052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אור וירדן - הפגישה

אור וירדן - הפגישה

ישבתי על הבר, בוחשת עם הקש בתוך המשקה. כל רגע מעיפה מבט אל עבר הכניסה בצפייה לראות אותו כבר נכנס. להרגיש איך הנוכחות שלו ממלאת את חלל החדר. 
נמנעתי מלהדליק סיגריה על אף הלחץ בו הייתי שרוייה, רציתי להיות מושלמת עבורו היום. רציתי שברגע שיראה ויריח אותי ייזכר עד כמה הוא אוהב אותי. שישכח את הפער בנינו, שירצה לחזור להתרכז רק בי. שירצה להפסיק לחפש. שיעצור. בליבי ידעתי שזו תקוות שווא, שזו פנטזיה לא אמיתית. לא באמת יכולתי לבקש זאת ממנו. לא באמת רציתי שבגללי יעצור את החלום שלו להקמת משפחה. 
המחשבות הרציונאליות עם הרגשות העזים כלפיו שוב גרמו לי לתהות מה אני בעצם עושה כאן. בשביל מה פתחתי את הכל מחדש. לקחתי נשימה עמוקה דרך הקש המלא בוודקה, נשימה שקיוויתי שתשתיק קצת השכל ותתן לי רק להרגיש.

"שמת את הקולר" הוא ציין לאחר שנשק לי הלחי והעביר אדוות אל עבר מעיין האושר שלי. 
נגעתי קלות בקולר האהוב שלי, קולר שחור דק עם תליון גס בצורת לב. הקולר שהזכיר לי איך הכל התחיל בנינו, איך כבר בפגישה הראשונה הפך אותי לחתולה שלו ואני התמסרתי לכל חלק ממנו. 
חייכתי לעברו, מתענגת מהעובדה שהוא כאן לידי, ממש במרחק נגיעה ממני. הגעגועים למגע שלו היו חזקים ממני, רק רציתי לחוש אותו עלי, לחוש שאני שוב שלו. קירבתי את שפתיי אליו, והוא שלא עמד בפיתוי שאב אותי אליו. לא רציתי שהנשיקה הזו תיגמר, לא רציתי להתנתק ממנו.

"שנמשיך אלי?" הוא שאל. לא דרש. הסתכלתי עליו לא מבינה מה השתנה. אבל הוא רק אמר שנדבר בבית. מילותיו התהדקו על ליבי כצבט. אבל ידעתי שאסכים לכל מה שידרוש. אלו היו החודש ושלושה ימים הקשים ביותר של חיי.
לא רציתי שהוא שוב ייצא מחיי.

תודה ליוצרת לירז דרור מייסדת ובעלים של הקבוצה "אלבום מילים".

אור וירדן - הפגישה
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות