052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה זרה ושמה ג'ימי – הוא לא תמים כמו שחשבתי!

אהבה זרה ושמה ג'ימי – הוא לא תמים כמו שחשבתי!

"הוא הסקס הכי טוב שהיה לי" מיהרתי להצהיר בפני מורן שלא מפסיקה להביע סקרנות על איך עבר עליי הלילה במחיצתו של ג'ימי. זה אמיתי שהיא צריכה לשאול... מה? היא לא רואה את ניצוץ האושר בעיניי, היא באמת לא שמה לב שעור פניי קורן מאהבה? "הלילה לצידו של ג'ימי היה מושלם ואני מאוהבת" קראתי בקול ונזרקתי על הספה בוהה בתקרה ומייחלת לעוד רגע איתו.

בעוד תחושת האהבה משתלטת עליי ומתגנבת לכל מגירה בליבי... כנהוג לשיחת נשים בנאלית אני נסחפת עם המילים ומספרת למורן כל פרט. ואין שום מילה מיותרת בסיפור, כל פרט חשוב לי באופן מיוחד. אני מדקלמת בלי סוף זכרונות מהלילה שטוף הסקס עם ג'ימי וכעבור אינספור מילים ושורות, חפירות על גבי חפירות לתוך הראש של חברה שלי מורן. כאשר שמו של ג'ימי מתגלגל על לשוני בפעם המיליון. מי חשב שזה יגיע?!

פתאום משום מקום מורן הוגה את המשפט שמשנה את חוקי המשחק "אני יודעת שג'ימי סקס טוב, אין אחת במלון שלא יודעת את זה" מורן אומרת את המילים שחוצצות בנינו כלהב חדה. מה?! אני שואלת שגולה מתעקשת להיתקע לי בגרון. אותה תחושת העצמה שטענה אותי התרוקנה ממני כלא הייתה והמקום הבטוח שאחזתי בו התפורר בין ידי הממהרות להתעייף. זה הרגיש כרגע קטנטן של קסם המתפוגג מעליי באכזריות.

שוב אני מרגישה לבד בעיר הזרה, בודדה וחסרת בטחון, חשופה כל כך לפגיעה ואין מי שיגן. "כולן היו עם ג'ימי?!" המשפט מהדהד בי בכבדות "למה אני יודעת את זה ממך רק עכשיו?" אני שואלת את מורן בחוסר אונים שמשקולת תלויה על ליבי והדמעות פורצות מעיני כנהר זורם "ידעת את זה כל הזמן ובחרת לא לספר לי? ראיתי בך חברה ואת צחקת עלי עם כולם" אמרתי ולא באמת רציתי תשובה. מרגישה שהחמצן בגופי מתרוקן ונשימותיי הופכות כבדות. לקחתי את מדי העבודה ויצאתי נסערת מביתי שהרגיש לי זר ומנוכר.

אני צועדת את הדרך למשמרת שהרהורים וכאב מלווים את דרכי. תחושת הבגידה וחוסר השייכות שוב מעוררים בי את הרצון להתפטר ולהיעלם מהכתם השחור בחיי. השאלות "למה? ואיך הם מתנהגים אלי ככה?" לא חדלו ממני. אני כועסת על מורן, אני כועסת על חבריי לעבודה, אני כועסת על ג'ימי ושונאת כל כך את העולם שאני חיה בו...

מאז הגעתי לאילת אני לא זוכרת שהקדמתי כל כך למשמרת. הכניסה לכותלי המלון הייתה מאיימת ומלווה באכזבות... אני אומנם נוכחת פה בגופי אבל הראש שלי אי שם במקום אחר ואני ממש לא מסוגלת להתרכז בעבודה. בתוך תוכי מקווה מאוד לפגוש פה את ג'ימי, אבל מצד שני אני גם לא רוצה לראות אותו עוד לעולם. התאהבתי בגבר הלא נכון, באדם זר. התמסרתי אליו האמנתי שזה מיוחד ושזה רק שלנו ועכשיו אם נפגש בטח יצחק עליי עם כולם "אחרי שהשכיב את כל הצוות מי אני בכלל?" חשבתי בעודי מסתגרת במחסן הקטן שליד חדר העובדים. כותבת בלב כבד את מכתב הפטורים שלי ולא מעכלת את האינטנסיביות בחיי, עד לפני שעתיים הכל היה טוב ועכשיו אני יושבת אבודה ומחפשת את המילים למכתב הפיטורים שאגיש עוד היום ואשים סוף לייסורים שלי, כבר בעוד שבועיים אוכל לחזור אל עיר מולדתי.

המחשבות על החזרה הביתה הזכירו לי את כל מה שהשארתי מאחוריי. החברים הטובים המשפחה שלי וכמובן את נתי. נתי זה האקס שלי. הזוגיות בנינו לא שרדה את המעבר לאילת. אם רק הייתי שומעת בקולו הייתה נמנעת ממני כל החוויה העלובה הזאת. אני משלמת מחיר יקר עבור הגשמת החלום האילתי שלי. כמה דפוקה יצאתי בכך שוויתרתי על הקשר איתו. "מה חשבתי לעצמי שיקרה פה?.."

אני חושבת וצוללת לתוך מסך הווצאפ, "היי" שלחתי לנתי תוך שאני מתנחמת בעובדה שרגשות הכאב והאכזבה לא עוברים את המסך.

יושבת וכותבת את מכתב ההתפטרות, יושבת ומחכה להודעה מנתי...

להמשך הסיפור לחץ כאן

לפרק הקודם לחץ כאן

אהבה זרה ושמה ג'ימי – הוא לא תמים כמו שחשבתי!
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות