052-6665521
לחוש | להתחבר | לאהוב
בידור ופנאי »

אהבה בסיכון גבוה - לכל אחד כלא משלו

אהבה בסיכון גבוה - לכל אחד כלא משלו

"כמה אומללות יש בלהיות בעל אמצעים בלי היכולת לממש אותם... להגיע לבאר בלי לשתות. יפה, אינטליגנטית חכמה ומסורה בעלת יכולת כלכלית, עם הגבר הכי מפחיד באזור אבל הציפור שבך כלואה!" שמעתי בת קול פנימית מעירה אותי ומדברת אלי מתוכי השאירה אותי נסערת ושתקה, היא עוד כאן חשבתי לעצמי תוך הבנה מצערת שאני בשבי. נמאס לי להיות סגורה בתוך כלוב הזהב הזה ששימי בנה לי, מלכודת הדבש שהוא טמן לי ובלי ששמתי לב האור שבי כבה. לילות ארוכים של בכי לכרית ואין לי נחמה. הפכתי לאפלה כבדה המסרבת להתפזר ואיש מלבדי לא מבחין, לא ההורים, לא החברים, לא שני ואפילו לא שימי בן זוגי לחיים... הוא מעולם לא שם לב לצרכים האמתיים שלי. אני רוצה מעבר ללהיות יפה ולשתוק, אני צמאה לריגושים, לתחושת העצמה. אין טעם בלהיות סתם עוד צעירה יפה אבל לא לחוות את זה משימי בגלל שיש לו איזה תפיסה פרימיטיבית. זה זורק אותי כל פעם מחדש למקום מעורער וחסר בטחון... ואני כבר לא מאמינה בנשיות שלי.

ההתעוררות השיבה אותי ארוכות על המיטה הרחבה שהרגישה לי קרירה ומדממת, ראשי המבולבל הרגיש כבד והבוקר הזה לא בישר טובות, אני חייבת שינוי אמרתי לעצמי נחרצות וקמתי להתקלח כהרגלי, מנסה להסיר מעלי את התחושות המעיקות.

מקלחת חמה על הבוקר תמיד מעלה ניחוחות של אופטימיות, תחושה נעימה של רוגע וניתוק מוחלט מהמחשבות המטרידות. המים הזורמים נמהלים בסבון הריחני ויחד הם מלטפים את גופי ונותנים הרגשה של נקיון לגוף ולנפש... אבל יש ימים שמתחילים לא טוב ועדיף היה אילו הייתי נשארת עוד במיטה ולא מתעוררת ליום שכזה.

כל האנרגיות העכורות שהעירו אותי הבוקר לא בישרו לי את הרגע הזה בו הפלאפון יצלצל "זה רועי, שימי עצור. אל תחכי לו היום" הדם הזורם בגופי קפא ועורי התייבש אפילו שעוד לא התנגבתי... זה מה שהיקום שולח למי שמתלונן למרות שיש לו הכל, בזתי לעצמי, כל כך מאוכזבת מעצמי "מה עוד את רוצה?!" שאלתי את עצמי בכעס וזלזלתי באישה הנשקפת במראה.

כמו עלוקות מוצצות דם נקיפות המצפון נדבקו אליי ולא אפשרו לי מנוח. אני רוצה להתנצל בפני שימי על כל המחשבות השליליות, לפצות אותו על ההתבכיינות הבלתי הוגנת כלפי כל הטוב שהוא נותן לי, אפילו שהוא לא יודע על כך דבר הרגשתי צורך להשתיק את הציפור המתלוננת שבי ולחזור אל דמות האישה הקטנה שלו.

מבולבלת אני בוחרת ללכת אל ביתה של שני, למצוא שם את הכתף החמה שכל כך חסרה לי ואולי גם לשמוע קצת פרטים על המעצר, בטוח החברים שלו מכנסים שם ישיבה האופיינית לאירוע שכזה.

הדרך לביתה של שני מזכירה לי את הטוב שמצאתי בשימי, מאז אותו היום שהוא אסף אותי מפה לא יצא לי ללכת שוב את המסלול הזה ברגל. רק במכוניות הפאר מלווה בגבר הכי שווה בסביבה והנה אני מרגישה כל כך ריקה בלעדיו. "למה? למה? זה היה צריך לקרות על מנת שאלמד להעריך אותו שוב" רטנתי שוב בפני עצמי ומרגישה צורך להוכיח יותר מתמיד שאני האישה הראויה עבורו.

רק שלא הפנמתי דבר אחד - להיות אישה ראויה בקוד של עולם הפשע, זה אומר שעלי להיות פחות מעורבת, לא לדעת הרבה ולטמון את ראשי באדמה כמו בת יענה המתכחשת לעולם. זאת האישה האידיאלית עבור גברים מהסוג של שימי ולכן אני יושבת בביתה של שני מביטה בחברים של שימי דנים בניהם וכזכוכית נקיה אני שקופה לחלוטין ואיש מהם לא רואה אותי.

להמשך הסיפור לחץ כאן

להצצה בפרק הקודם לחץ כאן

אהבה בסיכון גבוה - לכל אחד כלא משלו
זמן לאהבה | יעקב 43 רחובות | טלפון: 052-6665521
צרו קשר: 052-6665521
טלפון: 052-6665521 | כתובת: יעקב 43 רחובות
הודעה חשובה
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות