052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אור וירדן - הזונה של הנפש שלי

אור וירדן - הזונה של הנפש שלי

השעה כבר הייתה מאוחרת וסוף הערב התקרב, המסיבה הייתה פשוט מושלמת, הרגשתי כמו סינדרלה. אור לא עזב אותי לרגע והציג אותי בגאווה בפני כל מי שרק היה בסביבה. שנינו לא רצינו לעזוב אחד את השנייה, שנינו לא רצינו שזה ייגמר. במפתיע הוא הציע שהפעם אשן אצלו ולא כמו תמיד ארד בסוף הערב בביתי. זיקוקי דינור פרצו בגופי ומיד הסכמתי. לראשונה אשן עם אור, ארגיש אותו כל הלילה, אפגוש אותו ברגע שאפקח עיניים. ההתרגשות הציפה אותי וחיכיתי כבר שנגיע אל ביתו.

נכנסנו למיטתו ערומים באופן כל כך טבעי, הרי אין חלק בגופי שאור כבר לא ראה ובדק. הוא הצמיד אותי אליו ועטף אותי בזרועותיו כשגופנו נושקים אחד לשני. הוא לא ניסה דבר פרט לחיבוק וגיפופים קלים. מאז שהכרתי את אור לא התכרבלתי ככה בזרועות של גבר.  תחושת מוגנות עטפה אותי, הרגשתי אהובה ועל אף החשש הקל שהיה בי שזה חלום, שהכל בראש שלי ושהוא לא באמת מרגיש אלי כפי שאני מדמיינת, שזו רק אני שמרגישה ככה, נרדמתי שלווה.

התעוררתי לפניו באותו הבוקר, בוחנת את פניו, בוחנת את שפתיו המלאות. רציתי לשאוב אותו שוב אלי, להרגיש אותו. ליטפתי את פניו ברכות והעברתי את אצבעותיי על שפתיו, פיזרתי נשיקות עדינות לרחבי גופו, שוכחת שאני צריכה לבקש אישור לגעת בו. היד שלי באופן טבעי, כאילו זה היה שלה מתמיד חבקה את איברו בתוכה וליטפה אותו בעדינות, מעוררת אותו לאט. אני כל כך אוהבת את הגבר הזה הודיתי בפני עצמי לראשונה. ירדתי עם נשיקותיי באיטיות עד שהגעתי לזקפה שהייתה כמעט מוכנה כבר לקראתי, הכנסתי אותו לפי והתחלתי לענג אותו עם לשוני. אור פקח את עיניו בשנייה, הביט בי מלמעלה בעיניי הדבש שלו, שבבוקר הבריקו יותר. לא הייתי בטוחה אם הוא אוהב את זה או כועס שלא ביקשתי אישור. לאחר מספר דקות הוא אחז בי והעלה אותי אליו, "בוקר טוב" חייך אלי ואני חייכתי חזרה. הפך אותי לגב והחל לטייל עם לשונו יוצר נקודות זעירות לאורך כל גופי. ינק את פטמותיי הזקורות בעוצמה שאני כה אוהבת. אחז בכח בשד שלי  והמשיך לצלול לעבר הרטיבות המוכנה אליו, מטייל עם לשונו מהפתח ועד לדגדגן, שתה את מיצי וגרם לגופי המכור אליו להתנועע לפי הקצב שהוא מכתיב. גופי החל לרעוד ונשימותיי הפכו לקצרות, פחד אחז בי במפתיע, ההבנה שאני באמת שלו. שאור הפך להיות חלק מכל איבר בגופי, שאני לא רוצה לנשום בלעדיו גרמו לנשימותיי להאט חזרה ולגופי להתנתק. אור הרגיש, אני לא מצליחה להסתיר ממנו דבר, שקופה אני מולו. הוא קירב חזהו לחזי, ביד אחת ליטף את פניי ובשנייה החדיר את אצבעותיו לתוכי ממשיך לענג אותי. אומר לי ללא מילים אני כאן. מותר לך להרגיש. שוב התחלתי לרעוד וקצב נשימותיי שוב גברו "אני מסכים לך" אמר בקולו העמוק לתוך אוזני. כאילו הבין שכל השנים חיכיתי לאישור הזה. בלי לחשוב ולהבין גופי שיחרר ופרץ את המחסום. דמעות של שחרור זלגו מעיניי. אור מחה את הדמעות ונשק על לחיי.

לאט החדיר את איברו הזקוף לתוכי, התחושה שהוא בתוכי, חלק ממני הבעירה אותי מחדש. הוא הגביר את הקצב וזיין אותי חזק. נשימותיו הפכו מהירות וגניחותיו היו מגרות, גופו התמלא זיעה שנטפה עלי וגרמה לרטיבות שלי להתגבר. ברגע אחד הוא נפל עלי ומילא אותי בפעם השנייה בו. נשימותיו אט אט חזרו לקצבם הרגיל, "אני הזונה שלך" לחשתי לו באוזנו מבלי ממש לחשוב. הוא הרים את מבטו אלי כשגופו עדיין צמוד לשלי ואיברו עדיין בתוכי, הביט עמוק לתוך עיניי וענה "את הזונה של הנפש שלי".

 

תודה ליוצרת לירז דרור - מייסדת ובעלים של קבוצת הכתיבה האיכותית "אלבום מילים".

אור וירדן - הזונה של הנפש שלי
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות