052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - לגלות אותו

אהבה זרה ושמה ג'ימי - לגלות אותו

המשחק אמת או חובה מעולם לא איים עליי יותר מהערב הזה, הבקבוק שהסתובב במרכז סחרר אותי מרוב דאגות והגרוע מכל לא איחר להגיע שאפרת הנגישה אותי לג'ימי.

מה? היא עושה את זה בכוונה? חשבתי לעצמי תוך שאני פוסעת לכיוון של ג'ימי, בעוד תחושת הדחייה ממלאת את ליבי. מוכנה לשלם אפילו באסון והעיקר שיקרה משהו שימנע ממני להגיע עד אליו. שקעתי בהרהורים הדוחים שלא התייחסתי לרגע לצחוקים של כולם. אם רק הייתי מסוגלת לשמוע את הצחוק הייתי מבינה שהבדיחה היחידה פה זו אני.

אפרת לא הפסיקה לצחוק על הבעת הפנים המבחילה שלא הצלחתי להסתיר, שנאתי אותה על צומת הדרכים הלא כל כך הוגנת שהיא שמה אותי בה. ג'ימי עמד די קפוא והביט בי בעיניים מאוכזבות, הסתכלתי במבטי המובס לתוך עיניו ותהיתי: "זו חבילת האושר שלו אז למה המבט הזה בי? " התקרבתי באיטיות, מנסה לדחות את המגע איתו, לא מבינה את פשר המבט החשוך שלו עד עכשיו זה היה נדמה שהוא חולם על הרגע הזה אבל הוא עומד קפוא מולי בלי שום נצוץ בעיניים. אם צבע עורו לא היה כל כך מחשיך את עיני אולי הייתי מצליחה לראות סוף סוף שאני עומדת לצידו של הגבר היחידי שהכרתי בחיי.

אני עוצמת את עיניי ניגשת קרוב לשפתיו הבשריות נוגעת ברכות שממהרת להתנתק ממני. כברק ביום בהיר זה היה... שפתי נגעו בשפתיו של ג'ימי שמהר לנתק את עצמו ממני כאילו מעולם לא רצה את הרגע הזה. פתחתי את עיני לקול הנפיחה שיצאה מגרונו הוא הסתובב ופקד את אפרת "בבקשה, אל תעשי לה את זה" ומהר לצאת מהחדר. עמדתי מרוסקת שצביטות אוחזות את ליבי, מין הרגשה של רגשות סוטרים. מצד אחד כל כך דחיתי אותו ורציתי שכך זה יגמר, אבל מצד שני אין אף אישה שתרצה להרגיש את תחושת הדחייה, אף בחור שהכרתי לפני לא היה מוותר על נשיקה איתי וזו בדיוק הטעות שלי שפתחה את עיני מלראות את הטוב שבג'ימי. פתאום הרגשתי דחויה, מאין זלזול פומבי שסרב להחזיר אותי למסלול... לילות עברו עליי כימים במחשבה: "מה? הוא? מי הוא חושב את עצמו בכלל? אבל מה שבעצם קרה זה, לראשונה שאני מצליחה לראות את ג'ימי באמת, זו הפעם הראשונה שצבעו השחור של ג'ימי לא מצליח לכסות את עיני מלראות ואני מצליחה לגלות את הגבר שבו.

"תראו איך הוא אוהב אותה" הצעקה של אפרת ברקע החזירה אותי לנקודת ההשפלה, איזה הקרבה הוא עושה בשבילה והיא בכלל לא שמה עליו, קולה פורץ את אוזני וגופי עוד שבוי בשממה. הנימה שיצאה מגרונה פתחה את ראשי לכיוון המחשבה הזאת אבל הלב סרב להבין.

הלוואי ויכולתי לחמוק מהעבודה לנצח אבל מאז המסיבה זה היום השלישי ברציפות שאני מוציאה סיקים ובכלל באתי עד אילת רק כדי לעשות כסף. עלי לאסוף את עצמי חזרה ולהתייצב בעבודה מול כל החברים.

הדרך לעבודה הייתה קצרה משחשבתי, אבל ככה זה חוקי מרפי... על שולחן הקבלה ליד המחשב עמד זר פרחים שהחל לנבול, ג'ימי הניח אותו שם כבר ביום שאחרי המסיבה. האווירה ביני לבין יתר העובדים הייתה קרירה ומתוחה מהרגיל. הבנתי שאני האשמה בכל מה שקרה, עד היום לא אפשרתי לעצמי לדבר איתם בגובהה העיניים, הצבתי סביבי הגנות רבות שהבאתי איתי מהבית, אבל שכחתי שהבית נשאר במרכז ואני כבר על דרך חדשה שעליי לנסות לסלול אותה מחדש...

להמשך הסיפור לחץ כאן

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי - לגלות אותו
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות