052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - על מפתן התשוקה

אהבה זרה ושמה ג'ימי - על מפתן התשוקה

על סף דלת ביתו של ג'ימי הפרפרים בבטני החלו לרחף בעוצמה כאילו מחפשים דרך מילוט מתוך גופי. הארוטיקה באויר שוב השתלטה על אפינו והנשימות הפכו כבדות... עור גופי הצטמרר והפך ברווז, המתח המיני בנינו שוב מרחף בחלל חדר המדרגות ודלת ביתו כאילו מסרבת להיפתח, לקחו שניות אחדות שהרגישו כנצח עד שג'ימי הצליח להכניס את המפתח לפיר המנעול. שניות שהחליטו להאט ולזחול כאילו הן מסרבות להיעלם מן העולם. בכל עת ההמתנה המעייפת אני מתקשה לשמור על איפוק. אני נצמדת אל גופו של ג'ימי צובטת ומתחככת, מנסה להזרים אותו והוא בשלו שומר על הרסן. אני יודעת שג'ימי מתקשה לסובב את המנעול מהתרגשות והשובבות שאני מפגינה עליו בעיקר מוציאה אותו מדעתו. אבל אני כבר עייפתי מלחכות, אני רוצה לחוש את ג'ימי ואני רוצה את זה עכשיו.

זמן ההמתנה והטיזינג מעבר לדלת עשה את שלו ובשנייה שפרצנו את דלת ביתו נפרצו מאתנו גם רגשות של תשוקה עזה. התנפלתי על ג'ימי וכמו ציפור דרור שיצאה מן השבי הסתערתי לעברו. התשוקה הדביקה אותנו זה לזו. ג'ימי אחז בי מן המותן ואני כמו בסרטים הישנים אחזתי בתשוקה אלגנטית בצווארון חולצתו, פסעתי בצעדים קטנים לאחור ונהניתי להיאחז בזרועותיו התומכות של ג'ימי. נתמכתי בו עד שהרגשתי את הקיר בגבי. המגע שלי עם הקיר מעולם לא היה לוהט כל כך... במקום מכת קור מזעזעת, גופי עבר התעוררות יצרים. הפטמות שלי הזדקרו והפכו נוקשות, הרגשתי נשית מתמיד וגופי כאילו כל חייו רוקד, אני יוצאת במחול ומחטיבה לג'ימי את הקצב. אני מתחככת בו ומסובבת את פלג גופי התחתון בתנועות מעגליות כאילו אני נעה בתוך חישוק. מתחברת עם גופו של ג'ימי הממהר להפגין את כישורי האגן שלו. כמו שני גלגלי שיניים אנחנו משלימים את הסיבוב במשותף והריקוד הופך צמוד וצפוף יותר, כך בקצב איטי אנחנו זזים ומתגרים מתנועת הגוף.

כנראה שלג'מי נמאס לעשות בכאילו וכמעט, הוא ממהר לצאת מהאדישות והיא כבר לא חלק מהמשחק שלו. הוא אוחז את מותני בעוצמה ומסובב את גופי הקדמי לעבר הקיר. אני מאבדת את כוחותי למול עוצמתו הניכרת ונכלאת בשבי זרועותיו. הלהט והתשוקה מבעירים בי ואני מתמסרת לרגעי התשוקה, פוחדת שזה יגמר ולא מבינה איך מנעתי מעצמי את החוויה הארוטית של לאהוב את ג'ימי. אני מגלה שהרוך והעוקץ במגע ידיו הם שני ניגודים החיים בהרמוניה בין זרועותיו ומשלימים זה את זה. הוא עוטף אותי בחום הרותח שניגר מגופו. ידיו הרכות כקטיפה מלטפות לאורך גבי החשוף, הוא מלטף עד הישבן ושם הוא מצליף... מין קונפליקט מטמטם בין מגע משכר לפליק מעורר אממממ... הוא כל כך יודע איך לגעת.

ג'ימי מרגיש שזה הזמן הנכון ומאפשר לי להסתובב, הוא נזרק למיטה ופותח את מכנסיו, ג'ימי מסמן לי לגשת. אני בוהה בתשוקה באיברו המרשים, נושכת את שפתיי וניגשת באדישות, מתיישבת עליו בפישוק ורוכנת עם ראשי, טעמו המתוק של ג'ימי מתגלגל על לשוני ומשתלט. טעם מתוק, עמוק ואלגנטי טעם שוקולדי שלא טעמתי מעולם. אני נוגעת בו ברוך ונטרפת, מלקקת בתשוקה מתפרצת ועושה זאת עד הסוף.

להמשך הסיפור לחץ כאן

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי - על מפתן התשוקה
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות