052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - מסע לתוך האושר

אהבה בסיכון גבוה - מסע לתוך האושר

ההתרגשות העבירה בי צמרמורת עד קצות האצבעות, כאשר שימי התעקש להחזיר אותי הביתה בבטחה. "אל תזמיני לה מונית!" הוא קרא בקול נחרץ לעבר אמא של שני. "זה בסדר, תודה" סירבתי בנימוס שבתוכי רציתי וגם ידעתי שהוא יתעקש. אני מוציא את הרכב ומחכה לך בשער הוא אמר והתקדם מבלי לאפשר עוד מילה נוספת בנושא.

הלהבות בגופי שעד הרגע היו על הגחלת התעצמו להן בשנייה, אני מבינה שזו ההזדמנות שלי לחדור אל הלב המשוריין היטב של שימי, ההזדמנות שחיכיתי לה. זה אף פעם עוד לא קרה לי אבל משום מה פתאום עולה בי חרטה מסוימת על כך שאני ושני לא גרות במרחק גדול יותר... הנסיעה אל ביתי קצרה וזה אומר שאני חייבת להשאיר את חותמי כמה שיותר מהר!

בין צלצול למסרון אני מבינה ששיחה עם שימי כבר לא תצא פה ועוד רגע הנסיעה איתו מגיעה לסיומה... המחשבה לעשות מעשה נועז עולה בראשי ויחד איתה החשש להשאיר עליו רושם זול. כמו שאני מכירה את הטיפוסים בעולם המפוקפק מעשה כזה עלול להיות נזק בלתי הפיך.

בפתח ביתי אני מסרבת לצאת מרכבו ולוקחת לעצמי את הניסיון האחרון ללילה הזה. בחיוך אני שואלת "איך אתה יוכל להתנהל בצורה היסטרית כזאת" "אני צריך אישה בחיי" הוא אמר והמיס את ליבי. עיני קורנות מאושר והסומק צובע את לחיי. חיוך המבוכה שעל פניי כבש את שימי בשנייה. "את חברה טובה של שני?" הוא מתעניין בי בפעם הראשונה והדם בגופי כאילו מחפש לו דרך מילוט... "היא החברה הכי טובה שלי" אמרתי ולא האמנתי למשמע אוזני, אני חייבת צביטה כדי להאמין שזה אמיתי "אז היא לא תכעס אם אחטוף לה אותך" שימי הגה מפיו את המילים להן חיכיתי זמן רב "אני מניחה שלא" השבתי בחיוך הביישני שעל פניי וליבי פצח במחול. החלפנו טלפונים ונפרדנו לשלום שתחושת האושר מלווה אותי עד למיטה.

את הבוקר שאחרי כצפוי התחלתי מאוחר, בציפייה גדולה ניגשתי לפלאפון שלי שלא בישר לי דבר מה משימי... הרהורים רבים על הכוונות בדבריו, יכול להיות שאמר כך רק כי היה שתוי?! חשבתי לעצמי תוך שהאושר שהשאיר לי הלילה מתרוקן ממני אט אט והרצון בכתף המנחמת של שני הפציר בי לבקר אותה.

תקראו לזה מקרה או שתקראו לזה גורל, אותי זה לא מעניין כל עודד קורה בדיוק מה שאני רוצה, במורד הרחוב, ממש על מעבר החציה השני רכב הפאר שהסיע אותי אל תוך הלילה עוצר כאן במיוחד בשבילי. החלון הכהה נפתח והחיוך של שימי מצליח לסנוור עוד יותר מהשמש בשמים, הוא מזמין אותי להיכנס לרכב תוך שהוא מסביר כמה הוא מאוכזב שלא יצרתי איתו קשר מיד שהתעוררתי "התלבטתי אם להפריע לך לישון" הוא הוסיף ואמר והאושר שהתרוקן ממני הציף את גופי כנהר נשפך. כמו יקיצה מחלום אני לא מאמינה שזה קורה לי, "לאן אנחנו נוסעים?" שאלתי את שימי בסקרנות וכל שהיה לו לומר "האישה שלי תלך איתי לאן שאלך"

אני לא יודעת למה ואיך? אין לי מושג מה עבר בי, מאיפה בא לי הביטחון והאמונה... אבל משהו עמוק ברחשי ליבי אמר שזה הדבר הנכון לעשות ויחד נעלמנו ברחובות הצרים לתוך האושר הפרטי שלי.

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - מסע לתוך האושר
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות