052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - רסיסי שברים

אהבה זרה ושמה ג'ימי - רסיסי שברים

נעמדתי כמו פסל בוהה בכאב מסף דלת חדר העובדים, רציתי ללכת – רציתי להישאר והכי רציתי נחמה. אבל זרועותיו החסונות של ג'ימי שעד לא מזמן חיכו רק לי לא פנוויות יותר עבורי, הן מצאו לחי זרה וחמה. התיירת ג'ואנה עמדה שגבה מופנה לעבר דלת התאים וג'ימי אחז בה בחזה חשוף, ידיו אחזו בקימורי גופה בעוצמה ניכרת, למרות שרציתי להתכחש לא יכולתי להתעלם מהתשוקה שהאירה אותם. קינאתי בה כל כך וכעסתי על כולם - עליה, על ג'ימי אבל בעיקר על עצמי, על כך שפספסתי את הגבר היחיד שפגשתי בחיי... הוא נישק אותה בתשוקה עזה, הוא נישק אותה את אותה נשיקה שחסכתי מעצמי באותו ערב. זו הפעם הראשונה שאני נחשפת לגופו החסון של ג'ימי וכל כך אהבתי את מה שאני רואה, 1.80 מ' של גוף עטוף שרירים המפסלים לו קימורים מעוררי תשוקה. רק שגופו היה חשוף לעיני יכולתי להבחין במבנה המושלם של גופו במקום בצבעו השחור. אם אודה ואם לא כל מה שרציתי זה להתעטף בין זרועותיו, השתלט עלי הרצון להחליף את מקומה של התיירת.

עברו שניות ארוכות עד שג'ואנה פקחה את עיניה. בבהלה היא קפצה מזרועותיו כאשר הבחינה בנוכחותי ואני כמו נשרפת בלהבות שהצתתי בעצמי, עומדת שם ואנחה פרצה את גרוני.

ג'ימי שהסתובב באדישות פער את פיו כאשר הוא ראה אותי על הסף, הסתובבתי חזרה אל הפרוזדור הקר שהרגיש לי פתאום מנחם וברחתי מהאש השורפת. לא הספקתי לראות אם ג'ימי יצא אחרי, לא הצלחתי לשמוע האם הוא קרא בשמי, יצאתי מבית המלון בלי לדעת לאן, אבדה לי הדרך ואבדו גם תקוותיי שמשהו יכול להשתנות...

על כיסא פינתי בבר ההרהורים הדהדו בראשי, הגעתי לסוף הדרך ומכאן כדאי שאוותר, שאשוב הביתה, אני לא צריכה שיקרה יותר מזה כדי להבין שפה זה לא המקום בשבילי, עלי להגיש מכתב פיטורים ולחזור למקום אליו אני שייכת.

בשעה כה מאוחרת בלילה שאלכוהול זורם בגופי במקום דם והמחשבות לא נותנות לי מנוח הגעתי לחדרי במגורים שם חיכת לי בדאגה מורן, כמובן ששאלה "איפה היית שאת מריחה אלכוהול? מה עובר עלייך?” אבל השאלה "מה חיפשתי בחדר העובדים?” לא איחרה להגיע במבוכה בכיתי על כתפה מבלי לשאול מה היא חושבת...

מורן חיבקה אותי חזק, חיממה את הקרירות בליבי והבטיחה: “אל תמהרי להתפטר, מחר יום חדש - הכל יהיה בסדר!

להמשך הסיפור לחץ כאן

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי -  רסיסי שברים
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות