052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אור וירדן - מישהו אחר

אור וירדן - מישהו אחר

החלטתי שאני חייבת לשכוח מאור. לשים את ההרפתקה הזו מאחורי. חזרתי שוב לאתרי היכרויות, מנסה לשחזר את ההתחלה שהייתה לי עם אור, אבל עם אף אחד זה לא הרגיש אותו דבר. כל פעם מחדש יצאתי מאוכזבת ומתוסכלת יותר מהאפליקציות השונות. לעולם לא אמצא שוב חיבור כזה הייתי מייבבת ביני לבין עצמי.

באותו יום מצב רוחי היה מרומם, כמעט ולא חשבתי על אור ועל מה הוא עושה ומרגיש. אולי הזמן הצליח קצת לעשות את שלו, ואולי היה זה איתן מהעבודה שהצליח להצחיק אותי בלי סוף. החיוך שלו חשף שיניים לבנות ומסודרות ושתי גומות בצדדים. עיניו החומות הסתתרו מאחורי משקפיים שנתנו ל מראה של חנון אבל קול. הוא לא היה מהגברים שבחורות מזילות עליו ריר ברחוב אבל היה בו קסם שהצליח לשבות כמעט כל אחת שרק היה מביט ומחייך אליה. הוא היה אמיתי. הוא היה מאותם גברים שאת רוצה להביא הביתה לאמא. 
סיכמנו שניפגש היום בערב לבירה בעלמה בר.

דקה לפני שירדתי אל איתן שחיכה לי כבר במכונית, הבטתי שוב אל עצמי במראה, והניצוץ בעיניים שהיה לי לפני כל מפגש עם אור היה חסר לי. לא נראיתי שמחה. כעסתי על הדמות במראה, הטפתי לה שתחייך כי יש בחור טוב שמחכה לה למטה. 
לבשתי את החיוך הטוב ביותר שיכולתי, הדלקתי בגפרור את הניצוץ בעיניים וירדתי. 
אני חייבת להמשיך הלאה.

בבר שתינו וצחקנו לרוויה, מי שהיה מסתכל עלינו מהצד היה חושב שאנחנו זוג של שנים. איתן היה מדהים. לא פלש למרחב הפרטי שלי מצד אחד וגם לא היה רחוק מדי מצד שני. פלרטטתי איתו בעיניים ובתנועות הגוף הנחשיות שלי. אהבתי להוציא ממנו את נשיכת השפה שהעידה על האיפוק שהוא מנסה לשמור ושאני מנסה לשחרר. 
התקרבתי אליו ונעמדתי בין רגליו, כשהוא יושב על כיסא הבר לא מסירה את עיניי משפתיו יד אחת על בית החזה שלו, מרגישה את קצב פעימות ליבו וידי השנייה חובקת את צווארו. מגע ידיו על פניי היו נעימות ורכות. קירבתי את שפתי אל שפתיו ועצמתי את עיניי, מתנתקת מהסביבה ונשאבת אל תוך הנשיקה הראשונה שלנו.
לשונו הייתה רכה וטעימה, ידיו שהצמידו אותי אליו היו חזקות ועוטפות. זה היה יכול להיות רגע מושלם עם גבר מושלם ללא אור שהופיע אצלי במחשבות ללא כל הזמנה. אלו לא היו הידיים והנשיקה של אור, ואני רציתי אותו. רציתי את המגע שלו. 
לא הצלחתי להפסיק לחשוב עליו ולחזור לצחוק עם איתן. תירצתי לאיתן שזו השפעת האלכוהול כנראה ושהעייפות השתלטה עלי.

אחרי מקלחת, עטופה במגבת שכבתי על המיטה. כולם ישנים. שקט. ואני בוהה בחיוך של אור מהתמונה שלו בוואצפ. זוכרת בדיוק איפה התמונה הזו צולמה. הוא היה מחובר לפני 17 דקות, האם כבר יש לו מישהי אחרת שסוחפת אותו עד לשעות הקטנות של הלילה? האם הוא עדיין ער? 
הגעגועים אליו השתלטו עלי. שכחתי כבר מכל מה שהיה וכל מה שרציתי היה לחזור להיות שוב בזרועותיו. לדעת שהוא עדיין חושב עלי. בית החזה שלי התמלא בנוקשות מעורבבת בפחדים ותשוקות, נוקשות שהשתחררה ברגע ששלחתי לו הודעה. 
לא עברו מספר דקות וקיבלתי ממנו מענה. הוא ער חייכתי לעצמי וכבר לא הפריעה לי הסיבה לכך. הוא ער ואיתי בטלפון כבר שעה, כאילו לא קרה דבר. 
נרדמתי שלווה, חזרתי להיות שוב של אור.

 

תודה ללירז דרור המוכשרת - מנהלת ומייסדת את קבוצת הסיפורים "אלבום מילים".

אור וירדן - מישהו אחר
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות