052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - לכבוש אותו

אהבה זרה ושמה ג'ימי - לכבוש אותו

בכניסה לפאב רגלי השתתקו, צעדי הפכו כבדים ולא יכולתי לשאת עוד את המשקל שעל גופי. זו ג'ואנה שיושבת על הבר אמרתי למורן בקול חנוק מפחדת כל כך שג'ימי ישמע וישים לב לנוכחותה... בעוד עיני סורקות במהירות את מקומות הישיבה לצידה, אולי היא פה עם מישהו?!  דבר שיכול מאוד לעזור, אבל לא היא פה לבדה כאילו מחכה רק לג'ימי שיגיע. אם אודה ואם לא היא כל כך יפה, המראה השוודי שלה התבלט בנוף השגרתי של ההמון. היופי שלה גורם לי לחוש בפעם הראשונה מאוימת כל כך מנוכחותה של אישה. כל פיסת שלווה שהייתה בי נעלמה. אני מחבקת בעוצמה את זרוע ידה של מורן, כאילו היא החבל המושט אותי מהגל האכזר. עד לפני הכניסה לבר הכל היה רגוע ושקט, הרגשתי שדברים מתחילים להסתדר ואז... מאיפה היא צצה?! מה היא עושה פה לבד?! עולות בי שאלות שאני לא מוצאת עליהן תשובות. במבט חטוף על ג'ימי אפשר להבחין בחוסר הנוחות שדוחקת אותו לפינת השולחן, הוא מנסה שלא להתבלט ולחמוק מעיניה של ג'ואנה. למרות שבדיוק כמוה גם מהנתונים המרשימים שלו אי אפשר להתעלם. בכל זאת הוא הגבר השחור היחידי פה, הוא גבוה וחסון באופן פחות שגרתי לעין של המקומיים.

המתח ביני לבין ג'ימי מתעצם והמרחק בנינו הולך וגובר הוא יושב בפינה ולא מסיט את מבטו לעברי, אני יושבת פה חסרת אונים צוללת לעוד משקה שייקח את המחשבות שלי הרחק הרחק מכאן... אני רוצה לאבד את ההיגיון חשבתי לעצמי והמשכתי ללגום.

אני לא יודעת אם זה האלכוהול שמשתלט עלי או הביטחון שמורן מאיצה בי במהלך כל הערב ויכול להיות שזה השילוב של שניהם, הזמנתי לי עוד משקה ואני ניגשת להתיישב ליד ג'ימי בניסיון לשתות איתו. "לחיים" אני קוראת לעברו ומניפה את הכוס בחיוך והוא מנגד רק מכנס יותר את מבטו... הניסיון שלו להתרחק רק גורם לי להעז יותר, כף ידי אוחזת בידו של ג'ימי תוך כדי שאני נצמדת קרוב יותר אל גופו. "מה את עושה?" הוא שאל והוסיף "אני לא אוהב לראות אותך ככה" "ככה זו אני האמתית" עניתי והתקרבתי בתעוזה לנשק לו בעורף. ריח הבושם הנידף מגופו מצליח לשכר אותי יותר מכל האלכוהול שצרכתי הערב. ג'ימי נסחף בתשוקה אבל אפשר להרגיש עליו את הבלבול, מין תחושת מעצורים של היגיון ומנגד תחושת אובדן השליטה. כאילו הוא מחפש לברוח משבילי התשוקה הלוכדת אותו. ואני מתמכרת לריח הגברי שנידף ממנו...

אלה דקות ארוכות שאני וג'ימי מתנשקים בפינת השולחן, שפתיו שעד עכשיו היו ככתם כהה בעיני הפכו ברגע לקטיפה רכה ומענגת השואבת אותי לתוכו. לו ידעתי שהרגע איתו יהיה קסום כל כך... הזרועות שלו עוטפות את גופי כמגן ואני מרגישה בטוחה בידיו. נמסה מחום גופו אל תוכו. נקשרת אליו ומתמלאת אושר למרות תחושת חוסר הנוחות שג'ימי מפגין, הוא עדיין מוטרד מנוכחותה של ג'ואנה. נעצרתי והבטתי במבט שובב לעיניו של ג'ימי מפתה אותו לצאת איתי החוצה. אחרי טרנזיט צהובה החונה בפינה אנו נצמדים זה לזו, לא כיפת השמיים, לא החברים ובטח לא נוכחותה של ג'ואנה - שכחנו מהכל... התשוקה ששמרנו בתוכנו זמן רב נשפכת מאתנו בעוצמה כמים הפורצים סכר. על אבני השפה הוא יושב ואני מעליו מרשה לעצמי להתבגר, להטריף את ג'ימי. מניעה את גופי בביטחון והעיקר שלא יישאר בחייו טיפת מקום לג'ואנה.

להמשך לחץ כאן

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי - לכבוש אותו
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות