052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - הפחד לאבד אותו

אהבה זרה ושמה ג'ימי - הפחד לאבד אותו

כעבור חודשיים

הקשר עם ג'ימי התגבר על כל מכשול והאהבה שלנו בטוחה מתמיד, אחרי כל התלאות וסימני השאלה בהתחלה סוף סוף אני יכולה לומר שהקשר איתו יציב והרגשות הדדיים. הערבים השקטים בדירה קושרים בנינו והחוויות האינסופיות בעבודה המשותפת רוקמים אמון וחלומות גדולים. כבר חודשיים שאני וג'ימי הפכנו לאחד והרגעים האינטימיים הם רק שלנו ולא, הם לא משעממים אף פעם!

כולם בעבודה מודעים לקשר והחברים לצוות כבר מזמן הכניסו אותי למעגל הקרוב וכמו טווס גאה אני מסתובבת בניהם ומקבלת את הכבוד שהמגיע רק לאישה של ג'ימי. אז למה אני עדיין לא מאושרת?!

אהבה חופשית כנראה שקיימת רק באילת, את היכולת להיות עצמך, חופשי ומאושר בלי סטראוטיפים וביקורת חברתית נוקבת... אבל אם טיפה נצפין חלילה, זה כאילו הגענו למדינה אחרת והסיפור הזה נשמע הזוי לכולם.

הייתם צריכים לראות את הלסת של אבא שלי ברגע שראה את ג'ימי ואמא שלי, ההלם בהחלט מנע ממנה את היכולת להעביר את הרוק בכנה שבגרונה. גם אחיי לא הצליחו להיות נחמדים יותר ולעכל את הבשורה שג'ימי השחור והזר הוא בן זוגי. כדבורים מזמזמות הם לא יכלו לעצור את העקיצות כאילו הבאתי חייזר לבית. היחס של משפחתי כלפי צבע עורו הרעימו את השקט שבי ומתי שכל הקווים האדומים נחצו מבחינתי נטשנו את בית הוריי והתאכסנו במלון קרוב.

המבחן מול משפחתי העמיד את הקשר שלנו במבחן הכי משמעותי שיכולתי לחשוב עליו. עכשיו יותר מתמיד אני יודעת כי אהבתי לג'ימי הינה כנה ואמתית אבל במבט קצרצר לאחור אני מצליחה להבין את הקושי של משפחתי לקבל אותו כחלק מהמשפחה. גם אני למראה הרושם הראשוני עוד לפני שגיליתי את יופיו האמתי של ג'ימי, השחור שגופו לובש היה כערפל המסרב להתפזר מעיניי. לא להאמין שהיום הוא אהבת חיי.

הקרע שנוצר לי עם משפחתי יצר אחדות וקרבה ביני לבין ג'ימי והיום הוא המשפחה היחידה שיש לי. החיים באילת מרגישים כחממה המגנה עלינו ומצמיחה את תוצר אהבתינו. אך אצל הורי הכל נראה אחרת והכאוס רק הלך וגדל...

כמו במלחמת התשה מיום ליום ג'ימי ואני נרדפים על ידם ועומדים במכשולים הרבים. עד היום הוא התמודד די באומץ עם ההכפשות וגם לא נפל למלכודות הפיתוי שאבא שלי הניח בדרכו. אהבתינו החזקה והעוצמתית, יציבה וכנה. אבל משפחתי לא הצליחה להכיל את הקשר הזה והסתכלה על ג'ימי במבט עוין.

"על כל פשעים תכסה האהבה" ואהבתינו הוכיחה את עצמה וכזוג יונים מאוהב ריחפנו על כל הקשיים. אך ככל שאהבתינו גדלה השנאה של משפחתי התעצמה עד אובססיה. כאשר כל המעשים הערמומיים שלהם כשלו הם החליטו לחצות גם את הגבולות הברורים ולהשחיר את חיי מהאור שג'ימי זרע.

זה קרה במהלך משמרת שגרתית, ג'ימי ואני עמדנו בדלפק הקבלה מתכננים את הארוחה המשותפת וסופרים את הדקות הנותרות לסיום המשמרת, מי בכלל חשב שזה עומד לקרות?!

שני בלדרים חסונים ושרירים, לובשי מדים וזועפי פנים פורצים את דלתות הלובי המרווחות. "מי הזמין אותם?" שאלתי בקול שמבט מופתע משתלט על פניי "ג'ימי ג'ואמר" קורא הגבר החסון העומד מימין וג'ימי במבט מבועת עונה בתמימות "זה אני" "אנחנו ממשטרת ההגירה ואתה צריך להתלוות אלינו!" אומר הבריון השמאלי.

האדמה לרגליי רועדת והקירות סוגרים עליי, האוויר נטש את סביבתי ואני חנוקה  "אל תיקחו ממני את ג'ימי" צעקתי בידיעה שאף אחד לא שומע את צעקתי. הם אוזקים אותו וכולאים את ציפור נפשי המאושרת, הסטרס בגופי מגיע לשיאים ואני לא מצליחה לחשוב בהיגיון. כל האישורים בידיו כאילו לא מועילים והתלונות השקריות עליו מסכנות את שהותו.

לילות כימים ואני לא ישנה, השיחות עם הגורמים הרלוונטיים לא מועילים בדבר ולמרות כל מכתבי התמיכה והאופי מהחברים לעבודה, כעבור מספר ימים במתקן הכליאה מעלים אותו למטוס שיקח אותו רחוק ממני...

העיר החמה מעולם לא הייתה קרה כל כך עבורי, לעולם לא אסלח למשפחתי על שהשאירו אותי יתומה מאהבתו של ג'ימי ומתמיכתם.

את סיפור אהבתינו אני חותמת בגעגועים עזים כאשר אני על הטיסה בדרכי לג'ימי, את אהבתינו נממש בארץ האפשרויות במקום בו הצבע לא לובש מדי כבוד – כי יש לנו את הזכות לאהוב!

אהבה  זרה ושמה ג'ימי - הפחד לאבד אותו
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות