052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - משחק מסוכן

אהבה בסיכון גבוה - משחק מסוכן

"מה עושה בחורה כמוך עם אדם מפוקפק כל כך?" שאל אותי השוטר ברק בהתעניינות ושבר את הקרח העומד בנינו כל הדרך לבית שלי ושל שימי. בטון תקיף יצאתי נגדו, תוך שקול גרוני הולך ומתרכך לאיטו. "אני נמשכת לגברים חזקים, אני אוהבת כוח. אבל אל תשפוט אותי, אומרים שנשים מחפשות את דמות אביהן בגבר ושימי מקנה לי בטחון" שתקתי ומבט עיני מנסה ללא הצלחה לצוד את מבטו המרוכז בדרך. אני יודעת שאם ברק יסיט את עיניו לעברי אוכל להפיל אותו במלכודת התמימות שגבר כל כך אוהב למצוא באישה. "מה חסר לך? למה את חושבת שלא תוכלי למצוא מישהו נורמטיבי שמכבד את החוק ועדיין יקנה לך בטחון?" מחיתי דמעה עדינה תוך שהרעדתי את קולי במטרה שיבחין בכאבי וירצה לנחם. "אין לך מושג איך זה לגדול בצל הפחד, להתבגר במצוקה מתמדת, שלא תעז לעשות לי משפט שדה, תעשה את העבודה שלך ואל תנסה להיות שופט!" זו דרך ערמומית שלי, לנצל את הקשיים ולזכות בתשומת הלב שאני כל כך חפצה בה. המטרה מקדשת את כל האמצעים חשבתי לעצמי. עם עצירת הרמזור שמיהרה להגיע ברק התבונן בי שכאב נגלה מעיניו אני לא בתפקיד ובמסגרת עבודתי לעולם לא הייתי אומר את זה אבל..." ושתק. השקט המתוח בנינו הציף בי סקרנות מה הוא מנע ממני לשמוע אך שתקתי נוכח מבטו העמוק, מין מבט שהיה לי זר כל כך. מעולם אף אדם לא התבונן בי ככה. כמו ערפל המתפזר ומגלה מראה חדש, כך היה מבטו. מבט כנה וחם כזה שהיה חסר לי כל חיי.

על אף מבטו הנוגע של ברק לא נפלתי שבי לידיו למרות שכל כך חיכיתי להזדמנות הזאת. חשוב לי לשמור על כבודי ולא להתמסר בקלות וכמו פרח הנסגר מצמא למים כך ליבי צמא לאהבתו ואני נובלת ומסתגרת בתוך עצמי...

שהמתח מדגדג בקצות האצבעות והחיוך על פני כמסכה לא טבעית ירדתי בפתח הבית הודיתי לברק על היותו אדיב והלכתי בשביל תוך שאני שומרת לא להביט לאחור. אני מתרחקת מברק אך מרגישה שחלק מליבי נשאר אצלו. ההיגיון מהדהד במחשבותיי ורומז על כך שעלי לנחות למציאות ואין שום סיכוי שאפגוש אותו שוב. לפתע צופר רכבו נשמע כמנגינה המסלקת לי את המחשבות, ברק יוצא מהרכב ומתקדם אלי. הוא אוחז את ידיי ומשאיר בהן פתק ובו רשום מספר הפלאפון הישיר שלו. ”את לא מבינה עם מי את יוצאת ואולי בכלל את מפחדת ממנו? תסמכי עליי בכל מה שאת צריכה. קחי את המספר שיהיה לך..." ברק אמר והלך שחלק מליבי מלווה אותו. נותרתי נמסה על השביל ומבולבלת, זה המעשה הכי אצילי שגבר עשה בשבילי עד היום.

צלצול הפלאפון שלי הנחית אותי לקרקע הלא נעימה בחיי, זה שימי והוא תמיד יודע מתי להתקשר כאילו שהוא מרגיש אותי אני עונה וכמו במשחק ים יבשה ליבי מנתר מאהבה אחת לאהבה אחרת. "אני כל כך אוהבת אותך" מיהרתי לענות לשימי המפגין את דאגתו מעבר לקו. "איפה את ולמה את לא עם הנהג שלי?" הוא שאל בתקיפות שהרגישה לי חונקת. "יצאתי מהחקירה כל כך מותשת וכל שרציתי זה מעט להתאוורר, שימי, אני לא בנויה לדברים האלה" הזעקה נשמעה מפי "אני יודע יפה שלי" הוא ענה, "אני יודע שסתם הם מטרידים אותך, הם עושים לי בכוונה, הם יודעים כמה את חשובה לי. תהיי חזקה בשבילי" ונקרעתי מבכי שעבור שימי היה ברור שנובע מהחקירה המייגעת שריסקה אותי. אבל בתוך תוכי בכיתי בכאב על היותי כל כך בוגדת באהבתו, רומסת את כבודו של הגבר החזק שלי. כך עם הסוד הגדול שמתחולל בי ובאגואיסטיות מוחלטת השלתי את שימי במשחק הלא הוגן שלי והמשכתי ליהנות מאהבתו ולהשתעשע ברגשותיו.

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - משחק מסוכן
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות