052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - שכרון חושים

אהבה זרה ושמה ג'ימי - שכרון חושים

גי'מי שוכב על המיטה שגופו חשוף, ישיבת הפישוק עליו מטריפה את אונו ואני מתאהבת בו ובתחושת הנשיות המתעצמת בי... סוף סוף אני זוכה לראות את ג'ימי בזווית שונה ואני אוהבת את מה שנגלה לעיני, 1.82 מ' של שרירים, חזה חסון והבטן לובשת קוביות בגאווה, עורו נעים למגע ורך כקטיפה. אני מבינה עכשיו שג'ימי הוא סם ממכר ואני לא מצליחה לחדול ממנו. טעמו הטוב מתגלגל על לשוני ואני גולשת לאיברים הצנועים שבין רגליו.

טועמת מג'ימי ברעב גווע ומתמסרת לחווית התשוקה שלו. בכל מפגש בין הלשון שלי ועורו זה מרגיש כמו חגיגה של סוכריות קופצות המתפוצצות לי בחלל הפה... הריר הניגר מפי הופך את החוויה האוראלית לרטובה וסקסית יותר. אני מנסה להעמיק עבורו את ההרגשה ונחנקת, נחנקת אבל לא מוותרת. אני נחושה יותר מתמיד להיות האישה הראשונה בחייו של ג'ימי ואני מבינה שהחוויה המשותפת והעוצמתית הזאת היא הדרך.

אני מציצה על ג'ימי מהמקום הנמוך בין רגליו, בזווית העין אני רואה אותו טובע בין ערימות הטקסטיל, שוכב על גבו ומתענג מהפינוק והלהט שאני מעניקה לו, החזה שלו מתוח מריגוש אינסופי והפטמות כאילו בעוד שניה מתפוצצות מאושר. ניחוח גופו של ג'ימי עולה באפי ומשלים את תחושת השיכרון בעוד טעמו ממשיך להתגלגל לי בחלל הפה ומתאחד עם לשוני. איברו הזקוף של ג'ימי מטריף אותי וגופי מתפתל כמו נחש למרגלותיו... הוא אוחז את ראשי בין שתי ידיו ואני עושה הכל כדי להעמיק עבורו את תחושת ההנאה. הרגשת העונג הפרטי שלו מעצימה אותי ואני מרגישה שהחיבור הזה רוקם משהו נכון ואמיתי...

מעולם לא נהניתי לפנק כל כך גבר. הסחף אחר העונג שלו מרגיש כמו מערבולת בלב הים, אני נמשכת לתוכה, משחררת את עצמי לחופש ונטרפת אחר סחרור ענוג, מרשה לעצמי לגלוש עם לשוני אל מפשעותיו החלקות. הליקוקים העדינים מאיצים בי את החרמנות, עורי מצטמרר כאילו נוצה מלטפת אותי והפטמות שלי כאילו בתחרות עם ג'ימי, הן מתקשות ומזדקרות כאילו רוצות להתנתק מגופי. כך אני יושבת על ברכיי וגופי לא חדל לנוע עם תנועות הלשון ובמקביל אני דואגת לאונן על רגליי...

בנשיקות קלות אני חותמת על בשרו את נוכחותי. עוצמת את עיני וממשיכה לגלוש עם הלשון לשביל החם בין פלחי ישבנו וג'ימי ביד אחת אוחז בי ובידו השניה מפנק את עצמו. אני מזהה את הנקודה שמטריפה אותו ומתמקדת בה כמו לביאה מבויתת על צייד. הלשון הארוכה שלי לא מוצאת שובע מטעמו ובכל רגע אני מוצאת את עצמי גולשת ליותר ויותר נסתרים בגופו. ג'ימי כבר בשיא ומכור ללשון שלי כמו שאני מכורה לטעמו. הוא מבקש ממני לעצור הכל ודורש שאמשיך אותו הדבר שאני רוכבת על פניו...

הדרישה של ג'ימי הינה רגע קוסמי שמצליח להרעיד לי אפילו את הנשמה. אני עולה על פניו בפישוק ורוכבת בטירוף תוך שאני ממשיכה ללגום ממנו. פיתולי גופי מסונכרנים היטב עם לשונו הרכה והארוכה... הוא שולף אותה החוצה לעבר שפתיי התחתונות ושוסע אותן. אני מגיעה לקצה ונחשפת לעולם תענוגות חדש שלא הכרתי קודם וכנהר זורם על פניו של ג'ימי אני גומרת בטירוף חושים.

ג'ימי מרגיש אותי הוא מבין היטב מה עובר גופי הוא מאפשר לי לנתר ולהשתולל מתחושת הריגוש הכל כך סוחפת ואז שולח את ידיו ומפיל אותי על המיטה הרכה. הוא מורה לי להסתובב על הבטן ואני כחתולה ממושמעת יודעת שזה יעשה לי טוב. הוא מפשק את רגליי ומפליק מין טירוף שמשתלט עליי וממשיך להרעיד... ג'ימי חודר לגופי בעדינות, חודר עמוק, עמוק שזה כואב והכי כואב שזה טוב. אני לא יכולה לתאר במילים את הקונפליקט שבין הכאב לעונג אבל גופי יוצא משליטה ומתפרפר בטירוף חסר מעצורים.

ג'ימי יוצא ממני בקפיצה גם הוא גומר יחד איתי, הוא נשכב על גבי ונושק לצווארי. הוא בדיוק כמוני אסיר תודה על רגע ארוטי בלתי נשכח.

לפרק הקודם לחץ כאן

להמשך הסיפור לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי - שכרון חושים
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות