052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אור וירדן - ארוחת ערב

אור וירדן - ארוחת ערב

אור הבטיח לפנק אותי היום בארוחת ערב, "בשמונה בדיוק תגיעי אלי. מחכה לך" כתב לי והעביר אצלי כהרגלו רטט בכל גופי. חשבתי להתגרות בו קצת, למתוח את הגבול כמו שאני אוהבת לעשות, אבל בסוף התחרטתי. גם ככה הייתי עמוסה מדי בעבודה.

כשפתחתי את הדלת בשמונה אור כבר עמד עם בוקסר בלבד ליד השיש ולש את הבצק.  עמידתו הייתה זקופה ואיתנה ושרירי ידיו זזו עם כל תנועת הלישה. אוזניות מחוברות לאוזניו, מנתקות אותו מהעולם. מזל שהיה לי מפתח גיחכתי לעצמי. חיוך נמרח על שפתיי, ובתנועה אוטומטית נשכתי קלות את שפתיי. הוא כזה סקסי ככה. הוא סקסי בכל מצב עניתי לעצמי. התקרבתי אליו באיטיות, מודעת לכך שלא שמע שנכנסתי נצמדתי אל גופו ועטפתי אותו בידיי הקצרות לעומתו. רעד קל של הפתעה חלף בגופו. הוא הסתובב אלי, ובלי שאמר מילה ראיתי בעיניו כמה הוא שמח לראות אותי. הוא חזר לבצק, ואני התחלתי לטפל בו. העברתי את לשוני לאורך גבו, ומענגת את איבר מינו בידי "ירדן, את מפריעה לי" הקניט אותי "אני אקשור אותך". קולו מילא באור את המטבח. "נראה אותך מעז, אתה מכור לידיים ולשפתיים האלו" התגריתי בו. הוא עזב את הבצק והסתובב אלי, הרים אותי לשיש וחיבקתי אותו עם רגליי "אני מכור אליך!, אבל את מפריעה לי" חייך והשתחרר מאחיזתי.

הוא חזר מהסלון כשהחבל בידו וחיוך ערמומי מרוח על פניו. דגדוגים החלו להתפשט בגופי, ידעתי מה הוא עומד לעשות וכל צעד שלו לכיווני הגביר אצלי את ההתרגשות. הוא העמיד אותי קרוב אליו, אבל לא קרוב מדי  כשאני קשורה בחבלי האהבה, לא יכולה לזוז רק להסתכל עליו מכין לנו את הפיצה. לא הפסקתי להקניט ולהתגרות בו, מנסה לפתות אותו לשחרר אותי, כל דבר רק למשוך את תשומת ליבו מהפיצה אלי. הוא לא נכנע להפצרותיי, תגובתו היחידה הייתה שקטה וחדה  "אם לא תשתקי, אאלץ בסוף גם להשתיק אותך". ידעתי למה הוא מתכוון, שנאתי את המחסום פה, העדפתי לשתוק. השתיקה רק גרמה לרעש ואי בטחון בתוכי. השדון ישר קפץ לפעולה והתריס בפניי שזו ההוכחה שאור משחק בי ולא באמת אוהב אותי. שאם היה אוהב לא היה רוצה שאשתוק, אם היה חושק בי לא היה יכול להתאפק מלגעת בי. הלב נהיה קשה כאבן והמשכתי להביט בו בשתיקה עד שהכניס את הפיצה לתנור. הייתי זקוקה כבר למגע שלו, ליחס שלו. רציתי שישתיק כבר את השדון הגדל לו בתוך ראשי.

אור החל לשחרר את הקשרים, מחליף את מגע החבל במגע ידיו העדינות, עצמתי את עיניי נתתי לגופי להישען עליו ולשדון לאט לאט להיעלם. לפחות לעכשיו. הוא נישק כל חלק בו החבל נגע בעורי, עירסל אותי בידיו וצעד לכיוון חדר השינה. השכיב אותי על מיטתו, פישק את רגלי וצלל לעבר מעיין התשוקה שלי שהשתוקק כל כך ללשונו. גבי התקמר ומחשבותיי עפו אל מעבר לחדר הזה. הפעם היה זה אור לבן שעטף אותי. באותה השנייה האמנתי שהוא אוהב ומשתוקק אלי בדיוק כמו שאני רוצה אותו. נפשי הייתה כפלסטלינה בידיו והוא לא הפסיק לענג אותי עד שדמעות של אושר זלגו מעיניי. חיבקתי אותו כל כך חזק. מפחדת מהיום שהוא לא יהיה כאן, מהיום שהוא פשוט יעזוב אותי ולא יהיה יותר חלק מחיי.

תודה ליוצרת לירז דרור מייסדת ובעלים של הקבוצה "אלבום מילים".

אור וירדן - ארוחת ערב
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות