052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי - הכל כל כך מבלבל

אהבה זרה ושמה ג'ימי - הכל כל כך מבלבל

כמו להתעורר מסטירת לחי מצלצלת, כך התבלבל ג'ימי כאשר הוא גילה את מכתב הפיטורים מבצבץ מהכיס שלי. הוא לא יכל להסתיר את ההלם. ובנינו עמדה תחושה שונה ממה שחשבתי, זה נראה שהוא מאוכזב מההחלטה שלי ללכת. ג'ימי בוהה בי במבט מהסס ואני, אולי בגלל הלבד? אולי כי מיהרתי לשפוט? מגלה סלחנות כלפיו, בוהה בו במבטים של תשוקה, רוצה כל כך לחזור לרגע של נחת בין זרועותיו ולנשק. האור והזוהר על פניו התפוגגו בשנייה כאילו היו רק ניחוחות באוויר... אך ג'ימי עדיין יפה והמבט הזועף על פניו רק מסקס אותו יותר.

אלה היו שניות ארוכות של מבטים טעונים בנינו שיכלו להימשך לנצח אם ג'ימי לא היה לוקח את מכתב הפיטורים שלי והולך. קפואה ומהססת נעמדתי תוך שאני בוחנת את צעדיו המרחיקים אותו ממני. ג'ימי נעלם באור המסנוור בקצה המסדרון, רגשות הכעס ותחושת אי הוודאות מהבוקר בכל הקשור ברגשותיו כלפי נעלמו כלא היו, במקום עלו בי שאלות חדשות וגבר בי הרצון ליישב איתו את הדברים.

ומה אם שוב אני טועה?! אני לא מצליחה להבין את מה שקורה בנינו. רגע אחד הוא כל כולו שלי וברגע אחר הוא של כולן... איך זה מתנהל ומה בדיוק הוא רוצה?! חושבת לעצמי בייאוש ועולה בי התחושה של רכבת הרים מטלטלת. מנסה ללא הצלחה להבין את כוונותיו של ג'ימי, אני פוחדת כל כך להיפגע והכל כל כך מורכב...

אני ממתינה בהיפראקטיביות להפסקה שתגיע וגופי לא מוצא מנוח. שום דבר לא תופס את מחשבותיי. מרגישה כמו חתולה הרודפת אחרי הזנב של עצמה ללא מנוח. עיני מסתכלות בעקביות, פעם לשעון המסרב למהר ופעם למסדרון המואר, הן מחפשות אחר דמותו של ג'ימי.

מחוגי השעון סוף סוף הגיעו לסדר הרצוי ובלי לבזבז זמן הלכתי אחרי האור הגדול הבוקע מקצה המסדרון. עיני סורקות באוטומט אחר כל פתח ומחפשות רמז לג'ימי, רגליי קלילות כאיילות חוצות את החלל הרחב וידיי... אחת פותחת את כפתור החולצה המוקפדת והשנייה מפזרת את השיער. שאפגוש את ג'ימי אני רוצה שיגלה את הילדה הרעה שבי.

המסדרון הגדול נגמר והגעתי לתחתית המדרגות יש רק עוד מקום אחד שג'ימי יכול להיות בו, אני מאיטה את קצב הצעדים ומתגנבת אל חדר העובדים. רק הלב שלי מאיץ בקצב פעימות מטורף כמו הדף של בס הוא מרעיד את כל גופי הקפוא למראה של ג'ימי. הוא עם גבו אליי ועוד לא שם לב שנכנסתי, פלג גופו העליון ערום ומבנה המשולש השחור חשוף לעיני, אני כמהה לגשת חושקת לגעת ורוצה לתת לו את כל כולי. ג'ימי אני קוראת תוך שאני זוקפת את גופי ומבליטה את החזה. הוא מסתובב בחושניות שעיניו המומות מהמחשוף הנדיב שיצרתי. בצעדים איטיים אני מתקרבת ושומרת על קשר עם מבטו המהופנט, ג'ימי פוסע לעברי, מתקרב ומדביק אותי לקיר. אני נופלת בתשוקה עזה לזרועותיו, עוצמת את עיני ונושקת לשפתיו המשורטטות כציור במכחול דק. בלהט התשוקה ג'ימי אוחז את חולצתי בשתי ידיו וקורע את הכפתורים הבודדים שנשארו סגורים, הוא מרים את החצאית העוטפת את גופי עד מעל למותן ואני נתמכת בקיר שמרגיש לי נעים כל כך, נסחפת אחרי הרגע ומתמסרת, עוטפת את מותנו של ג'ימי ברגלי הארוכה ומתנועעת בקצב שהגוף מחטיב. נשכח מאתנו חדר העובדים וגם השעון עצר מלכת כמו שיכורים מאהבה לגמנו בתאווה את האינטימיות שהיא כל כך שלנו. הלוואי שהתחושות האלו ילוו אותנו לנצח. ג'ימי מתקרב יותר ומתחכך מלטף עם ידיו בין שדיי ומחשמל... בחצי מבט מושפל אני רואה את שרירי ידיו מתנפחים והורידים עוד רגע מתפוצצים... הוא אוחז בחוטיני השחור ומנתק אותו מגופי בקריעה. ג'ימי מתנתק ממני, מסובב את גופי ובכוחו המשתק מעונג הוא מצמיד את פני לקיר, יורק בנדיבות על אצבעותיו ומחדיר אותן בין רגליי...

להמשך הסיפור לחץ כאן

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי - הכל כל כך מבלבל
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות