052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

איך להשתמש בפלאג אנאלי? המדריך המלא לחדירה אנאלית:

איך להשתמש בפלאג אנאלי? המדריך המלא לחדירה אנאלית:

איך להשתמש בפלאג אנאלי? המדריך המלא לחדירה אנאלית:

השאלה עמה אני מתמודדת הכי הרבה במהלך היום עם לקוחותיי היא - איך מתחילים עם חדירה אנאלית? התשובה המיידית שהם עונים לעצמם היא: "זה כואב!"

ואני אומרת: "אם לא ניסית מאיפה המסקנה שזה כל כך כואב? כי שמעת ש... מישהו אמר ש..."

לחדירה אנאלית יש שני מחסומים והם: כאב וסטריליות, כי מה לעשות לא מדובר באיזור הכי היגייני בגופינו ובינינו זו ההתמודדות שנשים לא מדברות עליה כי זה מביך, אז אנחנו אומרות שזה כואב גם אם מעולם לא ניסינו. ואכן כן אם לא עושים זאת נכון זה גם עלול לכאוב, להבדיל מהחורים האחרים בגופינו, פי הטבעת זה החור היחידי שניתן לנו רק לשם פליטה ולא לשם הכנסה וכן יש בידינו לשנות את הנתון הזה אבל עלינו לעשות זאת בדרך נכונה. לאט, בעדינות ובהדרגה עד ששרירי הרקטום שלנו יתרגלו ויתענגו על החדירה.

אז אם הגעת עד לפה ועדיין אין לך מושג מה זה פלאג אנאלי או שאולי שמעת אותו נקרא בשם פקק אנאלי הרי לך שמדובר בצעצוע מין אשר מיועד להחדרה, הרחבה ולגירוי בפי הטבעת, הוא מיוצר בגדלים, צבעים ועיצובים שונים, מחומרים מגוונים, באיכויות רבות וישנם כאלה עם מנגנון רטט. הפלאג אנאלי מיועד לשימוש בין נשים וגברים כאחד. השימוש במוצר פשוט וקל, יש להחדיר את הפלאג לפי הטבעת וליהנות... (לנשים שבנינו מומלץ לשלב את הפלאג עם חדירה ואגינאלית) אבל מכל ההיצע איך באמת בוחרים בפלאג אנאלי הנכון? ואיך מחדירים אותו באופן הנכון?

כל השלבים לבחירה ושימוש בפלאג אנאלי בצורה הנעימה והבטוחה ביותר עבורך:

הבחירה - כאשר נבוא להתרשם ולרכוש את הפלאג עליינו להקפיד על אחד העיקרים החשובים ביותר ועליו נתעקש בלי פשרות.  וזה כמובן איכותו ובטיחותו של המוצר.

אז מה כבר יכול להיות לא טוב בפלאג ובעיקר אם אין בו אפילו מנגנון רטט?!

1. אז כאשר נבחר פלאג אנאלי נשים לב קודם כל שאין לו חריצים או זיזים וזאת מפני שהרקמה הפנימית של הרקטום בפרט ובמערכת העיכול בכלל רכה מאד ועלולה להיפגע בקלות, מה שעשוי להפוך את החוויה לפחות נעימה. אל נשכח שהפגיעה באזור העדין הזה בגופינו מלווה בהחלמה מעט בעיתית, מאחר ומדובר באזור לח ונגיש לשימוש יום-יומי, הגדוש בחיידקים פחות ידידותיים.

2. כאשר נתלבט בין שלל האפשרויות המוצעות לנו במדף, קל מאוד להבחין שיש פלאגים אנאליים במגוון עצום של חומרים. יש לשים לב שהמוצר עליו החלטנו יהיה עשוי מחומר העומד בתקן מכובד וידידותי ביותר עבורנו, ישנם אנשים הסובלים מאלרגיה לחומרים מסוימים ואם ידועה רגישות צריך לתת התייחסות גם על זה.

3. על התקן כבר דיברתי אז ארחיב ואוסיף שהתקן כמובן שומר עלינו מצעצועים מצועצעים ככה שהמוצר עומד בתקן מכבד אנחנו רגועים שהפלאג לא ישבר לנו בעת השימוש בו, אז נא להקפיד שוב על התקן ועל המבנה.

4. שימו לב הגברים המחדירים שבנינו - יש לוודא כי בסיס הפלאג רחב יותר מגופו, מבנה זה חשוב ומונע את בליעתו של האביזר לקרבנו.

5. הנתון האחרון הוא כבר לגמרי אישי, נותר רק לבחור בגודל שיתאים בדיוק לנו, ההמלצה שלי היא כזאת: למי שעוד אין ניסיון, עדיף לבחור בפלאג אנאלי צר וקטן או לפחות מדורג מדק-לבינוני וזאת על מנת להתרגל ולתרגל החדרה נעימה, ככה נמנע מכאב לא רצוי ונהפוך את החוויה הזאת למענגת. חשוב להבין כי בסופו של דבר מדובר בשריר ושריר סופו להתרחב ולהתכווץ אנחנו רק דואגים לקצב הבריא והנכון יותר עבורנו. זכרו, תמיד קיימת האפשרות לרכוש פלאג נוסף שיהיה השלב הבא של החוויה האנאלית, זה אומנם עולה לכם עוד כמה שקלים אבל שעושים זאת נכונה הכסף שווה את התענוג המופק מהחוויה המינית והכל כך מרתקת.

 

איך עושים שימוש נכון בפלאג אנאלי?

1. רצוי להתחיל את השימוש בפלאג כאשר אנו במצב רוח מתאים. זאת אומרת חרמנים! ההורמונים המופרשים לנו מהמוח בזמן החרמנות עוזרים לנו ומקלים על החוויה.

2. יש לסכך את הפלאג אנלי בחומר סיכה איכותי ומותאם לשימוש עם מוצרי מין. לשם כך אני ממליצה על שימוש בחומר סיכה על בסיס מים מתוצרת R.P. האיכות של חומר הסיכה חשובה ומשפיעה מאוד על תחושת החדירה.

את ההחדרה הראשונית נתחיל בעדינות ובאיטיות, עם המון רגש, לצורך הרחבה של השרירים הטבעתיים, למנוע כאב וקרעים ברקמות העדינות.

כבר אמרתי אבל שוב חוזרת, נתחיל עם צעצוע מין קטן יחסית המותאם לשימוש אנאלי ולאט לאט נמשיך לצעצועי מין גדולים יותר. אל תנסו לקצר דרך ולחסוך, כי מנסיון זה לא באמת עובד.

תיזהרו מאגרסיביות מיותרת, זה עלול לגרום לפציעה והצלקה של התעלה האנלית, מה שגורם לפחדים ולכאבים מהחוויה גם בעתיד. זה בדיוק אותו זיכרון מר שמונע מאתנו לנסות שוב בעתיד וזה גם מה שהופך את החוויה הזאת לכואבת בהרבה יותר ממה שהיא אמורה להיות.

רצוי מאד לא להשתמש בפלאג יותר מ- 20 דקות ברציפות - זאת מאחר ולאזור יש נטייה להתכווץ באופן טבעי, כעבור פרק זמן ממושך, אם עוזבים את הפלאג בתוך הגוף סתם לכיף ולא ממשיכים עם החיכוך, אז ביציאה החוצה זה עלול להיות פחות נעים. אם החלטתם בכל זאת ללכת על זה ולהשאיר אותו בתוך הגוף ולצאת איתו החוצה. לבשו משהו שיאפשר לכם בכל רגע נתון לתפוס פינה נסתרת ולהוציא אותו מידית ברגע שתרגישו אי נוחות ובכל מקרה חשוב לא להגזים עם זה למרות שההנאה ממכרת.

אם יש כאבים, אי נוחות או כל תגובה קיצונית עצרו הכל. קחו צעד אחורה והמשיכו בצורה איטית עוד יותר אפשר לדחות מעט את החוויה הזאת עד שהכל יירגע, יש לנו זמן ואף אחד לא רודף אחרינו, אנחנו כאן כדי ליהנות.

ניקיון ואסתטיקה –

אז יש לי חדשות מרות עבורכם, זה ממש לא כמו בסרטי פורנו שהכל נקי ומצוחצח עד שאפשר לחקור את הגוף בהצצה לתוך החריץ. בכל אופן זה לא ככה באופן טבעי. לצורך הנאה מרבית והאסתטיקה הרצויה יש לבצע ניקוי מעמיק של האזור טרם החוויה ואת זה עושים רק בדרך אחת והיא חוקן, זה עדיף על סירחון תאמינו לי שאתם לא רוצים לעמוד במבוכה הזאת.
אם הפלאג אנלי שברשותך עומד להיות בשימוש של יותר מאדם אחד, נניח זוגי (ואפילו אם לא) אני ממליצה טרם השימוש לעטוף את הפלאג בקונדום בכדי לשמור על מקסימום היגיינה, ושוב אני אומרת עדיף להיפרד מכמה שקלים אבל ליהנות במקסימום מהחוויה ובראש שקט.

תחזוקה -

1. על כל פלאג אנלי העשוי מלאטקס, ג'לי וכל סוג כזה או אחר של סיליקון, אני לא ממליצה להשתמש עם חומר סיכה על בסיס סיליקון וזאת משום שהשילוב בין החומרים יהרוס את איכות הפלאג, את הציפוי שלו ולא יאפשר את הניקוי של הפלאג אנלי ובכך בעצם הפלאג אינו אפשרי לשימוש חוזר. באפשרותכם להשתמש בחומר סיכה על בסיס מים אבל חשוב מאוד שיהיה חומר סיכוך איכותי.

2. את הרחיצה של הפלאג האנלי נעשה תחת ברז מים חמים וסבון נטול אלכוהול, (באם הפלאג עם מנגנון רטט ואינו מוגן מים יש לשמור שלא תהיה חדירת נוזלים לתוך המנגנון, שימו לב שיש פלאגים אנאליים בהם ניתן להפריד את המנוע מגוף הסיליקון ולשטוף בנוחות), לא רצוי להשתמש בסקוץ' מאחר וזה עלול לייצר שריטות על גופו של הפלאג, דבר שיוציא אותו מרשימת מוצרי המין השמישים שלכם... לאחר מכן נייבש את הפלאג במגבת וניתן לו זמן ליבוש נוסף.

3. כאשר נאחסן את הצעצוע (וזה תקף לגבי כל הצעצועי מין שלכם) נדאג שלא יגע בשאר הצעצועים. וזאת מאחר והמגע של סוגי הסיליקון השונים עם סיליקון אחר גורמים לפגיעה ולשחיקה של החומר בצעצועי המין.

שיהיה לכם בהצלחה והנאה מרובה - ושלא תזדקקו לגמילה מכל הטוב הזה...

איך להשתמש בפלאג אנאלי? המדריך המלא לחדירה אנאלית:
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות