052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אור וירדן - יותר משמעותית ממך

אור וירדן - יותר משמעותית ממך

כל רעש הסועדים סביבנו השתתק ברגע אחד, הכל התערפל לי, המילים שלו שנאמרו כבדרך אגב כחלק מהשיחה שלנו על החיים חדרו לתוכי ופצעו כל חלקה ירוקה. משאירים את חותמם "ירדן, את יודעת שאני מחפש מישהי שתהיה יותר משמעותית ממך" את ההמשך כבר לא שמעתי. המשפט הזה לא הפסיק להדהד בראשי כמנגינה צורמת. שמרתי על איפוק. על מבט מבין. לא נתתי לו לראות את הסערה שהתחוללה בתוכי. שתיתי כוס מים לעזור לגולה לרדת במורד הגרון פנימה. להסתיר אותה שם בין קיפולי הלב, איפה שאני מחביאה את כל הדברים איתם אני לא רוצה להתמודד. וחייכתי. הבנתי אותו.

מה את רוצה ירדן? אמרתי לעצמי מול המראה בחדרי. את ידעת שהוא מחפש מישהי להקים איתה משפחה, את לא רוצה את זה. את עוד רוצה לטייל בעולם. את רק בתחילת הדרך. הזכרתי לעצמי שוב ושוב מנסה להקליל את הכאב. להפסיק את המנגינה הצורמת של המילים שלו שלא מפסיקות להתנגן בראשי שוב ושוב. לא פעם תהיתי לעצמי בשביל מה אני צריכה את הקשר הזה? מה יש בו שאני כל כך נשאבת ונסחפת אחריו? שאני לא מצליחה להתנתק ממנו.

לקחתי נשימה עמוקה מאוד לפני שלחצתי על "שלח". ידעתי שזה הצעד הנכון עבורי והתפללתי שהפעם אהיה מספיק חזקה ולא אכנע, שהגעגוע לא יכניע אותי בסוף.

"אור, אני לא יכולה יותר. המחשבה שאתה מחפש מישהי אחרת בזמן שאתה איתי גומרת אותי. אני לא עומדת בזה כפי שחשבתי שאוכל. זה נגמר. הכי טוב שאצא לך מהחיים"

הכאב בחזה לא הרפה, המחשבה שתהיה לו מישהי יותר משמעותית ממני בחייו, שתתפוס את מקומי אצלו בלב, גמרה אותי. להכל הסכמתי כדי להישאר בחייו, כדי שהוא יישאר בחיי. להכל פרט לזה.

"הכי טוב שתהיי שלי" כתב לי חזרה וגרם לשטף דמעותיי לפרוץ שוב החוצה. מילותיו האירו אותי מבפנים, גרמו ללב שלי לחייך והפכו לחלק מזרימת הדם שלי. גם הוא אוהב אותי, גם לו קשה בלעדיי. הוא לא רוצה שאלך ממנו.

"אני רוצה, אני רוצה להיות שלך. אתה יודע כמה אני רוצה. אבל איך אהיה שלך ואתה של אחרת?"

הוא שתק. וגם אני. אין איך להמשיך מכאן. אנחנו כל פעם חוזרים לאותה נקודה כואבת. כל פעם חוזרים לאותה נקודה שממנה אנחנו לא יודעים איך להמשיך.

השתיקה בנינו הפעם החזיקה חודש ושלושה ימים.

 

תודה ליוצרת לירז דרור מייסדת ובעלים של הקבוצה "אלבום מילים".

אור וירדן - יותר משמעותית ממך
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות