052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - נוכחותה של ג'ואנה בכל מקום

אהבה זרה ושמה ג'ימי - נוכחותה של ג'ואנה בכל מקום

שמורן ואני נכנסנו לתוך כותלי בית המלון הפרפרים בגופי החלו להתעורר ולא נתנו לי מנוח. אחזתי בחוזקה את כף ידה של מורן כמו ילדה קטנה ביריד ענק כל כך מפוחדת ממה עתיד לקרות?! "הפרפרים לא יברחו מגופך גם אם תפתחי את הפה" אמרה מורן וחייכה "איך את תמיד יודעת הכל?" שאלתי והיא השיבה: "זה רק עניין של ניסיון, אחרי שתעברי כמה שיעורים בחיים כנראה גם את כבר תדעי כמה דברים..." ירדנו יחד לחדר המפגשים של הצוות.

בין כל העובדים שנכחו בחדר רגע לפני החלפת משמרת יכולתי לשמוע את קולו של ג'ימי מהדהד מתוך ההמון. עמדתי מחוץ לדלת קפואה ומכונסת בעצמי. מנותקת מהצוות, מנותקת ממורן, מהמקום אבל לא מספיק מנותקת כדי לא להקשיב לשיחה של ג'ימי והחברים. יכולתי לשמוע בבירור את שיחת הגברים שהתנהלה בחדר. הם דיברו עם ג'ימי על ג'ואנה: "אחלה שוודית תפסת" אמר לו שי ואופיר הוסיף "ככה זה שאתה שחור התיירות מבינות עניין" שמעתי את הניסיון שלהם לדובב אותו ולסחוט ממנו כל פיסת מידע על יחסיו איתה. אבל למרות שלחצו עליו ואפילו שכולם ידעו אודות נוכחותה של ג'ואנה בחייו הוא לא הסכים לשתף דבר לגביה. הוקסמתי לגלות פעם נוספת עד כמה יש לג'ימי ערך וכבוד למין הנשי, עמדתי שם מספר שניות בניסיון לשמוע את תשובותיו לגבי היחסים איתה וליבי נשבה בקסם שתיקתו. זה לא שלא רציתי לשמוע בעצמי על היחסים שלו עם ג'ואנה, באמת שהסקרנות נוגסת בי וקיוויתי שג'ימי יפלוט שם איזה מילה או שתיים שאבין יותר מה קורה בניהם. אבל ג'ימי לא מתרברב בדיבורים מיותרים, הוא לא מספק מידע לגבי חייו האינטימיים ולא נגרר אחר שאלות פרטיות. ג'ימי לא מנסה לתפוס את מקומו בחברה על גבם של נשים או סיפורים, הוא אדם בעל אופי ואישיות כובשת, לכן כולם אוהבים אותו כל כך... אני היחידה מבין כולם שהייתה צריכה יותר זמן כדי להבחין במה שכולם גילו כבר מזמן. גופו השחור לא אפשר לי לראות את יופיו החיצוני והפנימי כבר ברושם הראשוני...

ההתנהלות של ג'ימי מול החברים גרמה לי להתאהב בו יותר. רציתי להיכנס לתוך החדר שכולם יראו שאני כאן ולצעוק מול ההמון. רציתי לשחרר את הרגשות ממני, כבר לא אכפת לי שכולם ידעו רק להעיף את התחושות המעקצצות בבטן ולפזר אותן ממני כמו ניצוצות של זיקוקים הנזרקים להם בחלל החדר. אם רק היה בי האומץ הייתי עושה זאת אבל במקום המשכתי לשתוק.

שיחת הגברים יכלה להתרחש עוד רבות אם שי לא היה מתעורר לנוכחות של מורן ושלי. הוא הבחין בנו עומדות אחוזות ידיים בפתח הדלת... שניות ארוכות של שקט מתוח השתלט על כל הנוכחים. היי אמרה מורן וסדקה את הדממה... היי השמעתי במבוכה גם אני. מורן משחררת את ידי ולוחשת: "תתנהגי רגיל ובביטחון!" ג'ימי הוריד את פניו מטה ולא אפשר לי לראות את תגובתו. לא הייתה לי האפשרות להבין מה הנוכחות שלי גורמת לו להרגיש. האם זה משמח אותו או שלא? אבל שמדובר בג'ימי הוא תמיד יתן הרגשה טובה ותמיד ינהג כגבר אמיתי הוא קם ממקומו בלי להרים את המבט והגיש לי כיסא לשבת. יתר החברים ניסו לשדר עסקים כרגיל כאילו לא התרחשה שיחת הגברים לפני או שבאמת הנושא נגע רק ברגשותיי. על פניו השיח בין כולם התנהל כרגיל אבל ביני ובין גי'מי החבל רק הלך ונמתח מדקה לדקה, הפער שנוצר הלך וגדל והיינו מנותקים זה מזה ומכולם.

אני מבינה שלמורן הייתה כוונה טובה שהיא הציע שנצא כולנו לפאב באיזור, אני יודעת שהיא רצתה לשבור את הקרח ולאפשר לי ולג'ימי להתאוורר מהלחץ של החברים. היא לא יכלה לצפות שנפגוש בפאב גם את ג'ואנה. אף אחד לא ציפה לזה, גם לא ג'ימי שהסכים ליציאה...

להמשך לחץ כאן

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי - נוכחותה של ג'ואנה בכל מקום
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות