. אך עם כל הכבוד בכל זאת רוב הנשים זקוקות גם לגירוי של הדגדגן. ואני אומרת למה לבחור שאפשר לשלב, השילוב בין החדירה העמוקה והגירוי של הדגדגן יבטיח את הסיכוי שלך להגיע לאורגזמה המיוחלת, השילוב בין שתי נקודות כל כך עוצמתיות בגופך לא יכול להיגמר בפחות מהטוב ביותר!

אז איך תעשי את זה הכי טוב?

בעת החדירה, כשאת מגורה, עברי לתנוחה שתאפשר לך את החדירה העמוקה ביותר. שבי עליו והתרכזי בתנועת האגן שלך כך תוכלי לשלוט באופן מלא בחיכוך עם איבר המין בעת החדירה. התרכזי בתחושת הנרתיק - האם הוא רפוי או מכווץ, עד כמה הוא חזק ובאיזו זווית החדירה עמוקה ומענגת יותר.

אם את אוהבת חדירה אינטנסיבית אני ממליצה על התנוחה המדוברת, זאת שאת מכירה כ"דוגי סטייל" (כריעה) שאת על ארבע והוא חודר אלייך מאחור, כשאיבר המין שלו מתחכך בדופן הנרתיק עד צוואר הרחם. גם לך יש השפעה על עומק החדירה התאימי את הזווית של אגן הירכיים, עד שקצה איבר המין שלו ייגע בחלום הרטוב שלך. לכי תדעי אולי את מסוג הנשים שאצלן גירוי קל בצוואר הרחם מביא לאורגזמה ועבורך זו יכולה להיות התנוחה האידיאלית ביותר.

זהירות!

אם את משתמשת בהתקן תוך רחמי, מגע אינטנסיבי בצוואר הרחם עלול לגרום לאי נוחות ואפילו כאב או אולי לגרום לאיבר המין הגברי להידקר מהחוט הדוקרני המחובר להתקן, ומבצבץ מצוואר הרחם.

 

אורגזמה הפורצת מנקודת הג'י

נקודת הג'י היא גוש קטן ועשיר בקצות עצבים ובלוטות רגש, נקודת הג'י ממוקמת סמוך לשופכה הנשית. מיקומה המוצנע של נקודת הג'י מאפשר את החיכוך בה אך ורק על ידי חדירה או הפעלת לחץ בנקודה מאוד ספציפית בנרתיק. אגב, יש חוקרי מין החולקים בכלל על קיומה. ישנם הטוענים שכלל לא ברור אם היא קיימת. זוגות רבים חיפשו אחריה במשך שנים וזו לא נגלתה, אך לעולם אין לחלוק על אלה שכן!

איך מסבירים את זה?

זה קל. יש נשים שהנרתיק שלהן בעל רגישות גבוהה במערכת העצבית ויש אחרות שרגישות פחות. בדיוק כמו שהסקנו קודם שדיברנו על הדגדגן.

התחושה באורגזמה של נקודת הג'י היא תחושה של אורגזמה "עמוקה", כיוון שהגירוי מגיע עד הדפנות הפנימיות של הנרתיק. תחושת המלאות היא בין היתר כתוצאה מהתרוממות הרחם במהלך המגע בנקודת הג'י. בסוג כזה של אורגזמה חלק מהנשים מפרישות נוזל שקוף הידוע כ"שפיכה הנשית". זה איננו שתן, אלא המקבילה הנשית לשפיכה הגברית.

אגב, מבחינה מדעית, קיומה של "השפיכה נשית", או אי קיומה, הוא נושא השרוי במחלוקת בין חוקרי המין. בעקבות שהדבר קיים רק אצל נשים מסוימות באשר ישנן כאלה שהתופעה אינה קיימת בחיי המין שלהן ומעולם לא חוו בה.

איך תמצאי אותה?

נקודת הג'י בולטת בהרגשתה מדופן הנרתיק רק בעת גירוי, הכוונה שאינה כפתור שמיד עם המגע מתחיל בפעולה. לכן הדרך לגרות אותה היא בגירוי מעמיק שמצריך מעט השקעה.

הדרך הכי נכונה לעשות את זה היא כאשר את שוכבת על גבך ואת או בן זוגך מכניסים את האצבע לעומק של בין ארבעה לשישה סנטימטרים מפתח הנרתיק לכיוון הדופן העליונה. עליכם לזהות נקודה במרקם מעט שונה ועגלגל. ובמקום הזה עליכם להתרכז ולהשקיע גירוי בצורה מעגלית. הגירוי צריך להתבצע עם אצבע מקומרת מעט שכאילו חופנת את עצם החיק (עצם ה"פוביס"), הנמצאת מתחת לדגדגן, אבל לרוחב.

געו בה שוב ושוב לטפו אותה בכמיהה, עד להרגשה העילאית, המגע הנכון עם נקודת הג'י עלול לגרום לתחושת השתנה. זה טבעי, אין צורך להיבהל. הסיבה לכך היא הגירוי הרב של בלוטות העצבים הסמוכים לשופכה הנשית. אם תרפי ותירגעי, התחושה הזו תהפוך לחוויה המינית המושלמת שלך.

אם במקרה החיפוש נכשל אל תכנעי!

נסי לשכב על גבך בנינוחות, הניחי כריות מתחת לישבנך ונסי להשתמש שוב באצבעות, או בויברטור המותאם לגירוי נקודת הג'י.

נקודת הג'י משתלבת גם בסקס - על מנת לאפשר לבן זוגך להגיע לנקודת הג'י בעת החדירה עם איבר המין שלו, שבי עליו שפניך מופנות לפניו וקשתי את גבך לאחור. נסי תנוחות וזוויות שונות בעזרת אגן הירכיים שלך, עד שתגיעו לנקודה. עוד תנוחה מומלצת שיכולה להקל היא תנוחת ה"דוגי סטייל" הכריעה, שהוא חודר לנרתיק שלך מאחור. תני למתח ולריגוש להשתלט עליך ותרפי, לעולם אל תיכנעי, גם אם בפעמים הראשונות אינך מצליחה להגיע לאורגזמה.

אז אחרי שיעור כל כך חשוב לחיי המין שלך, ואחרי שהחשק המיני השתלט גם עליי, כל שנותר זה לאחל לי ולך, סקס איכותי ומעצים, רצוף בתחושת אושר וסיפוק עילאי.

בהצלחה במסע!

איך מגיעים לאורגזמה
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות