052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - משוואה מסובכת

אהבה בסיכון גבוה - משוואה מסובכת

מתמטיקה אף פעם לא הייתה הצד החזק שלי, אולי בגלל זה אני לא יודעת להתמודד עם המשוואה הכל כך משמעותית בחיי... הרגע הזה ששימי יושב על ספסל הנאשמים, אני רואה אותו לראשונה מאז שנעצר, הוא יפה אפילו יותר מהזיכרון האחרון שהשאיר אצלי, הוא בן זוגי לחיים ואהבתי אליו באמת כנה ואמתית, אני מעריכה אותו על כל הביטחון והאהבה שהוא מעניק לי ופוחדת לחשוב על המחר שלי בלעדיו. מנגד באותה המשוואה בדיוק אפילו באותו החדר, יושב השוטר ברק ומדבר עם הפרקליטות. הוא משקיף מרחוק, אבל הנוכחות שלו כאן כל כך נוגעת בי ואני לא מצליחה להתעלם ממנו בעוד שימי נידון מולי וניצב כנעלם במשוואה הכל כך אכזרית הזאת. אני חושבת שזו הפעם הראשונה שאני כה קרובה לשימי אבל מאוד רחוקה ממנו, מרגישה חשופה ולא מוגנת. הוא מרותק היטב לכיסא הנאשמים, מתקשר איתי בהתמדה אבל אני כבר לא אותה ילדה ששימי השאיר בחוץ. הוא שולח נשיקות חמות שמתפספסות באוויר אך מזכירות לי בדיוק למי אני שייכת ואני נוחתת חזרה לקרקע המאיימת.

עיניו של שימי כגחליליות זוהרות מתוך החושך, בוהקות בחיוך מנצח כאשר השופטת החליטה לאפשר לו חלופת מעצר בביתנו המשותף. כמו הראה לגול ניצחון אני קופצת מאושר מחבקת את חברתי שני המלווה אותי, מותחת את גופי המשתחרר מן המתח וקוראת בתרועה נרגשת. שבצד השני של החדר מבטו של ברק חותך את השמחה וגומר את תחושת הניצחון הפורצת ממני. בשקט המוחלט של מבטו הוא מתקשר רק איתי כאילו לוחש לאוזניי ואיש מלבדנו לא שומע אף אחד מהקרובים לי ולשימי, אפילו לא שני, הם לא יודעים את הסוד הכמוס שלי ושל השוטר הזר המשקיף מצידו השני של החדר.

אני נשבעת שאני מאושרת ונשמתי יוצאת במחול לרגל שחרורו של שימי הביתה, רק אלוהים יודע כמה חיכיתי לרגע הזה! אבל בתוכי קיים עוד צד, הוא אפור ומטושטש ואיש לא מבחין בו אפילו בקושי אני. אותו צד הרדום שמסרב להתעורר לקולות השמחה. הצד הזה הוא כנראה אותו חלק בלב שנשאר עם ברק ביום ההוא...

מכת ברק חזקה יכולה גם להרוג ורק עכשיו אני מבינה את זה... כאשר גופי נרעד וליבי נרעם מכוח השתיקה שלו שכל כך מזעזעת אותי. הוא מזכיר לי את האישה הקטנה הקיימת בי זו ששימי כל כך מטפח. אני כבר לא אוהבת אותה אני כבר לא אוהבת את המקום הזה ואש התשוקה הלא ממומשת לברק שורפת אותי מבפנים ומכלה את רגשותיי. אילו יכולתי לעצום את עיני לשניה ולהתנתק רק לרגע מהמקום הגדול וההומה הזה בבית המשפט, בוודאי הייתי נסחפת שוב אחר אותה ארוטיקה המנתקת אותי מהמציאות ומחברת אותי יותר לליבו הקפוא למראה של השוטר ברק. אבל עכשיו ששימי ירבוץ סביבי בבית למי בכלל תהיה האפשרות לפנטז על הסקס עם ברק, זה בגידה לכל דבר. עוד שהוא מעורב באופן אישי בתיק של שימי... זה אבוד ובכלל במקום בו אני נמצאת, יהרגו אותי אם מישהו אי פעם ידע על זה. זה בושה לבגוד בגבר שלך ועוד יותר בושה שזה יהיה עם השוטר שאחראי למעצר שלו.

הקונפליקט החבוי במשוואה שמתעתעת את רגשותיי בין ברק לשימי ומבלבלת, אני תמיד מוצאת את הלב שלי חצוי ואף פעם לא מצליחה להבדיל מי מהם מקבל את הנתח הגדול יותר. אולי בגלל זה אני לא מצליחה להגיע לפתרון ולהבין סוף סוף אם אני מאושרת משחרורו של שימי או שהדבר מעלה בי צער גדול. אני כבר מכירה את הסיכון שיש בחיים לצידו של עבריין ומכורה לדרמה ולריתוק שזה מספק לי, אבל על תסריט מסוג כזה לא חשבו אפילו הבמאים הגדולים של הוליווד.

אני יוצאת מחדר בית המשפט ההומה, מוקפת במשפחתו של שימי וחברים, שני איתי, כולם שמחים על חזרתו מהשבי ורק אני לבדי. מהססת ותקועה במחשבות. רגשות האשמה חונקות אותי אבל אסור לי לבכות. עלי לחזור למקום המבטחים שלי הכלא הפרטי ששימי בנה רק לי.

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - משוואה מסובכת
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות