052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - תשוקה בחדר העובדים

אהבה זרה ושמה ג'ימי - תשוקה בחדר העובדים

כמו פוסטר תלוי על קיר אני מרוחה בין כותלי חדר העובדים שידיו של ג'ימי מחטטות בגופי וחושפות עוד ועוד מסודותיי. המגע עם הקיר זורע תשוקה בנקבי גופי הזעירים, החזה לגופי מתקשה מהקרירות המענגת ובשיכרון חושים מוחלט אני נסחפת. נופלת שבי למגע הלוהט של ג'ימי. משחק של חום וקור שיוצרים בי הרמוניה של ריגושים... רוצה לחוש אותו עמוק יותר וחזק אבל הוא באדישות לוקח את הזמן... ג'ימי מוציא את ידיו מגופי, כף ידו האחת אוחזת חזק בשיערי ומרתקת אותי אליו, בידו השנייה הוא סוטר ללחי ישבני וגופי מתפתל כנחש בין זרועותיו.

במבט מתחנן אני מבקשת שימשיך, אבל ג'ימי נוהג לעשות זאת בדרכו. "אל תעזוב אותי" גמגמתי באופן לא ברור. כל כך לא ברור שגם אני לא הצלחתי להבין למה בדיוק התכוונתי ואולי זה בכלל התת מודע במוחי מדבר מתוך פחד לאבד את ג'ימי לתמיד. בניגוד לבקשה שלי הוא מרפה ממני, נושך את שפתיו הבשריות ומתבונן בי במבט רעב כחיה טורפת הפוגשת צייד. מסובב את גבי לכיוון הקיר אוחז בירכיי ותולה את גופי על זרועותיו, ראשו של ג'ימי טובע עמוק בין חמוקיי והוא טועם את גופי בתאווה. עוצם את עיניו ומתענג על הטעם שמגיר גופי. כמו מכת ברק כל גופי חשמל וניצוצות עפים ממני אל חלל החדר. כולי צמרמורות של עונג. הארוטיקה זורמת בדמי ומסממת... עיני מתגלגלות ואנחות פורצות מגרוני ללא שליטה, אני מתמסרת כולי למגע של ג'ימי, כמו ילדה קטנה ביריד הענק הולכת לאיבוד בין ידיו.

דקות ארוכות של תשוקה עזה בה ג'ימי מקדש את גופי והאורגזמה הרטובה שמסעירה אותי משקה אותו לרוויה. ג'ימי מוריד אותי ברכות מזרועותיו ובמשיכת שיער אגרסיבית הוא מוציא אותי מההיפנוזה שפוקדת את גופי, מסובב אותי, הוא אוהב את זה ככה... להביט על גופי מאחור, שישבני מורם ואני מנתרת מעונג. ידו השמאלית מצמידה את פניי לקיר בחוזקה בעוד ידו הימנית מנתקת את רגלי מהרצפה ואני כבובה על חוט בהצגה של ג'ימי.

אני מניחה את כף רגלי על משענת כיסא העובדים המרופד ותחושת החיכוך מעולם לא הרגישה טוב יותר. ג'ימי אוחז אותי בזרועותיו ומתחכך בקצב עולה. האגן שלי מתנועע בקצב שלו והריקוד הזה מושחת!

ג'ימי יוצא מגופי בניתור ופולט עלי את הנוזל החם. יותר רטוב זה יותר טוב... חשבתי לעצמי "אני פוחד לאבד אותך" ג'ימי מסיט את השערות שעל צווארי מנשק ולוחש בקול ענוג. סובבתי את גופי אליו ובמבט מכושף הבטתי לתוך עיניו הכנות. "אין לי ספק באהבה שלך אבל מה עם כל האחרות?" שאלתי וג'ימי נשק לי על המצח וחתם "מהיום זה רק את ואני!".

 

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי - תשוקה בחדר העובדים
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות